Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Staraczki z Wrocławia :)
Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Magda - mbc
Autorytet
921

Wysłany: 7 listopada, 12:41
Cytuj | (5) | Zgłoś
Wlasnie byla u mnie lekarka, powiedziala ze nie chce mnie tu trzymac w ciazy, zebym czegos nie zlapala. Nie wie kiedy splyna wszystkie wyniki, bo zrobili bardzo obszerne, wiec jutro mnie wypusci do domu bez wypisu z samym L4 a na wypis bedziemy sie umawiac. Powiedziala, ze celuje na poniedziałek/wtorek z wypisem i będzie chciała żebym przyjechała i wtedy wszystko omówimy. Także takie dobre wieści w sumie :)

Seli, Pati88, KAL, veritaserum, futuremama lubią tę wiadomość

p19ucsqvfz4paq5c.png
14cs - musi być dobrze! | MTHFR 677C-T homozygota | PAI-1 4G homozygota | V Leiden heterozygota | dodatnie ANA3

Paula_071
Autorytet
6415

Wysłany: 7 listopada, 12:42
Cytuj | (1) | Zgłoś
I super!

Magda - mbc lubi tę wiadomość

uwo9vfxm5dtz4l2m.png
82do2n0af6hous1z.png
26.12.2017 - Aniołek
niedobór białka S
MTHFR_677C-T Układ heterozygotyczny

Seli
Autorytet
1356

Wysłany: 7 listopada, 12:45
Cytuj | (1) | Zgłoś
Świetnie, nie ma sensu raczej czekać na same wyniki w szpitalu :)

Magda - mbc lubi tę wiadomość

Pati88
Autorytet
265

Wysłany: 8 listopada, 08:23
Cytuj | (0) | Zgłoś
mniam mniam glukoza:) najgorsze tylko to pobieranie :/ Robię krzywą i to amh. Mam nadzieje, że F. mnie nie ochrzani że robiłam nie 2-3dniu cyklu. Ale tyle tych badań że dzielę koszty;)

11.2018 - początek starań

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników (niepłodność mechaniczna spowodowana operacją w 2007roku)
Hormony w normie.
Brak całego jelita grubego od 2007 i odtworzenie ciągłości przewodu pokarmowego (FAP)

Magda - mbc
Autorytet
921

Wysłany: 8 listopada, 08:32
Cytuj | (1) | Zgłoś
Pati88 napisała:
mniam mniam glukoza:) najgorsze tylko to pobieranie :/ Robię krzywą i to amh. Mam nadzieje, że F. mnie nie ochrzani że robiłam nie 2-3dniu cyklu. Ale tyle tych badań że dzielę koszty;)
AMH i krzywa są niezależne od cyklu.
Ważne żebyś hormony zrobiła na początku, bo to pewnie jakoś pokazuje możliwości owulacyjne :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada, 08:32

Pati88 lubi tę wiadomość

p19ucsqvfz4paq5c.png
14cs - musi być dobrze! | MTHFR 677C-T homozygota | PAI-1 4G homozygota | V Leiden heterozygota | dodatnie ANA3

Pati88
Autorytet
265

Wysłany: 8 listopada, 08:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki Magda:) A jak tam już na wolności?

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników (niepłodność mechaniczna spowodowana operacją w 2007roku)
Hormony w normie.
Brak całego jelita grubego od 2007 i odtworzenie ciągłości przewodu pokarmowego (FAP)

Magda - mbc
Autorytet
921

Wysłany: 8 listopada, 08:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Pati88 napisała:
Dzięki Magda:) A jak tam już na wolności?
Jeszcze mnie nie puścili, myślę że bliżej 11-12

edit. a co Ci zlecił zbadać? Ten jego standard hormonalny, czy coś jeszcze?

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada, 08:49

p19ucsqvfz4paq5c.png

Pati88
Autorytet
265

Wysłany: 8 listopada, 09:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
no taki standardzik plus to AMH nowe heh:)

reszte zrobie w 2-3dc bo tak.mam wpisane:)

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada, 09:11

Hormony w normie.

futuremama
Autorytet
1810

Wysłany: 8 listopada, 09:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paula nie ma się co oszukiwać, lekko nie jest :D Ale w sumie najgorsze na co muszę uważać to żeby nie zemleć. W sklepach zaelraz mi gorąco, duszno i słabo mi się robi. Wczoraj to już tak na serio się przestraszyłam, więc czas zwolnić na maksa. Spacerku na spokojnie w parku z przerwami i tyle. Morfologię muszę zrobić, spróbuje łapać takie momenty i ciśnienie sprawdzić a w pn wizyta.
Jeszcze mnie zestresowali bo z przychodni zadzwonili do mojej przyjaciółki ( byłej szwagierki), która tak samo się nazywa żeby jej wizytę u gina odwołać. A przecież specjalnie PESEL podawałam żeby na pewno na mnie zapisali. O ile położna u której się rejestruje ogarnia to na tej recepcji babki są omkłe, naprawdę. Na szczęście się znamy i podała im mój numer żeby do mnie dzwonili, bo jakby była obca i by powiedziała że się nie umawiała to miałabym problem.

hchy9jcgr7hphvsg.png
mhsvpx9ikkhwn9ej.png

Paula_071
Autorytet
6415

Wysłany: 8 listopada, 09:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
I obie chodzicie do tej samej przychodni? WoW, pewnie macie co chwilę takie przypadki. Życzę dużo sił!

uwo9vfxm5dtz4l2m.png
82do2n0af6hous1z.png
26.12.2017 - Aniołek
niedobór białka S

Magda - mbc
Autorytet
921

Wysłany: 8 listopada, 10:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Idę do domu!
Mam podwyższony kwas foliowy :/ chyba rzucam tego Enzmanna na jakiś czas i przerzucam się na sam folian.
TSH i FT4 też mi urosło a FT3 ponad normę. Grubsze wyniki odbieram 14.11.
Napisałam już do F.

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada, 10:32

p19ucsqvfz4paq5c.png

futuremama
Autorytet
1810

Wysłany: 8 listopada, 10:48
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paula_071 napisała:
I obie chodzicie do tej samej przychodni? WoW, pewnie macie co chwilę takie przypadki. Życzę dużo sił!
Ona tam synka tylko do pediatry ma zapisanego, więc nie powinni mieć problemu ale widzisz...
Do mojego poprzedniego giną też chodzi i nigdy tak nie było a tu co chwilę. Raz jej chcieli dane adresowe zmieniać, no moje wyskoczyłý ale też na szczęście jak ulice usłyszała to od razu powiedziała że to inna osoba.
Ja z nimi właściwie nie gadam bo rejestruje się przez położną, ale ona właśnie małego to przez recepcję a ja nie cierpię tych babek.
A żeby było mało to archicom ma jakieś problemy z wykonawcami i teściowi wysłali info że oddanie mieszkania się opóźni o 4miesiące także oszaleję :)

A Ty w pn też wizyta czy przełożyłaś jednak?

Magda super że Cię puścili:)

hchy9jcgr7hphvsg.png
mhsvpx9ikkhwn9ej.png

Paula_071
Autorytet
6415

Wysłany: 8 listopada, 11:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Magda - mbc napisała:
Idę do domu!
Mam podwyższony kwas foliowy :/ chyba rzucam tego Enzmanna na jakiś czas i przerzucam się na sam folian.
TSH i FT4 też mi urosło a FT3 ponad normę. Grubsze wyniki odbieram 14.11.
Napisałam już do F.

A co to jest Enzmann? Zwykły kwas foliowy? Dlaczego go bierzesz?

Ja chyba pójdę jednak w poniedziałek - tzn u nas to się wszystko szybko zmienia z planami ekspresowo, ale raczej idę. Niestety wynik Pappy miałam mieć środa/czwartek, a już wiem, że może być dopiero sobotę/poniedziałek. Podejrzewam, że wtedy nie zdążę pojechać z wynikami do F.

Wiadomość wyedytowana przez autora 8 listopada, 11:15

uwo9vfxm5dtz4l2m.png
82do2n0af6hous1z.png
26.12.2017 - Aniołek
niedobór białka S

Fury
Koleżanka
7

Wysłany: 8 listopada, 11:18
Cytuj | (0) | Zgłoś
Magda, super, że tak szybko Cię puścili :)

Jutro odbieramy wyniki nasienia, a u mnie się szykuje okres na weekend ale wyjeżdżamy więc może nie będzie zjazdu nastroju.

I mam do oddania termin u F 3.12 na 12:40. Chyba ktoś szukał na poprzednich stronach.

Magda - mbc
Autorytet
921

Wysłany: 8 listopada, 11:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Paula_071 napisała:
A co to jest Enzmann? Zwykły kwas foliowy? Dlaczego go bierzesz?

Ja chyba pójdę jednak w poniedziałek - tzn u nas to się wszystko szybko zmienia z planami ekspresowo, ale raczej idę. Niestety wynik Pappy miałam mieć środa/czwartek, a już wiem, że może być dopiero sobotę/poniedziałek. Podejrzewam, że wtedy nie zdążę pojechać z wynikami do F.

Na stronie jest napisane, że tam jest aktywna forma kwasu foliowego, ale widocznie coś jest nie teges.
Wit. B12 ładnie mi się podniosła więc przejdę na sam folian po prostu.
W między czasie sobie zbadam poziom i jak coś, to sobie kupię samą B12

To może wyślesz mu smsem wyniki? Nie wiem czy Pappę tak można wysłać smsem, ale jeśli nie będziesz miała na wizytę, to chyba tak najwygodniej.

p19ucsqvfz4paq5c.png

Magda - mbc
Autorytet
921

Wysłany: 8 listopada, 11:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Fury napisała:
Magda, super, że tak szybko Cię puścili :)

Jutro odbieramy wyniki nasienia, a u mnie się szykuje okres na weekend ale wyjeżdżamy więc może nie będzie zjazdu nastroju.

I mam do oddania termin u F 3.12 na 12:40. Chyba ktoś szukał na poprzednich stronach.

Fury, trzymaj jeszcze ten termin będziemy dzielić bliżej terminów ;)

p19ucsqvfz4paq5c.png

Fury
Koleżanka
7

Wysłany: 8 listopada, 12:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
aaaa jak Ginemedica mnie wkurza, kolejny raz odwołują wizytę, którą sobie upolowałam, koleżanka z biurka obok zwalniała, i zrobiłyśmy to w sekundę. Pani twierdzi, że ktoś mnie wyprzedził telefonicznie :D

Paula_071
Autorytet
6415

Wysłany: 8 listopada, 12:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Fury, A na kiedy potrzebujesz wizyty?

Nie wiem jak "duży" jest wynik Pappy, zobaczymy.

uwo9vfxm5dtz4l2m.png
82do2n0af6hous1z.png
26.12.2017 - Aniołek
niedobór białka S

Fury
Koleżanka
7

Wysłany: 8 listopada, 12:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
22,23, albo 26. I miałam 22 ale właśnie mi skasowali :(

Pati88
Autorytet
265

Wysłany: 8 listopada, 12:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kurka ja bym chętna była na 3.12 ale zostaw sobie póki nie upolujesz dla siebie:) Ja jestem własnie chętna pomiędzy 30.11 a 5.12:)

Hormony w normie.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)