Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 14 maja 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy oprocz dziewczyn na ivf grupie mamy tu dziewczyny z UK ?

    Edziorro, Rysia lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Aleksandra94 Przyjaciółka
    Postów: 78 31

    Wysłany: 14 maja 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc! Dolaczam do watku,ja rowniez mieszkam w UK :)

    Toonney, Angelika91 lubią tę wiadomość

    zi13skjopgsx41pb.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 14 maja 2017, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo super a skad dokladnie ?

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • marzenia Koleżanka
    Postów: 55 37

    Wysłany: 14 maja 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja też mieszkam w Uk.

    Toonney lubi tę wiadomość

    27 lat
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 14 maja 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia a gdzie w uk ?

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 15 maja 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja tez z UK! Dokładnie z Londynu.

    Paula95, Toonney lubią tę wiadomość

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heej oczywiscie ze tak :) odrazu dolaczam do grupy :D ja z okolic Birmingham, a ty Tooney ??:)

    Toonney lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 15 maja 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja East Midlands:)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 15 maja 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja tak samo, a skad dokladnie??:)

    Toonney, Maaggi lubią tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 15 maja 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    No to ja tak samo, a skad dokladnie??:)


    Ja z East Midlands czyli sasiadka z Twoim West Midlands;) dokladnie wioska kolo Loughborough:)

    Maaggi lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 15 maja 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa jak ja to przeczytalam... haha

    Toonney lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 15 maja 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakos nie mysle ostatnio:p

    Toonney lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 16 maja 2017, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    aaa jak ja to przeczytalam... haha


    Oj tam nic sie nie dzieje :) ktory cykl staran u Was ?

    Paula95 lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 16 maja 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasciwie to 4 bedzie, ale na poczatku maja sie udalo, tylko ze poronilam w 8 tygodniu

    A u was??

    Toonney lubi tę wiadomość

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 16 maja 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny co sie z wami dzieje? zadnych dziewczyn z uk dzisiaj? no nie wierze :p

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 16 maja 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to już 1,5 roku starań i nic. Są momenty, ze mi się wydaje, ze już nic z tego nie będzie. Porobilam badania i w sobotę idę do lekarza. Zobaczymy co mi powie.
    A Wy jak tam? Na jakim etapie jesteście? Robiliście już jakieś badania?

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 17 maja 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj znac po lekarzu, dowiesz sie moze czegos i bedziecie mogli skutecznie dzialac, powodzenia :*

    Ja nie, bo my niedawno dopiero zaczelismy

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 17 maja 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula95 wrote:
    wlasciwie to 4 bedzie, ale na poczatku maja sie udalo, tylko ze poronilam w 8 tygodniu

    A u was??


    Przykro mi z powodu Twojej straty :( my juz 13 lat sie staramy I stracilismy dwie ciaze :(

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 17 maja 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Ja to już 1,5 roku starań i nic. Są momenty, ze mi się wydaje, ze już nic z tego nie będzie. Porobilam badania i w sobotę idę do lekarza. Zobaczymy co mi powie.
    A Wy jak tam? Na jakim etapie jesteście? Robiliście już jakieś badania?


    U nas wszystko przebadane aktualnie robimy inseminacje I jak one nie pomoge to ivf

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 17 maja 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wow Tooney. Zazdroszczę cierpliwości i wytrwałości. Trzymam kciuki, aby się udało. Kiedy będziesz mieć inseminacje?

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ