X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 lutego 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna, a może to nie wadliwe testy, tylko biochemiczna była? Ale nie ma co, oby nowy cykl był właśnie tym ;)

    Ila, kusisz, kusisz :)

    Olga, jakiś cień cienia tam widzę. Oby to się przemieniło w wielką tłustą krechę. Kciuki!

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lutego 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka wiesz co jedna znajoma z forum tez tak twierdzila ze to mogla byc biochemiczna ciaza ale wiesz co nie traktuje tego jako poronienie wiec nie zamierzam sobie glowy tym zaprzatac . Wiesz o co mi chodzi :) nowy cykl , nowa szansa ale bez spinki . Nie nastawiam sie na ten cykl ... bedzie co bedzie . Jak sie uda suoer jak nie to w nastepnym probuje z moimi lekami stymulujacymi juz i zoczymy co tam sie wydarzy :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 lutego 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/b4c66f291e32.jpg.html

    Cześć dziewczyny.. Czy też coś tu widzicie?
    Kurcze a mnie jakis blad wyskakuje i zobaczyc nie moge :(


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 lutego 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga. Chyba jest tam cień. Powtarzalas?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2019, 22:43

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 24 lutego 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny .
    Jaka tu cisza :o wątek umiera smiercia naturalna ?! :>

    Jak tam ciezarowki sie czuja i jak staraczki ze swoimi staraniami ? :)

    My z mezem na luzie pelnym . Kochamy sie kiedy chcemy nie kiedy mus . :) oczywiscie bez zabezpieczenia hahaha
    Co los da to bedzie . Bez spiny calkowicie .
    Teraz mam miec owulacje za 6 dni wstepnie , niebawem okaze sie czy ona nastapi w ogole.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 26 lutego 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny


    ZakręconaOna powodzenia mam nadzieje ze zaskoczy!
    A co tam u was dziewczyny?

    U mnie ok juz w Oksfordzie wlasnie sie dalej rozpakowujemy dzidzia tez jakos to przezyla no i piekna wiosna nam sie zaczela az chce sie zyc!

    Powodzenia dla staraczek :)
    Ilona

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 5 marca 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona super ze udało się wrzucić na luz - to koze przynieść sukces! Trzymam kciuki.

    Ila tak niewiele ci zostało o matko to już za półtorej miesiąca jakoś powitanie kruszynkę swoja.

    U mnie jakoś leci pomału w poniedziałek mam spotkanie u midwife. I dostałam jakiegoś uczulenia albo hormony. Mam pokrzywke na na biodrach trochę swędząca. Muszę pokazać midwife w poniedziałek. Mam nadzieje ze
    I moja dzidzia ma się dobrze bo za 3 tygodnie mamy skan znowu a dwa dni później lecimy do Polski.

    Ila a jakieś typy imion już obraliscie dla chłopca i dziewczynki bo przecież będziecie mieć niespodziankę?

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 6 marca 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Zakręcona super ze udało się wrzucić na luz - to koze przynieść sukces! Trzymam kciuki.

    Ila tak niewiele ci zostało o matko to już za półtorej miesiąca jakoś powitanie kruszynkę swoja.

    U mnie jakoś leci pomału w poniedziałek mam spotkanie u midwife. I dostałam jakiegoś uczulenia albo hormony. Mam pokrzywke na na biodrach trochę swędząca. Muszę pokazać midwife w poniedziałek. Mam nadzieje ze
    I moja dzidzia ma się dobrze bo za 3 tygodnie mamy skan znowu a dwa dni później lecimy do Polski.

    Ila a jakieś typy imion już obraliscie dla chłopca i dziewczynki bo przecież będziecie mieć niespodziankę?


    Czesc NewAgeMiss

    No niewiele a jak taka caly czas nie przygotowana caly czas jeszce rozpakowuje sie z przeprowadzki i rzeczy dla dzidzi jeszcze nie poprane maskra!

    Ale ty masz ta alergie od tegomprogesteronu co trzeba bylo barc po transferze bo mi nic nie bylo ja sie dobrze czulam ale kazdy innaczej po za tym super ze wsztko z dzidzia dobrze oby tak do konca trzymam kciuki :)

    hahah mamy cala liste imion dla obydwojga i sie speramy uroki malozenstwa mieszanego czy obco jezyczne czy polskie imie!

    Buziaki

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Anka1986 Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 6 marca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Witam czy oprocz dziewczyn na ivf grupie mamy tu dziewczyny z UK ?
    hej Kochana ja też mieszkam w Uk :) pozdrawiam

    Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 6 marca 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mąż ma badanie nasienia, ale spodziewamy się kiepskich wyników, bo niedawno miał grypę, temperaturę i brał 3 antybiotyki.
    Jeżeli te wyniki będą rzeczywiście kiepskie to lekarz chce nas wciągnąć na listę oczekujących na in vitro, podobno czeka się 2 lata. Chciałabym się dostać na tą listę, w razie czego, ale oczywiście mam nadzieję, że uda się naturalnie i szybciej niż za 2 lata.

    Tooney. Co u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 22:57

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 18 marca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Zakręcona super ze udało się wrzucić na luz - to koze przynieść sukces! Trzymam kciuki.

    Ila tak niewiele ci zostało o matko to już za półtorej miesiąca jakoś powitanie kruszynkę swoja.

    U mnie jakoś leci pomału w poniedziałek mam spotkanie u midwife. I dostałam jakiegoś uczulenia albo hormony. Mam pokrzywke na na biodrach trochę swędząca. Muszę pokazać midwife w poniedziałek. Mam nadzieje ze
    I moja dzidzia ma się dobrze bo za 3 tygodnie mamy skan znowu a dwa dni później lecimy do Polski.

    Ila a jakieś typy imion już obraliscie dla chłopca i dziewczynki bo przecież będziecie mieć niespodziankę?

    Hej NewAgeMissK

    Co tam u ciebie jak sie czujesz wszystko ok?
    U mnie juz koncowka az nie wierze!!! wlasnie w tym tygodniu bede pakowac moja torbe do szpitala jestem troche przerazona kiedy to zlecialo!

    Buziaki
    Ilona

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 20 marca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Hej NewAgeMissK

    Co tam u ciebie jak sie czujesz wszystko ok?
    U mnie juz koncowka az nie wierze!!! wlasnie w tym tygodniu bede pakowac moja torbe do szpitala jestem troche przerazona kiedy to zlecialo!

    Buziaki
    Ilona

    Hej kochana! Wysypka przeszła po kilku dniach lekarz zrobił badanie wątroby ale wszystko wyszło w normie. Za tydzień mamy usg połówkowe. Mam nadzieje ze z naszym bobo wszystko dobrze będzie i poznamy płeć. Teraz czuje się znacznie lepiej choć popołudniami już jestem mega zmęczona. W mojej pracy częściowo siędzie a częściowo chodzę wiec ruch mam cały czas.

    Tak szybko Ci to zleciało ze nie wierze. Byłaś oglądać szpital ???? Poród zaplanowano Ci naturalny??? Czeka Cię jeszcze jakaś wizyta u midwife/konsultanta? U mnie okazało się ze ponieważ na 12 tygodniowym skanie wszystko jest ok i na tamta chwile wszystko przebiegało jak należy to postanowili w szpitalu ze konsultant kuźnie będzie mi potrzebny. Wkurzyło mnie tym strasznie. Bo dopiero nie dawno się o tym dowiedziałam. Muszę się wypytać za tydzień.

    Buziaki

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 21 marca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Hej kochana! Wysypka przeszła po kilku dniach lekarz zrobił badanie wątroby ale wszystko wyszło w normie. Za tydzień mamy usg połówkowe. Mam nadzieje ze z naszym bobo wszystko dobrze będzie i poznamy płeć. Teraz czuje się znacznie lepiej choć popołudniami już jestem mega zmęczona. W mojej pracy częściowo siędzie a częściowo chodzę wiec ruch mam cały czas.

    Tak szybko Ci to zleciało ze nie wierze. Byłaś oglądać szpital ???? Poród zaplanowano Ci naturalny??? Czeka Cię jeszcze jakaś wizyta u midwife/konsultanta? U mnie okazało się ze ponieważ na 12 tygodniowym skanie wszystko jest ok i na tamta chwile wszystko przebiegało jak należy to postanowili w szpitalu ze konsultant kuźnie będzie mi potrzebny. Wkurzyło mnie tym strasznie. Bo dopiero nie dawno się o tym dowiedziałam. Muszę się wypytać za tydzień.

    Buziaki


    NewAgeMissK fajnie ze u ciebie wszytko ok i trzymam kciuki za skan to bardzo emocjunojace chwile przynajmiej dla mnie ja mam jutro moj 36 tygodni pewnie mi powiedza jaka waga itd przez ostatnie pare tygodni mi sie juz przytylo haha ale generalnie przytylam ok 6kg wiec sie ciesze bo bedzie latwiej po ciazy wrocic do siebie :) Szpitala nie ogladalam generalnie przez ta cala przeprowadzke wszytko sie strasznie pogmatwalo i czas zabiera te wszytkie przerestrowania wiec zrobilam kurs w szkole rodzenia zanim sie wyprowadzilam z Londynu ale straszna kicha bo byly 4 spotkania a na pierwszym bylam z mezem a na nastepnych dwoch sama bo on juz zaczal prace w oksfordzie no i na ostanie nie poszlam juz bo przeprowadzka a jak tutak chcialm sie zpisac to powiedzieli ze terminy juz wszytkie obsadzone a najblizszy jest na 20 kwietnia czyli w dzien mojego terminu hahah normalnie sie usmialam wiec szpitala nie widzialam bo pokazuja tylko na szkole rodzenia a indiwidualnie nie mozna maskra troche mnie to stresuje co do konsultanta mialam kilka wizyt w londynie chyba 3 ale to takie stranie w banie nic to mi nie daje po za straszeniem ze ivf to jest ciaza wysokiego ryzyka nawet jak im powiedzialm ze sie swietnie czuje stwierdzili ze nie moge rodzic w birth center tylko na labour i ze jak nie urodze do 40 tyg to musza wywolac generalnie wielkie NIE na wszytko wkurza mnie to bo ja tak nie chce tutaj polozna mi powiedziala ze mam sie nie przejmowac londynem i ze jestem tutaj teraz i ze oni beda mnie sluchac a nie odwrotnie wiec kazde miasto czy szpital wlasna polityka jak zawsze i badz tu madra co jest dobre dla ciebie i dziecka ah az mnie to stresuje nie wiem jak u ciebie co ci planuja itd ale ja napweno nie dam sobie wywolac bo po co nic nie potrafia mi udowodnic po co te cale wywolywanie ze niby lepiej dla mnie szczerze slabo w to watpie


    Trzymaj sie cieplutko

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 3 kwietnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila, jak się masz? Gotowa na powitanie maluszka? Daj znać co u Ciebie?

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Krrropka

    U mnie wszystko ok dzięki za wiadomość no już niedługo się okaże co i jak haha co mi w brzuchu siedzi chłopiec czy dziewczynka :) zaczynam się trochę stresować nie wierze ze to już bardzo niedługo zaczynam dużo myśleć jak to będzie czy sobie dam radę jako matka przecież to straszna odpowiedzialność ale to chyba normalne ze mam te dziwne mysli po za tym poród mnie zaczyna przerażać w tym tygodniu tez byłam w szpitalu bo moja dzidzia się nie odwróciła wiec mi ja odwracali to się coś tam nazywa EVC i dwie przeszkolone pokaźne rękoma na brzuchu popychają by się odwróciło straszny ból ale się udało bo bałam się ze skończę na cesarce ale się odwróciło wiec znów mogę rodzic jak chce ja myśle o basenie podobno partner tez może być i chciałabym taki rodzinny porod no ale zobaczymy jak będzie bo nigdy nie można zaplanować do końca wszystkiego niestety po za tym z wszystkim innym jestem gotowa chyba tylko moja głowa jeszcze nie jest bo nie wierze ze tak szybko to zleciało ściskam


    A co tam u ciebie jakieś newsy?

    Pozdrawiam Ilona
    Ps oxford jest super cieszę się ze zdecydowałam się tu przeprowadzić zawsze wierze ze los nas dobrze kieruje i nic się nie dzieje bez przyczyn :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila kurka wodna pisze dopiero teraz a ty buc może już po !!!! Mam nadzieje ze napiszesz jak się ogarniesz jak poszło.

    Ja dziewczyny ogólnie po skanie i po pobycie w Polsce już. Będzie dziewczynka - ale jeszcze nawet nie było rozmowy o imieniu - za dużo spraw na głowie po powrocie z Polski.
    Mam nadzieje ze u każdej z Was wszystko w porządku. Krrropka co tam u Ciebie słychać ?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 17 kwietnia 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge, gratuluję dziewczynki, ale fajnie. A na imię macie jeszcze trochę czasu ;) Zrób sobie może jakiś suwaczek, będziemy miały podgląd ile Ci jeszcze zostało.
    Ila, ma termin za 3 dni, ciekawe co u niej. I czy urodzi przed, czy jednak po świętach.
    A u mnie wszystko ok, Ty z Polski wróciłaś, a ja właśnie jadę, mam nadzieję że uda mi się trochę odpocząć, potrzebuję nieco wolnego czasu.

    Buziaki.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc NewAgeMissK & krrropka


    U mnie ok caly czas jeszcze z brzuchem ostatnie dni az nie wierze! poki co nie czuje zeby cos sie zmienilo ale pewnie moze wydarzyc sie w kazdej chwilii. Brzuch jeszcze mi nie opadl wiec mysle ze dzidzi jest tam dobrze i nie mysli by wyjsc hahah zaczynam tez sie bac jak to wszytko bedzie wygladac i mam takie dni gdzie mysle bedzie ok nie ja jena rodze i wszyscy daja rade a za chwile ze nie przezyje tego porodu co do bolu i zaczynam sie denerwowac!!! wiec czekamy co sie stanie ale generalnie jestem w swietnej formie jak na 9 mcy ciazy
    nie pamietam czy wam mowilam ze dzidzia w 36 tyg byla ustawiona posladkowo i musieli mi obrocic ale podobno teraz jest glowa do dolu choc to cale obracanie to jakis horror nikomu nie zycze

    @NewAgeMissK super sie ciesze ze u ciebie wszytko ok i fajnie ze wiesz ze to dziewczynaka ja teraz mam taka schize i mysle co tam u mnie w brzuchu siedzi hahaha


    @krrropka jak tam te twoje sprawy cos idzie do przodu?


    Przy okazji chcilam wam zyczyc Zdrowy Wesolych Swiat! Przedewszytkim cieplych i rodzinnych :)
    Dam znac jak sie cos u mnie zmieni na dniach ale jakos czuje ze to bedzie majowe dziecie a nie kwietniowe!

    Sciskam
    Ilona


    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 18 kwietnia 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila nie napisze nie stresuj bo sama będę to przezywać pewnie podobnie.
    Do maja to zostały jeszcze 2 tygodnie to nie wiem czy tak długo będą Cię trzymać - nic jie wspominali o ewentualnym wywoływaniu jak będzie po terminie ?

    Pisz jak będziesz mogła jesteśmy z Toba !!!

    I wesołych świat wszystkim. Krrropka wypoczywaj chyba bedziesz miała piękna pogodę w Polsce !!!

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 23 kwietnia 2019, 03:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mi sie udalo podejsc do IVF w POLSCE,ZAKWALIFIKOWALAM SIE DO BADAN KLINICZNYCH WIEC WYSZLO TANIEJ :)
    pierwszy transfer sie nie udal, za to drugi juz tak :) obecnie jestem jeszcze w UK , pracuje , czuje sie dobrze :) 5.05 umowilam sie na serduszko do Polskiej ginekolog w Oldham :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
‹‹ 64 65 66 67 68 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ