Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2018, 15:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja mam psa, ja caly czas jestem na dworze :D ale smaruje się filtrami. Na twarz zawsze 50!
    A do tego z pracy i do pracy jeżdże na rowerze. To chyba jak na takie pobyty na słońcu, to średnio :DD

Ale jak sie smarujesz to nie wytwarza się witamina D.

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2018, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:41

Pati88, futuremama lubią tę wiadomość

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
  • Paula_071 Autorytet

Wysłany: 25 lipca 2018, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    nie smaruj się - źle
    smaruj - też niedobrze

oszaleje!! :D

to prawda:) 15 minut mozesz byc, pozniej trzeba sie posmarowac.

Misza_27 lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 08:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :D melduje, ze kupilam bikini w triumphie :) a do tego chlebek arabski i robie dzis sama kebaba ;)

Magda - mbc lubi tę wiadomość

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i stanik w etam, w new yorkerze takie zwiewne t-shirty zwykle. Takze spoko ;) jeszcze jakies takie szorty na plaze musze sobie kupic.

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• Magda - mbc Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 14:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

J. 💙 11.06.2019
    J. 💙 05.08.2021
    h84fl6d8kr38ixjk.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 14:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    ja sobie wymyśliłam, że sobie kupię spódnicę dżinsową. Znalazłam bardzo ładną na Zalando z Levis'a, ale jest taka trochę poszarpana i się zastanawiam, czy kupować, czy nie. Bo nie wiem, czy mi wypada do pracy w takiej przyjść :P

Zalezy gdzie pracujesz ;) ja w sumie zadowolona i wrzucam na pelen luz bo nie musze sie praca przejmowac ;)

dZhdp1.png

• Seli Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Deli jak coś Żołnierczyk już nie pracuje na Kamieńskiego ;)

Szkoda... I tak myślę o tym szpitalu bo ma sporo sal do porodu rodzinnego, a zależy mi na obecności męża.

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli jak bolalo :( a po tych lekach srednio sie czuje.

W pracy mam młyn, jutro sesja zdjęciowa ze znaną postacia która jest twarza mojej firmy, a wszystko ja ogarniam. Trzymajcie kciuki!

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    No ja też myślę o nim mimo wszystko. Choć on Strzelin bardzo reklamował ale za daleko raczej :) Wrocław i sytuację tutaj na porodówkach krytykował dość mocno ale cóż... chociaż jak patrzę to taką sama odległość mam do Oławy.
    Sorki za przekręcenie nicku :D Pisałam na szybko z tel, jeszcze w emocjach :D

spoko :D Wiesz... Każdy będzie swój szpital reklamował, niby Kamieńskiego nie ma super opinii, są podzielone... Ale np. nie chciałabym by z klinik wywalono męża i nie był przy mnie - za duży stres byłby dla mnie. Tak samo na brochowie, niby mąż byłby ale znajoma rodziła w dzień matki i jej nie przeszkadzało ale było sześć innych kobiet rodzących :P i tak w tłumie też bym nie chciała. Poza tym mam blisko, jakbym wybrała gdzieś dalej to może bym nie dojechała czy coś...

Byłaś na wizycie teraz? Jak tam maluch? Płeć niezmienna? :)

dZhdp1.png

• Seli Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 18:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Mnie boli jak bolalo :( a po tych lekach srednio sie czuje.

W pracy mam młyn, jutro sesja zdjęciowa ze znaną postacia która jest twarza mojej firmy, a wszystko ja ogarniam. Trzymajcie kciuki!
    Trzymam kciuki, a bierzesz w I fazie distreptaze jednak? Ja po niej czułam się okropnie, ale mi też kazała nosić pas albo cieple majty i gorące kąpiele brac, plus wit C.

dZhdp1.png

• Seli Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Paula kciuki są cały czas :) Mam nadzieję, że lei zaczną działać i pomogą :)

Seli na ten moment z wro nadal Kamieńskiego mam też na pierwszym. Ja też chcę męża, to dla mnie podstawa :)

Miałam połówkowe dziś. Nawet Waszego słynnego F. widziałam :D
    360g gram do kochania, pokazał mi chyba wszystko :D No i jak już od tej główki o kolei doszło do stópek to mówię, że dobrze by było jakby się pokazało tez co jest między nimi :D Tak więc jak to określił "Nie ma szans żeby tu chłopaka zrobić, proszę zobaczyć tu są wargi sromowe" :D
    Tak więc jak wyszłam to mało się nie poryczałam ze szczęścia. Nawet to, że auto nam padło i chyba nie ma co ratować nie popsuje mi humoru :)

Ja połówkowe mam 20.08 :D ten czas tak leci... Zobaczymy co się u nas kryje :D
    Ja nie wyobrażam sobie iść bez męża, przy nim bezpieczniej, pewniej... Wiem, że będzie reagować. No i słyszałam, że nie nacinają na kamieńskiego bez powodu. Zobaczymy jak dalej będzie ciąża przebiegać :P

futuremama lubi tę wiadomość

dZhdp1.png

• Seli Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Koleżanka rodziła teraz w czerwcu, drugi poród tam i zadowolona :)
    Trzymam kciuki za tego 20:) Ja wtedy na urlop wyruszam. W sumie... jeśli bedzie czym :D :D

haha :D a my wracamy :D pokazywałam mężowi właśnie moje bikini to widzę jak ślinka cieknie :D w ogóle dawno nie czułam się tak seksowna - serio... i nawet nie chodzi o piersi, ale tak ogólnie. Brzuszka dużego nie mam, jest właśnie taki zgrabny :P wcześniej przez hormony to był bebzon a nie brzuch xD

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Trzymam kciuki, a bierzesz w I fazie distreptaze jednak? Ja po niej czułam się okropnie, ale mi też kazała nosić pas albo cieple majty i gorące kąpiele brac, plus wit C.

A jaka roznica w ktorej fazie? Jest tak goraco, ze wydaje mi sie, ze caly czas biore goracu prysznic z nieba!

Futuremama, gratuluje cory :)

futuremama lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    A jaka roznica w ktorej fazie? Jest tak goraco, ze wydaje mi sie, ze caly czas biore goracu prysznic z nieba!

Futuremama, gratuluje cory :)

Jest różnica, bo nie powinno się brać w drugiej (przynajmniej z tego co mi tamta mówiła), bo hamuje owulacje, wydłuża cykl i inne takie tam. Ja miałam brać od 4dc 3x1

dZhdp1.png

• Paula_071 Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 21:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jest różnica, bo nie powinno się brać w drugiej (przynajmniej z tego co mi tamta mówiła), bo hamuje owulacje, wydłuża cykl i inne takie tam. Ja miałam brać od 4dc 3x1

Nie kumam, jak może hamować owulację branie leku w drugiej fazie gdy jest się po owulacji?
    Ja biorę od 6dc przez 6 dni 2x1. A Ty jak długo brałaś?

Seli lubi tę wiadomość

wff2x1hpqpzjp32o.png
    82doj44j1y4t9kiw.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 26 lipca 2018, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Nie kumam, jak może hamować owulację branie leku w drugiej fazie gdy jest się po owulacji?
    Ja biorę od 6dc przez 6 dni 2x1. A Ty jak długo brałaś?

6 dni a potem mialam 9. Jesli masz potwierdzona owulacje to tak. Jesli nie to moze ja zahamowac. Mi zahamowalo. W dodatku nie mialam krwawien a brazowe skrzepy przy siusianiu i kapieli. Zluszczalo endometrium. Dlatego zaleca sie 1 faze bo druga moze bardzo wydluzyc. Ja sie na tym dosc zle czulam i nie bralam ani wiekszej dawki, ani drugi raz tego. Poza tym w 2 fazie jesli doszloby do zaplodnienia to moze szkodzic zarodkowi jak i przeszkodzic w zagniezdzeniu. Tak mi tlumaczyla Zabielska.

dZhdp1.png

• Pati88 Autorytet

Wysłany: 27 lipca 2018, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka:) u mnie dzień jak codzień. Pracowicie bo juz w pracy:)

Dziewczyny znacie fajne miejscowki do zjedzenia czegoś dobrego ale żeby było coś jak pierogi dla dziecka? Znajomi przyjezdzaja i jutro ZOO a po trzdba cos wszamac w centrum i tam gdzie są fajne burgery np nie ma oprocz frytek nic dla 2latka. Macie coś sprawdzonego z ppminięciem pierogarni?

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego