X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 19 lutego 2022, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane! Ja też w UK mieszkam :) pozdrawiam Was serdecznie 😘😘 i trzymam za Was wszystkie kciuki ✊🏼✊🏼💚💚💚💚💚💚💚💚

    misska lubi tę wiadomość

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah, no, ja tez tak myslalam, ze to takie latwe, jak w srodku cyklu bedziemy sie przytulac to zajde w max 3 miesiace🤣 jak tam przebiega ciaza?

    Misska, super, ze cos sie ruszylo, trzymam kciuki abyscie jednak i tak zaszli jak najszybciej i moze uda nam sie jeszcze urodzic w 2022z Dawaj znac jakie masz odczucia bo moze za pol roku bedziemy przechodzic przez to samo.

    U mnie sporo sie dzieje, wiec na szczescie nie mysle o ciazy, jedynie czasem bo widze moj rocznik coraz wiecej bobaskow dodaje na insta. Mialam owulacje wczoraj wiec bylo troche przytulania ostatnia, od jutra Duphaston i znowu bede jesc ananas bo i tak uwielbiam. To cykl z moim szczesliwym jajnikiem wiec moze sie uda🍀

    Anka1986, rowniez podrawiam i zycze powodzenia! ☺️ Wlasnie zobaczylam Twoj wykres, czasami mi sie nie wyswietlaja. Probowalas testy owulacyjne clear blue advanced digital? Moim zdaniem najlepsze i naprawde polecam, na ebayu mozna znalezc tansze i widzialam promocje w bootsie teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2022, 19:03

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 21 lutego 2022, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Widzę ze wątek się znów ruszył fajnie ze cały czas jesteście w kontakcie mnie dawno już tu nie było ja już na maciezynskim moja druga ciąża to już prawie końcówka termin na 8 marca ale jak to wiadomo a raczej nie wiadomo kiedy się wydarzy ten wielki dzień mój starszy synek już się nie może doczekać baby jak on to mówi 😉 a ja jestem trochę przerażona jak to wszytko się ułoży dwójka małych dzieci jak to ogarnę wszytko sama bo mąż non stop w pracy 🙈

    Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za starania
    Buziaki

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 21 lutego 2022, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1986 dziękujemy 😙 jak u Ciebie sytuacja?

    Magdak owulacje sprawdzałaś testami czy monitoring ? Trzymam kciuki w takim razie, skoro jajnik szczęśliwy to oby cykl tez byl szczęśliwy 🍀🍀🍀 u mnie na fb i insta to od kilku miesięcy wysyp ciąż i dzidziusiow, szczerze to przez to mam coraz mniejszą ochotę zeby tam zaglądać 🙄

    Ila dawno Cie tu nie było kochana ! Ale to zleciało, juz ostatnia prosta Ci zostala 🤩 strach jest zrozumiały ale napewno dasz rade, widzę starszy synuś prawie 3latek to już taki ogarniety, napewno będzie mamie pomagał 😉 a jak fizycznie się czujesz ? Bejbik daje w kość? 😅 jak się uda w terminie to bedzie najpiekniejszy prezent na dzień kobiet 🥰

    Ja dzisiaj dostalam wiadomość ze nastepna wizyta 14 kwietnia także w marcu badania, w kwietniu omówienie wyników i zobaczymy co dla mnie wymysla 🙂 lekarka powiedziala zebym zaczela brać jakies suplementy dla starających się, najlepiej kompleks witamin w jednej tabletce i taki na miejscu zebym nie musiała zamawiać z Polski, polecicie coś?

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misska, dziekuje. Straszny wysyp ciaz, ciesze sie cudzym szczesciem, ale nie bede oszukiwac, ze czasami mnie to doluje niestety... Dobrze, ze tutaj ludzie naokolo mnie zbytnio nie rozmawiaja o ciazach bo tak to bym chyba oszalala. Owulacje sprawdzalam tylko tym testem ClearBlue, ktorych jest bardzo dokladny i pokazuje tez dni plodne, w moim przypadku raczej jak test pokazuje owulacje to ja mam, ale nic nie wiadomo. Szkoda mi czasu i kasy aby chodzic na monitoring owulacji.

    To trzymam kciuki za dalsza czesc badan, oby byly jak najkrotsze i zajdziecie naturalnie :)

    Te chyba najbardziej popularne, ja biore wersje plus z omega i polecam, jest caly kompleks i ma dobre opinie, ja czesto kupuje 3 za 2. To wersja dla kobiet, dla mezczyzn widzialam, ze chyba Lilah polecala Wellman conception.

    Wersja tansza (bez omega)
    https://www.boots.com/vitabiotics-pregnacare-original-tablets-30-10000790

    Wersja drozsza (z omega)
    https://www.boots.com/vitabiotics-pregnacare-plus-omega-3-dual-pack-2-x-28-10061256

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 23 lutego 2022, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak i kiedy testujesz? U mnie na szczęście wśród najbliższych znajomych wysyp się skończyl bo juz wszystkie urodziły także o ciąży nic nie słyszę tylko teraz ogladam co chwile zdjęcia maluchów ale akurat to lubię 😄
    W moim podejściu do ciąż innych i tak jest duża poprawa bo teraz głównie się cieszę i trochę mi przykro a kiedys to było 1/4 radości i 3/4 złości i smutku..

    O podziękował 😚 weszłam na ich stronke i widzę że mają też żelki i syropy co nie ukrywam bardzo mi odpowiada bo wstyd przyznać ale mam problem z połknięciem tabletki większej od rutinoscorbinu 😅

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 23 lutego 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Anka1986 dziękujemy 😙 jak u Ciebie sytuacja?

    Magdak owulacje sprawdzałaś testami czy monitoring ? Trzymam kciuki w takim razie, skoro jajnik szczęśliwy to oby cykl tez byl szczęśliwy 🍀🍀🍀 u mnie na fb i insta to od kilku miesięcy wysyp ciąż i dzidziusiow, szczerze to przez to mam coraz mniejszą ochotę zeby tam zaglądać 🙄

    Ila dawno Cie tu nie było kochana ! Ale to zleciało, juz ostatnia prosta Ci zostala 🤩 strach jest zrozumiały ale napewno dasz rade, widzę starszy synuś prawie 3latek to już taki ogarniety, napewno będzie mamie pomagał 😉 a jak fizycznie się czujesz ? Bejbik daje w kość? 😅 jak się uda w terminie to bedzie najpiekniejszy prezent na dzień kobiet 🥰

    Ja dzisiaj dostalam wiadomość ze nastepna wizyta 14 kwietnia także w marcu badania, w kwietniu omówienie wyników i zobaczymy co dla mnie wymysla 🙂 lekarka powiedziala zebym zaczela brać jakies suplementy dla starających się, najlepiej kompleks witamin w jednej tabletce i taki na miejscu zebym nie musiała zamawiać z Polski, polecicie coś?

    Dziękuje Misska za miła wiadomość tak ostatnia prosta haha ledwo się toczę te ostatnie tygodnie są już trudne no ale taka rola kobiet 😉 synek chyba jest trochę poddenerwowany ze zmiany nadchodzą i ze nie będzie już jedynakiem tylko starszym bratem 🤪

    Tak tylko odemnie dziewczyny wiem ze nie jest łatwo zajść w ciąże przekonałam się o tym wszystkim na własnej skórze i tez tak jak wy planowałam w którym miesiącu zajść ze chciałabym tak czy tak i ze pewnie 3 miesiące i zajęte bo czemu ma być problem wierzcie mi nie planujecie odpuscie natura i tak sama zdecyduje co i kiedy się wydarzy ja się strasznie nakrecalam jak próbowaliśmy z pierwszym obwiniała siebie innych ze nie mogę zajść żyłam w takim strasznym stresie ze czemu mi się go przytrafiło i skończyło się ma invitro a z drugim poprostu sobie odpuściłam nie myslam nie liczyłam co ma być to będzie mimo tego ze mamy cały czas w klinice zarodki chciałam zajść naturalnie i jak zmieniłam myślenie tak się stało zaszłam bez żadnej spiny zajęło to rok starań ale było yo mega łatwiejsze niż procedury invitro cały ten dziwny medyczny świat itd naprawdę wszystko siedzi tez w głowie a mózg yo wielka machina która naprawdę potrafi dużo wiec dziewczyny wiem ze łatwo się mówi ale pozytywne myślenie to nr 1

    Buziaki i powodzenia wam życzę myślcie o sobie i róbcie dużo dla siebie i swojego ciała bo jak się dzieci pojawia to go się dla siebie już raczej nie ma 😉

    Miłego dnia! Wiosna idzie trzeba być dobrej myśli

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 23 lutego 2022, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację Ila dlatego od nowego roku mocno zajelam się sobą i dużo mniej myślę o staraniach chociaz nie wiem czy to możliwe zeby calkiem przestać o tym myśleć 😅 no I każdemu zawsze będę polecać książkę Potęga Podświadomości, dzieki niej myślę bardziej pozytywnie i nie jestem taka spięta 🙂 I powiem wam ze mam takie przeczucie ze za niedlugo będzie wysyp ⏸

    Btw bylismy w poniedziałek w gp zapytać o wyniki badań nasienia i powiedzieli ze jutro czyli wczoraj lekarz zadzwoni ok 5pm, zadzwonił dopiero po 6pm gdzie moj już nie mógł rozmawiać i dzisiaj mój zadzwonił do gp i powiedzieli mu ze tym razem lekarz zadzwoni dopiero 8 marca 😐 No nie powiem lekko sie wkurzyłam...ale wzielam 3 głębokie wdechy i uzbroiłam się w cierpliwość 😒

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2022, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie🥰 mam nadzieje, ze i nam sie poszczesci i jeszcze tez urodzimy w 2022☺️ Widze, ze to juz Twoj drugi porod w UK? Jakie masz odczucia na temat nhs?

    Misska, omg, 2 tygodnie czekania bo Twoj maz byl zajety i nie mogl odebrac telefonu. Masakra, maja ludzi w dupie. Widze, ze masz silne nerwy bo ja bym sie wkurzyla. Ogolnie czasami jestem zla na siebie bo wszystko zalatwiam prywatnie w PL, wiadomo niby przeliczajac na funty nie jest tak zle, ale za podatki ktore place powinnam to robic tutaj, ale wlasnie nie chce sie uzerac z ta sluzba zdrowia… ginekolog dopiero po 18 miesiacach staran, a co z kobieta ktora chce sie zbadac… to juz w PL jak bralam tabletki anty to mialam wizyty jakos co kilka miesiecy na nfz, wiadomo tez nie bylo idealnie, ale lekarka sprawdzila, zrobila usg i cytologie chociaz. To caly czas mnie denerwuje w UK.
    Nie mowiac juz o slabym macierzynskim, uwielbiam swoja prace, ostatnio mialam review meeting i dali bonus i podwyzke, pensja naprawde mnie satysfakcjonuje, ale macierzynskie mam Statutory. Pytali sie czy chcialabym o cos jeszcze poprosic, to z jednej strony chcialam dogadac lepsze macierzynskie, ale z drugiej strony pracuje w bardzo meskiej branzy i balam sie ze jak o tym wspomne to pomysla, ze sie staramy i moge byc dla nich utrudnieniem. Praca nie fizyczna, ale sam fakt, ze wiele mezczyzn nie rozumie… firma korpo, wiem, ze w rzadowych jest lepsze macierzynskie.

    A jak Wy dziewczyny macie? Dogadalyscie, mialyscie od poczatku czy tak jaj ja oszczedzacie na zas bo wiecie, ze po urodzenia dziecka kilka miesiecy bedzie slabe?

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 27 lutego 2022, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak powiem tak, jeśli chodzi o gp to rzeczywiście jest dlugi czas oczekiwania, nie spieszy im się i maja wywalone ale jak juz zaczelam przygodę bezpośrednio z klinika to widzę różnicę bo po pierwszej konsultacji zlecili mi kilka badań i juz ustawili mi nastepna wizytę z omówieniem wyników i ustaleniem planu działania także najgorszy początek z gp a potem z klinika idzie lepiej. Wiem ze moze za wczasu chwale bo to dopiero początek, ale nie zapeszając mam nadzieje ze utrzymają takie tempo i szybko ogarniemy temat 😊 poza tym z tego co kojarzę to dziewczyny miały to samo zdanie 🙂

    Co do macierzyńskiego to jeszcze o tym nie myślałam, ale mam tak samo jak Ty statuatory. Wiem, że spokojnie sobie poradzimy z tym macierzyńskim i zarobkami mojego, ale racja, mogłoby być lepsze 😅 nie wiem czy uda Ci się w pracy cos z maternity wynegocjować, nie znam się na tym, ale co słyszę od znajomych to wszystkie mają tak samo

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2022, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, ze nie jest tak zle jak juz przyjedzie do badania nieplodnosci. Dokladnie mija rok od zaczecia naszych staran, 8 cykl ze sprawdzaniem owulacji itp. Jak sie nie uda to w sierpniu kontaktuje sie z GP. Zobaczymy jak skonczy sie ten cykl - 10dpo🍀

    My tez sobie damy rade ten rok, ale po prostu jestesmy przyzwyczajeni do dwoch wyplat, a wtedy dochodzi jeszcze dodatkowa osoba do wydatkow. U mnie wlasnie roznie, ale blizsze znajome maja platne wedlug kontraktu, nie musialy negocjowac, ale nie pracuja tak jak ja dla firmy prywatnej, jedna nhs, druga jest nauczycielka w szkole, a trzecia pracuje w areszcie. No nic, mamy stabilne zycie wiec nie moge narzekac.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 3 marca 2022, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Ila14m trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie🥰 mam nadzieje, ze i nam sie poszczesci i jeszcze tez urodzimy w 2022☺️ Widze, ze to juz Twoj drugi porod w UK? Jakie masz odczucia na temat nhs?

    Misska, omg, 2 tygodnie czekania bo Twoj maz byl zajety i nie mogl odebrac telefonu. Masakra, maja ludzi w dupie. Widze, ze masz silne nerwy bo ja bym sie wkurzyla. Ogolnie czasami jestem zla na siebie bo wszystko zalatwiam prywatnie w PL, wiadomo niby przeliczajac na funty nie jest tak zle, ale za podatki ktore place powinnam to robic tutaj, ale wlasnie nie chce sie uzerac z ta sluzba zdrowia… ginekolog dopiero po 18 miesiacach staran, a co z kobieta ktora chce sie zbadac… to juz w PL jak bralam tabletki anty to mialam wizyty jakos co kilka miesiecy na nfz, wiadomo tez nie bylo idealnie, ale lekarka sprawdzila, zrobila usg i cytologie chociaz. To caly czas mnie denerwuje w UK.
    Nie mowiac juz o slabym macierzynskim, uwielbiam swoja prace, ostatnio mialam review meeting i dali bonus i podwyzke, pensja naprawde mnie satysfakcjonuje, ale macierzynskie mam Statutory. Pytali sie czy chcialabym o cos jeszcze poprosic, to z jednej strony chcialam dogadac lepsze macierzynskie, ale z drugiej strony pracuje w bardzo meskiej branzy i balam sie ze jak o tym wspomne to pomysla, ze sie staramy i moge byc dla nich utrudnieniem. Praca nie fizyczna, ale sam fakt, ze wiele mezczyzn nie rozumie… firma korpo, wiem, ze w rzadowych jest lepsze macierzynskie.

    A jak Wy dziewczyny macie? Dogadalyscie, mialyscie od poczatku czy tak jaj ja oszczedzacie na zas bo wiecie, ze po urodzenia dziecka kilka miesiecy bedzie slabe?


    Dziękuje bardzo tak to mój drugi porod tutaj wydaje mi się ze tu lepiej rodzic niż w PL z tego co gadałam z kumpelkami z PL i ich doświadczeniami tutaj jest się bardziej zaopiekowanym niż w PL przez NFZ chyba ze ja dobrze trafiłam po za tym z invitro było tak ze jak już się tobą zainteresują to już jest super i się tobą opiekują a my mieliśmy to darmowe przez NHS w Polsce by nawet nie było mowy o czymś takim w druga ciąże zaszłam już sama bo szczerze mówiąc nic nie znaleźli dlaczego nie mogliśmy zajść przez tyle lat a z drugim zaszłam po roku starań bez problemu napewno pomogło zmiana stylu życia wyprowadziliśmy się z chaotycznego Londynu zwolniliśmy tempo życia i ja czuje ze to wszytko miało ogromny wpływ na moja płodność dziewczyny wiem ze łatwo się mówi ale naprawdę trzeba poprostu wyluzować w staraniach i cieszyć się seksem bo jak sobie pomyśle ile musiałam przejść przez te wszystkie procedury w invitro to naprawdę nic przyjemnego

    No ja już na końcówce 8ego mam termin wiec jeszcze chwila i dzidzia będzie z nami trzymajcie kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie bo jakoś się ostatnio zestresowałam ze przedemna teraz już cały porod

    Mikiego wieczoru!
    Dawajcie znać jak idą starania ;)

    Magdak lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Olax94 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 marca 2022, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem tutaj nowa i też mieszkam w Uk🏡 🙂😉😊


    O dziecko staramy się 9 miesięcy ale nie trace nadzieji.
    W lipcu będę w Polsce i będziemy się badać 😔

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2022, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Dziękuje bardzo tak to mój drugi porod tutaj wydaje mi się ze tu lepiej rodzic niż w PL z tego co gadałam z kumpelkami z PL i ich doświadczeniami tutaj jest się bardziej zaopiekowanym niż w PL przez NFZ chyba ze ja dobrze trafiłam po za tym z invitro było tak ze jak już się tobą zainteresują to już jest super i się tobą opiekują a my mieliśmy to darmowe przez NHS w Polsce by nawet nie było mowy o czymś takim w druga ciąże zaszłam już sama bo szczerze mówiąc nic nie znaleźli dlaczego nie mogliśmy zajść przez tyle lat a z drugim zaszłam po roku starań bez problemu napewno pomogło zmiana stylu życia wyprowadziliśmy się z chaotycznego Londynu zwolniliśmy tempo życia i ja czuje ze to wszytko miało ogromny wpływ na moja płodność dziewczyny wiem ze łatwo się mówi ale naprawdę trzeba poprostu wyluzować w staraniach i cieszyć się seksem bo jak sobie pomyśle ile musiałam przejść przez te wszystkie procedury w invitro to naprawdę nic przyjemnego

    No ja już na końcówce 8ego mam termin wiec jeszcze chwila i dzidzia będzie z nami trzymajcie kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie bo jakoś się ostatnio zestresowałam ze przedemna teraz już cały porod

    Mikiego wieczoru!
    Dawajcie znać jak idą starania ;)

    Trzymam kciuki🍀🍀🍀 informuj nas na biezaco!
    Dobrze, ze masz pozytywne doswiadczenia z nhs, czyli powinnismy byc w dobrych rekach w razie czego.

    Zadzwonie chyba do GP sie spytac, na stronie nhs jest napisane, ze po roku staran mozna sie zglosic, ale wiem, ze w praktyce roznie to wyglada, zalezy pewnie jak duzo osob maja itp. Wole szybciej zaczac, szczegolnie chcialabym sprawdzic nasienie meza, ktory jest starszy. Prywatnie to koszt ok £200 wiec wolalabym zrobic to na nhs.

    Mi duzo pomoglo, ze zmienilam prace w zeszlym roku; o wiele mniej stresu, ale niestety mamy dosyc intensywne tempo zycia no i pewnie to sie nie zmieni bo z Londynu sie nie wyprowadzamy. Mam nadzieje, ze damy rade, jak bede w ciazy to przystopujemy z podrozami itp.

    Hej Ola. Milo Cie poznac, widze, ze ten sam rocznik☺️ Gdzie mieszkasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2022, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny i zycze powodzenia w staraniach 🍀

    Magda u mnie ok, zaczynam siodmy miesiac, wiec robi sie powaznie. Mam male dolegliwosci, ale nic na co moglabym narzekac.

    Jesli chodzi o porod w uk, to ja bylam bardzo zadowolona. Cudowne polozne, wyrozumiale i troskliwe. Warunki w szpitalu super: pokoj z lazienka dla mnie i partnera przez caly pobyt. Juz po porodzie, polozne czesto zagladaly i pytaly czy trzeba w czyms pomoc z dzidzia.
    W Polsce nie rodzilam, znam tylko z opowiadan. Ale nawet na tym forum mozna poczytac, w wiekszosci to sa negatywne doswiadczenia z tego co zauwazylam. Natomiast opowiadania moich bliskich tez mnie szokowaly. Nie rozumiem jak kobiety ktore prawdopodobnie kiedys tez rodzily moga tak traktowac inne kobiety.
    A Polska teraz tak pomaga Ukrainie i to jest piekne. Narod pelen sprzecznosci 🤷

    Wiem, ze duzo jest narzekan na opieke zdrowotna w uk, ale wiecie co, ja po moich i mojego partnera doswiadczeniach, nie zamienilabym opieki nhs na nfz 😉. Ale kazdy system ma swoje wady i nigdzie nie bedzie idealnie.

    Misska to juz dzialasz pelna para z klinika, super. Trzymam 🤞

    Magdak lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 6 marca 2022, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila trzymam kciuki mocno zeby to był szybki, książkowy poród! Dasz radę, tyle przeszłaś to to będzie pikuś ✊🏻

    Magdak widzialam na marcowym wątku ze 🐒 przyszła...nie lubię tego ale przed Toba kolejna szansa a ja wciąż nie puszczam za Ciebie kciuków 🍀🍀 moim zdaniem dzwoń juz teraz ! Nie ma na co czekać bo czas leci a z gp tez szybko nie idzie także im prędzej tym lepiej a mam nadzieję że nawet nie zdążycie zrobić badań bo wcześniej się uda 😁 oo tak ja sobie wyliczyłam ze za te badania co mam zrobić w marcu wydalalabym ok 1000£ + badania mojego to już w ogóle 🤯

    Witamy Ola 🙂 super ze sie nie poddajesz i tak trzymaj 💪🏻 znasz powód niepowodzeń albo coś podejrzewasz czy to będą pierwsze badania?

    Lilah masz rację, można się przyczepić do nhs ale nie jednej z nas pomogli i jak się już wezmą to naprawdę podchodzą do sprawy poważnie także suma sumarum nie możemy narzekać, w Polsce jest o wiele gorzej z nfz (napewno jeśli chodzi o starania, niepłodność , in vitro itp). A jak brzuszek, pokaźny? 🤰

    Jeśli chodzi o mnie to dzisiaj 24dc od ok 1,5 tygodnia bola mnie piersi, sutki wrażliwe i nie wiem o co może chodzić 🤔 czasem przed okresem mnie tak bolały ale max 2dni a to już 10 dzień tak bola...do tego ostatnie dwa dni z rana mialam bol w podbrzuszu jak na okres ale po godzinie przechodził i reszta dnia był spokoj...macie jakieś pomysły co to może być?

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taak, prawda, slyszalam, ze leczenie nieplodnosci tutaj jest mega w porownaniu z PL, tam procedury jak in vitro w ogole nie sa refundowane i sa drogie, a jeszcze dodatkowo uslyszymy, ze jest to niezgodne z prawem🤣

    Ja akurat zawiodlam sie na tym, ze nie biora na powaznie mojej tarczycy - mam duze skoki oraz, ze nie moge po prostu isc do ginekologa i chodze prywatnie. Tak to jeszcze nie mam jakis gorszych doswiadczen, ale obym nie musiala! Faktycznie, badania wszystkie sa drogie, w PL troche zaplacilam juz za tarczycowe i szczegolowe hormony, usg itp, wiecej juz nie place i bede probowac zalatwic na nhs.

    Misska, trzymam bardzo kciuki🍀 oby sie cos szykowalo😍 Testowalas? Dawaj nam tu szybko znac!

    Co do objawow i nie objawow to moze byc ciaza albo cos innego, sama to po sobie widze. W cyklu kiedy zaszlam czulam sie jak przed miesiaczka, za to miesiac pozniej bylam pewna, ze jestem bo mialam wysokie temperatury, klucie w jajniku itp, a nie bylam. Ogolnie piersi mam wrazliwe i puchne w podbrzuszu od kiedy biore Duphaston. Bierzesz cos teraz z progesteronem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2022, 16:38

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 10 marca 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby Ci się udało bez pomocy gp ale jak coś to wal do nich niech Cie badają i działają, w końcu po coś nam upierdzielają część wypłaty 😒

    No i się wyszykowało, piękny okres 😆 ja już nie raz mialam objawy ciążowe także juz sie nie nakręcam i teraz też podejrzewałam że to może wina podwyższonego progesteronu czy prolaktyny (nie jestem pewna przez co piersi bola). Nie biorę nic oprócz supli. Umówiłam się już na investigation scan i blood test w następnym tygodniu, mam problem z umówieniem hsg ale próbuje to ogarnąć. Mój dostal wyniki badan i nie ma żadnej poprawy 😔 na nastepnej wizycie lekarz ma cos proponować ale nie mam pojęcia co sie bada u mężczyzn w nastepnej kolejności...krew ? usg ?

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Oby Ci się udało bez pomocy gp ale jak coś to wal do nich niech Cie badają i działają, w końcu po coś nam upierdzielają część wypłaty 😒

    No i się wyszykowało, piękny okres 😆 ja już nie raz mialam objawy ciążowe także juz sie nie nakręcam i teraz też podejrzewałam że to może wina podwyższonego progesteronu czy prolaktyny (nie jestem pewna przez co piersi bola). Nie biorę nic oprócz supli. Umówiłam się już na investigation scan i blood test w następnym tygodniu, mam problem z umówieniem hsg ale próbuje to ogarnąć. Mój dostal wyniki badan i nie ma żadnej poprawy 😔 na nastepnej wizycie lekarz ma cos proponować ale nie mam pojęcia co sie bada u mężczyzn w nastepnej kolejności...krew ? usg ?

    Taak, w koncu za cos place. W ogole teraz non stop jakies wydatki, przeprowadzilismy sie 9 miesiecy temu, a jeszcze do dzis cos dokupujemy i naprawiamy😒 szykuje sie tez drastyczna podwyzka rachunkow. Ehh, mialam odkladac teraz na dziecko, ale slabo mi idzie.

    Nie lubie informacji o okresie😒 to 5 dni jestem przed Toba w cyklu, moze tym razem uda mi sie wyslac ciazowe wiruski🍀 widze, ze masz sporo wizyt wiec chyba ladnie wszystko ruszylo i mam nadzieje, ze juz niedlugo bedziesz sie cieszyc kropkiem❤️ A Twoj bierze jakies suplementy? Ja mojego dodatkowo zaczelam karmic orzechami, za ktorymi jak na zlosc teraz nie przepada😅 kiedys uwielbial. Niestety nie znam sie na badaniach meskich, ale jak juz bedziesz wiedziec to chetnie sie dowiem.

  • Fusia Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 14 marca 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jestem tu nowa. Nazywam się Marta i mieszkam w Londynie. Nie jestem w ciąży ale staramy się od niedawna. Czy któraś z Was mogłaby powiedzieć jak to wygląda w UK jak się zajdzie w ciążę? Masz pozytywny test, dzwonisz do GP i co dalej?

    Magdak lubi tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ