X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow chwile mnie tu nie było ale ostatnio jakos nie przesiaduje na telefonie 🙊

    Ila dziękuję bardzo i mam nadzieję że tak będzie 😊

    Magdak ale ten czas leci, dopiero pisałaś że się udało a tu już coraz bliżej końca 😯 a jak w pracy dajesz radę? Jeszcze chwila i będziemy się wakacjowac 😌 tylko żebyśmy bez problemu poleciały bo ostatnio cały czas słyszę o odwołanych albo przesunietych lotach 😒

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Nasti6 Przyjaciółka
    Postów: 146 33

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Hej dziewczyny Wy sie napewno orientujecie bardziej.Kiedy moge powiedziec pracodowcy ze jestem w ciazy,czy tylko po potwierdzeniu od lekarza?Jestem chefem kuchni i nie ma lekko 🙃pozdrawiam serdecznie



    Hej tak was podczytuje troche i mam pytanie kiedy powiedzialas pracodawcy ze jestes w ciazy ? Czy juz to zrobilas .Ja 3 dni temu dowiedzialam sie o 2 kreskch w nastepnym tyg mam spotkanie z Midwife , niby to 5 tydzien juz bedzie szedł . Ostatnio bylam w ciazy 10 lat temu🙈 i tak troche juz zapomnialam co i jak wiec sie zastanawiam czy Midwife wystawi jakis papierek ,czy moge tak poprostu powiedziec menager , no i kiedy to zrobic🤔 Akurat jestem w tej sytuacji ,ze dzwigac nie musze choc powinnam bo i tak jestem po laporackopi wyrostka 2 ms .Wiec sami uwazaja na mnie😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2022, 00:24

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasti6 wrote:
    Hej tak was podczytuje troche i mam pytanie kiedy powiedzialas pracodawcy ze jestes w ciazy ? Czy juz to zrobilas .Ja 3 dni temu dowiedzialam sie o 2 kreskch w nastepnym tyg mam spotkanie z Midwife , niby to 5 tydzien juz bedzie szedł . Ostatnio bylam w ciazy 10 lat temu🙈 i tak troche juz zapomnialam co i jak wiec sie zastanawiam czy Midwife wystawi jakis papierek ,czy moge tak poprostu powiedziec menager , no i kiedy to zrobic🤔 Akurat jestem w tej sytuacji ,ze dzwigac nie musze choc powinnam bo i tak jestem po laporackopi wyrostka 2 ms .Wiec sami uwazaja na mnie😆



    Nasti powiedzieć możesz,ale tu dla ciąży do 24 tygodnia czy coś około tego tygodnia nie wystawi niczego. No chyba że się coś zmieniło od mojej ostatniej ciąży w co wątpię. Powiedzieć możesz dla meneger niech na ciebie uważają.
    Tutaj dbają o wczesne ciążę jeśli było dużo poronień,lub niestety stillbirth.,albo przedwczesny poród w poprzedniej ciąży.
    Mam nadzieję ,że wszystko będzie u ciebie, życzę bardzo nudnej ciąży:)

    Nasti6 lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,jak poinformujecie pracodawce, ma on obowiazek zrobic risk assessment i dostosowac warunki pracy tak by bylo dla Was i dzidzi bezpiecznie. Warto wiec zrobic to wczesniej, jesli macie jakies obawy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misska mam nadzieje, ze dolecicie bez przygod. My tez zdecydowalismy sie na lot do Pl 🙈

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasti6 wrote:
    Hej tak was podczytuje troche i mam pytanie kiedy powiedzialas pracodawcy ze jestes w ciazy ? Czy juz to zrobilas .Ja 3 dni temu dowiedzialam sie o 2 kreskch w nastepnym tyg mam spotkanie z Midwife , niby to 5 tydzien juz bedzie szedł . Ostatnio bylam w ciazy 10 lat temu🙈 i tak troche juz zapomnialam co i jak wiec sie zastanawiam czy Midwife wystawi jakis papierek ,czy moge tak poprostu powiedziec menager , no i kiedy to zrobic🤔 Akurat jestem w tej sytuacji ,ze dzwigac nie musze choc powinnam bo i tak jestem po laporackopi wyrostka 2 ms .Wiec sami uwazaja na mnie😆

    Ja powiedziałam po 12 tyg kiedy mi zrobiono skan i wiedzialm ze wszytko jest ok i z tego co wiem moje wszystkie koleżanki tez podobnie robiły gdyż jest łatwiej jak będziesz musiała chodzić na rożne spotkania czy skany to nikt ci nie będzie robił problemu jak w ciągu dnia musisz wyjść wiec szybciej tym lepiej

    Powodzenia i dbaj o siebie!

    Nasti6 lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nasti6 Przyjaciółka
    Postów: 146 33

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Ja powiedziałam po 12 tyg kiedy mi zrobiono skan i wiedzialm ze wszytko jest ok i z tego co wiem moje wszystkie koleżanki tez podobnie robiły gdyż jest łatwiej jak będziesz musiała chodzić na rożne spotkania czy skany to nikt ci nie będzie robił problemu jak w ciągu dnia musisz wyjść wiec szybciej tym lepiej

    Powodzenia i dbaj o siebie!


    No wlasnie w tym problem bo na na wizyte na krew itp mam na 9 30 nie ustawia mi wczesniej bo od tej zacznaja a puzniej tez nie bo juz wizyt nie maja po 2.30 no a ja pracuje od 10-2 .Wiec chyba bede musiala powiedziec menager .Bo bende sie spuzniac do pracy a przychodnia na drugim koncu miasta

  • Nasti6 Przyjaciółka
    Postów: 146 33

    Wysłany: 16 sierpnia 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedziałam menagerce , ale sie ucieszyła 😀sama zasugerowala ze jestem po operacji wiec i tak mam sie oszczedzac i ze to jeszcze wczesnie to lepiej innym dziewczynom nic nie wspominc narazie a i tak maja na mnie uwazac 😅 Troche sie balam z nia rozmawiac ale widac ze nie potrzebnie 😊

  • Fusia Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 6 września 2022, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, wybaczcie że się nie odzywałam przez jakiś czas, starałam się wyluzować.
    Wygląda że odniosło to skutek bo kilka dni temu pojawiły się upragnione dwie kreski.
    I teraz moje pytanie, jak radzicie sobie z czekaniem? W Polsce to wiadomo, Dziewczyny biegają na betę, mają wczesne wizyty u lekarza i więcej możliwości kontroli ciąży. Tutaj niestety nie ma takich opcji i stąd moje pytanie. Ja jak na razie tylko się martwię i zastanawiam czy wszystko jest ok...

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 13 września 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka laski 😘 ale mnie tutaj nie było 🤭 byłam w Polsce i jakoś w ogole nie myślałam o staraniach i nie chciałam wchodzić na forum zeby głowę przewietrzyć 🌬

    Fusia ogromne gratulacje! Ja nie powiem Ci z własnego doświadczenia, ale myślę że pewnie poszłabym prywatnie wcześniej na scan zeby być spokojniejsza. Nie martw się na zapas, pamiętaj że stres szkodzi! Juz chwile minęło od Twojego posta może masz jakieś newsy 😊

    Ila, Lilah, Magdak jak tam u Was kochane ?

    U nas maszyna ruszyła, w czwartek mamy coordination appointment z pielęgniarka i będziemy podpisywać wszystkie papiery (juz nam je wysłali na maila żebyśmy wcześniej uzupełnili i na wizycie tylko podpiszemy i nie sądziłam że tyle ich jest 😲). Teraz u mnie radość pomieszana ze strachem 😬😁

    Lilah lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2022, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! ❤️ Mnie tutaj tez sporo nie bylo, na poczatku urlop w PL wiec odpoczelam, spotykalam sie ze znajomymi i rodzina i mialam baby shower (szybko, ale chcialam miec go w PL) Wczoraj wrocilismy z babymoon, bylo super, ale gdybym miala zdecydowac sie jeszcze raz to wybralabym 20 tydzien jakos bo jednak lot 7.5h juz mnie zmeczyl. Od teraz juz tylko czekamy na bobaska i kompletujemy ostatnie elementy wyprawki, tutaj ciesze sie, ze zaczelam predzej bo juz prawie wszystko mamy😄

    Misska jak tam wesele sie udalo? Gratulacje w ogole😍 Mam nadzieje, ze odpoczeliscie i teraz pelni sil zaczniecie proces☺️ Trzymam mocno kciuki! Ja w czwartem mam GTT, zeby sprawdzic czy przypadkiem nie mam cukrzycy ciazowej bo bobas jest wiekszy niz przecietna i moj brzuch tez dosyc spory😅 oczywiscie mam ten smieszny ciazowy sposob chodzenia🤣 ale tak to czuje sie bardzo dobrze.

    Ila, Lilah jak tam Wasze starszaki i bobaski? ☺️

    Fusia, gratulacje! Ja za drugim razem juz nawet nie chodzilam na bete bo szkoda mi bylo kasy bo u mnie w okolicach byla droga. Robilam testy tej samej firmy zeby sprawdzic czy linia ciemnieje i byla widocznie ciemniejsza co 48h. W polowie 6 tygodnia wybralam sie na prywatny skan, zeby sprawdzic czy wszyztko dobrze.

    Lilah lubi tę wiadomość

  • Fusia Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 14 września 2022, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny !!
    Chyba i ja będę musiała się wybrac na prywatny skan bo zrobiłam te testy Clearblue pokazujące ile minęło tygodni od poczęcia i teraz jestem zestresowana wynikami. W zeszłą srodę pokazywało mi zgodnie z aplikacja 2-3 tygodnie i zrobiłam dzisiaj i nadal pokazuje to samo :( ostatnie kilka dni byłam w Hiszpanii, dużo chodziłam, jezdziłam samochodem, no i oczywiście tam poleciałam wiec boje sie że coś się stało. Plus kompletnie nie czuję się w ciąży a to juz teoretycznie 6+2. Robię też normalne testy tej samej firmy i linia elegancko ciemnieje więc mam nadzieję że stersuję się bez potrzeby.
    Magdak super że czujesz sie dobrze, juz tak niewiele zostało. Daj znać co wyszło po GTT, trzymam kciuki że to jednak nie cukrzyca.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fusia wrote:
    Dzięki Dziewczyny !!
    Chyba i ja będę musiała się wybrac na prywatny skan bo zrobiłam te testy Clearblue pokazujące ile minęło tygodni od poczęcia i teraz jestem zestresowana wynikami. W zeszłą srodę pokazywało mi zgodnie z aplikacja 2-3 tygodnie i zrobiłam dzisiaj i nadal pokazuje to samo :( ostatnie kilka dni byłam w Hiszpanii, dużo chodziłam, jezdziłam samochodem, no i oczywiście tam poleciałam wiec boje sie że coś się stało. Plus kompletnie nie czuję się w ciąży a to juz teoretycznie 6+2. Robię też normalne testy tej samej firmy i linia elegancko ciemnieje więc mam nadzieję że stersuję się bez potrzeby.
    Magdak super że czujesz sie dobrze, juz tak niewiele zostało. Daj znać co wyszło po GTT, trzymam kciuki że to jednak nie cukrzyca.

    Najlepiej pojdz na skan jak masz obawy, moglo byc pozniejsze zaplodnienie, a poza tym te testy z tygodniami nie zawsze sie sprawdzaja, u mnie akurat sie sprawdzily, ale czytalam wiele komentarzy, ze zle pokazuja. Jak z fasolka wszystko dobrze, to wyjazd na pewno negatywnie na nic nie wplynal, ale niestety nawet na tym etapie ciazy podczas siedzenia w domu moze sie cos stac. Trzymam kciuki aby wszyztko bylo dobrze☺️

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 16 września 2022, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdak to intensywny czas miałaś ostatnio 🤗 przypomnij mi gdzie byliście na babymoon bo z moją pamięcią nie najlepiej 🙈 super ze juz dużo macie ogarnięte, teraz można spokojnie czekać na bejbika 😊 a miałaś juz to spotkanie z położna gdzie się decyduje w sprawach porodu ? Planujesz rodzic w wannie ? Podobno dużo dziewczyn się na to decyduje. I jak wczorajsza wizyta?

    Fusia tez slyszalam ze te testy z tygodniami czasami zle pokazują także nie martwiłabym się tym zbytnio skoro kreska ciemnieje. Skan rozwieje Twoje wątpliwości 😊 mocno trzymam kciuki zeby wszystko było ok 🤞

    Haha z Polski wróciłam jeszcze bardziej zmęczona niz przed wyjazdem 😆 we wtorek lecimy na tydzień do Hiszpanii to dopiero wtedy odpoczniemy 😌 jeśli chodzi o ślub wszystko poszło po naszej myśli także jesteśmy bardzo zadowoleni i w ogóle nie żałujemy ze nie zrobiliśmy dużej imprezy.

    No i bardzo jestem zadowolona z naszej wczorajszej wizyty. Miła pielęgniarka wszystko dokładnie opowiedziała, w najbliższym cyklu zaczynamy 🤗 Będziemy mieli ICSI i prawdopodobnie transfer mrożonego embrionu. Troche mnie to wszystko przeraża ale po wizycie jestem jeszcze bardziej pewna że wszystko się uda 🍀

    Lilah, Fusia, Magdak lubią tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misska gratulacje Pani Mloda ❤️
    Super, ze juz ruszylo wszystko, kiedy sie spodziewasz cyklu?
    Jak nie zdaze to juz teraz zycze Ci cudownego pobytu w Hiszpanii, ktora uwielbiam 🌞❤️

    Magda, ale ta Twoja ciaza zasuwa! Wybraliscie wozek juz dla bobaska? Moze pochwalisz sie brzuszkiem?

    U nas dziekuje, odpukac ok. Tez bylismy w Polsce z cala rodzinka i super wypoczelam a wszyscy mieli okazje poznac malutka ( ktora juz taka malutka nie jest i mimo, ze ma dopiero 3.5 miesiaca to juz wyrasta mi z gondoli 🙈). A starsza zaczela szkole wiec zaczal sie u nas kociolek: naszykowac do szkoly, zaprowadzic, przyprowadzic...Ale dobrze mi jest tak jak jest 🙂 Odnajduje sie w tym calkiem niezle i w ogole nie tesknie za praca poki co. Jedynie teskni mi sie za rodzinka w Polsce i tym razem mocno odczulam powrot do Uk i rozstanie z nimi.

    Mysle tez czasem jakby to bylo miec trzecie dziecko...haha niech mnie ktos puknie w glowe! 😉

    Fusia ja bylam na scanie w 5-6 tyg, bo zaczelam krwawic . Mysle, ze warto dla spokojnej glowy bo tak to zameczysz sie mysleniem. Trzymam kciuki za piekne widoki na usg 🤞

    Magdak lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 17 września 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za gratulacje dziewczyny 🥰

    Lilah dzisiaj 29dc także na dniach powinnam dostać okres. A powiedz mi kochana miałaś jakieś skutki uboczne po tych wszystkich tabletkach i zastrzykach ? Pielęgniarka mowila ze jedyne co to mogę mieć humorki i śmiała się do mojego ze bedzie musiał być wytrwały 😅 I pamiętasz może koszt wszystkich leków? Narazie za pierwsze tabletki dalam 9£ ale ciekawa jestem czy te wszystkie zastrzyki tez podobnie będą kosztować czy to droższa impreza (kiedys za jeden zastrzyk Ovitrelle płaciłam 70£) i nie wiem jak się mam nastawić 😅

    Haha nie pukam Cię w głowę bo sama mogłabym mieć trójkę także jeśli tylko chcesz to będę trzymać kciuki 😁😁
    Super ze sie w tym wszystkim odnajdujesz mimo tylu obowiązków 😊 oj pewnie ciezko bedzie wrocic do pracy ale jeszcze troche czasu jest , chociaz w tym roku miesiace jakos wyjatkowo szybko mi leca 😳 a rodzinka nie planuje tutaj przyjechać w odwiedziny ? Dla mnie to jest jedyny minus życia tutaj, brak rodziny obok 😔 mam nadzieję że jak już stworze własną rodzinę to będzie mi łatwiej z tęsknotą.



    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2022, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Magdak to intensywny czas miałaś ostatnio 🤗 przypomnij mi gdzie byliście na babymoon bo z moją pamięcią nie najlepiej 🙈 super ze juz dużo macie ogarnięte, teraz można spokojnie czekać na bejbika 😊 a miałaś juz to spotkanie z położna gdzie się decyduje w sprawach porodu ? Planujesz rodzic w wannie ? Podobno dużo dziewczyn się na to decyduje. I jak wczorajsza wizyta?

    Fusia tez slyszalam ze te testy z tygodniami czasami zle pokazują także nie martwiłabym się tym zbytnio skoro kreska ciemnieje. Skan rozwieje Twoje wątpliwości 😊 mocno trzymam kciuki zeby wszystko było ok 🤞

    Haha z Polski wróciłam jeszcze bardziej zmęczona niz przed wyjazdem 😆 we wtorek lecimy na tydzień do Hiszpanii to dopiero wtedy odpoczniemy 😌 jeśli chodzi o ślub wszystko poszło po naszej myśli także jesteśmy bardzo zadowoleni i w ogóle nie żałujemy ze nie zrobiliśmy dużej imprezy.

    No i bardzo jestem zadowolona z naszej wczorajszej wizyty. Miła pielęgniarka wszystko dokładnie opowiedziała, w najbliższym cyklu zaczynamy 🤗 Będziemy mieli ICSI i prawdopodobnie transfer mrożonego embrionu. Troche mnie to wszystko przeraża ale po wizycie jestem jeszcze bardziej pewna że wszystko się uda 🍀

    Chyba nawet nie pisalam bo caly czas sie zastanawialismy, ale w koncu wybralismy Dubaj, a zawsze chcielismy tam leciec, wiec ostatni wyjazd samych rodzicow😄 ale super sie bawilismy. Wiele krajownie nie wchodzilo w gre przez wirus zika i chcielismy z dobra sluzba zdrowia w razie czego bo wzielam dodatkowe ubezpieczenie wiec Dubaj oprocz wysokiej temperatury wydawal sie dobra opcja, no i ludzi byli bardzo troskliwi i mili. Musze powiedziec, ze w PL wlasnie tez byli troskliwie jezeli chodzi o ciaze, ustepowali miejsca itp, czego niestety nie moge zbytnio powiedziec o Londynie… dobrze, ze nie musze jezdzic do centrum za czesto. Ogolnie jak metro jest puste to nie mam problemu ze staniem, ale najgorzej wlasnie jak jest pelne i ktos stoi przed Toba z plecakiem to boje sie ze wpadnie na brzuch przy gwaltownyn hamulcu😒

    Wlasnie planuje rodzic w tym “baseniku”. Moj szpital to ma, ja super sie czuje w wodzie, wlasnie smialam sie do meza bo w ciazy plywalam juz w jeziorze, morzu i basenie i maly zawsze kopal wtedy wiec chyba lubi wode😃 oby tylko nie bylo komplikacji bo inaczej sie nie zgadzaja na ta metode, no i nie mozna silnych przeciwbolowych wtedy miec, ale wybralam gaz jako nr 1.

    Super, ze jestescie zadowoleni ze slubu i teraz sobie odpoczniecie na honeymoon przed rozpoczeciem calego procesu. Hiszpania to moj ulubiony kraj w Europie i oprocz naszych krajow rodzinnych to planujemy z malym poleciec tam na pierwsze wakacje.

    Trzymam mocno kciuki za nastepny cykl🥰 niestety nie pomoge za duzo po calkowicie sie nie znam, ale dziewczyny na pewno podpowiedza. Czyli czekamy na kolejnego bobaska na forum❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2022, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Misska gratulacje Pani Mloda ❤️
    Super, ze juz ruszylo wszystko, kiedy sie spodziewasz cyklu?
    Jak nie zdaze to juz teraz zycze Ci cudownego pobytu w Hiszpanii, ktora uwielbiam 🌞❤️

    Magda, ale ta Twoja ciaza zasuwa! Wybraliscie wozek juz dla bobaska? Moze pochwalisz sie brzuszkiem?

    U nas dziekuje, odpukac ok. Tez bylismy w Polsce z cala rodzinka i super wypoczelam a wszyscy mieli okazje poznac malutka ( ktora juz taka malutka nie jest i mimo, ze ma dopiero 3.5 miesiaca to juz wyrasta mi z gondoli 🙈). A starsza zaczela szkole wiec zaczal sie u nas kociolek: naszykowac do szkoly, zaprowadzic, przyprowadzic...Ale dobrze mi jest tak jak jest 🙂 Odnajduje sie w tym calkiem niezle i w ogole nie tesknie za praca poki co. Jedynie teskni mi sie za rodzinka w Polsce i tym razem mocno odczulam powrot do Uk i rozstanie z nimi.

    Mysle tez czasem jakby to bylo miec trzecie dziecko...haha niech mnie ktos puknie w glowe! 😉

    Fusia ja bylam na scanie w 5-6 tyg, bo zaczelam krwawic . Mysle, ze warto dla spokojnej glowy bo tak to zameczysz sie mysleniem. Trzymam kciuki za piekne widoki na usg 🤞

    Wybralismy nuna mixx travel system. Widze ze ma dobre opinie jezeli chodzi o podrozowanie itp. Zajmuje juz polowe korytarza i czeka. Jak zrobimy pokoj malego to wypakuje, ale to jakos dopiero za miesiac. Dodaje zdjecie z brzuszkiem z baby shower ktory mialam 4 tyg temu, mam sporo obecnych, ale wiekszosc w sukienkach takich zwiewnych wiec malo jest on widoczny mimo ze jest duzy😅 z twarza moge wyslac w wiadomosci, ale forum jest ogolnodostepne🙈

    B7-C57-E4-E-39-C0-4757-BE5-F-E766-E1-FF7-FC8.jpg

    Ciesze sie, ze jestescie zadowoleni z urlopu w PL, lecieliscie czy jechaliscie? Jak ogolnie podroz z dziecmi? Troche sie tego boje😅 wlasnie znajomym tez bobaski bardzo szybko powyrastaly z gondolii, dlatego tez ciesze sie ze w tym nuna mixx spacerowke mozna zrobic na plasko i widzialam, ze niektore mamy pisaly ze nawet nie kupowaly gondolii. Nastawiamy sie na duzego bobasa bo na razie wszystko na to wskazuje😅
    Jestem ciekawa jak to bedzie z dzieckiem, ale wlasnie jak bylam w PL na 10 dni to strasznie mi sie dluzylo i chcialam juz do UK. Ale pewnie z dzieckiem bede chciala zeby wiecej czasu spedzalo z rodzina.

    Haha, jak myslisz to juz cos znaczy! Tez chcialabym miec wieksza rodzinke, teraz to chyba tak sie mowi na rodziny z wiecej niz dwojka dzieci. A jakbys chciala to tak z jaka roznica wieku? 🥰

    Lilah lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 23 września 2022, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny Dubaj tez jest na mojej liście krajów do zwiedzenia 🤩 super ze sie wybawiliscie i odpoczeliscie bo jeszcze chwila i wjadą poważne obowiązki 😄 cudny brzuszek, rzeczywiście dzidzia rośnie jak na drożdżach 💪 i nie dziwie się ze sie boisz w metrze, czasem palca nie idzie wcisnąć a co dopiero z brzuszkiem stać, uważaj na siebie ! Ale ludzie to są okropni, dla mnie to jest niepojęte jak można nie ustąpić kobiecie w ciąży, staruszkom albo niepełnosprawnym...

    Rośnie mały pływak 🏊‍♂️ hmm nie znam nikogo kto ma doświadczenie z tym gazem. Dobre ma działanie? Ja chyba bym się bała że mi to nie wystarczy 😅 napewno nie będzie żadnych komplikacji i urodzisz w wodzie 😊 No chyba że nie zdążysz tak jak moja przyjaciółka, mały nie chciał czekać i wydostał się na wolność zanim woda nalała się po kostki 😅

    Jeszcze 3dni i wracamy, niestety dzisiaj troche pada dlatego siedzimy w hotelu ale zanim była pogoda to pokorzystalismy na maxa 😄 też uwielbiamy Hiszpanie, jesteśmy drugi raz i napewno nie ostatni, ale jednak Grecja bardziej skradła moje serce 🥰

    Co do cyklu to dzisiaj 34 dzień. Mam nieregularne cykle do tego zmiana klimatu także nie robię sobie nadziei i cierpliwie czekam na okres zeby zacząć w końcu farmakologię do procedury. Zostawiam jednak ten 1% nadziei na to, że jednak okres nie przyjdzie przez najbliższe 9 miesięcy, a co !

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2022, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Piękny Dubaj tez jest na mojej liście krajów do zwiedzenia 🤩 super ze sie wybawiliscie i odpoczeliscie bo jeszcze chwila i wjadą poważne obowiązki 😄 cudny brzuszek, rzeczywiście dzidzia rośnie jak na drożdżach 💪 i nie dziwie się ze sie boisz w metrze, czasem palca nie idzie wcisnąć a co dopiero z brzuszkiem stać, uważaj na siebie ! Ale ludzie to są okropni, dla mnie to jest niepojęte jak można nie ustąpić kobiecie w ciąży, staruszkom albo niepełnosprawnym...

    Rośnie mały pływak 🏊‍♂️ hmm nie znam nikogo kto ma doświadczenie z tym gazem. Dobre ma działanie? Ja chyba bym się bała że mi to nie wystarczy 😅 napewno nie będzie żadnych komplikacji i urodzisz w wodzie 😊 No chyba że nie zdążysz tak jak moja przyjaciółka, mały nie chciał czekać i wydostał się na wolność zanim woda nalała się po kostki 😅

    Jeszcze 3dni i wracamy, niestety dzisiaj troche pada dlatego siedzimy w hotelu ale zanim była pogoda to pokorzystalismy na maxa 😄 też uwielbiamy Hiszpanie, jesteśmy drugi raz i napewno nie ostatni, ale jednak Grecja bardziej skradła moje serce 🥰

    Co do cyklu to dzisiaj 34 dzień. Mam nieregularne cykle do tego zmiana klimatu także nie robię sobie nadziei i cierpliwie czekam na okres zeby zacząć w końcu farmakologię do procedury. Zostawiam jednak ten 1% nadziei na to, że jednak okres nie przyjdzie przez najbliższe 9 miesięcy, a co !

    Dziekuje🥰 ja i mlody rosniemy jak na drozdzach, za 4 tyg mamy sesje brzuszkowa, wtedy to juz w ogole bede duza, ale bedziemy miec fajna pamiatke. Faktycznie ludzie maja wylane, ale juz sie przyzwyczailam i staram sie na to nie patrzec, dobrze, ze glownie pracuje z domu😉

    Gaz nie jest mocny, ale raczej przy malo skomplikowanej ciazy powinien wystarczyc, ale wszyztko zalezy od porodu. Nie mam doswiadczenia, ale czytalam pozytywne opinie, zobaczymy w praktyce bo czasem plan porodu nijak ma sie pozniej w praktyce😅 ogolnie nie wiem czy dobrze, ale jakos nie boje sie porodu🤔

    A w jakiej czescie Hiszpanii jestescie/byliscie? Grecja ma piekniejsze plaze i nawet Grecy wydawali mi sie milsi, ale Hiszpania ma dla mnie taka fajna atmosfere, kiedys dlatego uczylam sie hiszpanskiego😁

    I jak z cyklem? Dawaj znac, a jak nie to trzymam kciuki za cala procedure i czekam na dobre wiesci z bobaskiem🙏🏼

‹‹ 108 109 110 111 112
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ