Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Toonney Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia, 12:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Ja z Nottingham. Ale z Manchesteru leciałam do PL bo u nas na East Midlands lotów brak do kwietnia.

Witam sasiadke :) ja mieszkam 15 mil od Nottingham :)

lMkbp1.png
    cv0ep1.png

• MrsBean Przyjaciółka

Wysłany: 9 kwietnia, 13:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Ja z Nottingham. Ale z Manchesteru leciałam do PL bo u nas na East Midlands lotów brak do kwietnia.
    Ooo.. witam sąsiadkę 😉
    Byłaś może gdzieś w okolicy w klinice płodności? Chciałabym udać się na monitoring..

"Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."
  • aeniołek Koleżanka

Wysłany: 9 kwietnia, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrsBean wrote:
    Ooo.. witam sąsiadkę 😉
    Byłaś może gdzieś w okolicy w klinice płodności? Chciałabym udać się na monitoring..

Witam Was :-). Blisko jesteśmy...nie byłam jeszcze. Walczę właśnie z nimi. Jesteśmy po badaniu nasienia i moim skanie. Oczywiście gp miał się odezwać w sprawie referalu do kliniki niepłodności ale się nie odezwał więc zrobiłam aferę. Czekam na tel od nich jeszcze kilka dni...mają nas skierować do kliniki- tam na pomoc farmakologiczną nie liczę - leczę się w Polsce i stamtąd mam leki. Ale monitoringu potrzebuje akurat i mam nadzieję, że uda się jakoś dostać tam...

👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX

Walczymy dalej...
  • MrsBean Przyjaciółka

Wysłany: 10 kwietnia, 12:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Witam Was :-). Blisko jesteśmy...nie byłam jeszcze. Walczę właśnie z nimi. Jesteśmy po badaniu nasienia i moim skanie. Oczywiście gp miał się odezwać w sprawie referalu do kliniki niepłodności ale się nie odezwał więc zrobiłam aferę. Czekam na tel od nich jeszcze kilka dni...mają nas skierować do kliniki- tam na pomoc farmakologiczną nie liczę - leczę się w Polsce i stamtąd mam leki. Ale monitoringu potrzebuje akurat i mam nadzieję, że uda się jakoś dostać tam...

A długo czekaliście na badanie nasienia i skan?
    Ja będę dzwonić w poniedziałek pod numer który podał mi GB i mam dowiedzieć się kiedy mam skan (sprawdzenie polipa na szyjce macicy).

Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia, 12:06

"Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu."
  • Toonney Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:

Czyli w Nottingham refunduja leczenie nieplodnosci jak juz masz dziecko ?

lMkbp1.png
    cv0ep1.png

• aeniołek Koleżanka

Wysłany: 12 kwietnia, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na skan i nasienie czekaliśmy w miarę krótko chyba z miesiąc. Natomiast teraz to jest porażka....dzwoniłam do gp i mamy wypełnić papierowe formy żeby nas zreferowali do kliniki 🤦‍♀️. Jutro będę dzwonić i op*dalac bo się nie odzywają.

NO nic nie mówili że będzie płatne. Wiem, że nie refundują in vitro jak sie ma już dzieci.

👩 39 lat
    👨 37 lat
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    KIR BX

Walczymy dalej...
  • Toonney Autorytet

Wysłany: 13 kwietnia, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Na skan i nasienie czekaliśmy w miarę krótko chyba z miesiąc. Natomiast teraz to jest porażka....dzwoniłam do gp i mamy wypełnić papierowe formy żeby nas zreferowali do kliniki 🤦‍♀️. Jutro będę dzwonić i op*dalac bo się nie odzywają.

NO nic nie mówili że będzie płatne. Wiem, że nie refundują in vitro jak sie ma już dzieci.

JAk ostatnio czytalam zalecenia ccg z East Midlands to u nas nic nie refunduja nawet stymulacji owulacji jak sie ma juz dzieci :(

lMkbp1.png
    cv0ep1.png

• aeniołek Koleżanka

Wysłany: 13 kwietnia, 21:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    JAk ostatnio czytalam zalecenia ccg z East Midlands to u nas nic nie refunduja nawet stymulacji owulacji jak sie ma juz dzieci :(

Jutro odbieram formy które musimy wypełnić do referalu to zapytam przy okazji.

👩 39 lat
    👨 37 lat
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    KIR BX

Walczymy dalej...
  • Toonney Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aeniołek wrote:
    Jutro odbieram formy które musimy wypełnić do referalu to zapytam przy okazji.

Daj znac co ci powiedzieli to moze i ja sie wykloce z lekarzem lol

lMkbp1.png
    cv0ep1.png

• Scotch Przyjaciółka

Wysłany: 2 maja, 10:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Wpadła zobaczyć co tam u was po dość długim czasie.
    Ev super że się udało :) Annie widziałam jak weszłam teraz na forum Twoja odpowiedź jako pierwsza na liscie, weszłam więc i widzę że jest Natalka 🥰🥰 ogromne gratulacje!!!
    Za całą resztę trzymam kciuki i nie poddawać się tam!

Ja obecnie zaczynam 7 miesiąc, więc już bliżej jak dalej ☺️🙂

h4zpk0s35v0g4bu8.png
‹‹ 94 95 96 97 98
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego