X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 "lepki tyłek" to chyba jeden z najgoszych aspektów @ Brrr, też nie cierpię. Chociaż ostatnio, w końcówce @, kiedy już nie leci nadmiernie, używam podpasek, ze względu na śluz. Ale nie lubie.

    NewAge no ładnie, oby ten unormowany cykl przekształacił się szybko w ciążę.

    Ila daj znać jak po wizycie.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 stycznia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Kat83 "lepki tyłek" to chyba jeden z najgoszych aspektów @ Brrr, też nie cierpię. Chociaż ostatnio, w końcówce @, kiedy już nie leci nadmiernie, używam podpasek, ze względu na śluz. Ale nie lubie.

    NewAge no ładnie, oby ten unormowany cykl przekształacił się szybko w ciążę.

    Ila daj znać jak po wizycie.



    krrropka wizyta byla super pani bardzo pomocna :) zalecila mi zebym robila wiecej jogi bo to strasznie odpreza i podobno w sytuacjach stresujacych pomaga by sie nauczyc oddychac ze odech jakos otwiera mozg itd ze czasem w tym samym biegu czlowiek zapomina o tym i sie strasznie spina a swiadome oddychanie rozluznia miesnie itd ja z natury tak mam ze szybko sie denerwuje i strasznie spinam jak sa problemy niestety taka moja natura ze wszytkim sie przejmuje

    NewAgeMissK polecam ci jak czujesz ze jestes zestresowana przed twoim ivf po za tym mozna sie wygadac mi cos takiego pomaga :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 lutego 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo! Co tutaj taka cisza, wątek nam na drugą stronę spadł. Jak tam staraczki, ma któraś dobrą wiadomość?
    Ila a taka wizyta jest przewidziana tylko jedna czy więcej? Fajnie tak porozmawiać, to często pomaga. A co do jogi to muszę się zgodzić. Jak ćwiczę regularnie widzę, że jestem o wiele spokojniejsza, bardziej wyciszona, a jak zaczynam odpuszczać, to zaraz jakaś nerwówka. I z mężem się więcej kłócę.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 2 lutego 2018, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie krrropka gdzie sie wszyscy podziali!!!!

    krrropka z tymi wizytami moge miec ile chce i potrzebuje moge tez wrocic do niej po zabiegu jak bede potrzebowac szczerze czasem fajnie jest porozmawiac z kims opcym kto nie jest zwiazany ze sprawa emocjonalnie i mam wiekszy dystans do pewnych rzeczy kurcze niestety sie dzis mega zestresowalam bo w pracy rozwiazali mi wczesniej umowe o prace niz mialam kontrakt ale z drugiej strony moze lepiej ze teraz sie o tym dowiedzialmn niz jak bede w srodku procedur invitro chyba musze soebie strzelic jakoms joge bo cisnienie mi mega sokczylo bo teraz musze szukac nowych zlecen o te zycie zawsze cie zaskakuje a wszystko sie zawsze co zle dzieje w nieopowiednim momecie hmmmm

    a co u was dziewczyny ?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 2 lutego 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila no lipa straszna. A oni ci moga tak rozwiazac, jesli masz umowe podpisana?

    Ja jade na urlop na tydzien ^^ A w poniedzialek 12 lutego mam app w klinice prywatnej. 150£ wizyta kurcze, ale zobaczymy co powiedza. Dwie godziny wizyta! Wow jestem pod wrazeniem. NHS to pol roku czekania, 5 minut i do widzenia :P

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 lutego 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila no to ładna kicha z tym kontraktem. Ale w sumie lepiej, że wiesz już teraz, do rozpoczęcia invitro ochłoniesz, a tak to byc tylko niepotrzebnego nerwa miałą. A Ty jesteś na samozatrudnieniu? Powodzenia w poszukiwaniach. I pamiętaj: jesteś oazą spokoju ;)

    Kat83 udanego urlopu! A spotkania w klinice jestem bardzo ciekawa. To jakaś angielska czy polska?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 2 lutego 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walijska ;) Mieszkam w Cardiff. Doprosilam gp o skierowanie i wybralam sobie sama klinike. Zrobilam research i ta ma super opinie. Ale kurde, trzeba zaciazyc szybko, bo drogo jak cholera :D

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 lutego 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 no to trzymam kciuki, żeby cena przełożyła się szybko na jakość i raz dwa udało się zaciążyć.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 lutego 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Halo! Co tutaj taka cisza, wątek nam na drugą stronę spadł. Jak tam staraczki, ma któraś dobrą wiadomość?
    Ila a taka wizyta jest przewidziana tylko jedna czy więcej? Fajnie tak porozmawiać, to często pomaga. A co do jogi to muszę się zgodzić. Jak ćwiczę regularnie widzę, że jestem o wiele spokojniejsza, bardziej wyciszona, a jak zaczynam odpuszczać, to zaraz jakaś nerwówka. I z mężem się więcej kłócę.

    Krrropka no u mnie cisza poki co i wyczekiwnie. Jestem juz chyba po owulacji wiec bede wyczekiwac okresu i dzwonic do kliniki czy mozemy juz zaczynac.

    DObrze ze Ila poszla na rozmowe. Ja poki co jestem spokojna potem zobaze jak sie zacznie.

    A u Ciebie jak tam ?

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    No wlasnie krrropka gdzie sie wszyscy podziali!!!!

    krrropka z tymi wizytami moge miec ile chce i potrzebuje moge tez wrocic do niej po zabiegu jak bede potrzebowac szczerze czasem fajnie jest porozmawiac z kims opcym kto nie jest zwiazany ze sprawa emocjonalnie i mam wiekszy dystans do pewnych rzeczy kurcze niestety sie dzis mega zestresowalam bo w pracy rozwiazali mi wczesniej umowe o prace niz mialam kontrakt ale z drugiej strony moze lepiej ze teraz sie o tym dowiedzialmn niz jak bede w srodku procedur invitro chyba musze soebie strzelic jakoms joge bo cisnienie mi mega sokczylo bo teraz musze szukac nowych zlecen o te zycie zawsze cie zaskakuje a wszystko sie zawsze co zle dzieje w nieopowiednim momecie hmmmm

    a co u was dziewczyny ?


    Ila nie stresuj sie nadmiernie, nie teraz kiedy bedsie sie rozgrywac tak wazna dla Was sprawa. Z pewnoscia dasz sobie rade. A z ciekawosci zapytam czym sie zawodowo zajmujesz?

    Kiedy @ ma planowo zawitac?

    Ila14m lubi tę wiadomość

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Ila no lipa straszna. A oni ci moga tak rozwiazac, jesli masz umowe podpisana?

    Ja jade na urlop na tydzien ^^ A w poniedzialek 12 lutego mam app w klinice prywatnej. 150£ wizyta kurcze, ale zobaczymy co powiedza. Dwie godziny wizyta! Wow jestem pod wrazeniem. NHS to pol roku czekania, 5 minut i do widzenia :P

    Kat83 to napisz koniecznie co sie dzialo przez te 2 godziny bo to faktycznie niespodziewanie dlugo bedzie. A piko co to udanego urlopu.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge u mnie też już po owulacji, ale jakoś nie napalam się na ten cykl. Pozostaje czekać.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To podobnie jak ja. Wtedy jak trzeba było działać to nie wyszło nam za bardzo. Zatem dotrwam do @ na spokojnie.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 5 lutego 2018, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila no to ładna kicha z tym kontraktem. Ale w sumie lepiej, że wiesz już teraz, do rozpoczęcia invitro ochłoniesz, a tak to byc tylko niepotrzebnego nerwa miałą. A Ty jesteś na samozatrudnieniu? Powodzenia w poszukiwaniach. I pamiętaj: jesteś oazą spokoju ;)

    Kat83 udanego urlopu! A spotkania w klinice jestem bardzo ciekawa. To jakaś angielska czy polska?

    No straszna lipa dziewczyny ale cóż co można poradzić ja byłam na kontrakcie w zastępstwie za kogoś kto był na macierzyńskim ale miałam być tam jeszcze do czerwca ale stwierdzili ze budżet sie zmienił i moja pensja sie nie zmienić w wydatkach bo ja pracuje jako freelance graphic designer No i tak teraz myśle ze chyba wstrzymam sie teraz z szukaniem czegoś nowego na jakiś czas do póki nie wyjaśni sie z invitro czy sie udało czy nie bo hak pójdę gdzies w niwe miejsce nigdy nie wiadomo jak będzie po za tym w tym miejscu ma tez miesiąc wypowiedzenia

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 5 lutego 2018, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila nie stresuj sie nadmiernie, nie teraz kiedy bedsie sie rozgrywac tak wazna dla Was sprawa. Z pewnoscia dasz sobie rade. A z ciekawosci zapytam czym sie zawodowo zajmujesz?

    Kiedy @ ma planowo zawitac?

    No wiem ze masz racje teraz na miesiąc sobie odpuszczę martwienia o prace i muszę sie skupić na invitro w środę idę na pierwsza akupunkturę mam nadzieje ze moze coś da po za tym mam teraz płodne No i ostatnia szansa przed moze coś zaskoczy
    Miesiączkę w lutym powinnam miec w okolicach 20ego No i odrazu dziwnie do kliniki i zaczynamy

    No ja jestem grafikiem z wykształcenia i pracuje tutaj w zawodzie

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 5 lutego 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila ja już po owu najprawdopodobniej i @ powinna przyjść w okolicach 15-17.02 to jak nam dadzą zielone światło to zaczniemy podobnie! Fajnie by było.
    A z praca to faktycznie poczekaj jeszcze - masz taki zawód myśle ze spokojnie sobie poradzisz. Jestem tego pewna. Napisz jak po aku bo jestem ciekawa jakie będziesz mieć wrażenia i odczucia

    Ila14m lubi tę wiadomość

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 5 lutego 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila ja już po owu najprawdopodobniej i @ powinna przyjść w okolicach 15-17.02 to jak nam dadzą zielone światło to zaczniemy podobnie! Fajnie by było.
    A z praca to faktycznie poczekaj jeszcze - masz taki zawód myśle ze spokojnie sobie poradzisz. Jestem tego pewna. Napisz jak po aku bo jestem ciekawa jakie będziesz mieć wrażenia i odczucia


    super by bylo jak by nam sie udalo :) trzeba pozytywnie myslec :):):)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 8 lutego 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila jak tam aku ????

    Ila14m lubi tę wiadomość

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 9 lutego 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila jak tam aku ????

    Czesc NewAgeMissK

    Kurcze sorki zapomnialam ci napisac wiec tak pani jest super zrobila ze mna strasznie szeroki wywiad ponakowala mnie w roznych miejscach itd powiedzial ze naprawde mam poblokowane rozne czesci ciala od stresu i to zdecydowamie blokuje przeplyw krwi ktora jest potrzebna by zajsc i szczerze naprawde czulam sie lepiej po tej sesji jakos tak pelna energii i lzejsza dziwne uczucie zreszta tak sobie fajnie pgadalysmy co do mojej pracy itd powiedzial ze to najlepsze co moglo sie stac i dobrze ze teraz zanim zaczniemy invitro wiec zabieram sie za siebie teraz bede sie relaksowac i czekac na miesiaczke i zaczynac to wszytko mam do niej wrocic jeszcze na dwie sesje jedna ma byc przed transferem jajeczek podobno pomogla duzo kiebietom by zajsc by wspomoc invitro itd wiec kchana jak bys chciala namiary to daj znac naprawde polecam secja kosztuje ok £60 ale warto ale z tego co wiem to ma straszne oblozenie ale przyjmuje tez wieczorami i w weekendy

    wiesz najsmieszniejsze ona nie jest oczywiscie lekarzem ale tylko na mnie popatrzyla a pozniej powiedzialam jej o calej sytuacji ona odrazu stwierdzila ze moge miec jeden jajnik policystyczny i ze to powinno byc zbadane oraz ma podejrzenie o endoterminoza a nikt nigdy mnie tutaj nie badal w ta strone ah ta angielska sluzba zdrowia

    a co tam u ciebie ? jak przygotowania do invitro ?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 12 lutego 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila no to super z tego co piszesz! Ja mieszkam w West Midlands wiec raczej nie będę mogła skorzystać z Twojego kontaktu do aku ale pomyśle o tym dla mojego tz raczej bo jego praca stresuje wiec dlaniego mogłoby to być dobrym relaksem.

‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ