X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj GP w nowym miejscu zamieszkania jest o niebo lepszy niz poprzedni u ktorego bylam 5 lat. Panie na recepcji tez o wiele przyjemniejsze😅 wiec w razie czego bede w dobrych rekach.
    Wellman Conception ma bardzo podobny sklad do tego co kupilam, jak sie skonczy to go kupie.
    Nie mniej jednak, jem ananasa, duphaston dwa razy dziennie i testuje pod koniec miesiaca😁 oby sie udalo, w owulacje na pewno trafilismy oby tylko wszystko dobrze sie tam zadzialo i zagniezdzilo❤️

    Lilah lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a tak zupelnie nie staraniowo, myslicie czasem o powrocie do Pl?

    Magda 🤞

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, u mnie ciezko powiedziec bo juz sie tutaj zaklimatyzowalam - dobra praca, dom. Mam sporo fajnych znajomych, ale wlasnie to nie jest to samo, w PL mam przyjaciolki na dobre i zle, a tu bardziej znajomi z ktorymi moge wyjsc na piwo po pracy, albo gdzies do restauracji i fajnie spedzic czas. Za rodzina tesknie, ale juz mniej niz na poczatku, na szczescie bilety nie sa drogie wiec blizsza rodzina nas odwiedza, a dalsza widuje raz na pol roku jak tam jestem. W PL pewnie z moim doswiadczeniem tez znalazlabym dobra prace, ale maz nie jest Polakiem i od poczatku ustalismy, ze bedziemy mieszkac „po srodku”, poza tym on w PL raczej by sobie nie poradzil. Wiec na chwile obecna UK jest naszym permanentnym miejscem.

    A jak u Was dziewczyny? ☺️

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 24 stycznia 2022, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak trzymam mocno kciuki za udany cykl! ✊🏻 jak cos to sie umówimy co do tych ziółek bo ja w Polsce będę dopiero w sierpniu także może mi się wcześniej przydadzą chociaz mam nadzieje ze żadnej z nas już za niedlugo nie będą potrzebne 😁

    Lilah to dobrze ze juz przeszlo 😊 pracujesz teraz czy laba ?

    Mój ma konsultacje z lekarzem 1szego lutego i napewno da skierowanie na powtórzenie badan nasienia, ciekawi jesteśmy czy cos sie poprawiło po ostatnich nie najlepszych wynikach. Jak cos to kupimy ten Wellman skoro mówicie ze dobre i pomaga. Ja mam pierwszą konsultacje z klinika 16tego lutego, narazie wideo rozmowa. Może szybciej to wszystko pojdzie po pierwszej wizycie.

    Ja nie wyobrazalam sobie życia tutaj ale widzac co sie dzieje w Polsce i patrząc na to że jednak standard życia w uk mamy lepszy to coraz bardziej rozważamy kupno domu tutaj. Jestem bardzo rodzinną osobą i takie życie na odległość z najbliższymi zawsze było ciężkie ale po 7miu latach sie nawet przyzwyczaiłam poza tym to nie koniec świata i można czesto sie odwiedzać 😊 chociaz dalej twierdzę że na stałe tutaj nie zostanę, po prostu będę dłużej niż planowałam 😅

    A no i wczoraj powitalam 1dc także kolejna szansa przed nami 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2022, 11:14

    Lilah lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2022, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohh, trzymam kciuki za ten cykl w takim razie☺️

    Pewnie, jak bedziesz chciala to dawaj znac! W ogole opakowanie jest naprawde spore, nie wiem po co robia takie duze jak termin waznosci jest okolo 6 miesiecy i przygotowuja je na zamowienie, typowo dla min 3 osob jedna paczka, kilka razy sprawdzilam czy na pewno jedna lyzeczka, a nie lyzka.
    Dawaj znac jak idzie Wasza procedura na nhs, z checia sie dowiem, choc moze sie okazac, ze jednak nie bedzie Wam w ogole potrzebna🙏🏼

    Ja tez dokladnie 6.5 roku i juz zbytnio nie tesknie, tylko pojedyncze dni, albo jak sa jakies imprezy rodzinne, ale minimum 2 razy w roku staram sie byc w PL. W ogole mam wrazenie, ze czas tutaj plynie o wiele szybciej! Moze dlatego, ze ludzie wiecej pracuja.

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie Magda ! Kiedy testujesz ? Jakos poczatek lutego tak ? Btw jesteśmy imienniczkami które siedzą tu 6,5 roku i mają 27 lat 😂

    Jasne będę na bieżąco tutaj dawac znać co i jak ale mam nadzieje ze za długo nie będę o tym pisac 😅

    Tez mam wrażenie że czas tutaj szybko ucieka, trochę to przerazajace 😬 dlatego postanowilam poświęcać sobie jak najwięcej czasu żeby po pierwsze nie myśleć o staraniach i po drugie nie myśleć o tym że jestem daleko od najbliższych i to naprawdę zdaję egzamin. Odkąd myślę więcej o sobie i planuje więcej czasu z moim to dużo.lepiej się czuje😊

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny.

    U mnie to jest tak, ze mam takie momenty, ze bardzo chce wracac...Jestem bardzo rodzinna osoba i po prostu z roku na rok tesknie coraz bardziej. Mocniej odczuwam rozlake odkad jest corka. I nawet nie chodzi o pomoc dziadkow, nauczylam sie radzic sobie tutaj i jest ok, ale o sama ich obecnosc, fakt, ze corka, nie moze spedzic np weekendu z babcia i dziadkiem. Chodzi mi o takie zwyczajne zycie z rodzina w poblizu, wspolne obiady od czasu do czasu, kawka z siostra (ktora ma corki w podobnym wieku do mojej wiec moglyby sie byc moze zaprzyjaznic), swietowanie urodzin, rocznic z rodzina wlasnie. Brakuje mi tego coraz bardziej, a jestem tu juz 13 lat.

    A z drugiej strony nie wyobrazam sobie jak mialabym sie przestawic na zycie w Polsce powiem Wam. Wiem, ze nie jest tak calkiem zle tam, ale za kazdym razem jak w Polsce jestem, odczuwam jednak jeszcze duza roznice w podejsciu do pacjenta w placowkach medycznych, uprzejmosci ludzi, zalatwianiu spraw urzedowych czy nie wtykaniu nosa w nie swoje sprawy ;) Poza tym martwi mnie co sie dzieje w tym kraju politycznie itd ale to juz inny temat.

    Tutaj zyje mi sie dobrze. Trafilam na super pracodawcow, mamy fajnych sasiadow, mieszkamy w malym ale dobrze zaopatrzonym miateczku. Corka uwielbia swoje przedszkole. Opieka zdrowotna nie idealna ale jak dotad nie mam powodow do narzekan. Moj porod kilka lat temu - cudowne polozne, tyle troski i ciepla ile od nich otrzymalam.
    Mam fajnych znajomych, maz i ja mamy takie prace, ze wieczory i weekendy mozemy spedzic rodzinnie, aktywnie. Dobrze jest, a ta tesknota tak doskwiera...
    Ach to sie rozpisalam...

    Misska to powodzenia w nowym cyklu! Masz fajne podejscie, bije od Ciebie taki optymizm :)

    Magda owocnego testowania, trzymam kciuki!

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah bardzo dobrze Cie rozumiem i zgadzam się pod każdym względem ! Tez chciałabym żeby moje dzieci mogły się często widywać z dziadkami wujkami i ciotkami i tak jak mówisz rodzinne obiadki, kawusie, urodziny. Nie wiem czy sobie z tym poradze jak pojawią się dzieci...I masz 100% racji jeśli chodzi o podejście ludzi do siebie nawzajem. Jak jestem w Polsce to mam wrażenie że każdy kogo mijam obczaja mnie z góry na dół, babki w urzędach mają wyrabane i ogólnie dużo ludzi sprawia wrażenie naburmuszonych..może to przez to co się odpie*dala w Polsce ? 🤷🏻‍♀️ sorki za słownictwo ale to co się tam dzieje jest naprawdę nienormalne i bardzo mnie zniechęca do powrotu. Ale powiem Wam ze aktualnie żyje tym co tu i teraz a jak nadejdzie odpowiedni czas to wtedy będę się zastanawiać.

    Super ze tutaj masz fajne życie i oprócz tej odległości nie masz większych powodów do smutków! Musimy się cieszyć z tego ze tak naprawdę nie mieszkamy na drugim końcu świata więc możemy stosunkowo czesto widywać się z najbliższymi, dobrze ze można porozmawiać na kamerce 🙂 kurcze wiadomo ze łatwo mówić ale nie dajmy tęsknocie psuć naszego szczęścia ! Poza tym nigdy nie wiemy co się wydarzy, także kto wie co będzie 😉

    Dziękuję 🙂 staram się być twarda i myśleć pozytywnie chociaz mam czasem momenty kiedy nie mogę się powstrzymać od płaczu i czuje się bezsilna..ale wtedy mowie sobie ze płacz to dobre ujscie dla emocji których nie możemy trzymać w sobie i podnosze się z podwójna siłą 💪🏻 Każdej z nas życzę mocnej i spokojnej głowy ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2022, 00:22

    Lilah lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2022, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah, rozumiem, z dziecmi na pewno bardziej brakuje pomocy Babci i Dziadka. Ja sama pamietam, ze spedzalam z nimi mnostwo czasu i mam sentyment🥺 moi rodzice i siostra przylatuja tutaj dwa razy w roku, z dzieckim pewnie bedzie nawet czesciej, ale to nie to samo na pewno. Ja jestem na tym etapie, ze poradzilam sobie z tesknota, ale moze ona wroci jak pojawia sie dzieci… zobaczymy, wracac na pewno nie zamierzam. 13 lat to mnostwo czasu, ja powoli mniej a juz czuje sie tutejsza😅 moim marzeniem bylo US, ale wtedy na pewno nie widzialabym tak czesto rodziny, wiec raczej pomysl odpada, moze na starosc.

    Misska, hahah, niezle! Jak zajdziemy w ciaze w tym samym czasie to w ogole bedzie smiesznie. Tego nam zycze, ja dzis 9dpo i testowalam, nie wytrzymalam. Typowo bialy negatywn, ale ciekawosc chociaz uspiona podejrzewam do poniedzialku/wtorku i ide korzystac z pogody bo jest naprawde piekna.

    Ja tak sie cieszylam, z dwoch kresek w grudniu bo wtedy rodzilabym na poczatku wrzesnia, czyli jeszcze lato, urodziny w ogrodzie itp, no ale coz, tego nie da sie wybrac i celuje w pazdziernik + dalsze miesiace. Nie oszukuje sie ze grudzien bylby najgorszy bo swiateczny zamet, bilety drogie, warunki pogodowe czasem srednie na loty itp. Ale nie zamierzam czekac aby urodzic wiosna/lato 2023😁 troche sobie pomarudzilam, nie wiem czy tylko ja tak mam, ale chyba wlasnie dlatego ze mieszkam za granica marzy mi sie taki termin aby rodzina mogla byc przy porodzie, a pozniej w kazde urodziny. W PL nie robiloby mi takiego problemu i nie musialabym myslec strategicznie.

    Jeszcze tylko dodam, ze faktycznie tutaj czuje sie mniej oceniana! Wychodze bez problemu w dresie i bez make upu do sklepu, w PL nigdy tego nie robilam. W PL to nawet do sklepu trzeba bylo sie przyszykowac🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2022, 15:37

    misska, Lilah lubią tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 1 lutego 2022, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak i jak tam testowanie ? Bo ja cały czas trzymam kciuki ✊🏻✊🏻 u mnie 10dc I zastanawiam się czy robić testy owulacyjne czy dać sobie spokój, zostały mi dwa także musiałabym dokupić a tak myślę że może nie będę sprawdzać tylko będę dzialac w ciemno na luzaka 🤔

    Oj kochana nie tylko Tobie się marzy urodzić w konkretnym miesiącu 😅 dawniej planowałam poród tak kwiecień/maj a teraz to po prostu chce zajść i urodzić, obojętnie kiedy, mogą być największe mrozy i zamiecie albo upały stulecia 🤣 ale czuję że jeśli w tym roku nie urodzę to napewno zajde 😊

    Haha ja to w Polsce prostowałam wlosy zeby ze śmieciami wyjść z domu a tutaj chodzę do Sainsburego, którego mam w bloku na dole, w szlafroku i kapciach z włosami jak miotła i nawet nikt na mnie nie popatrzy 😆

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2022, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mamy bardzo podobne odczucia, ja tez mam wrazenie, ze ludzie tu maja wiecej luzu w sobie, odnosnie tego jak kto jest ubrany, czy jak wyglada :)


    Ja przed pierwsza ciaza planowalam strategicznie, wlasnie zeby bylo lato, ewentualnie wiosna, spacerki z bobaskiem, urodziny w ogrodzie itp ale z czasem oczekiwania mi sie zmniejszaly az zrobilo mi sie wszystko jedno.

    Magda nam jeszcze przewijala sie Kanada, ale jak pomyslalam o tej odleglosci, to jednak nie wchodzi w gre.


  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 7 lutego 2022, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah I w którym miesiącu urodziłaś ? 😊 No to teraz Ci sie zapowiada na ciepły miesiąc widzę 😁 na kiedy masz termin?

    Ja bylam w Stanach 3miesiace i powiem Wam ze na wakacje super i gdyby nie ta odległość to do życia tez by było ok, wydaje mi się ze tam jest jeszcze więcej luzu niż tutaj 😄 ale jednak ta odległość jest nie do przeskoczenia dla mnie 😅

    Magdak mam nadzieje ze przeżywasz dwie kreski dlatego tak ucichlas 😄

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • An. Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 7 lutego 2022, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Dziewczyny a tak zupelnie nie staraniowo, myslicie czasem o powrocie do Pl?

    Magda 🤞

    Ja razem z partnerem wróciliśmy z zeszłe lato na stałe do Polski. Na razie nie żałujemy. Pandemia ułatwiła nam podjęcie decyzji. Może nie jest tak kolorowo z pieniazkami jak w uk, ale nie narzekamy. Teraz mamy blisko rodzine :)

    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2022, 20:13

    misska, Lilah lubią tę wiadomość

  • Rysia Koleżanka
    Postów: 55 11

    Wysłany: 9 lutego 2022, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Lubię słuchać pcosek ze szczęśliwym zakończeniem 🥰 ale nie raz słyszałam że zazwyczaj duzo łatwiej zajść w drugą ciążę, znam kilka dziewczyny z pcos które po pierwszej ciąży szybko zachodziły w następne 😊
    Jak wspominasz przygodę z nhs ? Poza tym ze sie ciągnie miesiącami? 😅 slyszalam ze juz w klinice idzie sprawnie, najgorzej jest na początku z gp


    Początek był najtrudniejszy, ale jak już GP w końcu ruszył to poszło. Nie mogę narzekać. Trafiłam na spoko pigułe w klinice, mogłam dzwonić dopytać, jak już zaszłam w ciążę to zrobiła USG żeby wszystko ładnie potwierdzić bez czekania na standardowe pierwsze USG w 12 tyg dopiero. Dwie ciąże miałam dość problematyczne bo stan przedrzucawkowy i jeszcze kilka innych rzeczy, obchodzili się ze mną jak z jajkiem. Myślę, że patrząc na to co dzieje się teraz w Polsce mogę śmiało powiedzieć, że byłam zaopiekowana :)

    misska lubi tę wiadomość

  • Rysia Koleżanka
    Postów: 55 11

    Wysłany: 9 lutego 2022, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Dziewczyny a tak zupelnie nie staraniowo, myslicie czasem o powrocie do Pl?

    Magda 🤞



    Bardzo bym chciała, ale tak samo bardzo się boje :)
    Kupiliśmy dom, planuje aplikować o obywatelstwo ..i mimo to nie ma dnia żebym nie myślała o powrocie do Polski. Nie wiem czy coś jest ze mną nie tak czy, ktoś jeszcze jest tak rozerwany..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2022, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Lilah I w którym miesiącu urodziłaś ? 😊 No to teraz Ci sie zapowiada na ciepły miesiąc widzę 😁 na kiedy masz termin?

    Ja bylam w Stanach 3miesiace i powiem Wam ze na wakacje super i gdyby nie ta odległość to do życia tez by było ok, wydaje mi się ze tam jest jeszcze więcej luzu niż tutaj 😄 ale jednak ta odległość jest nie do przeskoczenia dla mnie 😅

    Magdak mam nadzieje ze przeżywasz dwie kreski dlatego tak ucichlas 😄

    Haha, niee, w srode zrobilam ostatni test - negatywny i w czwartek i piatek bylam ba takim kacu, ze musialam nadrabiac prace na poczatku tygodnia😅 @ przyszla z czwartku na piatek. No wlasnie tez kolejny powod dla ktorego kocham Londyn, w pracy mam super znajomych ze jak tylko sa chetni to po pracy idziemy na soho lub piccadilly, wiekszosc niemyslaca jeszcze o dzieciach bo wydaje mi sie ze tutaj ludzie pozniej mysla o dzieciach lub stabilizacji. Dla mnie o wiele lepiej bo szczerze nawet nie mialam czasu myslec o @, podczas gdy w PL wiekszosc znajomych i ludzi wokol mnie tylko dzieci i rodzina wiec na pewno mialabym sporego dola bedac caly czas bezdzietna i nie mialabym nawet z kims wyjsc na miasto.

    Widze, ze wiekszosc z Was ma chyba partnerow Polakow wiec decyzja troche latwiejsza. Ja mimo wszystko jestem tutaj bardzo szczesliwa i chyba nawet gdybym miala Polaka to chcialabym zostac tutaj. Moze wlasnie dlatego tez tak juz wsiaknelam w to miedzynarodowe srodowisko, oczywisci 7 lat temu gdyby ktos by powiedzial, ze tak bedzie to bym nie uwierzyla.

    Rysia, super, ze trafilas na dobra opieke! Hmm, bardzo duzo osob tak ma z ktorymi rozmawiam. Ja nawet nie przyjechalam tutaj dla lepszego zycia bo to byl przypadek wiec na pewno pieniadze nie sa dla mnie wyznacznikiem, a chyba caloksztalt🤔 chyba po prostu nie odnalazlabym sie w PL choc z drugiej strony do konca zycia bede rozdarta pomiedzy dwoma krajami.

    Ann, dobrze, ze jestes zadowolona z decyzji. W PL oprocz polityki z tego co widze to tez zyje sie dobrze, a masz przynajmniej rodzinke przy sobie.

    Lilah i Misska, no wlasnie, jak juz czlowiek sie stara jakis czas to miesiac porodu nie ma znaczenia, ja to na poczatku tak wszystko idealnie planowalam bo myslalam, ze jak uceluje w owulacje to max 3 miesiace i bede w ciazy😅

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2022, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Lilah I w którym miesiącu urodziłaś ? 😊 No to teraz Ci sie zapowiada na ciepły miesiąc widzę 😁 na kiedy masz termin?

    Magdak mam nadzieje ze przeżywasz dwie kreski dlatego tak ucichlas 😄


    Termin mialam na grudzien a rodzilam w styczniu. Teraz termin na poczatek czerwca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2022, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysia wrote:
    Bardzo bym chciała, ale tak samo bardzo się boje :)
    Kupiliśmy dom, planuje aplikować o obywatelstwo ..i mimo to nie ma dnia żebym nie myślała o powrocie do Polski. Nie wiem czy coś jest ze mną nie tak czy, ktoś jeszcze jest tak rozerwany..


    Rysia dokladnie tak samo mam ja. Nie jestem zdecydowana ani w jedna ani w druga strone i chyba w tym tkwi problem 🤷 Moze zrobie sobie tabelke za i przeciw i zobaczymy co wyjdzie 🤔🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2022, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ja to bylam wielce zdziwiona jak nie bylo ciazy po pierwszym seksie bez zabezpieczenia 🙈 Ze jak to tak...to tak sie da? Jak czlowiek malo wtedy wiedzial o zyciu 🙄

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 18 lutego 2022, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie mamy podobnie 😅 ale ja tam jestem zdania zeby nic nie planować bo często i tak wychodzi inaczej wyjdzie w praniu 😊

    Ja właśnie oficjalnie zaczynam przygodę z klinika 😅 wczoraj miałam pierwsza konsultacje i 1szego dc mam się umówić na badanie krwi, investigation scan i drożność. Myślę że to wypadnie na początek marca bo z moimi nieregularnymi cyklami ciężko wyliczyć kiedy 🐵 przyjdzie. Za kilka dni powinny być wyniki z badania nasienia, ciekawa jestem czy jest poprawa po zmianie trybu życia 🤔

    Ja tam u Was ? 😗

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ