X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney, :( :( :(

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tooney. Niemożliwe :( A to nie za szybko?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10dp5dt beta z krwii to miarodajny wynik. Przy blastce implantacja jest do 5dp5dt wiec 5dni pozniej wynik juz powinien byc powyzej 100 min

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 02:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    10dp5dt beta z krwii to miarodajny wynik. Przy blastce implantacja jest do 5dp5dt wiec 5dni pozniej wynik juz powinien byc powyzej 100 min


    Przykro mi :(

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 02:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Niestety u mnie beta ujemna

    Tak mi przykro ...

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, niech się spełnią nasz plany i marzenia!

    Edyzia, NewAgeMissK, Annie1981 lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pisze z rana z informacja ze jeden z naszych kropkow postanowił z nami pozostać !!!! Wczoraj mieliśmy pierwsze usg. Teraz czeka nas kolejne czekanie.
    W nowym roku życzę nam wszystkim samych pomyślności i oby ten rok był dla każdej nas tym wyczekiwanym.

    krrropka, Annie1981, Edyzia lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    New Age, gratuluję! Życzę dużo zdrowia i spokoju.

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Hej dziewczyny pisze z rana z informacja ze jeden z naszych kropkow postanowił z nami pozostać !!!! Wczoraj mieliśmy pierwsze usg. Teraz czeka nas kolejne czekanie.
    W nowym roku życzę nam wszystkim samych pomyślności i oby ten rok był dla każdej nas tym wyczekiwanym.


    O matko super wiadomosc! strasznie sie ciesze!!!

    Mocno sciskam :)

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dolaczam sie do noworocznych zyczen! Przedewszytkim by ten rok byl obfity w ciaze i dzieci :) !!!!!!!

    Sciskam

    NewAgeMissK, krrropka, Edyzia lubią tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Hej dziewczyny pisze z rana z informacja ze jeden z naszych kropkow postanowił z nami pozostać !!!! Wczoraj mieliśmy pierwsze usg. Teraz czeka nas kolejne czekanie.
    W nowym roku życzę nam wszystkim samych pomyślności i oby ten rok był dla każdej nas tym wyczekiwanym.
    Wspaniała wiadomość :) Rosnijcie zdrowo :)

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza?
    Jak sie macie kobietki???

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 25 stycznia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ila14m cisza cisza.. ja mualam spotkanie 14 stycznia w sprawie IVF ale no nic nowego. Teraz czekamy na kolejny list z data nastepnej wizyty na ktorej bedziemy podpisywac ostatnie papiery i dowiemy soe kiedy bedziemy mogli zaczac juz procedure. Wiem ze bede na dlugim protokole. Mysle o akupunkturze. Czytalam ze zwieksza szanse a i w glowie dziwne rzeczy sie dzieja wiec moze tez by pomoglo. Szukalam kogos od w swojej okolicy ale moze lepiej blizej kliniki aby przed czy po transferze od razu tez skorzystac. Nie wiem.
    A Ty jak sie czyjesz? Pewnie rosniesz w oczach xx
    Pozdr dziewczyny

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    Hej Ila14m cisza cisza.. ja mualam spotkanie 14 stycznia w sprawie IVF ale no nic nowego. Teraz czekamy na kolejny list z data nastepnej wizyty na ktorej bedziemy podpisywac ostatnie papiery i dowiemy soe kiedy bedziemy mogli zaczac juz procedure. Wiem ze bede na dlugim protokole. Mysle o akupunkturze. Czytalam ze zwieksza szanse a i w glowie dziwne rzeczy sie dzieja wiec moze tez by pomoglo. Szukalam kogos od w swojej okolicy ale moze lepiej blizej kliniki aby przed czy po transferze od razu tez skorzystac. Nie wiem.
    A Ty jak sie czyjesz? Pewnie rosniesz w oczach xx
    Pozdr dziewczyny

    Edyzia polecam ci akupunkture ja mialam kilka razy przez kilka miesiecy przed cala procedura wiesz mi wszytkiego probowalam by mi pomoglo zajsc i zeby ten transwer sie przyjal itd mysle ze akupunktura uspokaja napewno lepiej sie czulam po za tym jak ci zaproponuja ja juz zaczniecie pomoc psychologa to tez idz to jest przewaznie w klinice szczerze ja bylam tak naladowana emocjami dobrze czasem jest pogadac z kims o twoich obawach z kims z kim nie jestes zwiazana emocjonalnie bo mialam wraznie ze moj maz nie zdawal sobie sprawy z tego co sie dzieje w mojej glowie itd ja szukalam wszedzie pomocy poprostu po tych ponad 2 latach prob zajscia juz wariowalam i naprawde robilam wszytko by zajsc i sie oplacilo


    No a na dzien dzisiejszy swietnie sie czuje brzuszek rosnie i naprawde jest mega caky czas aktywna az sama jestem w szoku ze tak dobrze jest bo balam sie ze po ivf moze byc trudniej i jakies moze patologie ciazowe ale jest super dzidzia sie rusza na maksa kopie jest to naprawde nieprawdopodobne uczucie nosic kogos w srodku wlasnie stuknelo mi szczesc miesiecy i zaczynam 3 tysemester mam wraznie ze czas strasznie szybko leci az nie wierze ze za 3 miesiace bede miec dzidzie troche jestem przerazona bo sie zastanawiam czy jestem na to przygotowana psychicznie ze to juz!!!!!


    Wiec mam nadzieje ze tobie sie wszytko uda i ze ta cala procedura szybko pojdzie i za chwile bedziesz w ciazy trzymam kciuki!!!!

    Edyzia, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !!!
    Edyzia super wieści wszystko idzie w dobra stronę - musicie być teraz tylko cierpliwi i jak się już zacznie procedura to szybciutko poleci zobaczysz. Informuj nas zebyśmy mogły Co kibicować na bieżąco.

    Ila pozazdrościć Ci tylko ze tak świetnie znosisz ciąże - super będziesz świetna mama ! A jak przeprowadzka do oxfordu ??? To już czy jeszcze nie ? Zakupy już jakieś zrobiłaś dla maluszka czy to wy właśnie chcecie mieć niespodziankę i dowiedzieć się dopiero w dniu porodu ?

    U ciagle wyczekiwanie - we wtorek mam skan na early pregnancy unit bo 2 tyg temu miałam plamkę różowawe krwi jednorazowo. Poszłam do gp i zrobiono mi wcześniej skan - wszystko było ok ale stwierdzili ze maja niedokładny obraz macicy i kazali nam przyjść za 2 tyg (czyli nadchodzący wtorek) żeby sprawdzić położenie. Oczywiście mam stresa niesamowitego czy wszystko jest ok.

    A co u reszty dziewczyn ??? Odezwijcie się

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Cześć dziewczyny !!!
    Edyzia super wieści wszystko idzie w dobra stronę - musicie być teraz tylko cierpliwi i jak się już zacznie procedura to szybciutko poleci zobaczysz. Informuj nas zebyśmy mogły Co kibicować na bieżąco.

    Ila pozazdrościć Ci tylko ze tak świetnie znosisz ciąże - super będziesz świetna mama ! A jak przeprowadzka do oxfordu ??? To już czy jeszcze nie ? Zakupy już jakieś zrobiłaś dla maluszka czy to wy właśnie chcecie mieć niespodziankę i dowiedzieć się dopiero w dniu porodu ?

    U ciagle wyczekiwanie - we wtorek mam skan na early pregnancy unit bo 2 tyg temu miałam plamkę różowawe krwi jednorazowo. Poszłam do gp i zrobiono mi wcześniej skan - wszystko było ok ale stwierdzili ze maja niedokładny obraz macicy i kazali nam przyjść za 2 tyg (czyli nadchodzący wtorek) żeby sprawdzić położenie. Oczywiście mam stresa niesamowitego czy wszystko jest ok.

    A co u reszty dziewczyn ??? Odezwijcie się


    Czesc NewAgeMissK

    Fajnie ze sie odezwalas :) nie martw sie bedzie dobrze ja tez mialam plamienia na poczatku i powiedzieli mi ze dzidzia sie zagniezdza i rani scianki macicy i przez 2 tyg mialam takie kropki na bieliznie oczywiscie kazdy innaczej przechodzi wiadomo bolal mnie mega brzuch przy tym mialam wrazenie ze zaraz dostane okres i bedzie po wszytkim tak sie czulam! Dobrze sie odzywiaj i zrelaksuj na maksa to chyba najlepsza rada :)


    No co do newsow przeprowadzkowych wszytko zaczelo wkoncu isc sprawnie maz wlasnie skonczyl prace w starej firmie w nowej zaczyna 5tego ale niestety tak dlugo szukalismy domu ze dom ktory nam sie spodobal jest dostepny dla nas od 12tego wiec musimy czekac do weekendu 15tego by sie przeprowadzic wiec moj maz zatrzyma sie u znajomych przez pierwsze 2 tyg no i poniej przeprowadzka i udalo nam sie znalezdz kogos na nasz dom by wynajac wiec wszytko sie jakos ulozylo :) jedna rzecz mozna odchaczyc z listy zmian!

    Co do zakupow kupilam troche ciuszkow na wyprzedazach bo nie moglam sie powsyrzymac na maksa :) :) :) chce kupic wozek jak juz sie przeprowadzimy to zamowie znalazlam taki super nazywa sie dubatti do najtanszych nie nalezy ale oszlalam na jego pukcie no i tez bede go sprowadzac z polski bo taniej po za tym lozeczko i inne gadzety dostajemy od znajomych wiec super :)


    aaa mialam tez pisac odkrylam ostatnio super oieluszki kture sie pierze chodzi o to ze one nie uczulaja i nie odparzaja jak zwykle pampersy duzo teraz czytam i naprawde to co firmy nasaczaja jest przerazajace i zreszta tyle smieci sie teraz produkuje po za tym council dal mi vaoucher na £50 by kupic pierwsze pieluszki wiec jakos mnie to przekonalo bede probowac po za tym mozna je uzywac przez caly okres pieluszkowy dziecka wiec te koszty sie zwracaja itd nie wiem czy u ciebie jest cos takiego czy to tylko londyn ale mysle ze warto sprobowac tu jak cos jest link https://www.realnappiesforlondon.org.uk/



    a jesli chodzi o plec dziecka czeka nas niespodzianka stwierdzilismy ze nie wazne co jest wazne ze jest aktywne i go czuje dobrze sie rozwija ma wszytkie narzady i poki co wyglada zdrowo! wszyscy sie dziwia i mi gadaja cala rodzina ze czemu nie chce wiedziec itd ale po tej zalej batali o to by byc w ciazy to tylko malutki szczegol jaka plec najwazniejsze ze jest :)


    NewAgeMissK nic sie nie martw bedzie wszytko ok dawaj mi znac co i jak bede myslami z wami :)


    hahah moje ciche marzenie bysmy wszytkie maily dzieeciatka i zrobily mega spotkanie gdzies w uk i sie poznaly w realu!


    scislkam
    Ilona

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że wszystko dobrze u Was.

    U mnie stracony cykl, mąż jest chory, więc nie było serduszkowania. Bierze silny antybiotyk, ma temperaturę, więc stan jego plemników pewnie będzie pozostawiał wiele do życzenia w najbliższych miesiącach.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor . :)
    Czy moge do Was dołączyć ?

    W uk mieszkam 6 lat . Jestem Mama 3 letniego Oskarka , żoną od 8 miesięcy . Mieszkamy w Alfreton - kawalek od Mansfield badz Nottingham :)

    O synka pierwszego staralismy sie 24 cykle , duzo leczenia bo w ok 90% wedlug 6 lekarzy jestem bezplodna . Kierowali nas juz na in vitro bo leki sterydowe stymulujace owulacje nie dawaly rady . Raz zaszlam w ciaze w 1 cs z lekami w ciaze mnoga a dokladnie z trojaczkami ale poronilam w 7 tyg ciazy . :( pozniej nawet juz owulacji po nich nie mialam ... lecz stal sie cud jak odpuscilismy calkowicie az leki odstawilam i zaszlam w zdrowa ciaze z ktorej mam syneczka cudownego :)

    Pomyslelismy , ze czas moze zaczac sie starac o rodzenstwo dla malego .
    Mozna tak powiedziec ze na luzie wielkim zaczelismy sie starac w tym miesiacu lecz nawet nie wiem czy owulacje mialam . Jak wystepowaly to mialam cholernie bolace a teraz nic :( troszke mnie cmilo 21 i 23 stycznia ale ciort jasny wie czy to bylo to . Dzis mam 30 dc , normalnie cykle mam jak wystepuje owulacja 36 dniowe jak nie to nawet i po 70 dochodzi .
    Pozdrawiam wszystkie kobitki i mam nadzieje ze moge z wami tutaj pobyc hehe


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się po skanie w 11 tygodniu. Nasze bobo ma się dobrze - położenie w normie, jajniki ok. Odetchnęliśmy z ulga póki co aż do kolejnego skanu.
    Teraz muszę tylko pogonić szpital w sprawie usg między 12-14 tygodniem no listu nadal nie ma.

    Annie1981 taki teraz kiepski okres jest właśnie mnie sama brało przeziębienie a w pracy tyle chorych osób ze szok. Może tera jak zrobiło się zimniej te zarazki się częściowo chociaż wymroza. Niech mąż się kuruje i w następnym cyklu może wrócicie do starań no nigdy nic niewiadomo.

    ZakreconaOna witaj wśród nas wyglada na to ze tez macie niełatwo i to jeszcze z takimi przypadkami jak trojaczki, ale skoro raz się udało to szanse są! Życzę powodzenia i śmiało pisz !

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK tez czytalam ze takie plamienia sa normalne. Nie martw sie. Ale rozumiem ze sie stresowalas, teraz jak Usg wyszlo ok to juz po nerwach. Wszydtko do komca bedzie dobrze.
    Ila14m wiesz myślę ze to ze nie chcecie znac plci to cudowne. Malo osob decyduje sie na to. Ja zawsze myslalam ze poznam plec jak szybko to bedzie mozliwe ale wlasnie po takim czasie staran to fakt, najwazniejsze zeby bylo zdrowe i przy nas :*
    A co do psychologa i akupunktury no to wlasnie chyba sie wybiore. Psychologa nie jestem pewna bo wiecie ja naprawde bardzo chce dzieciatko ale mimo tych 3letnich staran nadal sie boje jak nasze zycie sie zmieni i czy sobie poradzimy. Nie chodzi o opieke nad malenstwem tylko o prace i czy jako para sie od siebie nie oddalimy. Martwie sie ze ja sama sie blokuje moze. Poza tym tak bardzo boje sie ze nigdy sie nie uda ze sama sie prubuje na to przygotowac co jeszcze bardziej moze nie sprzyjac zajsciu. Czasem nie kontroluje tych mysli.. coz.
    ZakreconaOna witaj . Fajnie ze jestes z nami od poczatku staran. Będziemy Ci kibicowac.
    Ja dzis musze zadzwonic do kliniki bo 2.5 tyg minelo od ostatniej wizytyva ja nadal nie mam listu z data kolejnej ktora miala byc po 4 tyg.
    Pozdrawiam

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ