X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny ^^

    Ja mam wizyte 18-go w klinice, badania porobione, teraz tylko musimy zbadac nasienie na miejscu i godzine pozniej spotkanie z doktorem. Oby sie udalo cos pobrac w ogole, bo ostatnio mi maz ze stresu totalnie niedomaga :( Ostatni cykl w D**** z tego powodu. Obcielam jaja mezowi dlugimi staraniami :P Ja piernicze, tez mi sie juz czasem nie chce nic.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila super ze piszesz!!! Fantastycznie czas Ci leci pewnie na zastrzykach. Pisz na bieżąco jak tam z jajeczkami. Ja dziś rozpoczęłam zastrzyki - odebrałam wszystkie lekarstwa i zrobiłam w szpitalu pierwszy zastrzyk sama. 26.04 ma pierwszy skan. To będzie między nami ze 2-3 tygodnie różnicy.
    A jak się czujesz wogole ? Miałaś jakieś skutki uboczne ???

    NewAgeMissK no spoko tylko te zastrzyki niesty nic przyjemnego czasem mam mlodlosci ale podobno to normalne cycki to chyba mi zachwile rozsadzi hahah czuje sie jak bym normalnie juz w ciazy byla po za tym mozna miesc rozwolnienia no i ja mialam w pierwszych dniach niestety my mielismy juz 2 skany od poczatkiu tego cyklu pierwszy byl po tabletkach a w ostatnia srode mialam kiedy juz zaczelam zastrzyki brac i patrzeli i liczyli jajeczka wielkosc itd wiec podobno jest dobrze jesli do poniedzialku dalej tak sie beda rozwijac to bedzie super w poniedzialek czyli 9/04 rano pobieraja je troche sie tego boje no po za tym dziwne nie wiem czy to tylko w mojej glowie ale czuje ze jak chodze to mi sie tam wszytko rusza jak by mi cos plywalo w brzuchu moze to tylko moja wyobraznia hahah takze narazie wszytko super oby tak dalej


    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 7 kwietnia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Trzymam kciuki dziewczyny ^^

    Ja mam wizyte 18-go w klinice, badania porobione, teraz tylko musimy zbadac nasienie na miejscu i godzine pozniej spotkanie z doktorem. Oby sie udalo cos pobrac w ogole, bo ostatnio mi maz ze stresu totalnie niedomaga :( Ostatni cykl w D**** z tego powodu. Obcielam jaja mezowi dlugimi staraniami :P Ja piernicze, tez mi sie juz czasem nie chce nic.


    Kat83 super ze wkoncu sie cos ruszylo u mnie tez tak bylo ze dlugo czekalismy i czekalismy az wkoncu jestesmy w klinice i cos wkoncu robia :) wiec wierze ze tobie sie tez uda!!!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 dobrej wieści przynosisz !!! Oby tak dalej. Ja z moim partnerem tez mamy od jakiegoś czasu ten problem niedomaga zmęczenie i generalnie brak chęci.

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila ja właśnie się zastanawiam jakie skutki oboczne mnie dopadną ewentualnie. Zobacz jak szybko to u Ciebie poszło już będziesz mieć drugi skan i pobranie jajeczek !!!! Wow !!!! Napisze takim razie jak będziesz wiedziała ile jajeczek wychodowalas !

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny

    Maly update odemnie wciec wczoraj mialam pobrane jajeczka udalo sie pobrac 22 strasznie duzo i to jest dobra wiadomosc ale niesty tez jest zla niestety moj progesteron jest za wysoki by mi podac swieze odrazu moj organizm sie rozszalal po ty zastrzykach hormonalnych ze teraz potrzweba czasu by sie hormony uspokily no i ta zla wiadomosc to taka ze tylko moga zrobic z zamrozonych i to dopiero za 3 miesiace i znow czekanie po za tym dzis zadzwonili ze tylko 12 z tych 22 nadaje sie do zaplodnienia no i w poniedzialek sie okaze ile sie zaplodnilo

    wiec to tyle odemnie
    sciskam

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila 12 to nie tak zle, trzymam kciuki. Szkoda tylko ze trzeba mrozic i czekac. Ale masz 3 miesiace odpoczynku i laby ;) Bez stresu.

    U mnie niby dobre wiadomosci, bo za tydzien wizyta. Ale z drugiej strony nie robie sobie duzych nadziei, poki co. Ostatni zryw. Jak nic za tydzien nie wymysla konkretnego, to ja sie poddaje. Jedno dziecko juz mam, nastoletnie, wiec mi sie ivf na nhs nie nalezy. A nie bede brac kredytu na cos, co pewnie sie u mnie nie uda. Bo jesli sa problemy hormonalne i sie nic nie zagniezdza samo, to czemu mialoby sie udac przy ivf? Jestem zmeczona latami staran.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila z jednej strony super i gratulacje, a z drugiej, kurde, nooo. Ale zaszłaś już tak daleko, że te trzy miesiące szybko miną i będziesz cieszyła się z dwóch kresek. A tych jajeczek strasznie dużo naprodukowałaś, wiadomo dlaczego aż tyle?

    Kat mam nadzieję że jednak za tydzień przyjdziesz z dobrymi wiadomościami.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki dziewczyny za wiadomosci no trocge mnie to podlamalo no coz ale niektorych rzeczy sie nie przeskoczy no i tez nie wiem ile sie wykluje z tych 12 bo nie wiadomo napewno 12 sie nie zaplodni

    Kat83 trzymam kciuki za dobre wiadomosci!

    krrropka a co u ciebie?

    Sciskam milego piatku

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    dzieki dziewczyny za wiadomosci no trocge mnie to podlamalo no coz ale niektorych rzeczy sie nie przeskoczy no i tez nie wiem ile sie wykluje z tych 12 bo nie wiadomo napewno 12 sie nie zaplodni

    Kat83 trzymam kciuki za dobre wiadomosci!

    krrropka a co u ciebie?

    Sciskam milego piatku

    Ila nic się nie martw. Przestymulowali Cię trochę i to dobrze ze będą mrozić a przez ten czas twój organizm się oczyści z hormonów. Czytałam zreszta ze często crio transfer jest udany!!! Na pewno będzie dobrze zobaczysz. Czyli w poniedziałek będziesz wiedzieć ile się zapłodnilo i ile będą mrozić tak ?

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 a może w końcu coś zaskoczy i w końcu uda się ustalić gdzie leży przyczyna i bedziecie mieli czarno na białym. Pisz koniecznie co się dowiecie !

    Dziewczyny miłego weekendu

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 a może w końcu coś zaskoczy i w końcu uda się ustalić gdzie leży przyczyna i bedziecie mieli czarno na białym. Pisz koniecznie co się dowiecie !

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam 3 zarodki zamrożenie z 12 jajeczek ale powiedzieli ze moze jeszcze sie uda kilka wychodować czekamy

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila pamiętaj do osiągnięcia celu wystarczy 1, Ty masz już 3, bedzie dobrze, wierzę w Ciebie i w Twoje maluszki. Wiesz już ile będziesz transferować?
    U mnie juz po laparoskopii, mialam wczoraj. Udalo się udrożnić jajowody, czekam teraz na wizytę i zobaczymy jaki lekarz ma na mnie plan
    Kat83 trzymam kciuki za wizytę. Odezwij się po.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila bardzo dobry wynik !!!! Wrócisz po nie za te 3 miesiące i zobaczysz ze będzie sukces - twój organizm odpocznie od stymulacji i kropeczki w spokoju się zadomowią !!!

    Krrropka świetnie ze się udało to pewnie Was podbudowało. Napisz co tam lekarz zadecydował !!

    Kat83 to jeszcze potrzeba nam pozytywow od Ciebie.

  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka super, jak sie czujesz po laparo? Ja dochodzilam do siebie 2 tygodnie. Ale teraz, kilka miesiecy po, troche mi puchnie brzuch po lewej stronie przy owu i przed @, Bog wie dlaczego.

    Ila 3 szanse poki co, teraz zdrowa dieta i przygotowanie na spokojnie. Zobaczysz, bedzie dobrze :*

    NewAge a jakie wiesci u ciebie? Jaki plan teraz?

    Dzis bylismy w klinice. Maz naprodukowal sam, bez marudzenia i problemow. W domku, na spokojnie :) Szurnelismy taksowka biegusiem. Probka byla zbadana okolo godziny po pobraniu. Musze meza pochwalic :) Po kilku miesiacach suplementow i zdrowej diety wyniki o niebo lepsze, choc jeszcze nie do konca super.
    Z 11 M/ml skoczylo do 37 milionow! 65% chlopcow plywa o zycie. Morfologia z 1% do 3%. Super!
    A u mnie wszystkie hormony w normie, tarczyca ok. Okazuje sie, ze nie mam PCOS tylko PCO. W sensie wsio ok, tylko jajniki "dziurawe". Ale owulacja jest, czyli cos tam robie dobrze ;)

    Zdecydowalismy, ze odpoczniemy 2-3 miesiace, uzbieramy troche kasy i podchodzimy do IUI. W prywatnej klinice 1400£ za 3 proby :) Mamy juz skierowanie do gp na wszystkie potrzebne badania.

    I tylko troche lipa, bo wlasnie wysikalam super pozytyw na owu (9dc! a wczoraj byl bialutki!) a meza nagle wezwali na nocke. Choc i tak by pewnie nie dal rady dzisiaj drugi raz :P Nic to, pobalamuce jutro na wszelki wypadek ;)


    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 dzięki że pytasz, czuję sie dobrze. Tzn chodzę trochę pokurczona, bo przy napinaniu brzucha szwy jednak ciągną, ale ogólnie jest ok. Na szczęście brzuch mnie nie boli.

    A u Was widzę że jest dobrze, fajnie że wyniki męża coraz lepsze. Kasę zbierajcie, a może w tym czasie uda się zaskoczyć naturalnie. I bałamuć męża, pamiętaj że pozytywny test wychodzi przed owulacją, do tego komórka jajowa żyje te 24 czy ileś godzin, więc jeszcze spokojnie zdążycie. Powodzenia!

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ba :) Jak sie dobrze zakrece i nie przyznam, ze robimy dzidziusie, to sie mi chlopak nie zestresuje ;)

    Przegladam te wyniki i tylko z jednym mam problem (chyba), bo ja to zawsze cos sobie znajde, zeby pomarudzic ;)

    Mialam badany progesteron, ale w 11dpo zamiast 7dpo, nie dalam rady sie zwolnic z pracy niestety. Wynik 25 nmol/l lub 7,9 ng/ml. I wedlug kalkulatora prog za niski, a doktorka mowi, ze jest ok i owu byla. A ja teraz rozkminiam, czy aby na pewno? Nie moge nigdzie znalezc info na temat proga po 7dpo.

    https://www.wantbaby.info/calculators/progesterone-levels-in-pregnancy
    link jakby ktos potrzebowal :)

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wszystko jest an dobrej drodze do upragnionego maluszka zobaczycie dziewczyny ten rok koze być nasz. A poprawa wyniki męża niesamowita to tez może mieć kluczowe znaczenie koze faktycznie zaskoczy zanim jeszcze rozpoczniecie procedurę - życzę Wam.

    U mnie spokojnie @ się pojawiła pare dni później ale przyszła wiec endometrium się powinno” złuszczyć” za równiutki tydzień mam pierwszy skan i zobaczymy jak wyglada sytuacja. Kłuje się ci rano i czekam spokojnie. Póki co to nie zauważyłam skutków ubocznych.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila pamiętaj do osiągnięcia celu wystarczy 1, Ty masz już 3, bedzie dobrze, wierzę w Ciebie i w Twoje maluszki. Wiesz już ile będziesz transferować?
    U mnie juz po laparoskopii, mialam wczoraj. Udalo się udrożnić jajowody, czekam teraz na wizytę i zobaczymy jaki lekarz ma na mnie plan
    Kat83 trzymam kciuki za wizytę. Odezwij się po.

    Dzieki krrropka No wiem ze jeden ale to wszystko taki lud szczęścia czy sie zagnieździ itd

    Strasznie sie cieszę ze ci udrożnili to bardzo dobra wiadomość :) kochana a mocno cierpiałas bo ja złe wspominam to udrażnianie ból niedopisania

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ