X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Po moich pobytach na Klinikach i dziwnych historiach, moja mama stwierdziła, ze zaplaci mi za porod w prywatnej Klinice. Tylko nie wiem jak to wyglada, jesli bym chciala by powycinali mi zrosty lub to, co mnie tam boli z prawej strony. Wiem, ze na Klinikach to zrobia. Innych opcji nie biore pod uwage.

    Hmm... Można dopłacić ( tak czytałam na stronie) do wyboru lekarza i może z nim takie coś uzgodnić? Z drugiej strony jak dobrze zagadasz z F to myślę, że też Ci to zrobi i przecież on by przeprowadził cc jeśli mu ufasz. Ciężki temat.

    Mnie szczerze to drażni, że nie wiem nic, nie jestem gotowa w sumie... Ale czuję, że dam radę spokojnie dotrzymać, mam leki, leżę i się praktycznie nie ruszam, bakterii się pozbyłam w końcu i chyba stopuje szyjka. A chciałam wykupić położną na kamieńskiego...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwazam, ze lepszego lekarza do prowadzenia ciazy niz F. nie znajde. Ale nie wiem jak tnie. To moje drugie cc, a takie zawsze jest trudniejsze. Chyba wolalabym tego lekarza, co robil pierwsze cc. Trudny temat, musze to przemyslec i porozmawiac z rodzina.

    Dasz rade Seli! Jeszcze przenosisz ciaze ;) Wykup polozna, bedzie Ci zdecydowanie lepiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 14:45

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... A Korzeniowski jeszcze tam jest? Bo z tego co widziałam to klinikę z Rubiszem otworzył. Ale ciąż chyba nie prowadzi tylko zajmuje się endometriozą... Zastanawiam się nad wizytą tam po ciąży by zobaczyć jak tam moja endo... Ale też mam trochę wrażenie, że to bardziej gwiazda TV i w ogóle :P

    Też tak myślę, ale właśnie nie wiem co i jak z terminem, podejrzewam, że kolejna wizyta kluczowa, bo jeśli się nie skróci albo znów będzie to minimalnie to na spokojnie poczekam na termin :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Paula mała nie taka bardzo duża;) Trochę wód, łożysko... Waże właściwie tyle co w pierwszej ciąży na tym etapie więc pewnie po porodzie też podobnie będzie. Nie protestuje bo morfologia idealna, mała też ok a ja normalnie waga w normie ale nie jestem najszczuplejsza więc wiesz:D
    A jednak wcześniej praca i mały szogun w domu. Teraz mogę tylko w małych porcjach a częściej jest także to też swoje robi.
    Serio mi jest teraz ciężko wstać czy się przekręcić choć każdy mówi że brzuch mały więc jak niektóre kobiety mają +30 to ja nie wiem jak dają radę.

    Ja mam na plusie 8 kg :p ogolnie jestem normalna, nie jakas gruba czy chuda... posrednia. Ale juz mi tez ciezko. Jednak mlody 2kg i wody, lozysko... ciagnie brzuch :p tez mowia, ze mam maly brzuch jak na 8 miesiac ale... Mi i tak ciezko. Nie wiem co by bylo gdyby byl wiekszy. Chyba dzwigiem by mnie wozili :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tak, też jem tak mało na raty :P bo mam refluks i jeszcze zdarzy mi się wymiotować.
    A moja mama 30 kg przytyła i też na początku marodziła bo do początku września miałam tylko 0.5 kg. Teraz co przytyłam kilogram to czuje, że to woda, czuje się napuchnięta w udach, bo widzę po skórze.... Ale ogólnie spodziewałam się gorszych obrotów spraw :P że będę dużo grubsza.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam poki co plaski brzuch, jak powiedzialam w piatek w pracy, ze jestem w ciazy to kazdy patrzyl na moj brzuch i stwierdzili, ze mam najbardziej plaski brzuch na pietrze (90 osob pracuje). Ale wiem, ze to sie zmieni, bo miesnie nie wrocily do stanu przed 1 ciaza, obawiam sie, ze teraz moga mi nawet rozejsc sie miesnie. Zobaczymy.
    Niestety wymioty mecza mnie caly czas. Moj syn chodzi tylko po mnie do toalety i mowi "dobrze, ze zwymiotowalas do toalety, podloga jest czysta" :)

    Seli, a moze mi chcesz sprzedac te kurtke? Pokaz jaka masz.

    Edit. Moja mama z siostra przytyla 10kg, z bratem 3kg, a ze mna 20kg. Tak wiec nie ma reguly :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2018, 21:23

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://allegro.pl/b-p-c-czerwona-kurtka-ciazowa-46-i7677298238.html

    taką mam, rozmiar 42 chyba :)


    Ja do 20 tc byłam płaska :D wręcz piękniejszą figurę miałam niż przed ciążą hahaha :P a jak nie mówiłam o ciąży to parę osób mnie się pytało jak ja schudłam a ja sobie myślałam "żebyście wiedzieli :P "


    A syn dobrze wspiera :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 listopada 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie albo rano albo na noc tak brzuch wywala, że wyglądam jak w 5mc. W ogóle nie wiem skąd to się bierze :P
    Ale to pewnie też nie ma reguły, jak w tym tyciu w ciąży :)

    Młody mistrzem wsparcia :D

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 listopada 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda tez tak mialam. A w ogole na dwa wesela co mielismy w lato bylam gorzej wzdeta i napuchnieta niz teraz :D a kolo 20tc byly takie dni, ze myslalam, ze to juz ten brzuch a on mi znikal np. po dwoch dniach :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 listopada 2018, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie wczoraj wieczorem to się zrobił balooonik, a byliśmy u teściów, a wzięłam najabardziej oversizowy sweter jaki mam :D
    Ja jestem właśnie szczupła, brzuch raczej płaski, biust mały :P śmiało czasem bez stanika chodzę latem.
    No ale to tak pewnie będzie u mnie, że brzuch będzie żył swoim życiem ;)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli, to ja mam dylemat czy wziac kurtke 36 czy jednak na 38 sie szarpnac. 42 to za duze na mnie, utopie sie. Ja z tych małych, mam 163cm i waze teraz 51. Jak rodziłam ważyłam 62kg.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula to będzie za duża... Na mnie była za wielka :P bo też poszalałam :)
    Weź raczej 36 bo one i tak są zawyżone.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Paula jak coś to w h&m są spoko promocje, -50% I np. Jeansy ciążowe za 60zl. W magnoliidwa modele kurtek ciazowych właśnie minus 50%

    ooo, a we Wroclavii są rzeczy dla kobiet w ciąży?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    ooo, a we Wroclavii są rzeczy dla kobiet w ciąży?

    :) i w Arkadach.

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 19 listopada 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może się przejdę, jak się lepiej poczuję. Dzisiaj siedzę na HO znowu, bo pół nocy hamowałam krwotoki z nosa. Jestem blada jak śmierć.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 19 listopada 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy któras z Was ma albo wiecie gdzie moge dostac antybiotyk biseptol?
    Przypałętał sie do mnie gronkowiec znowu a na ten antybiotyk ten moj wspanialy gronkowiec jest wrażliwy, w domu zapas mi sie skonczyl a do lekarza zanim sie dostane to oszaleje :(

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 19 listopada 2018, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    No u mnie wczoraj wieczorem to się zrobił balooonik, a byliśmy u teściów, a wzięłam najabardziej oversizowy sweter jaki mam :D
    Ja jestem właśnie szczupła, brzuch raczej płaski, biust mały :P śmiało czasem bez stanika chodzę latem.
    No ale to tak pewnie będzie u mnie, że brzuch będzie żył swoim życiem ;)
    Magdaaaaa nie bylo mnie jakis czas a widze,ze w koncu Ci sie udalo! gratuluje! powiedz jak? naturalnie czy poddaliscie sie jakiemus zabiegowi?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 listopada 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    dziewczyny czy któras z Was ma albo wiecie gdzie moge dostac antybiotyk biseptol?
    Przypałętał sie do mnie gronkowiec znowu a na ten antybiotyk ten moj wspanialy gronkowiec jest wrażliwy, w domu zapas mi sie skonczyl a do lekarza zanim sie dostane to oszaleje :(

    Zobacz na ktomalek.pl ;)

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Zobacz na ktomalek.pl ;)
    dzieki ale na ktomalek wyszukuje apteki a ja nie mam recepty :-/

    860i3e5edambhnvb.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Magdaaaaa nie bylo mnie jakis czas a widze,ze w koncu Ci sie udalo! gratuluje! powiedz jak? naturalnie czy poddaliscie sie jakiemus zabiegowi?

    Naturalnie, okazało się, że mam trombofilię i chorobę układową tkanki łącznej (ANA3) i branie Neoparinu 0.4 od owulacji i Acardu 150 podziałało.

    Teraz też cały czas jestem na lekach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2018, 13:01

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ