X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora524 wrote:
    Alternatywa dziś poradnia na Prostej była nieczynna mieli wolne odgórnie od dyrektora, wiec czy byś była na 10 czy wcześniej to i tak byś się nie przyjęła.Ja też się dziś wybierałam ale w środę dla pewności zadzwoniłam do poradni i taką informację otrzymałam.


    oooo to troszeczkę mnie pocieszyłaś, szkoda, że nie udało się tego załatwić, bo m akurat dzisiaj w domku, ale cóż, po niedzieli muszę pójść sama, bo mi skierowanie może termin straci, bo chyba miesiąc ważne jest

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MY czekamy :) w sorde dzownilam do Łodzi o wyniki genetyczne ale sa tylko czesciowe reszta bedzie dopeiro 18 lipca .niby moglabym zadzwonic jak wyszly te mutacje ale maz powiedzial ze nie ze poczakamy jak beda wszytskie badania bo jak cos byb wyszlo to bede sie zamartwiac , szukac po necie a jeszcze cos zle uslysze ..wiec czkeamy :)
    niby zzera mnie ciekawosc ale chyba maz ma racje po co patrzc na czastkowe wyniki skoro wszytskie razem dadza nam odp :)

    A tak to jakos wszytsko powoli sie uklada :) mam nadziejeze o wszytsko po cos sie dzieje i w koncu dostaniemy dobra wiadomosc :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam dzisiaj na USG piersi. Myslalam ze to bedzie mamografia ale jednak nie.
    Mam gruczolakowlokniaki - ale wiedzialam o nich a nawet dwa mialam usuwane pare lat temu.
    Teraz zobaczymy jakie wyjda nam wyniki badan.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sjoanka ja wlasnie tez sie wybieram na usg piersi zebymm miala pelen komplet badan jak cos przed in vitro ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka laseczki, do mnie dziś zawitała @ po pierwszej iui. Podchodzę do jeszcze jednej i koniec. Zbieram dokumentację do ivf. Nawet na 4/08 umówiłam wizytę w Gamecie. Ciekawe czy te papiry co mam wystarczą. Dziś mój luby był na bezpłatnym badaniu nasienia. Cieszę się, że Gameta ma taką akję bo zawsze to 160 zł w kieszeni a i tak będą tego badania potrzebować. Zaczynam działać z większym kalibrem.

    Cedr, Pinia, Turkaweczka jak tam brzchole?

    Ania, trzymam kciuki za badania.

    Sjoanka, powodzenia przy iui i życzę II.

    I oczywiście za wszystkie nasze piękne staraczki ze świętokrzyskiego też trzymam kciuki.

    Witam nowe dziewzynki na placu boju :)

    Ania_84, sjoanka, ewcia21k lubią tę wiadomość

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia co do Gamety w Kielcach .. to przemyslcie decyzje.. wiele par z Gamty przychodzilo do poradni na Prosta..
    jelsi chcecie inwestowac w In vitro to moje danie oczywiscie ale uderzcie do Novum w Wawie..nawet moj nnzajmy ginpowiedzial mi ze jesli chce miec efekty to najbardziej tam poleca.. bo w Kielcach nie ma dobrych sepcjalistow jesli chodzi o in vitro

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się zastanowię, zresztą ja pracuję w firmie która jest właścicielem kliniki Invimed. Muszę dopytać co i jak.

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2023, 09:39

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, maluch rosnie to dobrze. Ja to w ciazy mialam taki duzy brzuch ze jak wychodzilam zza rogu to widac bylo najpierw moj brzuch a potem mnie (bo ja jestem niska).

    Ania, teraz to nie beda duze inwestycje w ivf, od lipca refunduja takze leki. Koszt nie powinien przekroczyc kilkuset zlotych. U mnie nie ma jakiegos problemu z macica czy innymi sprawami uniemozliwiajacymi zagniezdzenie. Przy niedroznym jajowodzie sa podobno duze szanse na powodzenie. Sa 3 podejscia na nfz, jak sie u nas nie uda to zmienie klinike i pojade do Wawy.

    cedr697 lubi tę wiadomość

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia wiadomo kazdy przypadek jest inny .. ja po porstu mowie o tym co wiem od znajomych ktorzy podchodzli do in vitro w Kielcach , od dziewczyn ktore lezaly ze mna w szpitalu i od znajomego gin :)
    Zreszta ja nawet nie biore pod uwage kielc bo u nas jeszcze dochodzi biopsja jader ..a jesli chodzi o problem meski to wogol nie ma tu dobrych specjalistow..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cedr697 wrote:
    hejoł.
    Kalia dziękuje brzuchol dobrze się czuje ; ) tylko jest taki wysadzony że mam wrażenie że zaraz albo odlece albo pęknę : )
    Super :) niech nowy mieszkaniesc swietorkzyskiego rosnie zdrowo :D

    ewcia21k, cedr697 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, zreszta jak ma wyjsc i mam miec drugie dziecko to i w Kielcach sie uda. Jak nie wyjdzie za pierwszym razem to zmienie na Invimed w Wawie. U mnie jest tylko jeden jajowod niedrozny, owulacja normalnie jest, tylko akurat czesciej z tego jajnika przy tym trachnietym jajowodzie. Reszta jest w porzadku.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlatego trzeba probowac :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam dziewczyne co akurat jej sie udalo tu u nas. Jest gdzies juz na polmetku ciazy.

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez bym wolala u nas .bo blizej..ale jakos nie moge sie do nich przekonac..za duzo sie nasluchalam w szpitalu o nich.. a dwa u nas jest wiekszy problem i wle jechac do lekarzy poleconych miod znajomych lekarzy i siosry .
    a dwa juz sie przejechalam na poradni na prostej i mam uraz :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia wrote:
    Hejka laseczki, do mnie dziś zawitała @ po pierwszej iui. Podchodzę do jeszcze jednej i koniec. Zbieram dokumentację do ivf. Nawet na 4/08 umówiłam wizytę w Gamecie. Ciekawe czy te papiry co mam wystarczą. Dziś mój luby był na bezpłatnym badaniu nasienia. Cieszę się, że Gameta ma taką akję bo zawsze to 160 zł w kieszeni a i tak będą tego badania potrzebować. Zaczynam działać z większym kalibrem.

    Cedr, Pinia, Turkaweczka jak tam brzchole?

    Ania, trzymam kciuki za badania.

    Sjoanka, powodzenia przy iui i życzę II.

    I oczywiście za wszystkie nasze piękne staraczki ze świętokrzyskiego też trzymam kciuki.

    Witam nowe dziewzynki na placu boju :)
    Hej, dziś wreszcie trochę Was nadrobiłam :)
    Kalia szkoda że nie udała się ta pierwsza iui ale grunt to się nie poddawać i mieć solidny plan, z takim podejściem nie może się nie udać!
    ja póki co żyję jak w innym świecie - 24-go czeka mnie obrona i już pier*olca dostaje a do tego Staś dziś postawił sobie za cel wepchnąć moją wątrobę w żebra więc od rana skręcam się z bólu. a wszystko to oczywiście wina mojego małża bo on generalnie nie chce mówić do brzucha ale jak już go zmuszę to zawsze mówi Stasiowi "kopnij mamę w wątrobę" i mały skubaniec najwyraźniej posłuchał :)
    trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkie świętokrzyskie staraczki i brzuchatki a po 24. postaram się być bardziej na bieżąco :)

    sjoanka, cedr697 lubią tę wiadomość

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta mam do Was prośbę, czy możecie polecić jakiegoś lekarza z Kielc?
    Przez lata chodziłam do dr. Chamerskiego, byłam też raz na konsultacji u dr. Witczaka (to jest chyba ordynator z Prostej). I jeden i drugi Pan są też endokrynologami (na 100% Pan Chamerski) interesuje mnie to, ponieważ ja mam przygody z tarczycą.

    Nie wiem na jakiego lekarza "postawić" ponieważ zdania są podzielone. Jedne kobiety, które już rodziły twierdzą, że bardzo ważne jest żeby lekarz był ze szpitala w którym się planuje kiedyś poród, a inne twierdzą, że nie ma to znaczenia bo i tak lekarza nie ma przy porodzie.
    Ja jednak chyba bym się przymierzała, do doktora Witczaka (tylko tani nie jest :/) do tego za USG płaci się u jego syna w gabinecie obok, za każde badanie. Tak przynajmniej było. Jest to jednak ordynator z Prostej...

    Czy któraś z Was miała do czynienia z tym lekarzem? Albo może kogoś sprawdzonego polecić?

    Dziękuję za pomoc!

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kawuszka, ja bylam u roznych lekarzy, nie trafilam na tego jedynego. Ja chodze do poradni na Prosta do dr Zemsty-nie bylam u innego. Mam mieszane uczucia. Ale coz, robie co mi kaze i przy okazji bedzie dokumentacja do ivf. Jest podobno dobry lekarz, zapomnialam jak sie nazywa, ordynator z Czarnowa, ale wizyty u niego duzo kosztuja.

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • alternatywa Autorytet
    Postów: 383 155

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka wrote:
    Dziewczęta mam do Was prośbę, czy możecie polecić jakiegoś lekarza z Kielc?
    Przez lata chodziłam do dr. Chamerskiego, byłam też raz na konsultacji u dr. Witczaka (to jest chyba ordynator z Prostej). I jeden i drugi Pan są też endokrynologami (na 100% Pan Chamerski) interesuje mnie to, ponieważ ja mam przygody z tarczycą.

    Nie wiem na jakiego lekarza "postawić" ponieważ zdania są podzielone. Jedne kobiety, które już rodziły twierdzą, że bardzo ważne jest żeby lekarz był ze szpitala w którym się planuje kiedyś poród, a inne twierdzą, że nie ma to znaczenia bo i tak lekarza nie ma przy porodzie.
    Ja jednak chyba bym się przymierzała, do doktora Witczaka (tylko tani nie jest :/) do tego za USG płaci się u jego syna w gabinecie obok, za każde badanie. Tak przynajmniej było. Jest to jednak ordynator z Prostej...

    Czy któraś z Was miała do czynienia z tym lekarzem? Albo może kogoś sprawdzonego polecić?

    Dziękuję za pomoc!


    ja też na początku szukałam lekarza takiego, który by zajmował się później moją ciążą i porodem, teraz zmieniłam koncepcję.

    Jak zajdę w ciążę to się będę martwiła komu powierzyć jej prowadzenie, a do tego czasu szukam kogoś, kto pokieruje mnie ku upragnionemu poczęciu:)

    ewcia21k lubi tę wiadomość

    [email protected]
    uwo93e3k1dtt2470.png
  • Pinia108 Autorytet
    Postów: 394 464

    Wysłany: 22 czerwca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tę ciążę prowadzę u dr Szczurkowskiej.
    Ja już kilkakrotnie pisałam o moich doświadczeniach z kieleckimi ginekologami - poszukaj w mojej historii.

    Marianna [*] 08.11.2013 8tc
    Kamilka 7.01.2015
    Jan [*] 19.04.2016 12 tc (8/9 tc)
    Weronika 11.08.2017
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ