X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Tonney. Tak się cieszę z transferu i czekam na dwie kreski. Czy tylko betę będziesz robić?
    Piękny avatarek :)


    Bete mam robic 20.12 i wtedy tez zrobia test z moczu. Moze zrobie wczesniej sikanca ale nie wiem jeszcze ;-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Tooney, nie badałam tego i nie zamierzam. Nie będę się dodatkowo stresować, bo wg mnie to badanie może mi tylko tyle dać.

    A FSH ? Ze wysnuwasz wniosek o menopauzie ?

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney, to było tak trochę żartem. Mam nadzieję, że jeszcze parę lat płodnych mi zostało, chociaż wiadomo, różnie może być. A pewnych rzeczy, między innymi wieku nie przeskoczę.

    Masz jeszcze ponad tydzień do testu, jak się czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 12:40

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Toonney, to było tak trochę żartem. Mam nadzieję, że jeszcze parę lat płodnych mi zostało, chociaż wiadomo, różnie może być. A pewnych rzeczy, między innymi wieku nie przeskoczę.

    Masz jeszcze ponad tydzień do testu, jak się czujesz?


    Aaaas sorki myslalam ze serio to rozwazasz :-* bedzie dobrze kochana nic nie panikuj :-*

    Czuje sie ok tylko progesteron powoduje ze czuje sie jak kupa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 14:22

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam dziś oficjalnie test jak kazali i jest pozytywny !!!!!
    Wracam właśnie z kliniki - musiałam odebrać receptę i wykupić następna porcje progesteronu do czasu pierwszego skanu który mamy zaraz po nowym roku 2.01.2019.
    Trzymajcie mocno kciuki za mojego kropka bądź kropki.

    Olga_89, Kat83, Annie1981, Edyzia lubią tę wiadomość

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    New Age!!! Super!!!! Gratuluję i trzymam kciuki :) Będzie dobrze!

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 02:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Dziewczyny zrobiłam dziś oficjalnie test jak kazali i jest pozytywny !!!!!
    Wracam właśnie z kliniki - musiałam odebrać receptę i wykupić następna porcje progesteronu do czasu pierwszego skanu który mamy zaraz po nowym roku 2.01.2019.
    Trzymajcie mocno kciuki za mojego kropka bądź kropki.


    NewAgeMissK Super wiadomosc strasznie sie ciesze!

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 02:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Bete mam robic 20.12 i wtedy tez zrobia test z moczu. Moze zrobie wczesniej sikanca ale nie wiem jeszcze ;-)


    Toonney trzymam mocno kciuki!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 02:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ila. Jak ten czas leci, przecież dopiero się dowiedzieliśmy a to już połowa ciąży ;) Cieszę się, że maluszek się zdrowo rozwija.

    Tooney. Dobre wiadomości. Trzymam kciuki za poniedziałek :)

    Ja miałam wczoraj badania hormonów, które robią tu w 21dc. W Polsce takie badania robią 7dpo, u mnie to było 5dpo, więc mam nadzieję, że mimo wszystko coś wyjdzie w tych wynikach ;)


    Annie1981 Dzieki no strasznie szybko leci az jestem przerazona bo mam tyle jeszcze rzeczy przed porodem do ogarniecia!!!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 02:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Dziewczyny zrobiłam dziś oficjalnie test jak kazali i jest pozytywny !!!!!
    Wracam właśnie z kliniki - musiałam odebrać receptę i wykupić następna porcje progesteronu do czasu pierwszego skanu który mamy zaraz po nowym roku 2.01.2019.
    Trzymajcie mocno kciuki za mojego kropka bądź kropki.

    Swietna wiadomosc I to jeszcze w okresie Swiatecznym! ja testuje przed sylwestrem I mam wieeeelka nadzieje, ze ten rok zakoncze na zielono :)

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 03:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:

    Ila - popatrz już pół roku minęło - masakra jak ten czas leci. Podziwiam ze chcecie niespodziankę mieć w kwestii płci. Dobrze ze wszystko udzie planowo !!! A jak się czujesz wogole?

    NewAgeMissK ja sie super czuje wszystko ekstra az sama jestem w szoku brzuszek juz jest i wkoncu czuje sie jak w ciazy :)

    w tym tygodniu mielismy spotkanie z lekarzem bo jak sie mialo ivf to dmuchaja i chuhaja na maksa bo normalnie sie nie ma konsultacji z lekarzem i sie dowiedzialm ze jak sie jest w ciazy przez ivf to naprzyklad nie mozna rodzic w birth center itd ze bede bardziej pod opserwacja w czasie porodu itd no ize musze urodzic do daty bo innaczej wywoluja porod a ja tego nie chce bo tyle sie nasluchalam jakie to nie dobre itd wiec troche sie tego przestraszylam ze nie moge dokonca tak ja bym chciala


    No a po za tym chyba sie mamusie posypia po nowym roku cos czuje :) Fajnie ze tobie sie tez udalo!


    No a teraz tak z innej beczki czy ktoras z was aplikuje o paszport brytyjski lub juz ma ja wlasnie sie zdecydowalam i zdalam moj pierwszy egzamin z life in uk az jestem z siebie dumna ze dalam rade :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila nie przejmuj się na zapas porodem - zobaczysz będzie dobrze!!!! Iesamowite ze tak świetnie czujesz się w ciąży - tylko pogratulować. A jak z praca nadal wstrzymane poszukiwania ?

    Co do paszportu to ja tez chce w przyszłości brytyjski - ale jeszcze muszę ciut poczekać bo 5 lat mi mi minie dopiero pod koniec 2019. Wiec najpierw wyślemy papiery żeby uzyskać settle status a potem paszporty.
    Może do tego czasu opłata paszportowa będzie mniejsza bo dziś to trzeba wyłożyć co najmniej £1000

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila nie przejmuj się na zapas porodem - zobaczysz będzie dobrze!!!! Iesamowite ze tak świetnie czujesz się w ciąży - tylko pogratulować. A jak z praca nadal wstrzymane poszukiwania ?

    Co do paszportu to ja tez chce w przyszłości brytyjski - ale jeszcze muszę ciut poczekać bo 5 lat mi mi minie dopiero pod koniec 2019. Wiec najpierw wyślemy papiery żeby uzyskać settle status a potem paszporty.
    Może do tego czasu opłata paszportowa będzie mniejsza bo dziś to trzeba wyłożyć co najmniej £1000

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 14 grudnia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila nie przejmuj się na zapas porodem - zobaczysz będzie dobrze!!!! Iesamowite ze tak świetnie czujesz się w ciąży - tylko pogratulować. A jak z praca nadal wstrzymane poszukiwania ?

    Co do paszportu to ja tez chce w przyszłości brytyjski - ale jeszcze muszę ciut poczekać bo 5 lat mi mi minie dopiero pod koniec 2019. Wiec najpierw wyślemy papiery żeby uzyskać settle status a potem paszporty.
    Może do tego czasu opłata paszportowa będzie mniejsza bo dziś to trzeba wyłożyć co najmniej £1000

    A ty kochana jak sie czujesz?

    No z praca to skomplikowane pracuje jako freelancer bo na stale z tym brzuchem juz nikt mi nie da choc probowalam wiec siedze w chacie i robie zlecenia co tez jest wygodne w tym stanie bo nie musze biec do biura niestety nie zarabiam tyle co wczesniej ale nie mozna miec wszytkiego :) a ta ciaza jest teraz najwazniejsza przeciez taka wyczekana po za tym nie wiem czy mowilam tez wstrzymamlam poszukiwania bo maz dostal prace w Oksfordzie wiec sie przenosze z Londynu za miesiac co tez troche stresuje bo duzo rzeczy mam do ogarniecia a jestem coraz wieksza hahah jak maly slonik powoli no coz bede szukac czegos po maciezynskim na stale w tamtych okloicach


    co do paszporu no ja juz tyle lat tutaj ze spokojnie moge tylkop sie stesuje jak to zrobic jak pracuje teraz nie na stale tylko na zlecenie i czy nie beda sie czepiac ze nie mam kokretnego zatrudnienia no a wczoraj wyczytalm ze koszt teraz to £1330 i watpie zeby zmniejszyli ta kwote raczej bedzie do gory szla

    sciskam

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila, powodzenia z obywatelstwem. Ja na razie odpuszczam, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.
    Jakiś czas temu czytałam na jednym z blogów (Pimposhka2, nie wiem czy znasz, na czym polega cała procedura, dziewczyna niedawno ją przeszła i dosyć dokładnie opisała)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge. Ale wiadomość! Gratulacje :)

    Ila. Gratuluję zdanego egzaminu :)
    Ja będę aplikować tylko o status osiedlenca, o paszport nie.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Dziewczyny zrobiłam dziś oficjalnie test jak kazali i jest pozytywny !!!!!
    Wracam właśnie z kliniki - musiałam odebrać receptę i wykupić następna porcje progesteronu do czasu pierwszego skanu który mamy zaraz po nowym roku 2.01.2019.
    Trzymajcie mocno kciuki za mojego kropka bądź kropki.

    Wspaniala wiadomosc kochana :-) gratulacje :-)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Toonney trzymam mocno kciuki!
    Dziekuje :-* u mnie juz 8dp5dt czekam na bete w czwartek ale jakos nie czuje sie ciazowo

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 18 grudnia 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila, powodzenia z obywatelstwem. Ja na razie odpuszczam, ale kto wie, co przyniesie przyszłość.
    Jakiś czas temu czytałam na jednym z blogów (Pimposhka2, nie wiem czy znasz, na czym polega cała procedura, dziewczyna niedawno ją przeszła i dosyć dokładnie opisała)


    krrropka nie znam ale popatrze kazde info sie przyda :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 20 grudnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie beta ujemna

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ