X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lili!

    Tooney, a co lekarze mowia na temat Waszych szans? Już długo się staracie i niestety rezultatów brak. Jakie są rokowania?

    Paula, co u Ciebie? Jak się czujesz?

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, a robiliście już jakieś badania?

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Lili_3 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Maaggi:) lekarz powiedział żebyśmy popróbowali jeszcze z 3miesiące i jak dalej nic z tego to dopiero wtedy może skierować nas na badania...Jednak ostatnio udało mi się go wyprosić o badania hormonów z uwagi na 'skaczącą' temp. w fazie lutealnej. Dzis odebrałam wyniki i niby żadnych zastrzeżeń nie ma.Jutro wybieramy się do Pl na urlop i planujemy odwiedzić lekarza i wykonać badanie nasienia.

    If you can DREAM it,
    You can DO it !!
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ja rowniez w UK - okolice Birmingham, to juz kilka nas jest. My sie staramy juz ponad rok ale od stycznia wzielam zaczelam konkretnie sie obserwowac i uzywac testow ovu. Po kilku wizytach u GP, sprawdzeniu hormonow i badaniu nasienia czekamy na list ze szpitala zeby w koncu rozpoczac konkretne badania u ginekologa. Staramy sie o pierwsze dziecko a oboje jestesmy juz po 30 tce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 19:29

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj NewAgeMissK

    Lilli miłego wypoczynku! Jak jesteś w Polsce to może sobie zrób cała listę badań. Jak chcesz mogę Ci napisać jakie badania trzeba i w którym dniu cyklu.
    Ja wszystko robię prywatnie i tu w UK to jest mega drogo. W Polsce jest nieporównywalnie taniej.

    A ja dziewczyny, wczoraj byłam na monitoringu. Mam dwa ładne tlusciutkie pecherzyki. Wieczorem sobie zrobiłam zastrzyk Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyków. Teraz nam pozostaje starać się i czekać na efekty.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK, czy wiesz jak długo się czeka na list ze szpitala?

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Maaggi GP powiedziała ze co najmniej 3 miesiące. Nasza ostatnie wizyta u niego była 1/04 i wtedy powiedziała ze sprawę musi już oddać specjaliście. Mam nadzieje ze w czerwcu przyjdzie w końcu list.
    Gratuluje pęcherzyków ! Oby się udało.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2017, 08:24

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi a ten monitoring to w jaki sposob udalo Ci sie uzyskac - prywatnie?

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, nie odzywalam sie bo potrzebowalam sie odciac od tematu ciazy, lekarz powiedzial ze mamy poczekac okolo 2/3 miesiecy... wiec bede tu rzadziej zagladac zeby nie myslec o tym.

    Lili zycze dobrego wypoczynku, i tez radze wszystko zrobic w Polsce bo serio tu ceny sa oszalamiajace.

    Tooney przykro mi ze sie nie udalo, moze ten cykl sie powiedzie? trzymam kciuki,

    Newage daj znac jesli przyjdzie list, a jak za dlugo bedziesz czekac to sie im przypomnij,

    Pozdrawiam wszystkie i zycze milego dnia, w koncu sloneczko dzisiaj :)

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) I ja w UK juz prawie 10 lat, Walia :)
    Mam juz syna 14-letniego, o drugie staramy sie juz prawie 3 lata.

    Maaggi na list sie czeka do skutku ;) Brytyjczycy sie nie spiesza. Na moj list czekalam chyba 4 miesiace. Na pierwsza wizyte u gina 9 miesiecy, na druga jakies 4. Na pierwszej mi wcisneli Clo, bez monitorowania. Na drugiej mi zrobili usg, jak sie upominalam.
    W grudniu zeszlego roku mi powiedzieli, ze 3-4 miesiace i laparoskopie mi zrobia. No i tak czekam dalej :) Sprawdzilam liste i jestem gdzies na koncu sierpnia :P

    Ogolnie nie jestem zachwycona brytyjska sluzba zdrowia, a wy?

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Kat zdecydowanie nie, zeby sie doczekac jakikolwiek badan tu tak jak mowisz to wiecznosc trwa, dlatego radze zawsze zeby sie non stop upominac, ja wlasnie jak sie upominam to wtedy mi sie udaje zalatwic dosyc szybko sprawy ;) ale tu nie tylko sluzba zdrowia tak ma ;)

    Kat a robilas w polsce badania?czy tylko w angli czekasz?

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany dziewczyny nie straszcie mnie !!!! U mojej znajomej wszystkie badania i wizyty trwały rok. Najdłużej czekali na wizytę u specjalisty od niepokorność - 6 miesięcy. Ja mam 34 lata to w takim tempie to może zejść do menopauzy

  • Paula95 Ekspertka
    Postów: 187 145

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge kochana to moze tobie sie uda, to tez wszystko zalezy w jakiej czesci Angli jestes i czy akurat na dobry lekarzy trawisz, moja mama miala 40lat jak zaczela starania o drugie dziecko i niestety to tak wolno tu w anglii szlo ze poszla prywatnie ze swoim partnerem i zaplacili 3,5 tysiaca funtow no ale udalo im sie.

    gann6vgctutmv8py.png
    oar86vgch5atzmsu.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge ja tez 34 :)
    Paula hsg robilam w Polsce, troche hormonow, reszta tu. To znaczy dupa, nie reszta :P Czekam na razie na laparo.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Maggi a ten monitoring to w jaki sposob udalo Ci sie uzyskac - prywatnie?

    Tak, prywatnie. Chodze do polskiego ginekologa.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, angielska sluzba zdrowia to porazka.

    Ja gdzies czytalam, ze dlatego sie tak dlugo czeka na wizyte w klinice nieplodnos ci, bo w czasie oczekiwania wiele par zachodzi i leczenie jest juz niepotrzebne.

    To sie nazywa ''oszczednosci''.

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ... poczekam jeszcze do lipca na list. Jak nie przyjdzie to zajrze do przychodni i zrobie mala awanture - czy wogole GP wyslala takowa informacje. Ostatnio jak leczylam skore z nawracjacej acne to na piatym spotkaniu z kolejnym GP tak sie zezloscilam ze ten wrzucil w system info o wizycie dla mnie u dermatologa. Teraz zamierzam stosowac ta sama taktyke. A jak natrafie na mur to bede zmuszona isc prywatnie bo chcialabym miec monitoring. Obecnie jestem pod koniec okresu wiec juz niedlugo obserwacja na nowo - ciekawi mnie co tez ten cykle ze soba przyniesie bo mam wrazenie kazdy u mnie jest loteria.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długie masz cykle?

    U mnie tez każdy cykl to była loteria. Cykle mam od 28 do 35 dni. Teraz jak mierze temperature okres nie jest już niespodzianka:) Jak temperatura spada to już wiem, ze dostanę @.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggii u mnie tez zdarza się taka rozpiętość zeszły cykl aż 36 dni. A tempka mocniej spadła mi w pierwszy dzień miesiączki. Moje temperatury same w sobie są wysokie. Ale w poprzednim cyklu pierwszy raz byłam pewna kiedy była owulacja bo zauważyłam rankiem będąc w toalecie różowawy kolor. Czekam co się będzie działo teraz. I chyba płace teraz za te dwadzieścia lat bezbolesnych miesiaczek ! Nigdy mnie nic nie bolało a teraz po 30tce każdy pierwszy dzień kiepsko znoszę. Chyba oznaka starzenia się hihi.
    I przyznam szczerze ze jak czytam o Badaniach o których piszecie to ja kompletnie zielona jestem. Pewnie zacznę edukacje jak się okaże ze u tez będzie pod górkę z dzidziusiem.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze kilka miesięcy temu tez byłam zielona ze wszystkim-nawet mierzenie temperatury to była czarna magia, ale z czasem im się więcej czyta i im się więcej przebywa na forum to jakoś to wszystko się rozjaśnia. Życzę Ci,abyś szybko zafasolkowala. Ja się cieszę, ze już mam jedna pociechę. Trochę mi z tym łatwiej podczas starań.
    Chociaż jak mały pyta kiedy będzie mieć baby sister albo baby brother to już po takim czasie nie jest łatwo odpowiadać.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ