X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Cieplo sie zrobilo wiec ostatnio wiecej na zewnatrz przebywamy, cora uczy sie jezdzic na rowerze, ja spaceruje na tyle ile moge. Czuje sie naprawde super jak na koncowce, tylko czasem mam takie dni, ze np nie moge chodzic, cos mnie mocno kluje albo boli przy chodzeniu. Ale ogolnie ta koncowka jest dla mnie bardzo laskawa :) Tylko troche streow bo dzidzia niby za ma malo przybiera. w tamtym tyg wyobrazcie sobie byalm 3 razy w szpitalu na wizytach!
    Chaotyczne to wszystko, po kazdym usg powinnam miec rozmowe z lekarzem, a oni albo robia najperw rozmowe a potem scan, albo jest scan bez wizyty, nikt nic nie wie. Polozna tez mnie wkurzyla, bo powinnam byc na suplemencie zelaza, takim przepisanym od lekarza, a ona mi powiedziala, ze witaminy prenatalne wystarcza...Takze, tak jak chwalilam nawet to podejscie tutaj, to tym razem mnie denerwuja ;) A moze to hormony ;)
    Za tydz kolejny skan i decyzja, czy wywolanie porodu czy czekamy do terminu.

    Ila ja jestem w zachodnim Kent.

    Magda wow u Ciebie juz 10 tydzien a dopiero co sie chwalilas! Pamietam to zmeczenie! Super, ze wszystko ok i ze czujesz sie zaopiekowana, to najwazniejsze. Koniecznie pochwal sie po skanie.

    Misska super, ze udalo sie przytyc. A jestes na jakiejs specjalnej diecie? Mi sie nie udalo i do wazenia pamietam, ze zalozylam ciezki pasek, cos wpakowalam w kieszenie i sie udalo (a krecili nosem na moja wage). Mam nadzieje, ze odezwa sie wkrotce.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2022, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah, super, ze czujesz sie dobrze juz przed sama koncowka i mozecie jeszcze z corka korzystac z pogody przed pojawieniem sie bobasa☺️ Z angielskim systemem to chyba jak z mezczyznani, nie mozna za duzo chwalic bo pozniej jest calkowicie na odwrot😂
    Trzymam kciuki za koncowke u Ciebie❤️ Wspominali juz cos czy cc czy naturalnie?

    Moja polozna bardzo mila, ale mam wrazenie, ze jest zwariowana. Powiedziala, ze przy hashimoto powinnam brac aspiryne bo poprawia krazenie, a pozniej stwierdzila, ze jednak lepiej jak nie bede brac bo jestem w ciazy😅 tak samo jak rozmawialysmy, ze nie jem miesa, ale jem ryby okazyjnie i ogolnie pytala sie jakie ryby, pozniej przeszla do zawodu meza i zamiast head chef w papierach mam head fish🤣 no wiec, jakiekolwiek leki przez nia przepisane bede konsultowac z lekarzem z PL.

    Misska, to faktycznie maja jeszcze 10 dni, ale wiadomo liczy sie, ze zadzwonia predzej🤔 dawaj znac na biezaco o calym procesie jak juz Ciebie pokieruja☺️ Mocne kciuki, zebys jak najszybciej dolaczyla do nas! Faktycznie zmeczenie nie jest takie zle jak czyta sie o ogromnych mdlosciach, plamieniach itp. Ja mdlosci mam po niektorych posilkach i jak za dlugo nie jem, ale juz poznalam swoj organizm wiec jest dobrze. Zycze Ci zebys tyla tak szybko jak ja😅 jak polozna obliczala moje BMI to az sie przerazilam, oczywiscie w normie i stwierdzila ze na ciaze idealne bo nie za gruba i nie za chuda, ale ja mialam bardzo niska wage poczatkowa przed przyjazdem do UK wiec widze roznice😁

    Fasolka 11 dni temu. Jestem ciekawa jak bedzie wygladac za 2 tygodnie😄
    49-D8-AC48-01-B3-411-C-8330-F456-DE6-BBA3-B.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2022, 15:05

    Lilah lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 17 maja 2022, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah to nie wina hormonów tylko masz prawo się wkurzac bo to rzeczywiście nie tak powinno byc. Jesteś w innym szpitalu niż przy pierwszej ciąży? I czemu chcieliby wywoływać poród przed terminem? Przez tą wagę? Nie znam się na tym 🙈 a mówili cos o tych kluciach i bolach co to może być?
    Nie jestem na diecie tylko po prostu więcej i częściej jem, na początku wmuszalam w siebie mimo tego ze mi było niedobrze, ale dzięki temu rozciągnęłam troche żołądek i teraz jestem w stanie więcej zjeść. Oo czyli ważą w ciuchach ? Bo ja już się zastanawiałam jak napcham cos do bielizny zeby sie obciążyć 😆

    Magdak hahaha head fish dobre 😆 mloda jakas ? Moze to jej poczatki 😆 to rzeczywiście sprawdzaj te leki wcześniej 🙉 No to najważniejsze ze masz wagę w normie oby tak dalej, a smaki już masz na jakieś dziwne rzeczy ? 😅 śliczna fasolka, następne zdjęcie tez podeślij 😍 mówiliście już wszystkim bliskim o ciąży?

    Będę dawac znać, sama jestem ciekawa jak to będzie szło, czy sprawnie czy sie będzie ciągnęło, ale najwazniejsze że w końcu cos ruszy. Narazie największy stres to ta waga, jak przejdzie to mi bardzo ulży.

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 18 maja 2022, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Hej dziewczyny,

    Cieplo sie zrobilo wiec ostatnio wiecej na zewnatrz przebywamy, cora uczy sie jezdzic na rowerze, ja spaceruje na tyle ile moge. Czuje sie naprawde super jak na koncowce, tylko czasem mam takie dni, ze np nie moge chodzic, cos mnie mocno kluje albo boli przy chodzeniu. Ale ogolnie ta koncowka jest dla mnie bardzo laskawa :) Tylko troche streow bo dzidzia niby za ma malo przybiera. w tamtym tyg wyobrazcie sobie byalm 3 razy w szpitalu na wizytach!
    Chaotyczne to wszystko, po kazdym usg powinnam miec rozmowe z lekarzem, a oni albo robia najperw rozmowe a potem scan, albo jest scan bez wizyty, nikt nic nie wie. Polozna tez mnie wkurzyla, bo powinnam byc na suplemencie zelaza, takim przepisanym od lekarza, a ona mi powiedziala, ze witaminy prenatalne wystarcza...Takze, tak jak chwalilam nawet to podejscie tutaj, to tym razem mnie denerwuja ;) A moze to hormony ;)
    Za tydz kolejny skan i decyzja, czy wywolanie porodu czy czekamy do terminu.

    Ila ja jestem w zachodnim Kent.

    Magda wow u Ciebie juz 10 tydzien a dopiero co sie chwalilas! Pamietam to zmeczenie! Super, ze wszystko ok i ze czujesz sie zaopiekowana, to najwazniejsze. Koniecznie pochwal sie po skanie.

    Misska super, ze udalo sie przytyc. A jestes na jakiejs specjalnej diecie? Mi sie nie udalo i do wazenia pamietam, ze zalozylam ciezki pasek, cos wpakowalam w kieszenie i sie udalo (a krecili nosem na moja wage). Mam nadzieje, ze odezwa sie wkrotce.

    Lilah to już tuż tuż o matko kiedy to minęło 😝
    Dobrze ze końcówka ok ja pamietam jak mnie już nosiło nie wygodnie itd dawaj znać jak już urodzisz będę trzymać kciuki za szybki porod!

    Ps nie daj sobie wywoływać tyle się nasłuchałam jak ciezko ogarnąć ból i to ze cała akcja porodowa jest niedogarniecia ja sobie nie dałam choć chodzili i gadali ze już muszę a dopiero się zaczynał 41 tydz próbuj naturalnych rzeczy najpierw haha przyjemnych u mnie pomogły dwie rzeczy dobre curry w restauracji i dobry seks z mężem 😝 i po paru godzinach wszystko się samo zaczelo i zajęło mi tylko 2H tak pomogło ze się szybko rodził 😝😝😝

    Pozdrowionka Lilah

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 18 maja 2022, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Lilah, super, ze czujesz sie dobrze juz przed sama koncowka i mozecie jeszcze z corka korzystac z pogody przed pojawieniem sie bobasa☺️ Z angielskim systemem to chyba jak z mezczyznani, nie mozna za duzo chwalic bo pozniej jest calkowicie na odwrot😂
    Trzymam kciuki za koncowke u Ciebie❤️ Wspominali juz cos czy cc czy naturalnie?

    Moja polozna bardzo mila, ale mam wrazenie, ze jest zwariowana. Powiedziala, ze przy hashimoto powinnam brac aspiryne bo poprawia krazenie, a pozniej stwierdzila, ze jednak lepiej jak nie bede brac bo jestem w ciazy😅 tak samo jak rozmawialysmy, ze nie jem miesa, ale jem ryby okazyjnie i ogolnie pytala sie jakie ryby, pozniej przeszla do zawodu meza i zamiast head chef w papierach mam head fish🤣 no wiec, jakiekolwiek leki przez nia przepisane bede konsultowac z lekarzem z PL.

    Misska, to faktycznie maja jeszcze 10 dni, ale wiadomo liczy sie, ze zadzwonia predzej🤔 dawaj znac na biezaco o calym procesie jak juz Ciebie pokieruja☺️ Mocne kciuki, zebys jak najszybciej dolaczyla do nas! Faktycznie zmeczenie nie jest takie zle jak czyta sie o ogromnych mdlosciach, plamieniach itp. Ja mdlosci mam po niektorych posilkach i jak za dlugo nie jem, ale juz poznalam swoj organizm wiec jest dobrze. Zycze Ci zebys tyla tak szybko jak ja😅 jak polozna obliczala moje BMI to az sie przerazilam, oczywiscie w normie i stwierdzila ze na ciaze idealne bo nie za gruba i nie za chuda, ale ja mialam bardzo niska wage poczatkowa przed przyjazdem do UK wiec widze roznice😁

    Fasolka 11 dni temu. Jestem ciekawa jak bedzie wygladac za 2 tygodnie😄
    49-D8-AC48-01-B3-411-C-8330-F456-DE6-BBA3-B.jpg


    Magdak śliczna fasolka strasznie się cieszę z twojego szczęścia 😝

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2022, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Lilah to nie wina hormonów tylko masz prawo się wkurzac bo to rzeczywiście nie tak powinno byc. Jesteś w innym szpitalu niż przy pierwszej ciąży? I czemu chcieliby wywoływać poród przed terminem? Przez tą wagę? Nie znam się na tym 🙈 a mówili cos o tych kluciach i bolach co to może być?
    Nie jestem na diecie tylko po prostu więcej i częściej jem, na początku wmuszalam w siebie mimo tego ze mi było niedobrze, ale dzięki temu rozciągnęłam troche żołądek i teraz jestem w stanie więcej zjeść. Oo czyli ważą w ciuchach ? Bo ja już się zastanawiałam jak napcham cos do bielizny zeby sie obciążyć 😆

    Magdak hahaha head fish dobre 😆 mloda jakas ? Moze to jej poczatki 😆 to rzeczywiście sprawdzaj te leki wcześniej 🙉 No to najważniejsze ze masz wagę w normie oby tak dalej, a smaki już masz na jakieś dziwne rzeczy ? 😅 śliczna fasolka, następne zdjęcie tez podeślij 😍 mówiliście już wszystkim bliskim o ciąży?

    Będę dawac znać, sama jestem ciekawa jak to będzie szło, czy sprawnie czy sie będzie ciągnęło, ale najwazniejsze że w końcu cos ruszy. Narazie największy stres to ta waga, jak przejdzie to mi bardzo ulży.

    Wlasnie nie az taka mloda i wydaje mi sie ze ma juz sporo doswiadczenia, chyba po prostu ma taki styl bycia, ale jest na pewno pomocna☺️ Wlasnie nie mam jakis dziwnych smakow, ale od jakiegos czasu chodzi za mna lasagne miesna gdy od ponad 4 lat nie jadlam miesa😅 ogolnie tak do godziny 17 moge jesc wszystko i wtedy staram sie jesc zdrowe produkty, wieczorem wole nie otwierac lodowki i wszystko mi smierdzi, ze moglabym jesc tylko chrupki, popcorn i wafle ryzowe🤣 najblizsi juz wiedza, ciesza sie z nami, w pracy powiem niedlugo.

    Wyobrazam sobie, ze moze to byc stresujace, mozna wiedziec jakies masz BMI ze jest ono az za niskie? Ja do 21 roku zycia musialam byc xs, gdyby ktos mi wtedy powiedzial, ze musze przytyc to bym sie zalamala, teraz mi to nie robi. Zawsze wtedy zazdroscilam ludziom co jedza, a nie tyja. W ogole jak z praca? Znalazlas nowa, zostalas w starej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2022, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Magdak śliczna fasolka strasznie się cieszę z twojego szczęścia 😝

    Dziekuje☺️ Jak tam dzieciaki, dajesz rade z dwojka w domu? Wspolczuje i chyba jedyne co moge powiedziec, ze niedlugo bedzie lepiej jak juz zakwalifikujecie sie na 30 godzin od rzadu. Masakra, nas pewnie tez to czeka bo tez chcialabym tak 2/3 lata roznicy miedzy dziecmi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2022, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane nadrobie Was ale mam newsa: mam sie stawic w szpitalu w poniedzialek juz 😱. Jestem podekscytowana i zesrana jednoczesnie 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2022, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Kochane nadrobie Was ale mam newsa: mam sie stawic w szpitalu w poniedzialek juz 😱. Jestem podekscytowana i zesrana jednoczesnie 🙂

    Powodzenia, trzymam mocno kciuki za szczesliwe rozwiazanie🍀❤️ Dawaj znac!

    Lilah lubi tę wiadomość

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 25 maja 2022, 02:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak wrote:
    Dziekuje☺️ Jak tam dzieciaki, dajesz rade z dwojka w domu? Wspolczuje i chyba jedyne co moge powiedziec, ze niedlugo bedzie lepiej jak juz zakwalifikujecie sie na 30 godzin od rzadu. Masakra, nas pewnie tez to czeka bo tez chcialabym tak 2/3 lata roznicy miedzy dziecmi.

    Dzięki Magdak No muszę ogarnąć sytuacje nie mam wyjścia jestem zdana tylko na siebie bo mąż pracuje ktoś musi płacić kredyt i resztę ja sobie tylko mówię przecież zawsze tak nie będzie a dzieci szybko rosna i sytuacja się nin stop zmienia 😉

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 25 maja 2022, 02:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Kochane nadrobie Was ale mam newsa: mam sie stawic w szpitalu w poniedzialek juz 😱. Jestem podekscytowana i zesrana jednoczesnie 🙂

    Wow już powodzenia Lilah! Będzie dobrze!

    Lilah lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 25 maja 2022, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah dawaj znac jak tam u Ciebie, trzymam mocno kciuki cały czas 😘😘

    Magdak mam bmi 18 a oni wymagają min 19 ale tak naprawdę troche teraz odpuściłam bo znalazłam nowa prace jako asystentka w szkole jezykowej i chciałabym się w Niej zaczepić na dłużej a zachodząc teraz w ciążę byłoby to trudne. Poza tym wczoraj dostalam telefon ze szpitala ze w trybie pilnym zapisali mnie na kolposkopie bo z cytologii wyszlo ze mam jakies niewlasciwe komorki i chca to sprawdzić, moze biopsje zrobią, troche sie stresuje 😬 Myślę zeby zacząć tak na poważnie po naszym sierpniowym urlopie.

    Haha dlatego ja chce się teraz najeść wszystkiego co lubię zeby potem jak zajde w ciążę moc wydziwiać 😆 i jak planujesz pracować ? Do samego końca? Bo oczywiście zakładamy ze wszystko będzie ok z dzidzia i da Ci pracować 😊 a brzuszek juz rośnie powoli czy jeszcze nic nie widać?

    Lilah lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2022, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Lilah dawaj znac jak tam u Ciebie, trzymam mocno kciuki cały czas 😘😘

    Magdak mam bmi 18 a oni wymagają min 19 ale tak naprawdę troche teraz odpuściłam bo znalazłam nowa prace jako asystentka w szkole jezykowej i chciałabym się w Niej zaczepić na dłużej a zachodząc teraz w ciążę byłoby to trudne. Poza tym wczoraj dostalam telefon ze szpitala ze w trybie pilnym zapisali mnie na kolposkopie bo z cytologii wyszlo ze mam jakies niewlasciwe komorki i chca to sprawdzić, moze biopsje zrobią, troche sie stresuje 😬 Myślę zeby zacząć tak na poważnie po naszym sierpniowym urlopie.

    Haha dlatego ja chce się teraz najeść wszystkiego co lubię zeby potem jak zajde w ciążę moc wydziwiać 😆 i jak planujesz pracować ? Do samego końca? Bo oczywiście zakładamy ze wszystko będzie ok z dzidzia i da Ci pracować 😊 a brzuszek juz rośnie powoli czy jeszcze nic nie widać?

    Ojej, mam nadzieje, ze nic powaznego i szybko to wylecza. To faktycznie wstrzymajcie sie ze staraniami zeby wyleczyc te niewlasciwe komorki. Gratulacje nowej pracy! ale na prace podczas staran nawet nie patrz, jest jej mnostwo w londynie po brexicie i nigdy nie bedzie wlasciwego momentu. Sama to wiem po sobie, zawsze chcialoby sie zajsc dalej i dalej, pamietaj, ze z bobasem tez bedzie to mozliwe choc co prawda trudniejsze☺️ Ale jak masz czuc sie lepiej to wznowcie na spokojnie od sierpnia i wtedy bedziecie miec wiosennego bobasa🍀

    Powiedzialam juz mojej senior manager, bardzo sie cieszyla, za jakis czas powiem dyrektorom (samych mezczyzn mam w kadrze) i reszczie zespolu bo juz ciezko mi sie wymigiwac jak ida na piwo po pracy bo chcialabym wziac soczek i z nimi troche zostac😅 planuje do samego konca, zeby zostac z bobasem jak najdluzej, termin mam na 12grudnia to jakos do 1 planuje pracowac, tez nie chce typowo do 12 bo zazwyczaj rodzi sie miedzy 38-42 tyg wiec nie chce dostac skurczy podczas jakiegos telefonu🙄 senior manager powiedziala, ze pogada z dyrektorem o polepszeniu urlopu macierzynskiego, na nic sie nie nastawiam choc miloby bylo dostac troche wiecej niz to SMP.

    Ojj, niestety cala uroslam przez ostatnie 3 miesiace i faktycznie zaczyna juz byc widac, ale bardziej przybranie na wadze na calym ciele, ktos spostrzegawczy zobaczy choc tez niemilo zadac takie pytanie kobiecie. Zamowilam pierwsze ciuchy ciazowe, jakies tanie sukienki z shein bo pewnie tylko kilka razy ubiore i fajny dresik z adidasa bo go na pewno bede czesciej nosic😃

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2022, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda przecudna fasolka :) Daj znac koniecznie po prenatalnych, moze uda mi sie tu zajrzec pomiedzy skurczami ;)
    A z tymi poloznymi to rzeczywiscie zalezy jak sie trafi. W pierwszej ciazy mialam super babeczke a teraz taka sobie ta polozna. Znowu zbadala mi zelazo, znowu miala dzwonic z wynikiem i znowu cisza.
    U mnie bedzie wywolywanie.

    Ila ja zgodzilam sie na wywolanie bo dzidzius za malo przybiera. Niby na usg wszystko wyglada ladnie, lozysko, przeplywy, ale nie ma stu procentowej pewnosci czy to bedzie drobinka, bo taka jej uroda, czy rzeczywiscie cos tam nie do konca odzywia ja tak jak to byc powinno. Dlatego bezpieczniej bedzie dla niej po drugiej stronie brzuszka. Ja tez bede spokojniejsza. Wiem, ze mozna odmowic wywolywania, ale u mnie pierwszy porod tez sam sie nie zaczal, wiec troche sie obawiam wziac na siebie cala odpowiedzilanosc, powiedziec nie nie wywolujcie, niech sie zacznie samo.
    Pewnie, ze chcialabym spontaniczny porod, ale niestety nie zanosi sie na to...




    Misska trzymam kciuki za sprawne badania i dobre wyniki. Nie stresuj sie, jestem pewna, ze wszystko wyjdzie ok. Dobrze, ze pilnuja i badaja.
    A wybieracie sie gdzies na urlop w sierpniu?


    Dziekuje za wszystkie kciuki! mam nadzieje, ze pojdzie sprawnie i nie bede za dlugo tam siedziec. Ksiazki naszykowane, seriale sciagniete, najgorzej rozstac sie z corka ale damy rade :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2022, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Magda przecudna fasolka :) Daj znac koniecznie po prenatalnych, moze uda mi sie tu zajrzec pomiedzy skurczami ;)
    A z tymi poloznymi to rzeczywiscie zalezy jak sie trafi. W pierwszej ciazy mialam super babeczke a teraz taka sobie ta polozna. Znowu zbadala mi zelazo, znowu miala dzwonic z wynikiem i znowu cisza.
    U mnie bedzie wywolywanie.

    Ila ja zgodzilam sie na wywolanie bo dzidzius za malo przybiera. Niby na usg wszystko wyglada ladnie, lozysko, przeplywy, ale nie ma stu procentowej pewnosci czy to bedzie drobinka, bo taka jej uroda, czy rzeczywiscie cos tam nie do konca odzywia ja tak jak to byc powinno. Dlatego bezpieczniej bedzie dla niej po drugiej stronie brzuszka. Ja tez bede spokojniejsza. Wiem, ze mozna odmowic wywolywania, ale u mnie pierwszy porod tez sam sie nie zaczal, wiec troche sie obawiam wziac na siebie cala odpowiedzilanosc, powiedziec nie nie wywolujcie, niech sie zacznie samo.
    Pewnie, ze chcialabym spontaniczny porod, ale niestety nie zanosi sie na to...




    Misska trzymam kciuki za sprawne badania i dobre wyniki. Nie stresuj sie, jestem pewna, ze wszystko wyjdzie ok. Dobrze, ze pilnuja i badaja.
    A wybieracie sie gdzies na urlop w sierpniu?


    Dziekuje za wszystkie kciuki! mam nadzieje, ze pojdzie sprawnie i nie bede za dlugo tam siedziec. Ksiazki naszykowane, seriale sciagniete, najgorzej rozstac sie z corka ale damy rade :)

    Dziekuje Lilah, dam znac, mam nadzieje, ze wszystko okej bo te gorsze symptomy zaczynaja powoli zanikac, co mnie cieszy, ale zawsze lekki stres, ze cos moglo sie stac. Oby II trymestr byl lepszy, choc nie moge jakos bardzo narzekac na I bo symptomy mialam raczej umiarkowane.

    Trzymam mocno kciuki! 🍀❤️ dawaj znac jak bedziesz miec chwilke na jakim etapie jestes, chetnie poznan ta szpitalna przygode choc zapewne nic milego, ale trzeba jakos przez to przejsc.

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 6 czerwca 2022, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny ze tyle się nie odzywałam ale to wszystko przez ta prace którą swoją drogą musze zmienić...za bardzo mnie stresuje, wydawało się ze bedzie ok ale to nie dla mnie. Do tego kończę o 18 ale w domu jestem o 20 bo tyle zajmuje dojechanie z centrum. A w weekendy mało co korzystam z tel bo po całym tygodniu używania go w pracy mam dość 😒

    Mialam ta kolposkopie i nikomu nie polecam, może nie jest bolesne ale bardzo nieprzyjemne, szczególnie moment biopsji po badaniu prawie zemdlalam i musieli mnie kłaść do góry nogami zebym doszła do siebie. Lekarka mowila ze wszystko wygląda ok ale i tak wziela wycinki zeby na 100% było wszystko sprawdzone. Wyniki powinny być za tydzień .

    Magdak kiedy masz to prenatalne ? Przepraszam jeśli pisałaś a zapomnialam ale ostatnio nie mam głowy do niczego 😅 o początek grudnia to bedziesz miala najpiękniejszy prezent od Mikołaja 🎅🏻 oby udało się ogarnąć jak najlepsze warunki macierzyńskiego 🤞🏻 teraz ciuszki dla Ciebie a już niedługo zacznie się szał zakupowy dla bobaska 🤩

    Lilah jak tam u Ciebie ? Kruszynka juz jest z Toba ? 🥰

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Przepraszam dziewczyny ze tyle się nie odzywałam ale to wszystko przez ta prace którą swoją drogą musze zmienić...za bardzo mnie stresuje, wydawało się ze bedzie ok ale to nie dla mnie. Do tego kończę o 18 ale w domu jestem o 20 bo tyle zajmuje dojechanie z centrum. A w weekendy mało co korzystam z tel bo po całym tygodniu używania go w pracy mam dość 😒

    Mialam ta kolposkopie i nikomu nie polecam, może nie jest bolesne ale bardzo nieprzyjemne, szczególnie moment biopsji po badaniu prawie zemdlalam i musieli mnie kłaść do góry nogami zebym doszła do siebie. Lekarka mowila ze wszystko wygląda ok ale i tak wziela wycinki zeby na 100% było wszystko sprawdzone. Wyniki powinny być za tydzień .

    Magdak kiedy masz to prenatalne ? Przepraszam jeśli pisałaś a zapomnialam ale ostatnio nie mam głowy do niczego 😅 o początek grudnia to bedziesz miala najpiękniejszy prezent od Mikołaja 🎅🏻 oby udało się ogarnąć jak najlepsze warunki macierzyńskiego 🤞🏻 teraz ciuszki dla Ciebie a już niedługo zacznie się szał zakupowy dla bobaska 🤩

    Lilah jak tam u Ciebie ? Kruszynka juz jest z Toba ? 🥰

    Wspolczuje pracy, wiem co czujesz, bo mialam tak we wczesniejszej, na szczescie od sierpnia jestem mega szczesliwa. Z tego co widze to masz prace biurowa, najlepiej szukaja takiej z mozliwoscia pracy z domu, mi bardzo to pomoglo odnosnie roznych badan jeszcze przed ciaza i w ciazy, moglam na przerwie szybko gdzies wyskoczyc i ani razu nie musialam brac dnia wolnego na to, we wczesniejszej pracy od razu musialam brac dzien wolny albo szukac na weekend bo po pracy juz wszystko zamkniete. Wiadomo, nie kazda praca tez mozna wykonywac z domu, wiec zalezy czym sie zajmujesz. Teraz jak juz powiem pracodawcy to z tego co slyszalam to przysluguje mi czas wolny na badania wiec nie bede musiala sie spieszyc ba przerwie😃 powodzenia w szukaniu nowej pracy🍀

    Najwazniejsze, ze juz oo badaniach i ze dokladnie Ciebie zbadali, daj znac jak dostaniesz wyniki, mnie sama nazwa przeraza😅

    Ja prenatalne to mialam miec w zeszly wtorek ale bubba nie wspolpracowala i mam przeniesione na jutro🙄 nie chciala zmienic pozycji, mimo ze sie ruszalam. Przez to nie mogli nic zmierzyc i krwi tez nie pobrali. Widzialam jak sie rusza, ale byla uparta😅 serce tez pierwszy raz slyszalam, 167bmp. Nie lubie szpitali, ale z drugiej strony przynajmniej drugi raz zobaczymy naszego uparciucha. Juz kupilam dwa pierwsze zestawy unisex i rodzice mi sporo przywiezli jak przylecieli na jubilee😆

    Lilah, czekamy na wiesci od Ciebie! 🍀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2022, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nasza malutka juz jest z nami. Urodzila sie 4 czerwca, 2620 cudownego cialka do kochania ❤️. Porod zdecydowanie gorszy niz pierwszy wbrew temu co mowia, ale to pewnie dlatego ze dostalam oksytocyne na wywolanie...Jednym slowem nie polecam! 🤭 Ale na szczescie bez komplikacji. Po prostu duzo bardziej bolalo.

    Ogolnie opieka super, cudowne polozne, ale spedzilam prawie tydzien w szpitalu, bo byly braki personelu. Musialam czekac na dostepna polozna, zeby mogli mi przebic wody. Czekalam prawie trzy dni...Polozne do porodu rewelacja, caly czas mi mowily ze jestem superwoman 😅 i dopingowaly. Byly bardzo opiekuncze. Polski personel powinien przyjezdzac tu na szkolenia w kwestii podejcia do pacjenta.

    Magda udalo sie drugie podejscie? Od poczatku maja charakterki te maluszki 🙂

    Misska powodzenia w szukaniu nowej pracy. Zycie jest za krotkie zeby miec taka w ktorej czlowiek sie meczy wiec dzialaj. Na pewno znajdziesz.cos fajnego. A zdradzisz w jakiej branzy szukasz? Trzymam kciuki 🤞

    Magdak lubi tę wiadomość

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 04:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Dziewczyny nasza malutka juz jest z nami. Urodzila sie 4 czerwca, 2620 cudownego cialka do kochania ❤️. Porod zdecydowanie gorszy niz pierwszy wbrew temu co mowia, ale to pewnie dlatego ze dostalam oksytocyne na wywolanie...Jednym slowem nie polecam! 🤭 Ale na szczescie bez komplikacji. Po prostu duzo bardziej bolalo.

    Ogolnie opieka super, cudowne polozne, ale spedzilam prawie tydzien w szpitalu, bo byly braki personelu. Musialam czekac na dostepna polozna, zeby mogli mi przebic wody. Czekalam prawie trzy dni...Polozne do porodu rewelacja, caly czas mi mowily ze jestem superwoman 😅 i dopingowaly. Byly bardzo opiekuncze. Polski personel powinien przyjezdzac tu na szkolenia w kwestii podejcia do pacjenta.

    Magda udalo sie drugie podejscie? Od poczatku maja charakterki te maluszki 🙂

    Misska powodzenia w szukaniu nowej pracy. Zycie jest za krotkie zeby miec taka w ktorej czlowiek sie meczy wiec dzialaj. Na pewno znajdziesz.cos fajnego. A zdradzisz w jakiej branzy szukasz? Trzymam kciuki 🤞

    Lilah gratulacje! Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i jesteście całe i zdrowe!!!

    Co do wywolywania ocydecyna to wiele slyczakam i każdy kto miał odradzał mi ze ciezko przyzwyczaić się do bólu bo wszystko się tak szybko rozwija

    Najważniejsze ze już za tobą i się dobrze macie ❤️


    Pozdrawiam
    Ilona

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Dziewczyny nasza malutka juz jest z nami. Urodzila sie 4 czerwca, 2620 cudownego cialka do kochania ❤️. Porod zdecydowanie gorszy niz pierwszy wbrew temu co mowia, ale to pewnie dlatego ze dostalam oksytocyne na wywolanie...Jednym slowem nie polecam! 🤭 Ale na szczescie bez komplikacji. Po prostu duzo bardziej bolalo.

    Ogolnie opieka super, cudowne polozne, ale spedzilam prawie tydzien w szpitalu, bo byly braki personelu. Musialam czekac na dostepna polozna, zeby mogli mi przebic wody. Czekalam prawie trzy dni...Polozne do porodu rewelacja, caly czas mi mowily ze jestem superwoman 😅 i dopingowaly. Byly bardzo opiekuncze. Polski personel powinien przyjezdzac tu na szkolenia w kwestii podejcia do pacjenta.

    Magda udalo sie drugie podejscie? Od poczatku maja charakterki te maluszki 🙂

    Misska powodzenia w szukaniu nowej pracy. Zycie jest za krotkie zeby miec taka w ktorej czlowiek sie meczy wiec dzialaj. Na pewno znajdziesz.cos fajnego. A zdradzisz w jakiej branzy szukasz? Trzymam kciuki 🤞

    Gratulacje!!! ❤️ Przyjaciolka tez niemilo wspomina porod wywolany, ale najwazniejsze, ze juz po i mozesz przytulic swoja coreczke😍

    Dobrze, ze masz takie mile opinie o poloznych, wlasciwie czesto takie slysze o UK, ze opieka okolociazowa srednia, ale podczas porodu super. Na pewno poprawia nastroj czytanie takich opinii☺️ Dlugo zostalas w szpitalu po porodzie?

    Taak, drugie podejscie po kilku podskokach sie udalo, zmierzyli to co musieli i pobrali krew na badania genetyczne. Ze skanu wszystko ladnie wyglada, ale ze to badanie laczone to czekam na wyniki calosciowe. Jakos bardzo nie zalezalo mi na tych badaniach bo jednak ryzyko jakichkolwiek chorob w moim wieku to 1 na 1000, a nawet jesli to i tak bedziemy pokochamy takie jakie jest❤️

    Za dwa tygodnie prywatny skan, mam nadzieje, ze bubba bedzie wspolpracowac i bedzie widoczna plec, wtedy info powedruje do koperty i przyjaciel pomoze zorganizowac gender reveal☺️

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ