X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 5 marca 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge no mam nadzieję że w tym miesiącu już wystartujecie.

    Illa trzymam kciuki z całych sił.

    A u mnie 19 dzień cyklu, pozostaje czekanie.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 5 marca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczny dzis miałam telefon z kliniki zaczynam brać tabletki najpierw od 11/03 do 24/03 a pózniej dopiero zastrzyki wiec my już startujemy

    Dzięki za kciuki mam nadzieje ze pomogą :)

    krrropka lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 5 marca 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila trzymam kciuki :) Super ze cos ruszylo, teraz juz na spokojnie.

    Ja sie nie odzywam nawet, bo mi jeszcze czacha dymi. Dostalam list z kliniki do gp, zeby mezowi zrobic komplet badan z krwi i ciule zgubili ten list. Ja juz mam wszystkie hormony gotowe, usg i nie wiadomo co, teraz tylko na wyniki meza czekamy, zeby zrobic app w klinice. A w sumie czekania na blood test i wyniki - od zaniesienia listu do gp, do wynikow - bedzie okolo 7 tygodni, bo sie tam tak pierd*** za przeproszeniem.
    Ich wina w sumie, wiec powinni go wcisnac gdzies. I guzik mnie obchodzi, ze maja komplet, skoro sami spierniczyli. Gdyby nie zgubili listu, to bym miala wynik w tym tygodniu. Nie wierze, normalnie. 7-8 tygodni na jeden test. Pfff...

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 5 marca 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, ale oni mają burdel, to wprost niewiarygodne jest. Tyle czekania na taką w sumie pierdołę. Tragedia.

    Ila :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 5 marca 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ba. W Pl lecisz do byle lab po drodze do roboty, mowisz co chcesz robic, wieczorem wyniki na necie. Masakra jakas.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 6 marca 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    No ba. W Pl lecisz do byle lab po drodze do roboty, mowisz co chcesz robic, wieczorem wyniki na necie. Masakra jakas.

    Kat83 dzieki!


    Kat83 ja tez tak mialam na poczatku tak dlatego zmienilam przychodnie i jak zmienilam to zaczelo sie krecic wiec moze rozwaz taka wersje bo to naprawde zalezy od miejsca i ludzi

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To juz druga przychodnia :/ Klinika prywatna jest okej, tylko gp mnie do szalu doprowadzaja.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 12 marca 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Dziewczny dzis miałam telefon z kliniki zaczynam brać tabletki najpierw od 11/03 do 24/03 a pózniej dopiero zastrzyki wiec my już startujemy

    Dzięki za kciuki mam nadzieje ze pomogą :)

    Supcio Ila - popatrz a ja nie mam przypisanych żadnych tabletek. Tylko zastrzyki

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 12 marca 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Ila trzymam kciuki :) Super ze cos ruszylo, teraz juz na spokojnie.

    Ja sie nie odzywam nawet, bo mi jeszcze czacha dymi. Dostalam list z kliniki do gp, zeby mezowi zrobic komplet badan z krwi i ciule zgubili ten list. Ja juz mam wszystkie hormony gotowe, usg i nie wiadomo co, teraz tylko na wyniki meza czekamy, zeby zrobic app w klinice. A w sumie czekania na blood test i wyniki - od zaniesienia listu do gp, do wynikow - bedzie okolo 7 tygodni, bo sie tam tak pierd*** za przeproszeniem.
    Ich wina w sumie, wiec powinni go wcisnac gdzies. I guzik mnie obchodzi, ze maja komplet, skoro sami spierniczyli. Gdyby nie zgubili listu, to bym miala wynik w tym tygodniu. Nie wierze, normalnie. 7-8 tygodni na jeden test. Pfff...

    Kat zrób im karczemna awanturę i powiedz ze wy się i tak stresujecue a oni to jeszcze pogłębiają swoja niekompetencja !!! Często się zastanawiam jak ta wyspa jeszcze funkcjonuje !!! Napisz czy wszystko się wyjaśniło i czy będziecie mieli normalnie termin.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 13 marca 2018, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Supcio Ila - popatrz a ja nie mam przypisanych żadnych tabletek. Tylko zastrzyki


    NewAgeMissK z tego co wiem te invitro trochę sie różnią tzn co do tego co przypisują bo każdy ma inna sytuacje moja kumpela np nie miała tabletek i miała mniej tego niż ja bo ja mam tego jakoś dużo

    A ty kiedy zaczynasz?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 13 marca 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge dalej nic. Maja ograniczona ilosc badan odgornie przez lab, wiec pobiora krew mezowi... za tydzien w srode. Wyniki 5-7 dni roboczych. Obstawiam piatek 30 marca. I oczywiscie guzik ich obchodzi, ze to oni zapieprzyli. Nawet mnie nikt nie przeprosil. Juz bym miala wynik tydzien temu. I znowu musze tam isc jutro btw, bo sprawdzilam ich i maja wpisane 3 badania a ma byc 5. Tym razem bedzie karczemna awantura :P Juz mi sie przychodnie koncza w okolicy hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2018, 20:43

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 14 marca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ciesze sie ze zaczyna sie u was juz ten proces in vitro. Caly czas bede trzymac kciuki. Kat83 u mnie to nie nowosc ze gina wyniki. Ja tego nie rozumiem jaki oni maja tu balagan.
    Mam do Was pytanie. Wybieram sie do polski i chce zrobic tam badania na nowo. I jak myslicie w ktorym czasie cyklu najlepiej poleciec? Na ovulacje? Czy tak zeby zaliczyc ten 21 dzien i ktorys z pierwszych dni cyklu?i tak nie wiem jak uda mi sie wycelowac. Ale jak jest najlepiej? Pozdrawiam

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 16 marca 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedys zaczelam badania hormonow w Pl na poczatku cyklu a potem sie zglosilam szybciutko do gp zeby mi zrobil proga na koncu. Powiedzialam, ze potrzebuje dla lekarza w Polsce i mi zbadali. Ja nigdy nie moge trafic konkretnie, chyba ze zamowie bilet kilka dni przed lotem ;)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 19 marca 2018, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 dziekuje. Tez tak mysle Ze na poczatek bede celowac. Ale to chyba i tam meza wyniki najwazniejsze. Ma slabe nasienie i tak się zastanawiam czy w polsce cos poradza. Moja kolezanka miala przepisane jakies leki za 600 zl i pomoglo ale nie znam nazwy niestety. Zobaczymy...

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 19 marca 2018, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia jeżeli masz w miarę krótkie cykle, albo jedziesz na ponad tydzień to powinnaś "wyrobić się" na 21 i 3 dzień cyklu. Z tym, że pamiętaj, że ten 21 dzień to taki umowny jest, proga powinno się badać 7 dni po owulacji, więc dobrze jakbyś wiedziała, kiedy do niej doszło.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 19 marca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 trzeba chyba ich potraktować z góry bo inaczej wszystko będzie trwało wiecznie!!! A może zagraj karta ze wprowadzają Cie już w depresje - bo ty walczysz o bycie znowu mama a oni zamiast pomagać to wszsytstko utrudniają. A jak trochę poplaczesz to podobno bardzo pomaga bo oni niby boja się żebyś sie nie rozchorowała „na głowę”

    Edyzia spróbuj koze zrobić badania z początku cyklu a potem koze tak jak pisze Kat83 uda ci się dokończyć tu na miejscu. A jak sprawa z ivf bo już hien pamietam zreferowała już na konsultacje w tej kwestii czy jeszcze nie ???

    No i mam nowinę dla Was - 6.04 jadę do szpitala po odbiór zastrzyków i naukę robienia ich sobie a na 26.04 mam pierwszy skan żeby podglądać jak moj organizm reaguje na dawkę. Dzięki Bogu już zaczynamy !!!!

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 19 marca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    NewAgeMissK z tego co wiem te invitro trochę sie różnią tzn co do tego co przypisują bo każdy ma inna sytuacje moja kumpela np nie miała tabletek i miała mniej tego niż ja bo ja mam tego jakoś dużo

    A ty kiedy zaczynasz?


    Ila jak tam Ci idzie ??? Do kiedy masz brać tabletki ???? A kiedy zaczynasz zastrzyki ???

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 19 marca 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge super! :) Trzymam kciuki, oby do przodu :)

    A ja raczej nie bede im tu poplakiwac. Jestem w grupie na fb infertility support uk i dziewczyny pisza czesto, ze jak dostaja tabsy "na glowe", to potem maja problemy z doczekaniem sie na ivf. Albo nie moga adoptowac, bo maja wpisane "mental health issues" :/
    Co jest niedorzeczne, bo te depresje i cuda sa spowodowane wlasnie tym, ze nie moga miec dzieci :/

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 20 marca 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak masz racje.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 20 marca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    U mnie ok ja cały czas na tych tabletkach mam jeszcze ten cały czas do końca tygodnia a 28/03 mamy pierwszy skan No i chyba wtedy odrazu te zastrzyki hormonalne mam już je wszystkie w domu i jest tego tyle ze trochę mnie przeraża

    NewAgeMissK fajnie ze już zaczynasz swoje invitro trzymam kciuki :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ