X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuZ nigdy nie będzie spokojnie ale teraz ciesz się tym co masz ;) życie lubi zaskakiwać :)

    Paula_30, Seli, Paula_071 lubią tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 marca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    A to tak zawsze. Potem usg genetyczne itp ;p a po porodzie tez jest strach ;)

    a potem jeszcze inne strachy :P ale nie ma co straszyć więc zamilknę :D

    Seli, Paula_30 lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 marca 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda wiem o co Ci chodzi :D ale mimo wszystko takie cudo jest warte wszystkiego :)

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj odwiedziła mnie koleżanka która ma syna 10 dni młodszego. Dziewczyny ja się przekonałam że ja mam złote dziecko. On się darł i krzyczał prawie cały czas. Od euforii po krzyk i tka przez 3h. Mi głowa pękała. Ona mówiła że to dzień jak co dzień i generalnie tak się zachowuje. Moja Ania tylko obserwowała i generalnie przy nim nie istniała. Naprawdę za wyjątkiem ciężkich nocy nie mam podstaw narzekać na Anię. Potrzebna mi była ta wizyta ;D

    Przy cycku też się szarpał, płakał. Moja Ania to jest typowy cycoholik i by na nim spędziła 24 na dobę. On zupełnie inne podejście do piersi / jedzenia. Baaaaardzo różne są te nasze dzieci. Ona bardzo chciała karmić ale mówi że chyba zbliża się do końca bo każde karmienie u nich to cyrk i walka .

    Paula_30 lubi tę wiadomość

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 11 marca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    wczoraj odwiedziła mnie koleżanka która ma syna 10 dni młodszego. Dziewczyny ja się przekonałam że ja mam złote dziecko. On się darł i krzyczał prawie cały czas. Od euforii po krzyk i tka przez 3h. Mi głowa pękała. Ona mówiła że to dzień jak co dzień i generalnie tak się zachowuje. Moja Ania tylko obserwowała i generalnie przy nim nie istniała. Naprawdę za wyjątkiem ciężkich nocy nie mam podstaw narzekać na Anię. Potrzebna mi była ta wizyta ;D

    Przy cycku też się szarpał, płakał. Moja Ania to jest typowy cycoholik i by na nim spędziła 24 na dobę. On zupełnie inne podejście do piersi / jedzenia. Baaaaardzo różne są te nasze dzieci. Ona bardzo chciała karmić ale mówi że chyba zbliża się do końca bo każde karmienie u nich to cyrk i walka .
    O masakra,ja się boje karmić piersią jeśli o tym myślę na razie
    Może mi się zmieni ;)

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 marca 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam strasznie wrazliwe sutki, nie lubie jak ktos ich dotyka, myslalam, ze krotko bede karmic ale podoba mi sie to. Dla mnie to wygoda i taniosc mleka :D hehehe no i ja nie mysle o kryzysach itp. Czasem karmie co 15 min, co 30, godzina. Roznie. Ile chce tyle ma, nie walcze z tym.

    Jest odkladalny, zasypia roznie, ostatnio wieczorami u tatulka ;) od 2 tygodni ma sen 6-7 h ciagiem a potem co 3 :) jak mial co 2-3 to tez nie bylam tym zmeczona bo budzil sie na gora 15 min.

    Moja kumpela ma mlodsza o 3 tygodnie i jej mloda jest nieodkladalna, nosi ja tylko w chuscie. Spi na niej przy zapalonym swietle, inaczej sie drze ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje piersi są też "niedotykalne" a bez problemu karmiłam. Oprocz materialnych profitów jak to, że taniej, to jest inny bardzo ważny plus: nie ma nic zdrowszego dla dziecka niż mleko matki. Ale wiadomo bez terroru, warto spróbować.

    Od wczoraj najmłodszy tak dokazuje w brzuchu, że ledwo chodzę. Wali po szyjce i pęcherzu aż płakać mi się chce. A potrafi się tak odbić od pęcherza, że przywala w żebra. Z Tomkiem tak nie miałam, grzecznie siedział w brzuchu, a ten dokazuje.

    Pojechałam dzisiaj na Kliniki na wymazy. Już nigdy tam nie pojadę. Przede mną dziewczynka z mykoplazmą, facet z chlamydią w oku, a położna tak niedelikatna, że chyba przez dwa tygodnie nie będę uprawiać seksu. Maksara. Powinna pójść do F. na szkolenie.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 marca 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to to, najzdrowsze bez olejow palmowych itp :p sklady tych mlecznych preparatow sa makabryczne.

    Moj tak wierzgal 24/7 :D okazuje sie, ze przez sen jest rownie ruchliwy, a i gada :D

    No F. byl bardzo delikatny w badaniach i wymazach.

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 11 marca 2019, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masakra, a mnie pewnie teraz częściej będzie wysyłał na wymazy przy szwie. Może mu powiem, że tam za dużo bakterii :P

    Co do karmienia piersią, to też mnie to trochę przeraża, ale zamierzam próbować :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 marca 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poczatek to nie ma co sie tym stresowac. Luz przede wszystkim we wszystkim ;) jak patrze po mojej grupie to wiele zrezygnowalo bo np. dziecko sie wiercilo i dlugo jadlo, albo stresowaly sie, ze maja za malo pokarmu. Ja sie balam zaczac bo 2 tygodnie to on na butli byl z moim mlekiem ale ladnie sie przystawil.

    A i byly takie co zaczely dawac mm bo niby dzieci po tym lepiej spia... I nie spaly im :p wiec to zalezy od dziecka. Od matki co bedzie dla niej wygodne.

    I my we wro mamy fajne babki cdl do pomocy w razie czego ;)

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na wrześniowkach to już bardzo mało karmi piersią. Na początku mnie bolało miałam rany na jednej brodawce aż krew leciała ale zagoiło się i od tej pory nie mam żadnego problemu . A jak miałam na początku kryzysy to bardzo mnie wspierał mąż. I do dziś mi powtarza że jest dumny ze karmie mała piersią ;)

    Paula_071, Pati88, Seli lubią tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 marca 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na szczescie sie obylo bez takich, ale ja mialam farta w szpitalu bo mialam super doradczynie. Obie pomagaly, dopytywaly itp. :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 11 marca 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dostalam dupka i juz sie lepiej psychicznie czuje :-)
    Ale dzisiaj mnie tak ciagnie jak na @ ze masakra

    Paula_071, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 11 marca 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie ze najśmieszniejsze jest to ze teraz mieliśmy z tym cyklem rozpocząć juz stymulacje do ivf

    Seli lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 marca 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycie lubi zaskakiwac ;) my uslyszelismy, ze jest beznadziejnie i in vitro sie nie sprawdzi w moim przypadku... a zaszlam w ciaze 2 tygodnie pozniej :D

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 11 marca 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Zycie lubi zaskakiwac ;) my uslyszelismy, ze jest beznadziejnie i in vitro sie nie sprawdzi w moim przypadku... a zaszlam w ciaze 2 tygodnie pozniej :D

    to chyba ma znaczenie,jeśli psychicznie sie poddajesz i masz wszystko gdzies.
    Ja jeszcze miałam jakas grzybice i bralam antybiotyki wiec bylo mi juz wszystko jedno.
    Pamietam jak poszłam do luxmedu do jakiejs niemilej lekarki po cos na ta grzybice a bylo to tydzien temu a ona sie mnie pyta czy byly starania mimo tej infekcji, to ja jej taka wkurzona mowie ze jak siebie pani wyobraza z grzybica starania??! Zreszta podchodzimy do ivf dodałam.
    A ona na to sie tylko usmiechnela i powiedziala,ze los lubi figle platac. Teraz sie zastanawiam czy to jakas wiedzmia/wrozka nie byla :-p
    Ale gdzies tez przeczytalam,ze czesto ciaza zaczyna sie od infekcji,bo zmienia sie pf pochwy

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 marca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja nie odpuszczalam bo wiedzialam kiedy bedzie owu ;D jak szalona mierzylam tempke i zbadalam proga. Zamierzalam isc skonfrontowac moj kolejny brak owulacji ;p a staralismy sie wzglednie krotko bo pol roku.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 11 marca 2019, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    dostalam dupka i juz sie lepiej psychicznie czuje :-)
    Ale dzisiaj mnie tak ciagnie jak na @ ze masakra

    Do kogo w końcu poszłaś? Gdzie będziesz prowadzić ciążę?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Anonimek Przyjaciółka
    Postów: 110 51

    Wysłany: 11 marca 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 takie niespodzianki są najpiękniejsze, gratuluję i nudnej ciąży życzę :)

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    relg3e5e3c6j2p62.png
    Azoospermia, u mnie wszystko (niby) ok.
    8 x AID bez skutku
    20.11.2018 start in vitro
    06.12.2018 szczęśliwy transfer, brak mrozaków
  • evs6 Autorytet
    Postów: 484 273

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, polecanie jakaś konkretna klinikę do zbadania nasienia we Wro?

    a5e703bbfa.png
‹‹ 306 307 308 309 310 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ