X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karakorum wrote:
    Zaden szef nie jest zadowowlony, jak ktos mu rezygnuje, bo to oznacza pierdzielnik z rekrutacja. Nie martw sie o nią, to ona dostaje pare razy wyzsze wynagrodzenie od Ciebie za to, by znosic takie stresy, nie Ty, kochana.
    Twoja nastepczynie znajdzie w 10 minut, dziewczyn do pracy w edukacji wczesnszkolej jest po dziurki w nosie, bedzie przebierala w cv jak szalona.

    To legalne? Placic za urlop, zamiast go dac?
    tak, jak nie wykorzystasz urlopu to dostajesz kase :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie wiem jak to jest z tym urlopem.. Miałam wpisane że przysługuje mi 19 dni. Właśnie wykorzystałam 13 dni... no ale rezygnuje z pracy 5 miesięcy przed końcem umowy..i nie wiem jak to się oblicza :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Właśnie nie wiem jak to jest z tym urlopem.. Miałam wpisane że przysługuje mi 19 dni. Właśnie wykorzystałam 13 dni... no ale rezygnuje z pracy 5 miesięcy przed końcem umowy..i nie wiem jak to się oblicza :/
    Dostaniesz tylko tego urlopu za okres w którym pracowałaś, licząc ten dzień ostatni pracy, reszta przejdzie na nowego pracodawcę , w twoim wypadku na Ciebie samą i chyba nie trzeba dawać sobie urlopu hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie wykorzystałam zbyt wiele dni prawda? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    A to nie wykorzystałam zbyt wiele dni prawda? :D
    13 na 20 lub 26 zależy ja staż pracy i czy cały rok jesteś zatrudniona, jak nie to obliczają mniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeśli wykorzystałam jeden dzień więcej? Właśnie teraz nie jestem pewna :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje juz tam rok i miesiąc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    A jeśli wykorzystałam jeden dzień więcej? Właśnie teraz nie jestem pewna :/
    Niemożliwe :)
    To musiałabyś w kadrach popytać bo ja nie znam szczegółów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już sobie na prawniczych stronkach poczytałam, że jeśli pracownik zwalnia się w połowie roku a wykorzystał urlop przysługujący na cały rok to pracodawca nie może potrącić za to z wynagrodzenia, tylko w tym wypadku w kolejnej pracy ma się pomniejszone dni urlopu o ta liczbe. Skomplikowane :D ale się już wystraszyłam, że może nie będę mogła się zwolnić :D

    pilik lubi tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Pracuje juz tam rok i miesiąc.
    Jeżeli masz 20 dni urlopu/rok (19 dni nie ma raczej nigdy... 20 albo 26, zależy od stażu pracy) to proporcjonalnie do miesiącu pracy się przelicza. Chyba że miałaś jakiś zaległy urlop za 2016? Jeżeli nie to do końca lipca od stycznia przysługuje Ci 12 dni więc jeden Będziesz miała jakby "odjęty" na poczet przyszłej pracy jakbyś miała znowu umowę ;).
    Powodzenia w rozkręcaniu własnego interesu!!
    A pogadaj na spokojnie. Powiedz że masz inne plany, nie chcesz robić problemu, ale nie masz obowiązku się tłumaczyć! Twoja sprawa.

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie :) I przepraszam, że tak niezwiązane z tematem.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dzięki wielkie :) I przepraszam, że tak niezwiązane z tematem.
    Forum rozumie :D

    pilik, k91 lubią tę wiadomość

  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 2 lipca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letitbe, Frelcia czy któraś mogłaby się do mnie odezwać na maila? Też chcę przejść na swóje ale mam kilka pytań a nie chce tu zaśmiecac forum i zanudzac dziewczyny.
    [email protected]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 16:28

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorkiem się odezwę Chmurko ;)

    Chnurka91 lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurko a na FB Ci pasuje? Poszukaj Pauliny Kurpanik :) będziemy mogły się wspierać :))

    Chnurka91 lubi tę wiadomość

  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jesteście wielkie:*

    Letitbe lubi tę wiadomość

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, już Cię zaprosiłam:)

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • Kitka91 Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem tutaj nowa właśnie otworzyłam konto szukałam forum o staraniach się o ciążę i natrafiłam na ovufriend, a więc zaczęliśmy starania od lutego i do dnia dzisiejszego nic, właśnie dziś dostałam okres i znowu du...pa a chciałam napisać że mam regularne cykle 28dniowe i reguła że owulacja jest w połowie cyklu to chyba nie prawda bo i były starania przed owulacja w dzień owulacji i po owulacji i nic, nie wiem co mam o tym myśleć chyba zrobię przerwę i zacznę obserwacje ciała, dodam jeszcze że moja siostra też długo się starała około 2 lat wszystko było w porządku i z nią i z partnerem a lekarz mówił że muszą trafić w ten dzień po prostu co o tym sądzicie pozdrawiam wszystkie dziewczyny

    Letitbe lubi tę wiadomość

  • Chnurka91 Koleżanka
    Postów: 99 7

    Wysłany: 2 lipca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jak owulacja występuję, i nawet jak będzie przytulanko w ten dzień (i dzien po czy przed) to i tak nie znaczy że zajdziesz. Ktoś na forum tu pisał że po prostu coś musi "zaskoczyć". Dlatego to taki cud poczęcia ;)

    Letitbe, SusannaDean lubią tę wiadomość

    ,,Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.’’
    5543311f29ca1c8223282e134cc0fc43.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 2 lipca 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest dokładnie tak, jak mówi chmurka. Wiele czynników może wpłynąć na to czy się uda, czy nie. Może to być za niska waga na przykład. Często na to kobiety nie zwracają uwagi i mimo równowagi hormonalnej organizm się opiera ciąży, bo przy niedowadze ciąża mogłaby być zbyt dużym wydatkiem energetycznym. To jest oczywiście tylko przykład tego, co czasem może blokować zajście w ciążę ale nie musi i prędzej czy później w nią zajdziesz. Może być tak, że akurat sie za bardzo stresujesz, albo po prostu to nie ten czas i już ☺️ cierpliwości Ci życzę Kitka


    PS Mierz temperaturę, ona sporo Ci powie o tym, co się aktualnie z Tobą dzieje.

    PS2 dziewczyny test owu mi się w końcu zaczal przyciemniac ale to jeszcze nie to ☺️ niestety nie sprawdzę, bo mi się skończyły a następnych nie planuję kupować

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ