X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 000 bakteri jakis tam na e ;p troche podleczylam syropkiem z acceroli i herbata zurawinowa no ale jak mowi, ze antybiotyk... Wole wziac bo potrafie sie meczyc a w ciazy to juz w ogole kosmos z pecherzem - bol jak nigdy i to calego brzucha...

    Simons kciuki!!

    Ja dzis zrobie ogorkowa ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons kciuki !

    Seli pewnie E. Coli.

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons no to kciuki i niech ciemnieje!:)

    U nas póki co nie pozwalają na montowalnie klimy. Tzn można ale tracimy rękojmie na elewacje balkonową. Średnio mi się podoba ryzykować tym bardziej że mieszkamy pod samym dachem... Poza tym jakby miał już być to tak by go nie było widać. Oczywiście powiedzieli to dopiero po zakupie mieszkania standardowo... Więc lecimy z twarzą w wiatrakach i próbujemy przetrwać. Ponoć trwają negocjacje wspólnoty żeby zezwolili na montaż klimy:/

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Simons kciuki !

    Seli pewnie E. Coli.

    enterococcus jakieś... nie znam się bo pierwszy raz miałam robione dokładniej :P Normalnie bez ciąży to furagina i po tygodniu bez problemu... :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enteroccocus faecalis ?
    Coś Ci dobierze , to są bakterie tzw kałowe bo się w kale głównie rozmnazaja. Może się przeniosły jakoś z tyłka hehe będzie dobrze ;)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Enteroccocus faecalis ?
    Coś Ci dobierze , to są bakterie tzw kałowe bo się w kale głównie rozmnazaja. Może się przeniosły jakoś z tyłka hehe będzie dobrze ;)

    Species jest dodane ale, że niby mają niską wrażliwość na trzy antybiotyki.
    Matko :P jak mnie to dopadło? hehehe :D
    ale z początku nawet nie czułam, że to pęcherz, dopiero potem... bo mnie nie piecze nigdy przy zapaleniu jak oddaje siusiu tylko boli mnie w brzuchu...

    Dobrze,że dobierze coś to na wyjeździe będzie lepiej.

    A Ty kiedy masz wizytę u Rubisza? Ja 20.08 :) Ciekawa jestem jaki będzie i co powie.

    Nakupiliśmy z mężem już chłopięcych bodów i wszystkim mówiliśmy, że chłopak... Myślę, że Fabi by się nie pomylił, bo powiedział, że już na sto procent i się na pewno nie zmieni :D ale jakoś tak... Nie wiem czy stres, czy nadzieja ale boje się, że się zmieni haha :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 17.08 ale byłam u niego 2 razy na wizycie jak F. Nie mógł i byłam mega zadowolona. Aczkolwiek był bardzo ostrożny w uwagach bo jak coś pytałam to pytał co mi doktor F. Mówił na to.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:43

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja mam 17.08 ale byłam u niego 2 razy na wizycie jak F. Nie mógł i byłam mega zadowolona. Aczkolwiek był bardzo ostrożny w uwagach bo jak coś pytałam to pytał co mi doktor F. Mówił na to.

    No znają się i F. pewnie przekierował do niego swoje pacjentki. Ale jeśli będzie coś widział na usg to przecież powie a nie uda, że nie widzi jak np. F. by nie zauważył? Bo przecież można się pomylić itp. albo może się pojawić coś nowego. Mnie uprzedził F., że pewnie Rubisz powie o łożysku

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy klimatyzację właśnie montowaną na posadzce balkonu, zrobiliśmy zaraz przed przeprowadzką. Teraz jak szukaliśmy drugiego mieszkania to pierwsze to co pytaliśmy czy można zamontować klimę, bez tego ani rusz.

    Pati, ja jestem w 100% pewna że to nie są jelita tylko jajowód. Wzięłam ten lek, chociaż jej na nim napisane by go nie brać gdy się kobieta stara o dziecko bo obniża płodność. Przecież i tak nie zajdę w ciążę, ten lek niczego nie zmieni.

    Simons, a który dzisiaj dzień? Trzymam kciuki!

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a co z łożyskiem masz nie tak ?

    Pod moim blokiem właśnie kręcą trudne sprawy ,dlaczego ja czy coś w tym stylu.: O

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Seli a co z łożyskiem masz nie tak ?

    Pod moim blokiem właśnie kręcą trudne sprawy ,dlaczego ja czy coś w tym stylu.: O

    Jest tak nisko, że leży na wejściu szyjki. Ale podobno się podnosi zazwyczaj i problem jest jak po 30 tc nie jest wyżej. Na razie mam się nie przejmować. To wskazanie do CC.

    Oooo... Ja nie oglądam TV bo leci tylko to : dlaczego ja, trudne sprawy, małolaty, słoiki, poznaj swoje prawa, sekrety rodziny, oszukane, oskarżone... A na innych kuchenne rewolucje :P haha

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie ja też miałam raz nisko raz wysoko. Od 28 tygodnia podniosło się i jest wysoko. O łożysku przodującym to się mówi właśnie jak do 30 tyg się nie podniesie. Moja kuzynka miała nawet nisko do 35 już była.sie umawiać na CC i okazało się że łożysko jest wysoko i urodziła naturalnie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie boje się CC... Więc jakby było to jest mi to obojętne, bardziej boje się nacięcia podczas sn :P ale jeszcze trochę czasu mam :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guzik, boli mnie, nie działa nic :(

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula strasznie mi przykro. Nie wiem jakie to by musiały być zrosty i po jakim zabiegu szczerze mówiąc że aż tak boli ! Chyba bez laparo to nie pójdzie bo nawet jak pójdziesz na to nowoczesne hsg to i tak Ci nie udrożnia w trakcie zabiegu.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula... Kurczę bardziej mi to wygląda na stan zapalny... Bo kurczę, zrosty by tak bolały?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezko z mieszkaniem, teraz mamy 100 metrów i mniejszego nie chcemy. Na Legnickiej sa, ale bez balkonu co jednoznacznie wyklucza klime. Patrzymy teraz za domami w okolicy Borka.

    Dzisiaj mialam znowu ciągnący bol az przez cala szyjke. W piatek ide do F. Zobaczymy...

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 19:43

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/53a9fcd8fea3.jpg

    a ten? :)
    ja to jestem chyba testowym głąbem :D

    Jeszcze nie ale bardzo blisko ;) bedzie pewnie jutro piekny :D

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ