X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja mam psa, ja caly czas jestem na dworze :D ale smaruje się filtrami. Na twarz zawsze 50!
    A do tego z pracy i do pracy jeżdże na rowerze. To chyba jak na takie pobyty na słońcu, to średnio :DD

    Ale jak sie smarujesz to nie wytwarza się witamina D.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:41

    Pati88, futuremama lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 25 lipca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    nie smaruj się - źle
    smaruj - też niedobrze

    oszaleje!! :D

    to prawda:) 15 minut mozesz byc, pozniej trzeba sie posmarowac.

    Misza_27 lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 lipca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:41

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :D melduje, ze kupilam bikini w triumphie :) a do tego chlebek arabski i robie dzis sama kebaba ;)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:41

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i stanik w etam, w new yorkerze takie zwiewne t-shirty zwykle. Takze spoko ;) jeszcze jakies takie szorty na plaze musze sobie kupic.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:41

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    ja sobie wymyśliłam, że sobie kupię spódnicę dżinsową. Znalazłam bardzo ładną na Zalando z Levis'a, ale jest taka trochę poszarpana i się zastanawiam, czy kupować, czy nie. Bo nie wiem, czy mi wypada do pracy w takiej przyjść :P

    Zalezy gdzie pracujesz ;) ja w sumie zadowolona i wrzucam na pelen luz bo nie musze sie praca przejmowac ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Deli jak coś Żołnierczyk już nie pracuje na Kamieńskiego ;)

    Szkoda... I tak myślę o tym szpitalu bo ma sporo sal do porodu rodzinnego, a zależy mi na obecności męża.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 lipca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli jak bolalo :( a po tych lekach srednio sie czuje.

    W pracy mam młyn, jutro sesja zdjęciowa ze znaną postacia która jest twarza mojej firmy, a wszystko ja ogarniam. Trzymajcie kciuki!

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    No ja też myślę o nim mimo wszystko. Choć on Strzelin bardzo reklamował ale za daleko raczej :) Wrocław i sytuację tutaj na porodówkach krytykował dość mocno ale cóż... chociaż jak patrzę to taką sama odległość mam do Oławy.
    Sorki za przekręcenie nicku :D Pisałam na szybko z tel, jeszcze w emocjach :D

    spoko :D Wiesz... Każdy będzie swój szpital reklamował, niby Kamieńskiego nie ma super opinii, są podzielone... Ale np. nie chciałabym by z klinik wywalono męża i nie był przy mnie - za duży stres byłby dla mnie. Tak samo na brochowie, niby mąż byłby ale znajoma rodziła w dzień matki i jej nie przeszkadzało ale było sześć innych kobiet rodzących :P i tak w tłumie też bym nie chciała. Poza tym mam blisko, jakbym wybrała gdzieś dalej to może bym nie dojechała czy coś...

    Byłaś na wizycie teraz? Jak tam maluch? Płeć niezmienna? :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Mnie boli jak bolalo :( a po tych lekach srednio sie czuje.

    W pracy mam młyn, jutro sesja zdjęciowa ze znaną postacia która jest twarza mojej firmy, a wszystko ja ogarniam. Trzymajcie kciuki!
    Trzymam kciuki, a bierzesz w I fazie distreptaze jednak? Ja po niej czułam się okropnie, ale mi też kazała nosić pas albo cieple majty i gorące kąpiele brac, plus wit C.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Paula kciuki są cały czas :) Mam nadzieję, że lei zaczną działać i pomogą :)

    Seli na ten moment z wro nadal Kamieńskiego mam też na pierwszym. Ja też chcę męża, to dla mnie podstawa :)

    Miałam połówkowe dziś. Nawet Waszego słynnego F. widziałam :D
    360g gram do kochania, pokazał mi chyba wszystko :D No i jak już od tej główki o kolei doszło do stópek to mówię, że dobrze by było jakby się pokazało tez co jest między nimi :D Tak więc jak to określił "Nie ma szans żeby tu chłopaka zrobić, proszę zobaczyć tu są wargi sromowe" :D
    Tak więc jak wyszłam to mało się nie poryczałam ze szczęścia. Nawet to, że auto nam padło i chyba nie ma co ratować nie popsuje mi humoru :)

    Ja połówkowe mam 20.08 :D ten czas tak leci... Zobaczymy co się u nas kryje :D
    Ja nie wyobrażam sobie iść bez męża, przy nim bezpieczniej, pewniej... Wiem, że będzie reagować. No i słyszałam, że nie nacinają na kamieńskiego bez powodu. Zobaczymy jak dalej będzie ciąża przebiegać :P

    futuremama lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Koleżanka rodziła teraz w czerwcu, drugi poród tam i zadowolona :)
    Trzymam kciuki za tego 20:) Ja wtedy na urlop wyruszam. W sumie... jeśli bedzie czym :D :D

    haha :D a my wracamy :D pokazywałam mężowi właśnie moje bikini to widzę jak ślinka cieknie :D w ogóle dawno nie czułam się tak seksowna - serio... i nawet nie chodzi o piersi, ale tak ogólnie. Brzuszka dużego nie mam, jest właśnie taki zgrabny :P wcześniej przez hormony to był bebzon a nie brzuch xD

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 lipca 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Trzymam kciuki, a bierzesz w I fazie distreptaze jednak? Ja po niej czułam się okropnie, ale mi też kazała nosić pas albo cieple majty i gorące kąpiele brac, plus wit C.

    A jaka roznica w ktorej fazie? Jest tak goraco, ze wydaje mi sie, ze caly czas biore goracu prysznic z nieba!

    Futuremama, gratuluje cory :)

    futuremama lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A jaka roznica w ktorej fazie? Jest tak goraco, ze wydaje mi sie, ze caly czas biore goracu prysznic z nieba!

    Futuremama, gratuluje cory :)

    Jest różnica, bo nie powinno się brać w drugiej (przynajmniej z tego co mi tamta mówiła), bo hamuje owulacje, wydłuża cykl i inne takie tam. Ja miałam brać od 4dc 3x1

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 26 lipca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jest różnica, bo nie powinno się brać w drugiej (przynajmniej z tego co mi tamta mówiła), bo hamuje owulacje, wydłuża cykl i inne takie tam. Ja miałam brać od 4dc 3x1

    Nie kumam, jak może hamować owulację branie leku w drugiej fazie gdy jest się po owulacji?
    Ja biorę od 6dc przez 6 dni 2x1. A Ty jak długo brałaś?

    Seli lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 26 lipca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Nie kumam, jak może hamować owulację branie leku w drugiej fazie gdy jest się po owulacji?
    Ja biorę od 6dc przez 6 dni 2x1. A Ty jak długo brałaś?

    6 dni a potem mialam 9. Jesli masz potwierdzona owulacje to tak. Jesli nie to moze ja zahamowac. Mi zahamowalo. W dodatku nie mialam krwawien a brazowe skrzepy przy siusianiu i kapieli. Zluszczalo endometrium. Dlatego zaleca sie 1 faze bo druga moze bardzo wydluzyc. Ja sie na tym dosc zle czulam i nie bralam ani wiekszej dawki, ani drugi raz tego. Poza tym w 2 fazie jesli doszloby do zaplodnienia to moze szkodzic zarodkowi jak i przeszkodzic w zagniezdzeniu. Tak mi tlumaczyla Zabielska.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 27 lipca 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka:) u mnie dzień jak codzień. Pracowicie bo juz w pracy:)

    Dziewczyny znacie fajne miejscowki do zjedzenia czegoś dobrego ale żeby było coś jak pierogi dla dziecka? Znajomi przyjezdzaja i jutro ZOO a po trzdba cos wszamac w centrum i tam gdzie są fajne burgery np nie ma oprocz frytek nic dla 2latka. Macie coś sprawdzonego z ppminięciem pierogarni?

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ