X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 21 października 2021, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj dzwonil we wtorek do gp zapytać o wyniki babka mu powiedziała że sprawdzi i zaraz do Niego oddzwoni i od tej pory cisza 😆 moj jest taki że nie będzie wydzwaniał i sie upominał także jak pójdę na swoje badania myślę za kilka dni bo czuje ze @ sie zbliża to zapytam, chociaż nie wiem czy podadzą mi informacje o nim 🤷‍♀️

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 22 października 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Najwazniejsze że się udało chociaz taka niewiedza i zastanawianie się jaki jest powód niepowodzeń musi być frustrujące...przynajmniej myślę że ja bym się nad tym zastanawiala 😅
    A długo się wcześniej staraliście czy sami zdecydowaliście się na tak 'późne' starania ?

    Misska zgdadzam się z tobą i długo mnie to denerwowało dlaczego ale jak widać nie mieli racji mówiąc ze tylko invitro ze to jest jedyna droga wiec trzeba czasem to wszytko brać z przymrużeniem oka mojej znajomej powiedzieli ze nie może mieć dzieci ze swoim mężem bo on jak był młody przeszedł chemioterapię i ze może jest 2% szans ze wogole on będzie mógł dać jej dzieci i wiesz ciśnie stało tak się rozluźnili ze po pol roku zaszła w ciąże bez żadnych problemów wiec dlatego nie wierze w 100% to co oni sobie gadają bo batutą robi jak uważa za słuszne

    Staraliśmy się 2 lata a to był nasz wybór kiedy się zaczęliśmy starać bo wcześniej poprostu chcieliśmy używać życia i dużo podróżowaliśmy bo wiedzieliśmy ze z rodzina nie będziemy wstanie robić wielu rzeczy! Po za tym nie są to późne starania bo ja nawet jeszcze 40 nie przekroczyłam późne są po 40 a znam osoby które się zdecydowały na dziecko nawet wieku 42 świat jest inny niż kiedy i potrzeby się tez zmieniają jak kobiety i ich decyzje!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 22 października 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update, dzwonili do mojego i 17 listopada ma wizytę w gp w sprawie wyników 😮 skoro od zrobienia badań do obgadania wyników musi czekać 7tygodni to ja pewnie po moich badaniach tez podobnie będę musiała czekać 😐 chociaz nie rozumiem po co ma omawiać wyniki z gp skoro wszystko mialo być wysłane do kliniki i tam omawiane 🤔

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 22 października 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Misska zgdadzam się z tobą i długo mnie to denerwowało dlaczego ale jak widać nie mieli racji mówiąc ze tylko invitro ze to jest jedyna droga wiec trzeba czasem to wszytko brać z przymrużeniem oka mojej znajomej powiedzieli ze nie może mieć dzieci ze swoim mężem bo on jak był młody przeszedł chemioterapię i ze może jest 2% szans ze wogole on będzie mógł dać jej dzieci i wiesz ciśnie stało tak się rozluźnili ze po pol roku zaszła w ciąże bez żadnych problemów wiec dlatego nie wierze w 100% to co oni sobie gadają bo batutą robi jak uważa za słuszne

    Staraliśmy się 2 lata a to był nasz wybór kiedy się zaczęliśmy starać bo wcześniej poprostu chcieliśmy używać życia i dużo podróżowaliśmy bo wiedzieliśmy ze z rodzina nie będziemy wstanie robić wielu rzeczy! Po za tym nie są to późne starania bo ja nawet jeszcze 40 nie przekroczyłam późne są po 40 a znam osoby które się zdecydowały na dziecko nawet wieku 42 świat jest inny niż kiedy i potrzeby się tez zmieniają jak kobiety i ich decyzje!
    Racja Ila nie można im wierzyć w 100% , natura potrafi platac figle i wszystko może wskazywać na to że nie ma szans naturalnie a jednak sie uda i tak samo w drugą stronę, może byc wszystko ok a będą problemy.
    No pewnie każdy czuje inaczej, jeden chce się wybawić i pokorzystac a drugi w wieku 27 lat będzie miał 4 dzieci w tym jedno 6letnie tak jak moja znajoma 😄 ja myślę że gdybym wiedziała że będę miała problem to zaczęłabym się starać troche wcześniej. Ale czasu nie cofniesz nie ma co gdybać trzeba myslec co jest tu i teraz bo w przyszłość tez nie ma co za bardzo wybiegac a ja niestety mam z tym problem i za dużo myślę o tym jak będzie 😅

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie samopoczucie nadal kiepskie, wiec nie pisze za duzo, ale podczytuje Was.

    Hania moim zdaniem tsh do powtorzenia
    Ja mialam podobny wynik, a po kilku miesiacach jak robilam dla kliniki wyszlo mi 1.95
    Nie bralam lekow na tarczyce.

    Slyszalam tez, ze odchodzi sie od obliczania stosunku lh do fsh bo nie ma to wartosci diagnostycznej. Ale musialabys poszperac na ten temat w necie 🤔


    Ja zaczelam sie starac w wieku 27 lat, wtedy poczulam sie gotowa i przyszlo do mnie to pragnienie bycia mama. Wczesniej nic a nic. Rodzily sie dzieci naokolo, a mnie to nie ruszalo 🤷. Nie mam do siebie pretensji o to. Nie moglam przewidziec problemow z plodnoscia.
    A z drugiej strony jakby mialo byc tak, ze wiekszosc mojego dwudziestoletniego zycia spedzam na staraniach, wizytach, badaniach, to ciesze sie, ze zdecydowalismy sie pozniej.


    Trzymam za Was kciuki dziewczyny 🤞

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 26 października 2021, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah trzymam kciuki zeby tylko ten początek był kiepski i żeby później samopoczucie było ok ✊ dajesz rade chodzić do pracy czy ciężko? Kiedy masz scan ?
    Ja swego czasu mialam pretensje do mojego (nie mówilam mu o tym) bo ja już wiedzialam ze mam pcos i ze ciężej mi bedzie zajść w ciążę a czas dodatkowo działa na moją niekorzyść a on mimo tego nie chciał. Dalej mi czasami przechodzi przez myśl ze gdyby on się zdecydował wcześniej to może już by się udało ale nie chce tak myśleć bo jaki by to miało sens gdyby on nie był gotowy i robil cos na siłę...szkoda ze czasem nie można wyłączyć myśli 😅
    Lilah najważniejsze ze teraz jest jak jest masz core i za niedlugo dołączy do Niej rodzeństwo 🥰 Ja twierdzę że wszystko przychodzi w swoim czasie a to ze czasem klne czemu moj czas jeszcze nie nadszedł to inna sprawa 😂

    Buzka dziewczyny 💋

    Lilah lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2021, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misska dziekuje, jestem na zwolnieniu, niestety chwilowo nie nadaje sie do pracy...
    W przyszlym tyg bede miec spotkanie z polozna, pewnie bedziemy zapisywac mnie na scan 12 tyg, ale nie pamietam, czy od razu przy zapisywaniu pokazuje sie data, czy szpital pozniej dopiero przysyla list z data.

    Dokladnie tak, wszystko dzieje sie w odpowiednim czasie, choc nam ciezko to zaakceptowac i zrozumiec. Ja o corke staralam sie 4 lata naturalnie i to byl naprawde ciezki czas w moim zyciu. Takze rozumiem Twoja niecierpliwosc.

    I tez zanim zaczelismy starania to czekalam na mojego, az sie zdecyduje. Troche sobie poczekalam ;) ale nie wyobrazam sobie wymuszac tego na nim, tak jak nie chcialabym, zeby on wymuszal takie decyzje na mnie.

    A misska umknelo mi, kiedy twoje badania? Robilas juz hormony?

    misska lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 29 października 2021, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi ze tak to przechodzisz ale dla kruszynki warto troche pocierpieć. Robisz cos zeby zmniejszać dolegliwości?

    Ja ogólnie mam pozytywne nastawienie ale sa chwile kiedy się łamie, wypłacze się i znowu wstaje z kolan 💪🏻 czasem sobie myślę 'dziewczyno co Ty tak przezywasz, niektóre się starają latami a Ty dopiero niecałe 1,5roku' ale potem mnie nachodzi ze niewazne ile która się stara dla każdej to osobiste przeżycie. Myślę że taki rollercoaster towarzyszy kazdej staraczce 🎢 czasami hormony robia z nami co chcą 😅

    Czekam na okres zeby isc na badania, tydzień temu myślałam że się zaczyna bo było trochę śluzu, brzuch bolał i jadłam wszystko co widzialam ale po 2dniach wszystko przeszlo I zgłupiałam 🤷🏻‍♀️ dzisiaj 29dc, jajniki szczególnie lewy boli troche inaczej niż na okres i mam straszne humory także mysle ze na dniach ciotka przyjedzie

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misska i jak, przyszla @?


    Ja powoli wracam do zycia :) Wiem, ze te dolegliwosci sa z dobrego powodu i naprawde ciesze sie z ciazy, ale 24 na dobe z mdlosciami i wymiotami niezle mnie wymeczylo.
    Bylam u poloznej i mam bardzo niskie cisnienie, stad zawroty glowy.

    Przy najgorszych mdlosciach pomagalo mi kilka lykow coli i spanie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach misska obiecany watek, ktory mialam Ci podeslac:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/ivf-a-anglii,7414,1.html

    Ale mocno trzymam kciuki, zeby Wam ivf nie bylo potrzebne :)

    misska lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 5 listopada 2021, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie dzisiaj po południu dostalam, zdążyłam jeszcze zadzwonić do gp i umówić się na wtorek na badanie krwi. A wczoraj miałam robić test bo to już 36dc 🙈

    Super ze w koncu czujesz się coraz lepiej 😊 my babki to jesteśmy naprawdę dzielne i wytrzymałe, niech nikt mi nie mówi ze kobiety to słaba płeć! A masz już termin skanu ?

    Dziękuję za link do wątku, napewno przez Niego przelece 🙂

    Powiedz mi jeszcze czy w klinice biorą pod uwagę BMI mężczyzny? Kobiety wiem że tak ale nie wiem jak z partnerami 🤔 obawiam się jak będzie z moim bo według wskaźnika ma nadwagę chociaz tego nie widac bo jest wysoki no i dobrze się czuje w swojej wadze dlatego nie chce schudnąć.

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2021, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super misska, ze bdania ruszyly. Kciuki za wyniki!

    Nie spotkalm sie z tym, zeby klinika sprawdzala bmi faceta, ale nie dam sie pokroic, ze zadna na sto procent tego nie robi ;)
    U nas nie bylo to wymogiem, sprawdzali tylko moje.


    Moj skan dopiero 30 listopada, jeszcze troche czekania przede mna.

    Chyba same zostalysmy na watku.

    misska lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 9 listopada 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na to wygląda, cicho się tutaj zrobiło 😅

    Krew oddana, wyniki w piatek ale konsultacje telefoniczną w omówieniem wyników mam umówiona na 29listopada dopiero 😒 mój ma 17tego wizyte w sprawie wyników nasienia i pytalam czy mogę z nim przyjść to na recepcji powiedzieli ze zależy od lekarza ale raczej nie, chyba i tak spróbuję bo dla mojego to czarna magia i pewnie nie zrozumie za dużo 😅

    To mnie pocieszyłaś bo z tego co też czytałam na necie to męskiego BMI tak nie biorą pod uwagę a ja musze przytyć 2kg zeby mieć wagę prawidłowa.

    Dobrze slyszalam ze tutaj z nhs przysługują tylko 2-3 skany ?

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 10 listopada 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Lilah gratuluje czyli jesteś w ciąży chwile mnie tu nie było a tu taki dobry news to dużo zdrówka 😉

    Misska będzie dobrze najważniejsze ze coś sie ruszyło i jesteś już pod ich opieka wiec teraz będą już robić wszytko byś zaszła! Co do męskiego BMI nie słyszałam zeby braki to pod uwagę przynajmniej mojego męża nie sprawdzali tylko moje

    No a u mnie wszytko dobrze właśnie weszłam w 22 tydz strasznie szybko leci jestem już na półmetku 😉 byłam właśnie w Polsce na pare dni bo chciałam sprawdzić co i jak z ciąża bo ostatni scan tutaj babka mi powiedziała ze mam bardzo nisko łożysko wiec stwierdziłam ze pojadę do ginekologa w pl i sprawdzę bo bo wiecie ze tu nikt nikogo nie sprawdza co za kraj czasem się boje ze tu tak wszytko ignorują od strony ginekologii nie wiem czy się kiedyś przyzwyczaję do tego systemu naprawdę wkazdym raziem łożysko już lepiej i mnie ten lekarz uspokoił poprostu po za tym zrobił mi scan 4D i widziałam mojego dzidziusia buzie na ekranie było to naprawdę wzruszające no i nie pamietam czy pisałam wam będzie chłopiec liczyłam na dziewczynkę ale będzie następny chłop w domu haha lekarz mówi no wie pani do 3 razy sztuka może się jeszcze uda no Kię wiem czy będze podejmować to ryzyko 🤪

    Trzymajcie się ciepło buziak

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 10 listopada 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki, wszystko w normie jedynie mchc i urea(mocznik) nieznacznie poniżej normy ale myślę że wystarczy jak będę jeść więcej białka i żelaza. Zobacze co mi na konsultacji powie lekarz. Jeszcze 19dni czekania 😆

    Teraz się zastanawiam jak to będzie wyglądać, czy po mojej i mojego konsultacji gp wyślę letter do kliniki i już klinika mi da znać czy nas przyjmują czy sama będę musiała się zgłosić do kliniki powołując się na gp ? Pamiętacie może jak to u Was było?

    Ila jak ten czas leci 😲 super ze u Was wszystko ok 😊 dobrze ze sprawdziłaś i przynajmniej jesteś teraz spokojna. To musi być piękne, zobaczyc twarz dziecka 🥰 haha to musisz być twarda zeby Ci te chłopy na głowę nie weszły 😆
    Oj tak tutaj to ich podejście i brak zainteresowania sa przerażające. Trzeba się modlić o zdrowie zeby nie trzeba się było prosić o badania i konsultacje 😅
    Dlatego życzę wam mamusie bezproblemowej, spokojnej ciąży 😚

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 18 listopada 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc tak, mojemu morfologia spadła od lutego z 2 na 0%...lekarz zalecił zdrowa dietę, dużo ruchu, zero stresu i w styczniu ma powtórzyć badania zeby zobaczyć jak się to zmienia. Na początku się podłamalam ale mam nadzieję że mój da z siebie wszystko i poprawi wyniki bo oprócz tej morfologii wszystko ma dobrze. Zdziwiło mnie jak mój zapytał o suple a chlop powiedział że nie trzeba bo to nic nie da 🤔 i tak jakies kupimy j będzie zażywal

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 30 listopada 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej hej 😊 ciekawa jestem czy ktoś tu jeszcze zagląda 🤔

    Lekarka z gp wczoraj wyslala moje referencje do szpitala (Queens Charlotte). Powiedziała że dalej oni się mną zajmą i na przełomie stycznia/lutego powinni wysłać list z wezwaniem na wizytę. Slyszalalam dużo dobrego o tym szpitalu i nie ukrywam że pokładam w nim duże nadzieje 🤭 zastanawia mnie jedynie to ze na stronie szpitala jest notka ze czas oczekiwania od referral z gp do appointment to 39 tygodni 😳 nie wiem czy to aktualne info i komu wierzyć, lekarce czy tej notce 🤔

    Co u Was dziewczyny ? Jak samopoczucie ? 😊

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Nie widzialam predzej tego watku.

    Wiecie moze czy moge po prostu isc do ginekologa na nfz sie przebadac? Nie mam na mysli jeszcze walki z nieplodnoscia i innych procedur, ale jestem po ciazy biochemicznej i chcialam sie sprawdzic dla swietego spokoju czy wszystko w porzadku i GP powiedzial mi, ze dopiero po 18 miesiacach od rozpoczecia staran kieruja…Nie wiem czy dobrze mnie zrozumial czy tutaj nie moge od tak isc do ginekologa sie przebadac? Jeszcze nie mysle o inseminacji ani ivf, a chce po prostu zrobic rutynowe badanie bo przez covida bywalam ostatnio mniej w PL…

    Pozdrawiam!

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Hej dziewczyny! Nie widzialam predzej tego watku.

    Wiecie moze czy moge po prostu isc do ginekologa na nfz sie przebadac? Nie mam na mysli jeszcze walki z nieplodnoscia i innych procedur, ale jestem po ciazy biochemicznej i chcialam sie sprawdzic dla swietego spokoju czy wszystko w porzadku i GP powiedzial mi, ze dopiero po 18 miesiacach od rozpoczecia staran kieruja…Nie wiem czy dobrze mnie zrozumial czy tutaj nie moge od tak isc do ginekologa sie przebadac? Jeszcze nie mysle o inseminacji ani ivf, a chce po prostu zrobic rutynowe badanie bo przez covida bywalam ostatnio mniej w PL…

    Pozdrawiam!
    Niestety tutaj ginekolog na NHS tylko w ostateczności. Ciężko się dostać i ciężko porobić takie badania. Jak ja się starałam to poszłam do GP i naklamalam, że staram się już ponad rok i wtedy skierował na podstawowe badania hormonów.

    Magdak lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja również mieszkam w UK :) pozdrawiam serdecznie 😁

    Magdak lubi tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ