X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika 91
Odpowiedz

Staraczki z rocznika 91

Oceń ten wątek:
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Chyba że ovu była 40dc.... O matko..

    Różne sytuacje się zdarzają ;-) daj nam znać.
    Ja Wam się Dziewczyny przyznam,że testowałam przedwczoraj 11dpo i śnieżna biel, więc czekam sobie na @.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwka moim zdaniem owulacje mialas kilkanascie albo kilkadziesiat godzin wczesniej, niz wskazuje ovufriend. Mnie bardziej od temperatury (ktora moze skoczyc zarowno pare dni przed jak i po owulacji) skupialy inne objawy, jak śluz (nigdy nie mialam rozciagliwego, ale byl wodnisty), oraz bardzo specyficzne i bolesne bole owulacyjne. Trzymam kciuki <3

    Melba, moze jeszcze za wczesnie? Oby!

    I witamy świezaczke w naszym gronie <3 Chociaz na forum juz rozgoszczona ;)

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;-) !! <3

    No ja już od dawna rozgoszczona. Niestety mój wątek ucichł bo prawie wszystkie już "po" hehe. Tylko na fb się komunikujemy.

    W tym cyklu miałam jazde bo jak nigdy nie wychodzą cienie po czasie na tescie tak teraz robiłam 6 i każdy po 30 minutach miał cień bardziej lub mniej widoczny. Niestety przyszła @ jak zawsze. Mam ostatnio jakieś doły związane ze staraniami. Najbardziej przeraża mnie to czekanie i tak miesiąc w miesiąc. Macie na to jakąś sensowną rade?

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa: żyć czymś innym ;-) jak masz np. pasjonującą pracę, fajne hobby, znajomych czy co tam lubisz robić to trzeba tym żyć, a nie koncentrować się na staraniach. Bo to potrafi dołować. Ja już dawno nie testowałam, więc w tym cyklu minimalnie się nakręciłam ;-) ale już doprowadzam się do porządku.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwie się sobie,że po tylu latach starań teraz tak na mnie to działa :(. Mam wrażenie, że kiedyś pomimo braku ciąży olewałam to bardziej. W ciągu dnia jeszcze spoko, ale kiedy przychodzi choć chwila samotności to marzę i przy okazji uświadamiam sobie w jakiej jestem sytuacji.

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • lollla7 Autorytet
    Postów: 277 172

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie, tyyyyle mnie ominęło, miałam długi urlop od internetu :)
    Gratuluję wszystkim dziewczynom którym się udało, czytałam strona po stronie wątek i ze wzruszenia miałam łzy w oczach GRATULUJĘ *-* i zazdroszczę :)

    U mnie bez zmian, już 10cykl starań, miewam gorsze chwile, zwłaszcza w bieżącym miesiązcu jak mój okres który jest jak w zegarku spóźnił się o 3 dni... były łzy, ale mąż dzielnie wspiera i pociesza, choć w tym miesiącu też się nakręcił przez to opóxnienie. Chcemy skorzystać z pomocy specjalisty, sądzę że jak już przez 10 msc się nie udało nie ma co zwlekać, bo boję się że psychicznie w koncu nie wyrobię. Wybór padł na Gametę Rzgów bo tam mamy najbliżej a u mnie w małej mieścince ciężko o dobrego ginekologa.

    Pozdrawiam i mam nadzieję że już na tak długo nie zostawię tego wątku :)

    karakorum, k91 lubią tę wiadomość

    Czekam na nasz cud... 13cs szczęśliwy!
    Czekamy na naszą królewnę :)
    ckaiskjodu7g6dj5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z nerwów zaczęłam pichcić ...

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej lola! U nas ostatnio dobra passa, takze usiądź wygodnie i zbieraj wirusy ciążowe :*

    Frelcia bylas na becie? Co pichcisz? ;)

    Ja od dzisiaj jestem oficjalnie panią domu/kurą domową/gospodynią :P Pojechalam na zakupy, potem umyć auto, wywołać zdjecia, posprztalam mieszkanie, poprasowałam, a na obiad zrobilam moją popisową zupe krem z pomidorow. Musze tak wytrzymac pol roku :P Ale mam duzo ksiazek do czytania, dam rade ;)

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • key_b Autorytet
    Postów: 577 519

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia i jak???

    Karakorum ale ci zazdroszczę ja właśnie wróciłam z pracy i padam na pysk. Zaraz jadę po mojego bo kończy później a mi się czekać nie chciało.

    Odezwała się położna przyjmie mnie 4.09 :):)
    Dostałam wszystkie info na maila odnośnie lekarza i przebiegu ciąży i jestem spokojniejsza

    karakorum lubi tę wiadomość

    16.04.2017 jestem żoną!!! ❤
    14.04.2018 jestem mamą :-)

    Tymek ❤❤❤❤ moja miłość

    czekamy na dwa bąbelki...❤❤
    8p3o43r8mb3ofhge.png
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, ciesze sie <3 Od razu lepsze uczucie, jak ktos kto zna sie na rzeczy, wspiera nasza ciaze.. Ja do mojej hebamme mam sie odezwac w 20 tc.

    Keyb, ja mimo wszystko tez sie ciesze, bo mam ciezka prace i troche odetchne.

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam jeszcze wyników ... Robię lasagne z coca colą.

  • malwka08 Autorytet
    Postów: 503 490

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie dziewczyny, ja bym się troszkę cieszyła z bycia kurą domową, jestem kadrową, płacową i księgową w jednym, a to mnie stresuje i wykańcza, stąd pewnie skoki prolaktyny :D hehe

    Dziękuję karakorum za odpowiedź, bo właśnie z wyznaczeniem owulacji mam podstawowy problem i muszę to ogarnąć, śluz nie zawsze jest idealny i nie zawsze odczuwam ból owulacyjny, więc jest to kłopotliwe :) :*

    Czy robiłyście kiedyś monitoring cyklu? :))


    atdc4z17e9js2z0r.png
    29 tc - 1450
    3i49df9h803scrtm.png
    25 tc - 828 g, 31 tc - 1400 g, 35 tc - 2600 g, 39 tc - 3300 g
  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lasagne z colą brzmi jak niezła ciążowa zachcianka!

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ja zrobię jak to będzie kolejny nieudany cykl....ehhhh... Niby wszystko z nami ok a....

  • karakorum Autorytet
    Postów: 706 624

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy bedziesz miala wyniki, Frelcia?

    A. - 03.18 ❤️
    V. - 05.19 💜
    O. - 10.22 🩷
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzisiaj miały być...a odświeżam i odświeżam strone i jeszcze nie ma.

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W diagnostyce robiłaś? Nie raz się po 21 pojawiają

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. W diagnostyce... Ale mam mega dola...tak strasznie się boję kolejnego rozczarowania.

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia nadal Cię trzymają w niepewności?

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otworzyła mi się moja karta ale bez wyników. No szlag mnie zaraz trafi.

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ