X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.

    Newage dziekuje :)
    No nie bylo latwo , to byl straszny okres dla nas . Szczegolnie dla mnie , do dzis czasem lza poleci ale takie zycie . Wspomnienia zostana na zawsze .

    Jak dziewczyny mija dzien ?


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    New Age, gratuluję! Życzę dużo zdrowia i spokoju.

    Dziekuje co u Ciebie krrropka ??

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Edyzia.:)
    Napewno bede zdawac relacje hehe .
    Mam nadzieje , ze uda sie w miare szybko zajsc w ciaze nie jak poprzednio lecz z drugiej strony jakos sie boje :o nie ze opieki nad dwojka bo to nie problem . Jakos sie boje wewnetrznie az mnie odrzuca od tego pomyslu . Nie odbierzcir mnie zle ale jestem szczera osoba i uwazam ze takie forum jest od tego zeby sie wlasnie prosto z mostu wygadac . :)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona. Witaj i powodzenia :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie ZakreconaOna wiem co czujesz. Ja w ogole chyba im dluzek sie staramy tym gorzej sie nastawiam na macierzynstwo. Mysle ze to system obronny na niepowodzenia.
    Dzwonilam do kliniki i mam umowiona wizyte na 11 lutego to ostatnia wizyta na ktorej podpiszemy wszystkie dokumenty a potem w kolejnym cyklu zaczniemy dlugi protokol. Dziewczyny po IVF korzystalyscie moze z dodatkowych opcji przed procedura? My bedziemy miec w manchesterze w klinice CARE i myslimy o glue do transferu o o CAREMAPS. Jakie macie doswiadczenia?

    To jest w ofercie kliniki
    Assisted hatching 475
    CAREmaps 795
    EmbryoGen 425
    EmbryoGlue 150
    Extended culture/blastocyst transfer 445
    Endometrial scratch 250
    Local sedation for embryo transfer 300

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2019, 20:55

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 lutego 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej :) Ila, NewAge, cieszę się że u Was wszystko dobrze i maluchy zdrowo rosną. Oby tak dalej.
    Edyzia, kciuki za szybką, udaną procedurę.
    Zakręconaona, cześć, fajnie że dołączyłaś, oby na krótko ;)

    A u mnie nic nowego ;)Dzisiaj 1dc, ale to było spodziewane, bo cały poprzedni cykl to ciągłe problemy zdrowotne, najpierw infekcja intymna, potem zatoki, przeziębienie i było całkowicie bezstaraniowo. Mam nadzieję, że teraz chociaż sie postaramy.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 4 lutego 2019, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Heej :) Ila, NewAge, cieszę się że u Was wszystko dobrze i maluchy zdrowo rosną. Oby tak dalej.
    Edyzia, kciuki za szybką, udaną procedurę.
    Zakręconaona, cześć, fajnie że dołączyłaś, oby na krótko ;)

    A u mnie nic nowego ;)Dzisiaj 1dc, ale to było spodziewane, bo cały poprzedni cykl to ciągłe problemy zdrowotne, najpierw infekcja intymna, potem zatoki, przeziębienie i było całkowicie bezstaraniowo. Mam nadzieję, że teraz chociaż sie postaramy.


    dzieki krrropka i mam nadzieje ze u ciebie tez niedlugo zacznie sie cos dziac
    sciskam

    Edyzia, krrropka lubią tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 7 lutego 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krrropka od stycznia to wogole jakiś był chorobowy okres tez walczyłam z przeziębieniem - w pracy non stop ktoś chory. Wychodzisz już na szczęście na prosta wiec do dzieła w tym miesiącu!!! Cały czas trzymam kciuki !!!

    krrropka lubi tę wiadomość

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 14 lutego 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje ze jesteśmy po skanie. Bobo ma się dobrze i jest bardzo uparte. 30 minut próbowaliśmy je namówić na obrócenie się żeby moc dokładnie zmierzyć a ono albo na głowie stało albo dupka do nas akrobata nam wyrośnie.

    Edyzia, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 14 lutego 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Melduje ze jesteśmy po skanie. Bobo ma się dobrze i jest bardzo uparte. 30 minut próbowaliśmy je namówić na obrócenie się żeby moc dokładnie zmierzyć a ono albo na głowie stało albo dupka do nas akrobata nam wyrośnie.


    NewAgeMissK super ze wszytsko dobrze strasznie sie ciesze :)
    Czyli w ktorym tygodniu teraz jestes?

    No u mnie mega chaos przeprowadzka w ten weekend do oksfordu no i za 2 miesiace juz rodze i nie czuje sie wogole przygotowana!!!


    Buziaki

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 14 lutego 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila dziś z usg 13w3d
    Matko jak to zleciało ci. Na pewno na spokojnie wszystko sobie ogarniesz jeszcze. Czyli musisz się przeniesc z porodem do innego szpitala???

    Dziś się zebrałam na odwagę i powiedziałam naszej babce od HR bardzo mi gratulowała. Ale nadal chce to utrzymać w tajemnicy przed reszta oby jak najdłużej bo kobiety u mnie w pracy nie dałyby mi żyć wiec im później tym lepiej.
    To co zostało ci jeszcze przygotować ??

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 14 lutego 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge, dobre wieści, cieszę się bardzo:)

    Ila, powodzenia! My ostatnio remont robilismy i była mała masakra, więc wyobrażam sobie co Ty masz teraz na głowie.

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ciesze sie , ze wszystko u Was dobrze i oby tak dalej.

    U Mnie nowy cykl sie zaczal z okresem ktory 5 dni sie spoznil . Co najlepsze 3 testy ciazowe paskowe wyszly z lekka kreska bardzo lekka druga jakby pozytywne testy byly a kolejne dwa negatywne . Ale jednak dostalam okres wiec obstawiam ze jakas seria mi sie chu*** trafila a nie ,ze jakas ciaza .

    W kazdym badz razie nadal niezabezpieczamy sie lecimy na zywiol haha . Bedzie co bedzie . Jezeli nie uda sie w lutym samo to od marca wprowadzam leki stymulujace po konsultacji oczywiscie z moja ginekolog z polski co prowadzila mi ciaze i leczyla mnie przed.
    Troche sie boje bo po tych lekach czesto zavhodzi sie w ciaze blizniacza badz mnoga jak mialam za pierwszym razem . :?
    Wiecie marzyly mi sie blizniaki zawsze ale teraz majac jedno juz ciezko troszke haha


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 lutego 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do remontu to powoli i My sie szykujemy ale to powoli narazie sie rozgladamy co bysmy i jak chcieli . Niby 2 lara temu byl maly remont domu jak sie wprowadzalismy ale teraz bysmt chcieli 100% wszystkiego zmienic od kafli po cala lazienke kuchnie bo pokoje tylko zmiana mebli . Ale pamietam co wtedy bylo kurde


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila dziś z usg 13w3d
    Matko jak to zleciało ci. Na pewno na spokojnie wszystko sobie ogarniesz jeszcze. Czyli musisz się przeniesc z porodem do innego szpitala???

    Dziś się zebrałam na odwagę i powiedziałam naszej babce od HR bardzo mi gratulowała. Ale nadal chce to utrzymać w tajemnicy przed reszta oby jak najdłużej bo kobiety u mnie w pracy nie dałyby mi żyć wiec im później tym lepiej.
    To co zostało ci jeszcze przygotować ??

    NewAgeMissK Wow szybko u ciebie tez leci!
    My jutro przeprowdzka do Oksfordu juz spakowani i gotowi na nowa przygode :) jak tylko przyjade to musze leciec do szpitala by sie przepisac tyle rzeczy mam na glowie do porodu i jeszcze wozka nie mam cos tam mam dla dzidzi ale nie nakupowalam wszytkiego bo nie chcialo mi sie targac tego wszytkiego wlasnie mi stukna 30tydzien jak to szybko leci w 36 podobno juz trzeba spakowac torbe do szpitala maskra przez to ze tyle sie dzieje nie mam czasu myslec jak ten porob bedzie wygladal moze i lepiej co ma byc to bedzie!!!

    Pozdrowionka i duzo zdrowka dla was obojga :)
    Buziak

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    NewAge, dobre wieści, cieszę się bardzo:)

    Ila, powodzenia! My ostatnio remont robilismy i była mała masakra, więc wyobrażam sobie co Ty masz teraz na głowie.


    Dzieki krrropka jak sie ogarne zapraszam na kawke do Oksfordu!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 15 lutego 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Co do remontu to powoli i My sie szykujemy ale to powoli narazie sie rozgladamy co bysmy i jak chcieli . Niby 2 lara temu byl maly remont domu jak sie wprowadzalismy ale teraz bysmt chcieli 100% wszystkiego zmienic od kafli po cala lazienke kuchnie bo pokoje tylko zmiana mebli . Ale pamietam co wtedy bylo kurde


    ZakręconaOna powodzenia z remontem! oh jak ja nie lubie tych wszytkich rzeczy remontow i przeprowadzek ale mam nadzieje ze ci sie uda szybko ladnie zrobic :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 15 lutego 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila tez mam taka nadzieje ale zaczniemy dopoero za pare miesiecy na spokojnie po urlopie . Zreszta ja bardzo niezdecydowana jestem , bardzo ...


    O w okfordzie mam kolezanke :D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 15 lutego 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/b4c66f291e32.jpg.html

    Cześć dziewczyny.. Czy też coś tu widzicie?

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 16 lutego 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/b4c66f291e32.jpg.html

    Cześć dziewczyny.. Czy też coś tu widzicie?

    Zdjęcie jest dość ciemne ale wydaje mi się ze jest tam cień!!

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ