X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila gratulacje! Witaj maluszku na swiecie. Ja tam chyba na trzecie sie nie odwaze 🙈

    Podczytuje Was czasem ale jakos nie mam weny pisac. Dzidzia ok ale jest ryzyko, ze bedzie za mala wiec mam skany co 4 tyg az do rozwiazania. Dowiedzialam sie tez, ze ciazy po ivf nie beda przeciagac po terminie. Zapytalam czy cos sie zmienilo bo pierwsza corke rodzilam 16 dni po terminie. Lekarka nie za bardzo wiedziala co powiedziec, ale zdziwila sie troche, ze po ivf porod wywolany byl dopiero dwa tyg po terminie 🤷

    Magda owocnego testowania 🍀
    Misska super ze juz po hsg 👍 i cos sie udalo przetkac 👍

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 marca 2022, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Ila gratulacje! Witaj maluszku na swiecie. Ja tam chyba na trzecie sie nie odwaze 🙈

    Podczytuje Was czasem ale jakos nie mam weny pisac. Dzidzia ok ale jest ryzyko, ze bedzie za mala wiec mam skany co 4 tyg az do rozwiazania. Dowiedzialam sie tez, ze ciazy po ivf nie beda przeciagac po terminie. Zapytalam czy cos sie zmienilo bo pierwsza corke rodzilam 16 dni po terminie. Lekarka nie za bardzo wiedziala co powiedziec, ale zdziwila sie troche, ze po ivf porod wywolany byl dopiero dwa tyg po terminie 🤷

    Magda owocnego testowania 🍀
    Misska super ze juz po hsg 👍 i cos sie udalo przetkac 👍


    Cześć Lilah
    Dziękuje bardzo! Wszystko u nas ok powiem tylko ze od początku ciąża była inna niż z pierwszym synem a i porod i całe karmienie tez tym razem syn nie ma wrzadelka i wszystko idzie super ale jak już ma się jedno dziecko to cała sytuacje gdzie się ma 3 latka i noworodka to jest straszny chaos cały czas nie mogę sie z niczym ogarnąć 🙈 wiem ze to dopiero pierwsze dwa tygodnie ale nie jest łatwo! Każde z nich potrzebuje uwagi!

    Powodzenia z rozwiązaniem tylko pamiętaj następne dzieci się rodzą szybko tak jak to umknie było 2H i po sprawie przygotuj się ze u ciebie tez tak może się zdarzyć bo ja nie wierzyłam jak mi ludzie mówił ze może być szybko 😉

    Buziaki

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za kciuki🙏🏼 Udalo sie, sa dwie kreski, oby teraz tylko utrzymac❤️
    Bede brac Duphaston do 13 tygodnia, tak zalecila lekarka, w kwietniu jak wszystko bedzie dobrze to umowie sie na wczesny skan w 6/7 tygodniu. Na poczatku maja lece do PL i mam wizyte z moja lekarka. Troche stres, ze podczas latania moze sie cos stac, ale chyba niepotrzebnie. Niby czytam, ze drugi trymestr najbezpieczniejszy, ale na pierwszy nie ma przeciwskazan.

    Misska, ja bym sie nigdy nie rozstala z partnerem z takiego powodu, to jak zostawic kogos w razie choroby lub biedy😒 teraz dopiero mam nadzieje, ze schudne po ciazy🤣 choc motywacji mam malo, w PL jakos bardziej sie pilnowalam.

    Lilah, oby wszystko bylo dobrze z dzidzia❤️ Tylko 2 miesiace zostaly.

    Ila14m, podziwiam, ja nie wiem jak sobie dam rade z jednym a co dopiero z dwojka i mala roznica wieku. Ja to mam nadzieje, ze tylko moj porod bedzie trwac z pierwszym🤪 ale wiem, ze roznie to wyglada.

    Chesterka1124 lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 31 marca 2022, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wszystko będzie dobrze ! Dzidzia urodzi się silna i zdrowa, nie ma innej opcji 💪🏻 wszystkie ovuciocie trzymają kciuki ✊🏻 moja koleżanka palila cala ciążę i też było ryzyko ze bejbik będzie za mały ale w ostatnich tygodniach dużo przybrał i urodził się z wagą prawidlowa także Twój dzidzik tez ma czas jeszcze 😊

    Magdak aaa wiedziałam że nie będziesz mogla się napić! 🚫😆 strasznie się cieszę 😍 z tego co slyszalam to latanie w pierwszym trymestrze może być uciążliwe tylko przez objawy ciążowe a poza tym nie ma przeciwskazań także nie martwiłabym się o to. Teraz trzymam kciuki zeby wszystko było ok i samopoczucie Ci dopisywało 😙 mówiłaś już swojemu ? Czekam na wirusy ciążowe 🤲

    Magdak lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Lilah wszystko będzie dobrze ! Dzidzia urodzi się silna i zdrowa, nie ma innej opcji 💪🏻 wszystkie ovuciocie trzymają kciuki ✊🏻 moja koleżanka palila cala ciążę i też było ryzyko ze bejbik będzie za mały ale w ostatnich tygodniach dużo przybrał i urodził się z wagą prawidlowa także Twój dzidzik tez ma czas jeszcze 😊

    Magdak aaa wiedziałam że nie będziesz mogla się napić! 🚫😆 strasznie się cieszę 😍 z tego co slyszalam to latanie w pierwszym trymestrze może być uciążliwe tylko przez objawy ciążowe a poza tym nie ma przeciwskazań także nie martwiłabym się o to. Teraz trzymam kciuki zeby wszystko było ok i samopoczucie Ci dopisywało 😙 mówiłaś już swojemu ? Czekam na wirusy ciążowe 🤲

    Haha, no wlasnie niestety wypilam troche bo w srode mialam typowa biel, ale cos czulam i pilam tylko winko i aperola, wiec nie jakies mocne alkohole, pewnie wloszki pija je nawet podczas ciazy😅 raczej nic nie powinno sie stac w 3 tyg ciazy bo wiem, ze wiele osob nie wiedzialo i wypilo. Teraz juz zero.
    Czytalam odnosnie lotow i pewnie bedzie dobrze, postaram sie o miejsce z dobrym dostepem do toalety w razie czego.
    Moj wraca w poniedzialek od rodziny wiec mam nadzieje, ze bedzie miec milo niespodzianke i jak zrobie test w poniedzialek to przynajmniej bedzie bardziej widoczny bo teraz to tak slabo🙄 ale 10/11dpo wiec wiem, ze takie wychodza, ostatnio mialam dopiero w 13dpo.
    https://zapodaj.net/52278867139d4.jpg.html

  • Fusia Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje. Bardzo się cieszę że Ci się udało i trzymam kciuki żebyś miała spokojną, bezproblemową ciążę 😊

    Magdak lubi tę wiadomość

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 1 kwietnia 2022, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Dziekuje dziewczyny za kciuki🙏🏼 Udalo sie, sa dwie kreski, oby teraz tylko utrzymac❤️
    Bede brac Duphaston do 13 tygodnia, tak zalecila lekarka, w kwietniu jak wszystko bedzie dobrze to umowie sie na wczesny skan w 6/7 tygodniu. Na poczatku maja lece do PL i mam wizyte z moja lekarka. Troche stres, ze podczas latania moze sie cos stac, ale chyba niepotrzebnie. Niby czytam, ze drugi trymestr najbezpieczniejszy, ale na pierwszy nie ma przeciwskazan.

    Misska, ja bym sie nigdy nie rozstala z partnerem z takiego powodu, to jak zostawic kogos w razie choroby lub biedy😒 teraz dopiero mam nadzieje, ze schudne po ciazy🤣 choc motywacji mam malo, w PL jakos bardziej sie pilnowalam.

    Lilah, oby wszystko bylo dobrze z dzidzia❤️ Tylko 2 miesiace zostaly.

    Ila14m, podziwiam, ja nie wiem jak sobie dam rade z jednym a co dopiero z dwojka i mala roznica wieku. Ja to mam nadzieje, ze tylko moj porod bedzie trwac z pierwszym🤪 ale wiem, ze roznie to wyglada.

    Super!!! Moje gratulacje! Dużo zdrówka dla was rośnijcie dobrze iż zdrowo!

    Magdak lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Haha, no wlasnie niestety wypilam troche bo w srode mialam typowa biel, ale cos czulam i pilam tylko winko i aperola, wiec nie jakies mocne alkohole, pewnie wloszki pija je nawet podczas ciazy😅 raczej nic nie powinno sie stac w 3 tyg ciazy bo wiem, ze wiele osob nie wiedzialo i wypilo. Teraz juz zero.
    Czytalam odnosnie lotow i pewnie bedzie dobrze, postaram sie o miejsce z dobrym dostepem do toalety w razie czego.
    Moj wraca w poniedzialek od rodziny wiec mam nadzieje, ze bedzie miec milo niespodzianke i jak zrobie test w poniedzialek to przynajmniej bedzie bardziej widoczny bo teraz to tak slabo🙄 ale 10/11dpo wiec wiem, ze takie wychodza, ostatnio mialam dopiero w 13dpo.
    https://zapodaj.net/52278867139d4.jpg.html
    A to napewno taka ilość nie zaszkodzi 😄 tak jak mówisz, wiecej i później piją i jest ok. Widać i to dobrze 🤩 ale będzie miał niespodziankę, koniecznie daj znać jak zareagował 😁 A odczuwasz juz cos czy jeszcze za wcześnie na objawy ?

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny❤️❤️
    Predzej mialam takie beznadziejne kreski na testach z home bargains (nie chcialam wydawac juz na te z gornej polki, ale zwykla czulosc, dwa z funta wylapaly mi juz w 10dpo wiec nie sa takie zle)
    Tutaj juz ladna kreska, nie wytrzymalam i pokazalam mezowi na kamerce😍
    https://zapodaj.net/e1a8711f219ce.jpg.html
    Oprocz wiekszego biustu z zylkami, ktorych zbytnio nie mam i dziwnymi snami to nic. Oby tak zostalo.

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny🍀🍀🍀

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Dziekuje dziewczyny❤️❤️
    Predzej mialam takie beznadziejne kreski na testach z home bargains (nie chcialam wydawac juz na te z gornej polki, ale zwykla czulosc, dwa z funta wylapaly mi juz w 10dpo wiec nie sa takie zle)
    Tutaj juz ladna kreska, nie wytrzymalam i pokazalam mezowi na kamerce😍
    https://zapodaj.net/e1a8711f219ce.jpg.html
    Oprocz wiekszego biustu z zylkami, ktorych zbytnio nie mam i dziwnymi snami to nic. Oby tak zostalo.

    Trzymam kciuki za Was dziewczyny🍀🍀🍀
    No piękna kreska 🤩 nie mogę się doczekać kiedy taka zobaczę 🤗 to obyś przechodzila jak najlepiej ✊🏻

    Ja 26dc, jestem strasznie zmulona ale to pewnie przez ciśnienie, jestem niskociśnieniowcem i jak jest taka pogoda to się do dupy czuje 😔 ale sny też mam ostatnio dziwne, codziennie jakies pierdoly sie śnią 🙄 mój mi jeszcze mówi, może w ciąży jesteś...nie lubię jak tak gada bo tylko sobie nadzieje robie ze moze ma rację i potem wychodzi jak zawsze 😒 czekam na tą wizytę za 2tygodnie

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2022, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    No piękna kreska 🤩 nie mogę się doczekać kiedy taka zobaczę 🤗 to obyś przechodzila jak najlepiej ✊🏻

    Ja 26dc, jestem strasznie zmulona ale to pewnie przez ciśnienie, jestem niskociśnieniowcem i jak jest taka pogoda to się do dupy czuje 😔 ale sny też mam ostatnio dziwne, codziennie jakies pierdoly sie śnią 🙄 mój mi jeszcze mówi, może w ciąży jesteś...nie lubię jak tak gada bo tylko sobie nadzieje robie ze moze ma rację i potem wychodzi jak zawsze 😒 czekam na tą wizytę za 2tygodnie

    Zobaczysz na pewno juz niedlugo🍀 trzymam mocno kciuki!!!

    Zawsze jest nadzieja, wiec juz moze sie uda w tym cyklu☺️ Mogliscie seeduszkowac w tym cyklu w okolicach owu? Bo pamietam, ze cos mowilas, ze przed badaniami nie moglas. Ilu dniowe masz cykle? Planujesz testowac czy czekasz do @? Moj tak zawsze mowil jak mialam wzdety brzuch bo czasami mam po niektorych potrawach🙄 robilam sobie nadzieje, a pozniej nic. Teraz ciesze sie testem, ale najbardziej bede po wizycie serduszkowej. Beda ta dlugie 2.5 tygodnia…

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 3 kwietnia 2022, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Zobaczysz na pewno juz niedlugo🍀 trzymam mocno kciuki!!!

    Zawsze jest nadzieja, wiec juz moze sie uda w tym cyklu☺️ Mogliscie seeduszkowac w tym cyklu w okolicach owu? Bo pamietam, ze cos mowilas, ze przed badaniami nie moglas. Ilu dniowe masz cykle? Planujesz testowac czy czekasz do @? Moj tak zawsze mowil jak mialam wzdety brzuch bo czasami mam po niektorych potrawach🙄 robilam sobie nadzieje, a pozniej nic. Teraz ciesze sie testem, ale najbardziej bede po wizycie serduszkowej. Beda ta dlugie 2.5 tygodnia…
    Badanie mialam w 17dc a przytulanki były w 19dc także teoretycznie jest możliwe zeby coś się zadziało ale nie wiem czy w ogóle mialam owulacje bo nie robię testów. Cykle mam bardzo roznie raz 20dni raz 32. Nie będę testowac no chyba że już będzie 33dc bo raczej dłuższych cykli nie mam to zatestuje. Oj ja to też mam czasem brzuch jak w 4tym miesiącu 😆 i może to dziwne ale lubię sobie wtedy wyobrażać jakbym była w ciąży i w lustrze się przeglądać 😅

    No to razem czekamy na swoje wizyty 😄

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2022, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Badanie mialam w 17dc a przytulanki były w 19dc także teoretycznie jest możliwe zeby coś się zadziało ale nie wiem czy w ogóle mialam owulacje bo nie robię testów. Cykle mam bardzo roznie raz 20dni raz 32. Nie będę testowac no chyba że już będzie 33dc bo raczej dłuższych cykli nie mam to zatestuje. Oj ja to też mam czasem brzuch jak w 4tym miesiącu 😆 i może to dziwne ale lubię sobie wtedy wyobrażać jakbym była w ciąży i w lustrze się przeglądać 😅

    No to razem czekamy na swoje wizyty 😄

    No to szansa jak zawsze jest🍀 mam nadzieje, ze powiekszysz niedlugo grono ciezarowek z UK😄 trzymam caly czas mocno kciuki!
    Oj ja tez nie raz przegladalam sie w lustrze i wypinalam brzuch🙄 ja powinan jutro dostac @, mam nadzieje, ze sie nie pojawi! Ale chyba z taka dzisiejsza kreska nie zapowiada sie. Predzej nigdy takiej wyraznej nie mialam, a z dnia na dzien ewidentnie ciemnieje wiec jest na dobrej drodze❤️
    Moj kropek wyraznie woli mrozy bo termin wrzesniowy mu nie pasowal🙄 mam nadzieje, ze znowu nie zmieni zdania! Mama oczywiscie wolala wrzesniowy, ale chyba od teraz nie bedzie co ja wole🤣 jajko zniose chyba przez te dwa tygodnie! Dobrze, ze w pracy duzo roboty to przynajmniej mniej o tym mysle.

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 6 kwietnia 2022, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    No to szansa jak zawsze jest🍀 mam nadzieje, ze powiekszysz niedlugo grono ciezarowek z UK😄 trzymam caly czas mocno kciuki!
    Oj ja tez nie raz przegladalam sie w lustrze i wypinalam brzuch🙄 ja powinan jutro dostac @, mam nadzieje, ze sie nie pojawi! Ale chyba z taka dzisiejsza kreska nie zapowiada sie. Predzej nigdy takiej wyraznej nie mialam, a z dnia na dzien ewidentnie ciemnieje wiec jest na dobrej drodze❤️
    Moj kropek wyraznie woli mrozy bo termin wrzesniowy mu nie pasowal🙄 mam nadzieje, ze znowu nie zmieni zdania! Mama oczywiscie wolala wrzesniowy, ale chyba od teraz nie bedzie co ja wole🤣 jajko zniose chyba przez te dwa tygodnie! Dobrze, ze w pracy duzo roboty to przynajmniej mniej o tym mysle.
    Byłam niecierpliwa i zrobiłam dzisiaj test (30dc) ale aż raziło bielą 😅 nie nastawiam sie ze cos z tego teraz będzie po prostu czekam na 🐵 zeby sie umówić na cytologię bo mi gp przypomina zebym zrobiła.
    Bejbik chce być najlepszym prezentem na święta 🎁 my to mamy wielki test cierpliwosci cały czas, jak nie czekamy do testowania to do badania albo owulacji 😅 aż dziwne ze przez tyle czasu jeszcze się nie nauczyłyśmy cierpliwości 😆

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2022, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Byłam niecierpliwa i zrobiłam dzisiaj test (30dc) ale aż raziło bielą 😅 nie nastawiam sie ze cos z tego teraz będzie po prostu czekam na 🐵 zeby sie umówić na cytologię bo mi gp przypomina zebym zrobiła.
    Bejbik chce być najlepszym prezentem na święta 🎁 my to mamy wielki test cierpliwosci cały czas, jak nie czekamy do testowania to do badania albo owulacji 😅 aż dziwne ze przez tyle czasu jeszcze się nie nauczyłyśmy cierpliwości 😆

    Nie lubie😒 ja cytologie robilam jakos 2 miesiace temu na nhs bo tez dostalam przypomnienie, glownie robie w PL tak raz w roku, ale lepiej sprawdzic podwojnie w razie czego😉 taak, bedzie prezentem na swieta😍 czasami lapia mnie doly, ale czuje, ze ciaza zmierza w dobrym kierunku, juz niecale 2 tyg do wizyty. Zdecydowanie nie jestem cierpliwa, testy mnie nic nie nauczyly😅 dzis test cyfrowy pokazal 2-3 tyg od zaplodnienia wiec stezenie hcg adekwatne do tygodnia ciazy, mam jeszcze drugi, zrobie za kilka dni zeby sprawdzic czy pokaze 3+. Na bete w koncu nie poszlam bo glownie pracuje z domu i mamy jedno auto wiec nie dalabym rady powtorzyc po 48h, poza tym najlepsze ceny badania bety sa w polskich klinikach na poludniu i zachodnie londynu czyli min godzina drogi ode mnie😒 ale pewnie w czasie ciazy umowie sie na wizyte do top medicals😉

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 11 kwietnia 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Nie lubie😒 ja cytologie robilam jakos 2 miesiace temu na nhs bo tez dostalam przypomnienie, glownie robie w PL tak raz w roku, ale lepiej sprawdzic podwojnie w razie czego😉 taak, bedzie prezentem na swieta😍 czasami lapia mnie doly, ale czuje, ze ciaza zmierza w dobrym kierunku, juz niecale 2 tyg do wizyty. Zdecydowanie nie jestem cierpliwa, testy mnie nic nie nauczyly😅 dzis test cyfrowy pokazal 2-3 tyg od zaplodnienia wiec stezenie hcg adekwatne do tygodnia ciazy, mam jeszcze drugi, zrobie za kilka dni zeby sprawdzic czy pokaze 3+. Na bete w koncu nie poszlam bo glownie pracuje z domu i mamy jedno auto wiec nie dalabym rady powtorzyc po 48h, poza tym najlepsze ceny badania bety sa w polskich klinikach na poludniu i zachodnie londynu czyli min godzina drogi ode mnie😒 ale pewnie w czasie ciazy umowie sie na wizyte do top medicals😉
    Ja jak byłam w Polsce to też robiłam raz w roku, potem jak się tutaj przeniosłam okazało się że robią co 3 lata z nhs ale w tamtym roku jak byłam to mi coś tam wyszło dlatego po roku chcą powtórzyć. Ja 35dc i dalej cisza, robiłam jeszcze test w 33dc i biało także wydaje mi się ze moze po tym hsg okres się spóźnia 🤔
    Wszystko będzie dobrze, sama mówisz ze test wychodzi ok także nie stresuj się tylko ciesz się wyczekana ciążą 🥰 robilas juz ten test na 3+ ? Dr Kołodziejczak napewno dobrze się Toba zajmie 😊
    Szybko ten czas leci, dopiero pisałyśmy ze 2tyg do wizyty a moja juz w czwartek 😄 mój jednak będzie obecny na wizycie i stresuje sie zeby go te jego wyniki nie podłamały 😬

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2022, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Ja jak byłam w Polsce to też robiłam raz w roku, potem jak się tutaj przeniosłam okazało się że robią co 3 lata z nhs ale w tamtym roku jak byłam to mi coś tam wyszło dlatego po roku chcą powtórzyć. Ja 35dc i dalej cisza, robiłam jeszcze test w 33dc i biało także wydaje mi się ze moze po tym hsg okres się spóźnia 🤔
    Wszystko będzie dobrze, sama mówisz ze test wychodzi ok także nie stresuj się tylko ciesz się wyczekana ciążą 🥰 robilas juz ten test na 3+ ? Dr Kołodziejczak napewno dobrze się Toba zajmie 😊
    Szybko ten czas leci, dopiero pisałyśmy ze 2tyg do wizyty a moja juz w czwartek 😄 mój jednak będzie obecny na wizycie i stresuje sie zeby go te jego wyniki nie podłamały 😬

    Oo, no to moze jeszcze jest nadzieja na ten cykl🍀 mam nadzieje, ze Twoje wyniki cytologii sie poprawia. Wiem, ze w PL sa bardziej dokladne bo raz robilam prawie w tym samym czasie i w PL wyszla mi lekka infekcja i musialam przyjmowac Macmiror.

    Tak, jestem dobrej mysli i wlasnie zrobie na dniach ten test bo przy nim najlepiej nalac do kubeczka insczej jest czesto error, a rano tak mi sie chce do toalety, ze zapominan, a wole z pierwszego porannego😅 ale zrobie dla wlasnej satysfakcji. Mam juz pierwsze objawy np wrazliwe dziasla🙄 chyba kupie szczoteczke dla dzieci taka miekka.

    Trzymam kciuki za wizyte i oby Twoj dobrze przyjal wyniki. Moja juz w kolejny czwartek i nie moge sie doczekac, dobrze, ze maz jedzie ze mna😁 czas szybko leci, choc przez te tygodnie do 9/10 tygodnia moglby jeszcze bardziej przyspieszyc bo po tym czasie o wiele mniejsze ryzyka i chcialabym byc juz na tym etapie!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda gratulacje!! Super wiesci! Rosnijcie zdrowo! Jak samopoczucie? Ja na poczatku kwietnia wlasnie, tylko 2017 dowiedzialam sie o ciazy i na swieta wielkanocne sciemnialam znajomym, ze nie pije winka przez leki 😉

    Misska powodzenia na wizycie 🤞

    Ila no ja mam nadzieje, ze pojdzie szybko. Pierwszy porod w sumie tez byl szybki i sprawny, tylko to wywolywanie mnie wymeczylo. A jak sie czujesz? Chaos na pewno bedzie przez jakis czas, ale wszystko powoli sie unormuje. Ja troche sie boje, jak sobie poradze a z drugiej strony nie moge sie doczekac 🙂. A Twoj starszak chodzi do przedszkola? Masz kogos do pomocy z rodziny?

    Magdak lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawia mnie ten brak okresu i to że co jakiś czas mam takie plamienia nie krwawe tylko tak brudzę bieliznę ale okres się nie zaczyna a test dzisiaj robiony i ciągle biało. Dobrze ze juz jutro wizyta bo ciekawa jestem co mi powie i czy wypisze cos na wywołanie okresu 🤔

    Niegłupi pomysł z ta szczoteczka i polecam pastę elmex na wrażliwe dziąsła. Zanim się obejrzysz będzie 9ty tydzień i nie stresuj się bo wiesz ze stres szkodzi ! Ta wizytę w czwartek masz w gp czy prywatnie?

    Lilah dziękuję i za Ciebie również trzymam kciuki żebyś jak najlepiej przeszła tą ostatnią prostą ✊🏻 dasz sobie radę i wszystko ogarniesz tym bardziej z pomocą Twojego 😊 wszystkie musimy bardziej w siebie wierzyc bo jesteśmy silniejsze niż nam się wydaje 💪🏻

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2022, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Magda gratulacje!! Super wiesci! Rosnijcie zdrowo! Jak samopoczucie? Ja na poczatku kwietnia wlasnie, tylko 2017 dowiedzialam sie o ciazy i na swieta wielkanocne sciemnialam znajomym, ze nie pije winka przez leki 😉

    Misska powodzenia na wizycie 🤞

    Ila no ja mam nadzieje, ze pojdzie szybko. Pierwszy porod w sumie tez byl szybki i sprawny, tylko to wywolywanie mnie wymeczylo. A jak sie czujesz? Chaos na pewno bedzie przez jakis czas, ale wszystko powoli sie unormuje. Ja troche sie boje, jak sobie poradze a z drugiej strony nie moge sie doczekac 🙂. A Twoj starszak chodzi do przedszkola? Masz kogos do pomocy z rodziny?

    Dziekuje bardzo! ❤️ W pracy oglosilam, ze robie dry April bo za duzo pilam😅 nikt nic nie pytal bo jedna znajoma robila dry Jan a druga dry Feb. W maju wymysle jakas chorobe a juz pozniej oglosze oficjalnie.

    Trzymam kciuki za Twoj porod🍀 Ja od nastepnego czwartu zaczynam wizyty ciazowe, oby wszystko bylo dobrze, powinno byc juz serduszko. Na razie dosyc dobrze sie czuje, jestem bardziej zmeczona, glodna i wiekszy biust. Kiedy powiedzialas w pracy o ciazy? My bardzo mamy taka rodzinna atmosfere, ale tez nie chce za szybko.

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ