X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs6 wrote:
    Hej dziewczyny, polecanie jakaś konkretna klinikę do zbadania nasienia we Wro?

    https://www.andrologia-wroclaw.pl

    Paula_30, Paula_071 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Do kogo w końcu poszłaś? Gdzie będziesz prowadzić ciążę?
    Poszłam do luxmedu bo tam mam pakiet i do dr cygankiewicza,kiedyś do niego chodziłam jeszcze zanim rozłożył ręce że już na pakiet nic więcej nam nie poradzi i chyba tylko klinika nam zostaje.. ale chyba będę u niego prowadzić bo jest na prawdę w porządku,zawsze są opóźnienia do niego a to dlatego że przyjmuje każda pacjentkę powyżej czasu który jest w luxmedzie wyznaczony :p opinie na necie ma na 5:0 aż byłam zdziwiona jak dzisiaj czytałam bo rzadko się to u gienkolgpe zdarza. Tak czy siak muszę czekać około 1.5 tygodnia i dopiero USG zrobią. Teraz czekam na wyniki bety z luxmedu i ponowne zrobię w środę żeby sprawdzić przyrost. Tyle rzeczy nagle muszę zrobić które dotychczas tylko były w moich marzeniach :D

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs6 wrote:
    Hej dziewczyny, polecanie jakaś konkretna klinikę do zbadania nasienia we Wro?
    Ja nie polecam invicty mimo że się u nich leczylam- akurat zdzierają kasę uwazam. Lepsze badania nam zawsze wychodziły u konkurencji w invimedzie :p

    860i3e5edambhnvb.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Poszłam do luxmedu bo tam mam pakiet i do dr cygankiewicza,kiedyś do niego chodziłam jeszcze zanim rozłożył ręce że już na pakiet nic więcej nam nie poradzi i chyba tylko klinika nam zostaje.. ale chyba będę u niego prowadzić bo jest na prawdę w porządku,zawsze są opóźnienia do niego a to dlatego że przyjmuje każda pacjentkę powyżej czasu który jest w luxmedzie wyznaczony :p opinie na necie ma na 5:0 aż byłam zdziwiona jak dzisiaj czytałam bo rzadko się to u gienkolgpe zdarza. Tak czy siak muszę czekać około 1.5 tygodnia i dopiero USG zrobią. Teraz czekam na wyniki bety z luxmedu i ponowne zrobię w środę żeby sprawdzić przyrost. Tyle rzeczy nagle muszę zrobić które dotychczas tylko były w moich marzeniach :D

    luxmed swoją drogą, ale zastanów się, czy nie prowadzić też ciąży u jakiegoś lekarza, który pracuje w szpitalu :)

    karolajnakj, Paula_071 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 11 marca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Ja nie polecam invicty mimo że się u nich leczylam- akurat zdzierają kasę uwazam. Lepsze badania nam zawsze wychodziły u konkurencji w invimedzie :p
    w invicta i w invimedzie badanie nasienia jest komputerowe, a u Pani Ewy Zagockiej ręczne więc warto wybrać się do niej :)
    Tutaj u nas na wątku chyba praktycznie wszyscy mężowie zaliczyli u niej wizytę ;)

    Pati88, evs6, Paula_071 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda ma rację !

    A co do ginekologa prowadzącego to chodziłabym jeszcze do jakiegoś pracującego w szpitalu w którym chciałabyś rodzić... W luxmedzie jak masz pakiet to chodź tak po prostu ale wybierz jakiegoś konkretnego lekarza Że szpitala
    Tzn ja bym tak zrobiła :)

    My się powoli budzimy ale śpimy już od 19 to co się dziwić ;p

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 12 marca 2019, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Magda ma rację !

    A co do ginekologa prowadzącego to chodziłabym jeszcze do jakiegoś pracującego w szpitalu w którym chciałabyś rodzić... W luxmedzie jak masz pakiet to chodź tak po prostu ale wybierz jakiegoś konkretnego lekarza Że szpitala
    Tzn ja bym tak zrobiła :)

    My się powoli budzimy ale śpimy już od 19 to co się dziwić ;p
    Macie rację,a jakiego lekarza polecacie? Mam takie głupie pytanie czy to normalne że mi nadal tedy ciążowe wychodzą z blada drugą kreska skoro 2 dni temu beta wynosiła 27? Testy zwalszcza te najczulsze 10ml powinny już mieć mocna czerwona prawda? Już mam czarne myśli

    860i3e5edambhnvb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miej czarnych myśli tylko zrób betę po 48h. Na spokojnie.

    Co do lekarza to najpierw sobie zadaj pytanie jaki chcesz mieć poród i w którym szpitalu rodzić. Jak rodzinny to gwarancja tylko na Kamieńskiego. Jak znieczulenie to gwarancja tylko na Brochowie itp, itd

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 12 marca 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/821135726d555.jpg.html

    Tu jest zdjęcie tego testu z dzisiaj . A co do szpitala to ciężki wybór. Na pewno nie będę chciała na Borowskiej mimo że mam najbliżej

    860i3e5edambhnvb.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    https://zapodaj.net/821135726d555.jpg.html

    Tu jest zdjęcie tego testu z dzisiaj . A co do szpitala to ciężki wybór. Na pewno nie będę chciała na Borowskiej mimo że mam najbliżej
    Cześć i witaj.
    Nie stresuj się i zrób krew. Ja na teście 25 czułości miałam o wiele słabszą kreche, a betę powyzej250.
    Gratulacje i powodzenia.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Macie rację,a jakiego lekarza polecacie? Mam takie głupie pytanie czy to normalne że mi nadal tedy ciążowe wychodzą z blada drugą kreska skoro 2 dni temu beta wynosiła 27? Testy zwalszcza te najczulsze 10ml powinny już mieć mocna czerwona prawda? Już mam czarne myśli
    Pamiętaj że bete robisz ż krwi a tam jest większe stężenie niż w moczu ;)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula poczekaj spokojnie na bete ;)

    Ja sie zastanawiam co bym zrobila przy drugiej ciazy... przeraza mnie to ile teraz kosztuje wizyta u ginekologa i ile prowadzenie ciazy. Wszedzie stawki poszybowaly. I chyba w tej bym poszla na nfz i rzadziej prywatnie. W sensie mniej wizyt bym robila prywatnie. Chyba...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam betę 114 a test nadal blady, także tego. Fajny wyszedł mi przy becie 440 :)

    My tu chodzimy/chodziłyśmy do lekarzy z klinik.
    Ja teraz tam leżałam w szpitalu więc też poznałam kilku innych.

    K. Fabijański - lek. rezydent (sporo nas tu do niego chodzi/chodziło w trakcie ciąży)- przyjmuje w Ovo w Ginemedica, wizyta 220zł.
    Ja u niego prowadzę ciążę i Paula też. Seli zaczęła, skończyła u Szewczuka. Veri też całą ciążę u niego.

    Lekarze, których poznałam, to:
    R. Blok - dr n. med., przyjmuje w okolicach Mostów Warszawskich (ul. Bacha) w swoim gabinecie, prowadzenie ciąży 220zł.
    A. Szewczuk - specjalizacja 1 i 2 stopnia, przyjmuje w okolicach Borowskiej przy ul. Pięknej. Cennika brak.
    G. Myszyczyszyn - dr n. med., przyjmuje przy ul.
    Długosza (za Mostami Warszawskimi) albo w Atal Towers (centrum) w necie są te dwa adresy, prowadzenie ciąży 200zł.

    Na innych szpitalach się nie znam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2019, 08:00

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Paula poczekaj spokojnie na bete ;)

    Ja sie zastanawiam co bym zrobila przy drugiej ciazy... przeraza mnie to ile teraz kosztuje wizyta u ginekologa i ile prowadzenie ciazy. Wszedzie stawki poszybowaly. I chyba w tej bym poszla na nfz i rzadziej prywatnie. W sensie mniej wizyt bym robila prywatnie. Chyba...

    No nie wiem Seli, czy z naszymi szyjkami ciąża na NFZ to jest dobry pomysł. Musiałby to być mega ogarnięty lekarz, który by Ci pilnował wymazów itp. itd. Chyba, że chodziłabyś np. do poradni przy Chałubińskiego. Tylko chyba na razie jest zamknięta :P

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    https://zapodaj.net/821135726d555.jpg.html

    Tu jest zdjęcie tego testu z dzisiaj . A co do szpitala to ciężki wybór. Na pewno nie będę chciała na Borowskiej mimo że mam najbliżej

    To może jak mieszkasz niedaleko Borowskiej, a kliniki Ci pasują, to idź do Szewczuka :)

    Przy klinikach też jest fajna szkoła rodzenia Bocianek na nfz, miałam chodzić od 18.03, ale niestety plany planami a jest jak jest ;)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    No nie wiem Seli, czy z naszymi szyjkami ciąża na NFZ to jest dobry pomysł. Musiałby to być mega ogarnięty lekarz, który by Ci pilnował wymazów itp. itd. Chyba, że chodziłabyś np. do poradni przy Chałubińskiego. Tylko chyba na razie jest zamknięta :P

    No to ta kwestia... ale (wiem, glupia jestem xD) kupilam sama sobie wymazowki bo pobrac z pochwy ciezko nie jest i juz sie przygotowalam na sprawdzanie bakterii co jakis czas. Tego bym na pewno pilnowala.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    No to ta kwestia... ale (wiem, glupia jestem xD) kupilam sama sobie wymazowki bo pobrac z pochwy ciezko nie jest i juz sie przygotowalam na sprawdzanie bakterii co jakis czas. Tego bym na pewno pilnowala.
    No tak, ale z szyjki sobie nie sprawdzisz.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    No tak, ale z szyjki sobie nie sprawdzisz.

    Z samej szyki nie. Ale w ciazy i z pochwy bym sprawdzala. No i wszystkie badania genetyczne bym robila. U mnie problem lezal w bakteriach. Gdybym wtedy F. posluchala, ze to nie istnieje i jest blad laba to bym urodzila w 25... Bo u mnie wody byly zakazone - stad porod przedwczesny. Szyjka miala 2 cm ponad. Dlatego bede schizowac sie tym jesli bede znow w ciazy ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj zrobiłam betę w ludmedzie i wyszła teraz widzę wyniki 72. W niedzielę na kamieńskiego miałam 27. Wiem że to inne laboratorium inze w ludmedzie muszę jeszcze jutro powtórzyć żeby sprawdzić przyrost czy jest prawidłowy ale chyba aż takich różnic pomiędzy laboratoriami nie ma? Jeśli w niedzielę miałam 27 a po jednym dniu 72 to chyba dobrze?zakładając jeszcze różnice labo to 1.5 przyrost jest?

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Dziewczyny wczoraj zrobiłam betę w ludmedzie i wyszła teraz widzę wyniki 72. W niedzielę na kamieńskiego miałam 27. Wiem że to inne laboratorium inze w ludmedzie muszę jeszcze jutro powtórzyć żeby sprawdzić przyrost czy jest prawidłowy ale chyba aż takich różnic pomiędzy laboratoriami nie ma? Jeśli w niedzielę miałam 27 a po jednym dniu 72 to chyba dobrze?zakładając jeszcze różnice labo to 1.5 przyrost jest?

    Jest dobrze ;) na poczatku sa wyrzuty. Ja jestem swirem i badalam w 9dpo i bylo 2.33 a po 48 h bylo juz 28 :D w innym labo ;p wiec to kilkukrotnie wiekszy przyrost.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ