X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 3 kwietnia 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Ja z Nottingham. Ale z Manchesteru leciałam do PL bo u nas na East Midlands lotów brak do kwietnia.



    Witam sasiadke :) ja mieszkam 15 mil od Nottingham :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • MrsBean Przyjaciółka
    Postów: 88 47

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Ja z Nottingham. Ale z Manchesteru leciałam do PL bo u nas na East Midlands lotów brak do kwietnia.
    Ooo.. witam sąsiadkę 😉
    Byłaś może gdzieś w okolicy w klinice płodności? Chciałabym udać się na monitoring..

    "Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."
  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 9 kwietnia 2021, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrsBean wrote:
    Ooo.. witam sąsiadkę 😉
    Byłaś może gdzieś w okolicy w klinice płodności? Chciałabym udać się na monitoring..

    Witam Was :-). Blisko jesteśmy...nie byłam jeszcze. Walczę właśnie z nimi. Jesteśmy po badaniu nasienia i moim skanie. Oczywiście gp miał się odezwać w sprawie referalu do kliniki niepłodności ale się nie odezwał więc zrobiłam aferę. Czekam na tel od nich jeszcze kilka dni...mają nas skierować do kliniki- tam na pomoc farmakologiczną nie liczę - leczę się w Polsce i stamtąd mam leki. Ale monitoringu potrzebuje akurat i mam nadzieję, że uda się jakoś dostać tam...

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • MrsBean Przyjaciółka
    Postów: 88 47

    Wysłany: 10 kwietnia 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Witam Was :-). Blisko jesteśmy...nie byłam jeszcze. Walczę właśnie z nimi. Jesteśmy po badaniu nasienia i moim skanie. Oczywiście gp miał się odezwać w sprawie referalu do kliniki niepłodności ale się nie odezwał więc zrobiłam aferę. Czekam na tel od nich jeszcze kilka dni...mają nas skierować do kliniki- tam na pomoc farmakologiczną nie liczę - leczę się w Polsce i stamtąd mam leki. Ale monitoringu potrzebuje akurat i mam nadzieję, że uda się jakoś dostać tam...

    A długo czekaliście na badanie nasienia i skan?
    Ja będę dzwonić w poniedziałek pod numer który podał mi GB i mam dowiedzieć się kiedy mam skan (sprawdzenie polipa na szyjce macicy).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2021, 12:06

    "Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Witam Was :-). Blisko jesteśmy...nie byłam jeszcze. Walczę właśnie z nimi. Jesteśmy po badaniu nasienia i moim skanie. Oczywiście gp miał się odezwać w sprawie referalu do kliniki niepłodności ale się nie odezwał więc zrobiłam aferę. Czekam na tel od nich jeszcze kilka dni...mają nas skierować do kliniki- tam na pomoc farmakologiczną nie liczę - leczę się w Polsce i stamtąd mam leki. Ale monitoringu potrzebuje akurat i mam nadzieję, że uda się jakoś dostać tam...


    Czyli w Nottingham refunduja leczenie nieplodnosci jak juz masz dziecko ?

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 12 kwietnia 2021, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na skan i nasienie czekaliśmy w miarę krótko chyba z miesiąc. Natomiast teraz to jest porażka....dzwoniłam do gp i mamy wypełnić papierowe formy żeby nas zreferowali do kliniki 🤦‍♀️. Jutro będę dzwonić i op*dalac bo się nie odzywają.

    NO nic nie mówili że będzie płatne. Wiem, że nie refundują in vitro jak sie ma już dzieci.

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Na skan i nasienie czekaliśmy w miarę krótko chyba z miesiąc. Natomiast teraz to jest porażka....dzwoniłam do gp i mamy wypełnić papierowe formy żeby nas zreferowali do kliniki 🤦‍♀️. Jutro będę dzwonić i op*dalac bo się nie odzywają.

    NO nic nie mówili że będzie płatne. Wiem, że nie refundują in vitro jak sie ma już dzieci.


    JAk ostatnio czytalam zalecenia ccg z East Midlands to u nas nic nie refunduja nawet stymulacji owulacji jak sie ma juz dzieci :(

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 13 kwietnia 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    JAk ostatnio czytalam zalecenia ccg z East Midlands to u nas nic nie refunduja nawet stymulacji owulacji jak sie ma juz dzieci :(

    Jutro odbieram formy które musimy wypełnić do referalu to zapytam przy okazji.

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Jutro odbieram formy które musimy wypełnić do referalu to zapytam przy okazji.


    Daj znac co ci powiedzieli to moze i ja sie wykloce z lekarzem lol

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 2 maja 2021, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Wpadła zobaczyć co tam u was po dość długim czasie.
    Ev super że się udało :) Annie widziałam jak weszłam teraz na forum Twoja odpowiedź jako pierwsza na liscie, weszłam więc i widzę że jest Natalka 🥰🥰 ogromne gratulacje!!!
    Za całą resztę trzymam kciuki i nie poddawać się tam!

    Ja obecnie zaczynam 7 miesiąc, więc już bliżej jak dalej ☺️🙂

    Annie1981, ev. lubią tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Rysia Koleżanka
    Postów: 55 11

    Wysłany: 17 maja 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy któraś z Was potrzebuje clomid ? Mam na 3 cykle szkoda mi wyrzucać . A może któraś jest w potrzebie

  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 19 maja 2021, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny po raz kolejny ;)

    Dostalam wyniki z testDNA.. jestem posiadaczka wadliwego genu PAI-1 czy ktoras jest pod dobra opieka lekarza ? Bo chyba mam potrzebe, zeby ktos mnie za raczke poprowadzil w tym temacie.
    Krotko o Nas..
    Czekam na wyniki badan: mojego USG i badania nasienia mojego partnera.. w tym cyklu biore Lamette, ktora mam z PL jeszcze.. Chlop ma dziecko z poprzedniego zwiazku wiec na IVF nie mamy co liczyc.. :( Nie wiem jakie kolejne kroki GP moze podjac teraz.

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • Rysia Koleżanka
    Postów: 55 11

    Wysłany: 20 czerwca 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was wie coś jak wygląda poród w czasie covida? Tzn obecność partnera, odwiedziny, pobyt w szpitalu etc?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 czerwca 2021, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysia wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was wie coś jak wygląda poród w czasie covida? Tzn obecność partnera, odwiedziny, pobyt w szpitalu etc?
    To się ciągle zmienia, jak rodziłam dwa miesiące temu to partner był przy CC plus mógł zostać 1h na oddziale, ale polozne nie patrzyły na to. Był dłużej i nikt go nie wyganiał. Koleżanka rodziła SN i bylo tak samo.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Rysia Koleżanka
    Postów: 55 11

    Wysłany: 30 czerwca 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    To się ciągle zmienia, jak rodziłam dwa miesiące temu to partner był przy CC plus mógł zostać 1h na oddziale, ale polozne nie patrzyły na to. Był dłużej i nikt go nie wyganiał. Koleżanka rodziła SN i bylo tak samo.


    Dzięki :)

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 4 sierpnia 2021, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc lejdis 😁 odświeżam wątek, czy któraś z Was się orientuje jaki jest aktualnie czas oczekiwania od wizyty w gp do ewentualnej wizyty w klinice w Londynie? Jeszcze liczę na to ze nie będę tego potrzebować ale chciałam się rozeznać i nastawić w razie czego 😅

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy ktos tu jeszcze zaglada??

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 13 października 2021, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lilah

    Co tam u ciebie?
    Mnie strasznie dawno to tez nie było!

    Lilah lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila jak cudownie, udalo Ci sie widze i czekasz na drugie malenstwo? Jak sie czujesz?

    U mnie jest jeszcze naprawde wczesnie i duzo niepewnosci, mialam dwa krwawienia od pozytywnego testu, takze boje sie cieszyc, ale ciesze sie 🙂
    Bardzo chcialabym isc na zwolnienie przez te krwawienia, ale tu wiesz jak jest, tak latwo sie go nie dostanie chyba...Narazie sama poprosilam w pracy o chorobowe, siedze w domu i odpoczywam ile moge.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 13 października 2021, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie widziałem w opisie ze jestes po transferze dobrze ze odpoczywasz dbaj o siebie ile można praca nie ucieknie nie ta to inna się znajdzie a bycie mama to jest najważniejsze!

    Tak jestem w ciąży w 4 miesiącu u nad się wydarzył cud zaszłam naturalnie to był taki szok ze chyba zrobiłam z 5 testów bo nie wierzyłam po tym jak było mi powiedziane ze tylko invitro ze to jest jedyny sposób i ze nie potrafią wyjaśnić dlaczego nie mogę zajść naturalnie a tu taka niespodzianka! Myśle ze dużo na to wpłynęło napewno zmiana życia na mniej stresujące tzn wyprowadziliśmy się z Londynu w którym miałam wrażenie ze cały czas gdzieś biegnę teraz mieszkamy w spokojnym Oxfordzie pracuje z domu bo pandemia to spowodowała co sobie bardzo cenie bo nie mam szefa który stoi nad mna i patrzy mi na ręce bo tak miałam w jednej pracy w Londynie niestety babę która siedziała z zegarkiem w ręku i patrzyła na jak długo wychodzisz do toalety wierz mi nigdy tak nie byłam zestresowana jak wtedy a niemoglam zabardzo stamtąd odejść bo finansowo nie mogłam sobie na to pozwolić wiec to wtedy tez nie pomagało a wtedy już się staraliśmy o pierwsze dziecko bo myslam ze zajdę i odejdę na macierzyńskie i rzucę później ta prace w cholerę

    Teraz czuje się ze jestem we właściwym miejscu i odprężona i wkoncu udało nam się kupić dom rodzinny wiec czuje ze wszytko jest na właściwym miejscu wiec cud się wydarzył bo ja jestem spokojna 😊😊😊

    Hahah cały czas nie mogę się doliczyć kiedy się dokładnie to zdarzyło bo wkoncu sobie odpuściłam 🤷‍♀️ Właśnie jestem w 19 tyg wiec jeszcze nie znam pleci chciałabym by była dziewczynka blondynka już mam ale będę się cieszyć z każdego cudu który nosze po za tym czuje się dobrze tylko przy drugim strasznie szybko brzuch się pokazał wiec czuje się mega okrągła ale podobno tak jest z kolejnym dzieckiem

    Lilah trzymam za ciebie kciuki! Dawaj znać jak tam u ciebie jak będziesz już wiedzieć czekam na wiadomości ❤️

    Ciekawa jestem co u reszty czy tez maja dobre wiadomości!


    Trzymaj się ciepło 😘

    Lilah lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ