X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Devana Znajoma
    Postów: 26 23

    Wysłany: 13 listopada 2022, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny.
    Mogłybyście mi powiedzieć jak wygląda ciąża w UK? Nie dawno zaczęliśmy starania. Zastanawia mnie co muszę zrobić jeśli zajdę. Dać znać GP od po pierwszej spoznionej @? I co dalej? Zlecają betę?Pozdrawiam

    👱‍♀️31 + 👨‍🦱36=15lat ❤️
    💍2011
    ⛪2013

    👣Starania od 10.2022r.

    08/2022 histeroskopia polipa
    AMH 6.98
    Niedoczynność tarczycy
    TSH 3.44
    euthyrox 25
    30/08/2023 drożność jajowodów
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zagladam przedswiatecznie by sprawdzic co u Was? Misska widze z podpisu 6 sniezynek 🥰. Cudnie, szukuje sie duza rodzinka 😉 Jak znioslas stymulacje i punkcje? Jak samopoczucie?

    misska lubi tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 26 grudnia 2022, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lilah, jak dawno tutaj nikogo nie bylo 😯 ja podczytuje czasami ale tyle teraz pracuje ze nie bardzo mam czas żeby się udzielać 😅 tak pobrali 20 a zamrozili 6 i jestem bardzo zadowolona z wyniku tym bardziej że wszystkie są dobrej klasy 😊 stymulacja ok chociaz juz mialam dość zastrzyków i pod koniec to już mialam brzuch jak balon i jajniki bolały tak że ciężko sie chodziło, punkcja ok, opieka w klinice ok ale dochodzenie do siebie było ciężkie, podejrzewam że mialam lekka hiperke bo kłuło mnie w żebrach, nie mogłam się sama podnieść z łóżka, chodziłam tempem żółwia i korzystanie z toalety było problematyczne, do tego bylam tak obstawiona lekami ze ciagle bylam senna. Zeby dojść całkiem do siebie potrzebowałam ok tygodnia. Ale cieszę się że to już za mną, nastepny appointment mam w lutym bo powiedzieli ze transfer najprędzej po około 3 miesiącach od punkcji więc znowu czekanie 😒 ale już bliżej końca niż dalej 😄

    Jak u Ciebie? Jak pierwsze święta w powiększonym składzie? Tutaj byliście czy w Polsce ?

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Hej Lilah, jak dawno tutaj nikogo nie bylo 😯 ja podczytuje czasami ale tyle teraz pracuje ze nie bardzo mam czas żeby się udzielać 😅 tak pobrali 20 a zamrozili 6 i jestem bardzo zadowolona z wyniku tym bardziej że wszystkie są dobrej klasy 😊 stymulacja ok chociaz juz mialam dość zastrzyków i pod koniec to już mialam brzuch jak balon i jajniki bolały tak że ciężko sie chodziło, punkcja ok, opieka w klinice ok ale dochodzenie do siebie było ciężkie, podejrzewam że mialam lekka hiperke bo kłuło mnie w żebrach, nie mogłam się sama podnieść z łóżka, chodziłam tempem żółwia i korzystanie z toalety było problematyczne, do tego bylam tak obstawiona lekami ze ciagle bylam senna. Zeby dojść całkiem do siebie potrzebowałam ok tygodnia. Ale cieszę się że to już za mną, nastepny appointment mam w lutym bo powiedzieli ze transfer najprędzej po około 3 miesiącach od punkcji więc znowu czekanie 😒 ale już bliżej końca niż dalej 😄

    Jak u Ciebie? Jak pierwsze święta w powiększonym składzie? Tutaj byliście czy w Polsce ?


    Misska nie widziałam ze tak ciężko to przeszłaś ja np wogole tak nie miałam a czemu chcą czekać aż 3 miesiące u mnie zaraz po miesiącu władali z zamrożonego a ty masz jakieś problemy z hormonami? Bo ja miałam coś tam już nie pamietam z jakim hormonem tylko dlatego ze coś tam miałam i dlatego czekali a tak chcieli odrazu wkładać ze swierzego tak czy siak będę trzymać kciuki by się udało!

    Pozdrawiam
    Ilona

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Misska nie widziałam ze tak ciężko to przeszłaś ja np wogole tak nie miałam a czemu chcą czekać aż 3 miesiące u mnie zaraz po miesiącu władali z zamrożonego a ty masz jakieś problemy z hormonami? Bo ja miałam coś tam już nie pamietam z jakim hormonem tylko dlatego ze coś tam miałam i dlatego czekali a tak chcieli odrazu wkładać ze swierzego tak czy siak będę trzymać kciuki by się udało!

    Pozdrawiam
    Ilona
    Hej Ila kochana, jak samopoczucie? Jak święta minęły? Maluchy byly grzeczne ?

    Powiedzieli mi że przez to ze miałam dużo pęcherzyków i większe ryzyko hiperstymulacji, ale od początku mówili że w moim przypadku prawdopodobnie będzie transfer mrożony tylko nie spodziewałam się ze bedzie aż tyle odroczony. Byłam rozczarowana jak po punkcji się dowiedziałam że tak dlugo musze czekać na transfer ale potem pomyślałam że przynajmniej mój organizm będzie miał dużo czasu żeby dojść do siebie i będzie bardziej gotowy na przyjęcie zarodka 🙂

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Hej Ila kochana, jak samopoczucie? Jak święta minęły? Maluchy byly grzeczne ?

    Powiedzieli mi że przez to ze miałam dużo pęcherzyków i większe ryzyko hiperstymulacji, ale od początku mówili że w moim przypadku prawdopodobnie będzie transfer mrożony tylko nie spodziewałam się ze bedzie aż tyle odroczony. Byłam rozczarowana jak po punkcji się dowiedziałam że tak dlugo musze czekać na transfer ale potem pomyślałam że przynajmniej mój organizm będzie miał dużo czasu żeby dojść do siebie i będzie bardziej gotowy na przyjęcie zarodka 🙂

    Cześć Misska
    Fajnie ze się odezwalas :)
    Kurczę tyle się już naczekalas kochana ale mam nadzieje ze te całe czekanie na końcu zaowocuje pięknym bobasem będę bardzo mocno trzymać kciuki No po za tym rozumiem ich decyzje wiemy ze to wszytko wykańczające fizycznie i psychicznie przeszłam to wszytko na własnej skórze wiec naprawdę cię rozumiem

    No a u nas chaos cały czas przy dwójce chyba już nigdy nie będzie spokoju zero czasu dla siebie itd haha jak to mój mąż mówi kiedyś się wyprowadza 😜 ale dzieciaki zdrowe wiec to najważniejsze po za tym rosna aż szumią wiec nie narzekam ostatnio mój starszy synek Ernest 3,5 lata ten z ivf mnie rozczulił pierwszy raz powiedział ze mnie kocha co prawda po angielsku ale i tak się popłakałam 🙈 z wzruszenia wiec dla takich chwil warto żyć mimo tego ze nie jest czasem łatwo 😉

    Buziaki i dawaj znać jak tam u ciebie co jakiś czas

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Cześć Misska
    Fajnie ze się odezwalas :)
    Kurczę tyle się już naczekalas kochana ale mam nadzieje ze te całe czekanie na końcu zaowocuje pięknym bobasem będę bardzo mocno trzymać kciuki No po za tym rozumiem ich decyzje wiemy ze to wszytko wykańczające fizycznie i psychicznie przeszłam to wszytko na własnej skórze wiec naprawdę cię rozumiem

    No a u nas chaos cały czas przy dwójce chyba już nigdy nie będzie spokoju zero czasu dla siebie itd haha jak to mój mąż mówi kiedyś się wyprowadza 😜 ale dzieciaki zdrowe wiec to najważniejsze po za tym rosna aż szumią wiec nie narzekam ostatnio mój starszy synek Ernest 3,5 lata ten z ivf mnie rozczulił pierwszy raz powiedział ze mnie kocha co prawda po angielsku ale i tak się popłakałam 🙈 z wzruszenia wiec dla takich chwil warto żyć mimo tego ze nie jest czasem łatwo 😉

    Buziaki i dawaj znać jak tam u ciebie co jakiś czas
    Ila to musiało być piękne usłyszeć cos takiego i w takich chwilach jest się jeszcze bardziej pewnym ze warto było się tak przemęczyć z tym całym in vitro 😊 super ze dzieci zdrowe, to najważniejsze, oby tak dalej 🙂 haha nie raz słyszę od znajomych ze chętnie by gdzieś dzieci oddali na kilka dni zeby odpocząć 😅

    Ja wierzę że po tym nienajlepszym roku 2023 będzie dla mnie dobry i wynagrodzi mi to co przeszłam zdrowym dzidziusiem 😊

    Magdak jesteś jeszcze tutaj ? Daj znać jak tam u Ciebie 😊

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Newmum Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 stycznia 2023, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Moje stare konto zostalo usuniete i od jakiegos czasu planowalam otworzyc nowe, ale co chwile bylo cos wazniejszego🙄

    Bobasek juz jest z nami od 11/12/2022, mielismy porod wywolywany w dniu spodziewanego porodu - 10/12/2022. Na poczatku bylo dosyc ciezko - przebicie wod i pozniej oxy, ale dalismy rade i mimo wszystko mam dobre doswiadczenie z porodu i personel rowniez sie do tego przyczynil☺️ moge rodzic kolejne🤣 bobas wazyl 4kg i byl duzy, dlatego zdecydowali sie na wywolywanie.

    Macierzynstwo jest piekne, ale te nieprzespane nocki to jakas masakra🥲 jestesmy tutaj sami z mezem wiec to tez nie ulatwia zadania, ale dajemy rade.

    Misska, trzymam kciuki za transfer🙏🏼

    Dziewczyny a jak Wasza przygoda z macierzynstwem? Mam nadzieje, ze juz Wasze bobasy daja Wam troche pospac🥰

    11/12/2022💙💙
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 12 stycznia 2023, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Newmum wrote:
    Hej dziewczyny!

    Moje stare konto zostalo usuniete i od jakiegos czasu planowalam otworzyc nowe, ale co chwile bylo cos wazniejszego🙄

    Bobasek juz jest z nami od 11/12/2022, mielismy porod wywolywany w dniu spodziewanego porodu - 10/12/2022. Na poczatku bylo dosyc ciezko - przebicie wod i pozniej oxy, ale dalismy rade i mimo wszystko mam dobre doswiadczenie z porodu i personel rowniez sie do tego przyczynil☺️ moge rodzic kolejne🤣 bobas wazyl 4kg i byl duzy, dlatego zdecydowali sie na wywolywanie.

    Macierzynstwo jest piekne, ale te nieprzespane nocki to jakas masakra🥲 jestesmy tutaj sami z mezem wiec to tez nie ulatwia zadania, ale dajemy rade.

    Misska, trzymam kciuki za transfer🙏🏼

    Dziewczyny a jak Wasza przygoda z macierzynstwem? Mam nadzieje, ze juz Wasze bobasy daja Wam troche pospac🥰

    Cześć Newmum

    Witamy ponownie! Jaki miałaś nick wcześniej?
    Maciezynstwo jest piękne zgadzam się ale tez strasznie męczące jestem teraz na takim etapie ze poprostu nie ogarniam fizycznie dwóch małych chłopców jeden ma 3,5 roku a drugi 10 miesięcy i obydwoje z mężem padamy na twarz z wyczerpania ja teraz pomału wracam do pracy wiec wogole jest mega chos! Mamy pod nosem teściowa ale nie chce pomagać wiec muszę liczyc tylko na siebie wiec nawet jak jest rodzina niedaleko to nie znaczy ze będzie pomoc tak jak w moim przypadku teściowa mi powiedziała ze nikt jej tez nie pomagał z dwójka straszna krowa z niej bo to nie moja wina ze jej nikt nie pomagał ach już to przetrawiania ale na początku byłam mega wkurwiaja jak mi tak powiedziała

    Naszczescie mój 10 miesięczny już spi noce! I starszy tez już dawno choć tyle dobrego 😜

    Kochana gratulacje No i powodzenia życzę dużo cierpliwości i wytrwałości bo trzeba jej mieć będąc matka bo to niełatwa rola i codziennie coś cię zaskakuje 😊

    Trzymaj się ciepło
    Pozdrowionka
    Ila

    Newmum lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 15 stycznia 2023, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Newmum wrote:
    Hej dziewczyny!

    Moje stare konto zostalo usuniete i od jakiegos czasu planowalam otworzyc nowe, ale co chwile bylo cos wazniejszego🙄

    Bobasek juz jest z nami od 11/12/2022, mielismy porod wywolywany w dniu spodziewanego porodu - 10/12/2022. Na poczatku bylo dosyc ciezko - przebicie wod i pozniej oxy, ale dalismy rade i mimo wszystko mam dobre doswiadczenie z porodu i personel rowniez sie do tego przyczynil☺️ moge rodzic kolejne🤣 bobas wazyl 4kg i byl duzy, dlatego zdecydowali sie na wywolywanie.

    Macierzynstwo jest piekne, ale te nieprzespane nocki to jakas masakra🥲 jestesmy tutaj sami z mezem wiec to tez nie ulatwia zadania, ale dajemy rade.

    Misska, trzymam kciuki za transfer🙏🏼

    Dziewczyny a jak Wasza przygoda z macierzynstwem? Mam nadzieje, ze juz Wasze bobasy daja Wam troche pospac🥰
    Hej Magdak ! Fajnie Cie znowu "widziec" 😄 to już miesiąc minął od porodu i jak się czujesz ? Doszłaś całkiem do siebie ? Dobrze ze poród dobrze wspominasz przynajmniej nie masz urazu jak niektóre dziewczyny po ciężkich przejściach. W którym szpitalu rodziłaś? I jak mały ma na imię? 🥰 kawał chlopa z Niego 💪 mąż z Toba w domu został jakiś czas czy do pracy chodził? Super ze dajecie radę, życzę jak najwięcej czasu do odpoczynku 😊

    Ja mam za miesiąc pierwszą wizytę przed transferem, nie mogę się doczekać 🙃 i nie mówimy o tym nikomu nawet najbliższym, powiemy dopiero jak się uda albo "odpukać" nie uda 🙂

    Newmum lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Newmum Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Cześć Newmum

    Witamy ponownie! Jaki miałaś nick wcześniej?
    Maciezynstwo jest piękne zgadzam się ale tez strasznie męczące jestem teraz na takim etapie ze poprostu nie ogarniam fizycznie dwóch małych chłopców jeden ma 3,5 roku a drugi 10 miesięcy i obydwoje z mężem padamy na twarz z wyczerpania ja teraz pomału wracam do pracy wiec wogole jest mega chos! Mamy pod nosem teściowa ale nie chce pomagać wiec muszę liczyc tylko na siebie wiec nawet jak jest rodzina niedaleko to nie znaczy ze będzie pomoc tak jak w moim przypadku teściowa mi powiedziała ze nikt jej tez nie pomagał z dwójka straszna krowa z niej bo to nie moja wina ze jej nikt nie pomagał ach już to przetrawiania ale na początku byłam mega wkurwiaja jak mi tak powiedziała

    Naszczescie mój 10 miesięczny już spi noce! I starszy tez już dawno choć tyle dobrego 😜

    Kochana gratulacje No i powodzenia życzę dużo cierpliwości i wytrwałości bo trzeba jej mieć będąc matka bo to niełatwa rola i codziennie coś cię zaskakuje 😊

    Trzymaj się ciepło
    Pozdrowionka
    Ila

    Hej! Dziekuje bardzo🥰 Magdak mialam predzej, teraz bardzieh kreatywny nick😅 u nas teraz 6 tydzien i w koncu sie w miare wysypiam bo 3 i 4 tygodnia nie wiedzialam jak sie nazywam tak bylam wykonczona. I Was starszak i bobas to w ogole niezle combo.

    Niefajnie, ze tesciowa tak sie zachowuje, ja na pewno nie planuje tak sie zachowywac mimo ze obecnie mam malo pomocy, ale jak bede miec wnukow to na pewno staralabym sie pomoc chociaz jak moge…

    Czekam tez na przespane cale noce, choc obecnie sa 2 pobudki wiec nie jest zle😄 mam nadzieje, ze nie wrocimy juz do kilku pobudek i dram w nocy🙄 ogolnie widze ze bobas juz wiecej kuma, usmiecha sie i w ogolek rosnie na jak na drozdzach😍

    Ja ile dni w tygodniu planujesz wrocic do pracy i czy dacie do przedszkola/opiekunki czy bedziecie dzielic opieke z mezem? Jestem ciekawa bo pewnie kilka miesiecy szybko zleci i tez bede musiala wrocic do pracy.

    11/12/2022💙💙
  • Newmum Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Hej Magdak ! Fajnie Cie znowu "widziec" 😄 to już miesiąc minął od porodu i jak się czujesz ? Doszłaś całkiem do siebie ? Dobrze ze poród dobrze wspominasz przynajmniej nie masz urazu jak niektóre dziewczyny po ciężkich przejściach. W którym szpitalu rodziłaś? I jak mały ma na imię? 🥰 kawał chlopa z Niego 💪 mąż z Toba w domu został jakiś czas czy do pracy chodził? Super ze dajecie radę, życzę jak najwięcej czasu do odpoczynku 😊

    Ja mam za miesiąc pierwszą wizytę przed transferem, nie mogę się doczekać 🙃 i nie mówimy o tym nikomu nawet najbliższym, powiemy dopiero jak się uda albo "odpukać" nie uda 🙂

    Hej! Dziekuje, czujemy sie juz o wiele lepiej, najgorsze byly 4 tygodnie powiem szczerze (pierwsze 2 tyg bobas byl grzeczny, ale ja sie czulam srednio fizycznie, a pozniej 3 i 4 tydzien boba urzadzal imprezy w nocy🙄 rodzilam w queen’s hospital na romford. Synek nazywa sie Adam i maz wzial 2.5 tygodnia tacierzynskiego z pracy na poczatku, gdyby nie jego pomoc to nie wiem co bym zrobila sama… mlody juz wazy 5.2kg wiec rosnie szybko no i bedzie wysoki na pewno.

    Trzymamy kciuki🙏🏼 dobrze ze nie mowicie bo inaczej by non stop sie pytali, ja mowilam przyjaciolkom, ale one nie zadawaly glupich pytan w trakcie staran, rodzinie nie chcielismy mowic bo oni zawsze sa ciekawi. Czyli jak sie uda to urodzisz w podobnym czasie co ja😄

    11/12/2022💙💙
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Newmum wrote:
    Hej! Dziekuje bardzo🥰 Magdak mialam predzej, teraz bardzieh kreatywny nick😅 u nas teraz 6 tydzien i w koncu sie w miare wysypiam bo 3 i 4 tygodnia nie wiedzialam jak sie nazywam tak bylam wykonczona. I Was starszak i bobas to w ogole niezle combo.

    Niefajnie, ze tesciowa tak sie zachowuje, ja na pewno nie planuje tak sie zachowywac mimo ze obecnie mam malo pomocy, ale jak bede miec wnukow to na pewno staralabym sie pomoc chociaz jak moge…

    Czekam tez na przespane cale noce, choc obecnie sa 2 pobudki wiec nie jest zle😄 mam nadzieje, ze nie wrocimy juz do kilku pobudek i dram w nocy🙄 ogolnie widze ze bobas juz wiecej kuma, usmiecha sie i w ogolek rosnie na jak na drozdzach😍

    Ja ile dni w tygodniu planujesz wrocic do pracy i czy dacie do przedszkola/opiekunki czy bedziecie dzielic opieke z mezem? Jestem ciekawa bo pewnie kilka miesiecy szybko zleci i tez bede musiala wrocic do pracy.

    Hej Magdak
    Ah to ty 😊 fajnie ze znów jesteś! Sorki ze nie opisałam zawirowania rodzinne! Oj tak starszak i bobo to kombo ale powoli się ogarniam bobo skończyło 10 miesięcy i zaczynam powoli wracać do życia 😜

    Co do teściowej tez mężowi mówię ze jak moji chłopcy będą mieć już swoje dzieci to będę pomagać a on się śmieje ze zobaczysz ze tez będziesz mieć to gdzieś jak bedziesz stara ale ja wiem ze będę chyba ze nie będą chcieli bo nigdy nie wiadomo

    Oj tak jak bobas ci już prześpi cała noc to jest mega oddech naprawdę inaczej jak zombi się chodzi no cóż taka rola matki u mnie już spał całe nice od 6 miesiąca wiec nie narzekam 😉

    No ja wracam do pracy na pełen etat bo nie mam innej opcji wiec dzieci obydwa na full time żłobek i przedszkole bo nie ma innej opcji jak to się mówi życie musimy wrócić do jakieś rutyny i to przeżyć choć tanio nie będzie bo najtaniej znalazłam tutaj żłobek £74 za dzień dla malucha 0-2 lat taniej się nie da wiec kupa kasy cała moja wypłata idzie na przedszkole i żłobek i nie ma póki co innej wersji muszę jakoś to przeżyć po za tym chce utrzymać prace mimo ze wszytko muszę oddać na opiekę dzieci 🤷‍♀️

    Matki to maja ciężkie życie a ktoś mnie się zapytał jak tam na macierzyńskich wakacjach myslam ze go opluje z tego wkurwa jakie wakacje to jest ciężka praca 2 maluchów w domu oczywiście to był tekst faceta który nie ma pojęcia o czym mówi !!!!

    Buziaki ściskam

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nickfury23 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 17 października 2023, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam. Jestem gotów podzielić się swoim doświadczeniem. Istnieje wiele ważnych zasobów w dziedzinie freelancingu online. Korzystam z różnych z nich już od kilku lat. Chciałbym zwrócić uwagę na strona dla freelancerów https://freelancehunt.com/pl . Portal ten zapewnia szeroki wachlarz możliwości dla freelancerów, umożliwiając wybór projektów, które pasują do Twoich umiejętności i zainteresowań. Taki wybór przyczynia się do maksymalnego wykorzystania potencjału i przynosi satysfakcję z pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2023, 16:35

  • Hydrourea Autorytet
    Postów: 317 132

    Wysłany: 22 października 2023, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras ma na zbyciu cyclogest 400 ? A checia odkupie

    👩 -34l ,AMH 8.85 , ANA 3 ✅ MTHFR ✅ TSH 2.65 Kariotyp ✅ test CBA ✅ NK 7,5% ✅ histero i biopsja endo✅
    Mutacja PAI I LEIDEN ❌ KIR AA❌
    Immuno dr Paśnik

    👨- 43l ,Morfologia 1-2%, SCD 30%, MSOME 👎 brak upłynnienia 👎
    Kariotyp ✅ C1C2 ❌

    Luty 2022 1 IVF ❄️
    18.02.22 ET 🐣🐣 💔💔 cb
    6.03.23 FET 4AA Accofil, Heparyna🖤
    Maj 2023 2 IVF Fertilchip
    Mamy ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.10.23 FET 4AA Medrol, Accofil, Heparyna, AZH, UTM,
    6dpt. ⏸️
    14dpt-bhcg 2600🎉🎊
    20dpt mamy ❤️
    Nifty pro- zdrowy królewicz 🤴
    11+4 - Crl 6,9 cm usg wszystko ok 🎈🙌 wiek plodu oceniany na 13+1 🫶🫶
    14+1 - wszystko ok ❤️🎈🎉🫶
    21+3 - 2 prenatalne ok 💪👍🍀
    26+2 prenatalne PL 🙌👍🤞
‹‹ 108 109 110 111 112
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ