X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakoś jajko bez problemu weszło ale to już na pewno młody siedział i z talerzyka rękami wsuwał :)
    Veritaserum też miałam znajomą kiedy my etap że na parze warzywa gotowane a jej młody w tym czasie już normalne rzeczy jadł, a właściwie dla mnie nienormalne bo połowa to dań gotowych.

    Paula póki co odpukać poza lekkim katarem nic się nie działo. Ale mam dość tej pogody, czekam na ciepło żebym mogła swobodnie okna otwierać. No i teście się pakują więc też nie będzie problemu z wietrzeniem.
    Tak jak położna mówiła mamy sucho i ciepło a to odbija się na małej nosku. Muszę jej psikać wodą morską nawet w nocy nie raz.
    Niestety kaloryfer zakręcony, wywietrznik otworzony i to za mało bo nasz pokój ciepły. Ale już niedługo:)

    Paula_071, veritaserum lubią tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 marca 2019, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, by maz znalazl prace i byście w koncu byli juz sami :)

    Syn na weekend u dziadkow, my bylismy wczoraj w kinie, wyspalam sie baaaardzo. Dziekuje Bogu, ze mam taka fajną mame :)

    veritaserum lubi tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My u moich rodziców dzisiaj wracamy. 3 noce były super dzisiaj noc koszmar ale co tam. Ania zaczęła świadomie obracać się z brzucha na plecy i turla się po całym pokoju , śmieje się przy tym i wygląda rozkosznie ;)

    Paula jaki Ty masz Valco Snap 4 ? Zwykła wersję czy sport czy trend ? Ta trend jest chyba najlepsza ale oczywiście najdroższa. A nam tyle wydatków ( 4 wesela plus chrzest ) w najbliższych 5 miesiącach że się mocno zastanawiam jaki kupić.

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 17 marca 2019, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zwykla, bo 2 lata temu nie bylo innych w Polsce. Ale jestem zadowolona.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam właśnie wyniki tego wymazu, co mi pobrał F.
    Wyszły dwie rzeczy:
    - escherichia coli +++
    - streptococcus agalactiae +

    ciekawe co teraz będzie :/

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Dostałam właśnie wyniki tego wymazu, co mi pobrał F.
    Wyszły dwie rzeczy:
    - escherichia coli +++
    - streptococcus agalactiae +

    ciekawe co teraz będzie :/

    Ja je mialam po szpitalu... Dostaniesz pewnie antybiotyk. One chyba nie sa az tak grozne.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 marca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja je mialam po szpitalu... Dostaniesz pewnie antybiotyk. One chyba nie sa az tak grozne.
    no też mi się wydaje, że to przez szpital.
    Mam nadzieję, że to nie jest tak, że będą mi ściągać szew.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    no też mi się wydaje, że to przez szpital.
    Mam nadzieję, że to nie jest tak, że będą mi ściągać szew.

    Chyba nie...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisałam do F., zobaczymy.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E. Coli najczęstszą pałeczka w zakażeniach moczu no i szyjki też niestety. Wyleczyć prosto więc bądź dobrej myśli ;)

    Gbs nie do leczenia ;)

    Będzie dobrze !

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, trzeba było pisać do mnie, bo akurat siedziałam wtedy u F. Opóźnienie ponad godzinę było, więc od ręki Ci raczej nie odpisze. Trzymam kciuki, żeby nie trzeba było ściągać szwu.

    U mnie usg 3 trymestru super. Dziecko zdrowe, ja też z szyją 4,2cm, młody długością i wagą jest 2 tygodnie do przodu, albo 75 centyl, jak to woli interpretować (1,8kg). Głowa w żebrach nogi w pęcherzu, ciekawe czy się obróci. Cesarka koło 20 maja, bo byłam u okulisty i rozchodzi mi się siatkówka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2019, 16:19

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Magda, trzeba było pisać do mnie, bo akurat siedziałam wtedy u F. Opóźnienie ponad godzinę było, więc od ręki Ci raczej nie odpisze. Trzymam kciuki, żeby nie trzeba było ściągać szwu.

    U mnie usg 3 trymestru super. Dziecko zdrowe, ja też z szyją 4,2cm, młody długością i wagą jest 2 tygodnie do przodu, albo 75 centyl, jak to woli interpretować (1,8kg). Głowa w żebrach nogi w pęcherzu, ciekawe czy się obróci. Cesarka koło 20 maja, bo byłam u okulisty i rozchodzi mi się siatkówka.

    Spokojnie, poczekam cierpliwie na wiadomość od niego. Jakoś nie pomyślałam, żeby napisać!

    Bardzo się ciesze, że u Ciebie i u małego dobrze, chociaż ta siatkówka brzmi bardzo poważnie. Teraz będziesz miała częste wizyty u okulisty, czy jaka jest procedura dbania o wzork w takim przypadku?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 marca 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodzilam i wzrok mi sie polepszyl :) a duzo gorzej widzialam. Tez musze do okulisty sie przejsc zobaczymy bo mam wrazenie, ze wady mi zniknely :D musial rzeczywiscie ten miesien stwardniec i tamta babka 2 lata temu miala racje ;)


    Paula to super ;) spory chlopak.

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 marca 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży miałam to samo, co jakiś czas widziałam pofalowany świat. Ale po porodzie przeszło. Nic się z tym nie robi póki co. Oby teraz też przeszło.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 marca 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro będę miała receptę do odebrania. Zinnat 2tabsy co 12h przez 7 dni.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 18 marca 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny znacie jakieś dobre miejsce gdzie mogłabym zamowić torta na woeczór panieński (13.04). Potrzebuje torta takiego klasycznego ale z jakimś macho przykrytym kocykiem hihi. Mozecie coś podrzucić? pisałam juz do kilku miejsc (smolec i muchobór) i mają obłożenie no masakra:/ a jestem świadkową hihi. Wszystko ogarnełam ale nie wiedziałam, że tyle czasu trzeba na torta:(

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 18 marca 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Jutro będę miała receptę do odebrania. Zinnat 2tabsy co 12h przez 7 dni.

    Oby to dziadostwo szybko sie wynioslo!

    Pati, sprobuj tu: https://m.facebook.com/okruszkislodkie/

    Magda - mbc, Pati88 lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 marca 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że po tygodniu nie będzie śladu i już nic się nie będzie pałętać. Ew. ten gbs, ale tego się nie leczy :P ;)
    Poprosiłam męża, żeby mi dokupił wiadtro probiotyków, bo przecież nic a nic tych dobrych bakterii już nie mam :(

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Mam nadzieję, że po tygodniu nie będzie śladu i już nic się nie będzie pałętać. Ew. ten gbs, ale tego się nie leczy :P ;)
    Poprosiłam męża, żeby mi dokupił wiadtro probiotyków, bo przecież nic a nic tych dobrych bakterii już nie mam :(

    Dicoflor lakcid on ma mleczne, nie wiem czy lactovaginal mozesz?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula super że u dzieci wszystko dobrze :)
    Mam nadzieję że z oczami nic poważnego się nie wydarzy i po ciąży wszystko do normy wróci:)
    Zazdroszczę trochę że masz komu młodego sprzedać. U nas mały przeżywa chyba wszystko co się dzieje, wczoraj już sajgonw dużym pokoju bo jedna szafa rozebrana i milion kartonów. Staramy się pomóc jak możemy a on chciałby wszystko zobaczyć, otworzyć itd. Padł wieczorem bez problemu ale potem do północy płacz. Co udało się uspokoić to jak zostawał sam zaraz pobudka i płacz. Przed północą małą nakarmiłam i do następnego karmienia już z nim spałam. Dopiero to go uspokoiło i spał do rana, aż do 6:30.

    Magda jak możesz to lactovaginal dla mnie super. Ja w ciąży profilaktycznie często używałam, szczególnie jak tylko cokolwiek zaczęłam czuć i prawie do końca nic się nie działo :) GBSem się nie stresuj, grunt żeby antybiotyk dali na czas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 11:30

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ