X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 13 marca 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Nie, konto/karte na Diagnostyce mozna zalozyc tylko przy robieniu u nich badan platnych.
    A ty jak się czujesz? Już prawie 30 tc:)

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 13 marca 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    A ty jak się czujesz? Już prawie 30 tc:)

    Bez porownania lepiej niz np. w 12 czy 17 tygodniu. Ja jednak nie postrzegam ciazy jako radosnego czasu.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 13 marca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Bez porownania lepiej niz np. w 12 czy 17 tygodniu. Ja jednak nie postrzegam ciazy jako radosnego czasu.
    A jak się to objawia? Od kiedy w ogóle zaczęłaś się najgorzej czuć?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 13 marca 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam betę:
    265,2mlU
    Kamień spadł mi z serca :p

    Paula_071, Seli, Magda - mbc, Anonimek, veritaserum, futuremama lubią tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 13 marca 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz ;D

    Kazda inaczej ciaze przechodzi... Ja do 17tc moglam wymiotowac nawet i powyzej 10 razy... i cala ciaze praktycznie jadlam to co lubi moj maz a nie ja... ;p a od 29 tc znow wymioty, mniejsze bo 2 razy dziennie gora, do tego oprocz wymiotow giga zawroty glowy... Zdazylo sie, ze na poczatku maz zwalnial sie z pracy bo musial mna sie zajac - nie bylam wstanie isc do wc ;p podziwiam kobiety pracujace dlugo, ale one raczej nie maja takich objawow ;p dla mnie to tez nie jest cudowny stan, jedynie te chwile gdzie sa ruchy ale te na poczatku bo potem kopniaki w zebra i wypychanie to tragedia hahahahha

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 marca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mdłości w ogóle nie miałam. Pracowałam do połówkowych. Ale ja mam spokojną pracę, która mnie nie stresuje. Wiadomo miałam lepsze i gorsze dni, ogólnie dużo spałam, ale było okej.
    No a później sie okazało, że mam niewydolną szyjkę.
    Więc dla mnie ciąża to też nie jest łatwy czas.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 13 marca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja za to mdłości w ogóle nie miałam. Pracowałam do połówkowych. Ale ja mam spokojną pracę, która mnie nie stresuje. Wiadomo miałam lepsze i gorsze dni, ogólnie dużo spałam, ale było okej.
    No a później sie okazało, że mam niewydolną szyjkę.
    Więc dla mnie ciąża to też nie jest łatwy czas.
    Co znaczy niewydolna szyjka? Możesz mieć jakieś problemy przy porodzie? Czy tylko cesarka?
    Ja już marzę o tym czasie kiedy ucieknę z tej strasznej pracy. Najlepsze jest to że tydzień temu złożyłam wypowiedzenie że złości na tą firmę bo pracowałam po 15 godzin dziennie. Zrobiłam to w piątek a w niedzielę latałam betę robić ja debil i od początku tygodnia zastanawiałam się jak wycofac to wypowiedzenie:D ale na szczęście się bardzo ucieszyli - nie świadomi co będzie niebawem :) w ogóle jak tak pracowałam po tyle godzin to jeszcze piłam codziennie od tygodnia piwo albo wino z mężem i myślę że to ta patologia nam pomogła :D przezciez ludzie z marginesu społecznego i alkoholicy nigdy nie mają problemów z zajściem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 22:30

    860i3e5edambhnvb.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 marca 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Co znaczy niewydolna szyjka? Możesz mieć jakieś problemy przy porodzie? Czy tylko cesarka?
    Ja już marzę o tym czasie kiedy ucieknę z tej strasznej pracy. Najlepsze jest to że tydzień temu złożyłam wypowiedzenie że złości na tą firmę bo pracowałam po 15 godzin dziennie. Zrobiłam to w piątek a w niedzielę latałam betę robić ja debil i od początku tygodnia zastanawiałam się jak wycofac to wypowiedzenie:D ale na szczęście się bardzo ucieszyli - nie świadomi co będzie niebawem :) w ogóle jak tak pracowałam po tyle godzin to jeszcze piłam codziennie od tygodnia piwo albo wino z mężem i myślę że to ta patologia nam pomogła :D przezciez ludzie z marginesu społecznego i alkoholicy nigdy nie mają problemów z zajściem.

    13 dni temu, na wizycie kontrolnej, w 24tc okazało się, że moja szyjka w tydzień (bezobjawowo- nie miałam skurczy etc.) skróciła się z 3cm na 0,5cm. Szpital, wymaz kontrolny, założenie szwu ratunkowego na szyjke, no i miejmy nadzieję, że dotrwamy do 37tc (wtedy zdejmują szew), a jak nie do 37tc, to oby jak najdłużej w dwupaku.

    To nie ma wpływu na poród tylko na donoszenie. Także teraz przede mną „leżący” czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2019, 22:45

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda super że wszystko dobrze.

    Paula gratuluję bety.

    Ciąża to indywidualna sprawa. Ja tylko do 12 tyg źle się czułam ( mdłości wieczne) a później mogłam góry przenosić. Żadnej zgagi , problemów ze snem na końcówce nie miałam. Jedyne co to trochę opuchlizna ale były upały więc nie ma się co dziwić. Generalnie ciążę wspominam jako piękny czas.

    Dziewczyny na przyszłość nie kupujcie swoim dzieciom żadnych drogich zabawek. Moja Ania ma kilka które dostała ja sama kupiłam jej tylko dwa gryzaki. Nie bawi się nimi albo tylko na chwilę. Hitem są za to : tłuczek do mięsa drewniany, blaszany durszlak , łopatka drewniana, mała miotełka, butelka z wypełnionym makaronem itp :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2019, 07:26

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 14 marca 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Magda super że wszystko dobrze.

    Paula gratuluję bety.

    Ciąża to indywidualna sprawa. Ja tylko do 12 tyg źle się czułam ( mdłości wieczne) a później mogłam góry przenosić. Żadnej zgagi , problemów ze snem na końcówce nie miałam. Jedyne co to trochę opuchlizna ale były upały więc nie ma się co dziwić. Generalnie ciążę wspominam jako piękny czas.

    Dziewczyny na przyszłość nie kupujcie swoim dzieciom żadnych drogich zabawek. Moja Ania ma kilka które dostała ja sama kupiłam jej tylko dwa gryzaki. Nie bawi się nimi albo tylko na chwilę. Hitem są za to : tłuczek do mięsa drewniany, blaszany durszlak , łopatka drewniana, mała miotełka, butelka z wypełnionym makaronem itp :)
    Dobry pomysł z tłuczkiem :p
    Magda to musisz teraz lezec i odpoczywać wspooczuje.
    A jak dlugo sprawdzalyscie u siebie betę? Czy jest sens jeszcze to robić?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 marca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym sie nie stresowala ta beta ;) zrobilas 3, sa przyrosty, wystarczy. Teraz to juz czekaj na wizyty.

    Veri u nas zaczyna sie fascynacja i najprostrze najfajniejsze :p ale malo mamy grzechotek itp. Zamowilsmy ze smyka za 500 zl zabawek ;p zobaczymy jak sie przyjma :D

    Magda ja lezalam od 29 tc, przez te infekcje, z tylkiem w gorze bo mlody cholernie tam uciskal, pojscie do wc to byl wyczyn, ale mialam tez 400mg luteiny to duuuzo spalam. Poczytaj sobie ksiazki, obejrzyj serial, potem bedziesz zafascynowana mlodym ;) ja nie ogarniam, ze za ponad tydzien stuknie 4 miesiace...

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 marca 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30, zrobiłam 3 razy i zaklepałam sobie wizytę na 6tc+5 więc prawie na 7tc i było dobrze ;)

    Seli j tez biorę 2x200 ale nie jestem senna z tego powodu.
    A co do książek, to wczoraj dostałam swoje zamówienie z bonito więc czas nie będzie zmarnowany!

    Seli, Paula_30 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 marca 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Paula_30, zrobiłam 3 razy i zaklepałam sobie wizytę na 6tc+5 więc prawie na 7tc i było dobrze ;)

    Seli j tez biorę 2x200 ale nie jestem senna z tego powodu.
    A co do książek, to wczoraj dostałam swoje zamówienie z bonito więc czas nie będzie zmarnowany!
    Ja tez mialam ta dawke ;) rano i na wieczor ;) ale mnie sennosc brala.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabawek za 500 zł ?
    Matko Święta.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 marca 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie nawet nie mam na liście żadnych zabawek na początek. Uznałam, że później dokupie coś wiszącego, żeby mały miał na co patrzeć :P

    A moja siostra kupiła już żyrafkę Sophie, a to chyba jest gryzak na ząbki :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 14 marca 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Zabawek za 500 zł ?
    Matko Święta.

    Grzechotek przeroznych, jedna pozytywke i karuzele nad lozko ;) my nie dostalismy od nikogo nic ;p bo nie mamy rodziny, a moja matka jak na kupila to dla dzieci takich 2-8 lat ;p hahahaha

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 14 marca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tej ciazy do 16 tygodnia wymiotowalam, nawet wybudzalam sie podczas snu (w pierwszej ciazy do 20tc). Od 17tc mialam takie bole ledzwiow, ze maz pomagal mi wstac z toalety czy zalozyc skarpetki. Odrzucilo mnie od ryb, miesa, pieczywa na zakwasie etc. Pracowalam do 20 tygodnia. Caly czas wstaje 1-2 razy w nocy siku. Mam rozejscie sie miesni prostych brzucha, oklejam sie tejpami. I oczywiscie caly czas zastrzyki z heparyny w brzuch.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 14 marca 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Magda, niestresujaca praca? Zazdro. Ja w kryzysie to mam wrażenie, że nawet zamiatanie ulicy by mnie stresowało. Czym się zajmujesz? :D

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 14 marca 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja w tej ciazy do 16 tygodnia wymiotowalam, nawet wybudzalam sie podczas snu (w pierwszej ciazy do 20tc). Od 17tc mialam takie bole ledzwiow, ze maz pomagal mi wstac z toalety czy zalozyc skarpetki. Odrzucilo mnie od ryb, miesa, pieczywa na zakwasie etc. Pracowalam do 20 tygodnia. Caly czas wstaje 1-2 razy w nocy siku. Mam rozejscie sie miesni prostych brzucha, oklejam sie tejpami. I oczywiscie caly czas zastrzyki z heparyny w brzuch.
    O boooooze..... Współczuję Ci.

    860i3e5edambhnvb.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 marca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat wrote:
    Wow, Magda, niestresujaca praca? Zazdro. Ja w kryzysie to mam wrażenie, że nawet zamiatanie ulicy by mnie stresowało. Czym się zajmujesz? :D
    Nie chcę mówić konkretnie, więc powiem tak: jestem prawnikiem, ale nie pracuję ani w kncelarii, ani w korporacji ;)

    Paula, a jak Ci idą zastrzyki, ja mam teraz kryzys, bo mi się teraz robią siniaki (nie wiem czemu) i wielkie wylewy w okolicach stóp :/

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ