X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 marca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Zrobiłam i mam czekać 4 godz na wynik w dodatku nie ma nic elektronicznie muszę wrócić po ten wynik do nich. Najdłuższe moje 4 godz zycia

    A robiłaś z progesteronem? Może naturalnie zaskoczyło? :) I nie potrzeba nic więcej, bywa i tak :D trzymam kciuki.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 marca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Ja nie jem słodyczy teraz bo na mojej wadze też się to odbija.
    Mi się coraz bardzieh chce drugiego malucha i nawet trochę zawiedziona byłam jak miesiączka przyszla. Ale teraz jedziemy na luzie a od stycznia przyszłego roku zaczynamy znowu na poważnie :)

    Czyli co, wychowawczy czy wrocisz do pracy?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 marca 2019, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A robiłaś z progesteronem? Może naturalnie zaskoczyło? :) I nie potrzeba nic więcej, bywa i tak :D trzymam kciuki.
    Właśnie sama betę bo nie pomyślałam że może na też proga i teraz żałuję :/ ale zawsze miałam mega niski poziom i teraz się boje ze mogę dostać @ bo ostatnio jak robiłam to miałam 11

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 marca 2019, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Właśnie sama betę bo nie pomyślałam że może na też proga i teraz żałuję :/ ale zawsze miałam mega niski poziom i teraz się boje ze mogę dostać @ bo ostatnio jak robiłam to miałam 11

    w każdym cyklu jest inne ;) jak zaskoczyło to może być wyższy, a kiedy masz termin?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 marca 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    w każdym cyklu jest inne ;) jak zaskoczyło to może być wyższy, a kiedy masz termin?
    Za 3 dni mam mieć @,myślicie że jak by wysza beta to zrobić jeszcze tego proga od razu? Bo mnie teraz zaczął boleć brzuch jak na @ ,chyba mam urojenia

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 marca 2019, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w tej ciazy chyba z 2 miesiace bolal brzuch jak okres, nie sugeruj sie tym, bo to sie czesto zadarza. Ja bym zrobila proga, zwlaszcza, ze i tak musisz pojechac tam po wynik bety. Masz lekarza z ktorym mozesz sie skontaktowac w razie czego?

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 marca 2019, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mialam bole okresowe ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 marca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Mnie w tej ciazy chyba z 2 miesiace bolal brzuch jak okres, nie sugeruj sie tym, bo to sie czesto zadarza. Ja bym zrobila proga, zwlaszcza, ze i tak musisz pojechac tam po wynik bety. Masz lekarza z ktorym mozesz sie skontaktowac w razie czego?
    Właśnie nie mam bo zaczęliśmy dopiero co procedurę do innych vitro i jedyny lekarz który się we wszystkim orinetuje to ten z invicty :/ ale dostać się do niego z dnia na dzień nie ma jak ani skontaktować.

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 marca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwolnila sie na jutro wizyta do Fabijanskiego w Ginmedice, nie wiem czy ten lekarz Cie intetesuje.
    Ja mam troche progesteronu jak cos.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 marca 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Zwolnila sie na jutro wizyta do Fabijanskiego w Ginmedice, nie wiem czy ten lekarz Cie intetesuje.
    Ja mam troche progesteronu jak cos.
    Super,a na które godzinę wizyta?
    Progesteron bym chętnie wzięła jeśli beta wyjdzie. Bo strasznie się boje ze dostanę @. Możliwe że beta nie wyjdzie wcale więc wtedy nie ma tematu. Jeszcze 2 godziny.

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 marca 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Super,a na które godzinę wizyta?
    Progesteron bym chętnie wzięła jeśli beta wyjdzie. Bo strasznie się boje ze dostanę @. Możliwe że beta nie wyjdzie wcale więc wtedy nie ma tematu. Jeszcze 2 godziny.

    Cos kolo 14. Wejdz do nich na strone i zobacz.
    Jak beta wyjdzie to sprawdz poziom proga. Bez sensu brac jak masz swoj dobry.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 marca 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Cos kolo 14. Wejdz do nich na strone i zobacz.
    Jak beta wyjdzie to sprawdz poziom proga. Bez sensu brac jak masz swoj dobry.
    Beta 27,25 mlU/ml 3-4 tydzien
    Progesteron za 2 godziny bedzie

    Seli, Magda - mbc, Paula_071, Pati88 lubią tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 marca 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladna beta ;)

    Jeszcze co do ginekologa to mozesz napisac do dr Szewczuka. On odpisuje szybko i jak trzeba to wcisnie Cie jutro. Jak dziewczyny pisaly jest specyficzny ale za pacjentkami.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Czyli co, wychowawczy czy wrocisz do pracy?

    Najlepiej by było wrócić do pracy na te pół roku i zajść. Wrócę od października jakoś i mam nadzieję w pierwszej połowie 2020 zajśc :) czy się uda to nie wiem. Miesiączki mam ale czuję że to są cykle bezowulacyjne. I mega nieregularne.

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 marca 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Beta 27,25 mlU/ml 3-4 tydzien
    Progesteron za 2 godziny bedzie
    Progesteron 16 ng. Nie uważacie że za mało??

    860i3e5edambhnvb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Progesteron 16 ng. Nie uważacie że za mało??

    Wg mnie wystarczająco aczkolwiek jakbyś coś brała to bezpieczniej byś się czula;) gratulacje !

    Paula_30 lubi tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 marca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Progesteron 16 ng. Nie uważacie że za mało??

    Moim zdaniem dobry wynik. Ja mialam 11 i wtedy lekarz wylaczyl mi progesteron. Nie pozostaje nic innego jak gratulowac ciazy. Zdrowia i spokoju!

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 marca 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz gratki i spokojnej ciazy ;)

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 marca 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jeszcze raz gratki i spokojnej ciazy ;)
    spokojnie to nie bedzie, czy teraz czekanie na 6 tydz zeby potwierdzic ciaze czy nie biochemiczna, a wczesniej czy jest przyrost w ogole... itp :-)

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 marca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    spokojnie to nie bedzie, czy teraz czekanie na 6 tydz zeby potwierdzic ciaze czy nie biochemiczna, a wczesniej czy jest przyrost w ogole... itp :-)

    A to tak zawsze. Potem usg genetyczne itp ;p a po porodzie tez jest strach ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 305 306 307 308 309 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ