X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Future mi tez ciezko... ale moge nawet na kwadrans go tylko przyprowadzac. Widze jak ciagnie go do dzieci.... Godzine gora dwie przezyje. Po roczku mysle o 3.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj wyszłam z młodym na pół godziny a Hania taką histerię tacie zrobiła że kino. Ale wiem też że to nie jest dobre. A przez to przedszkole nieczynne to starszak też jeszcze bardziej się do mnie "przykleił".
    Plan żeby chociaż raz w tyg zostawali chociaż na trochę z tatą.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas odwrotnie... Mowie "papa" jak wychodze i nawet nie spojrzy... wyszlam na 6h to jak wrocilam to nawet nie spojrzal w moja strone... dopiero go na rekach maz przysunal to sie usmiechnal i chcial piers. Tak to olewka. W domu chce cycka czesto ale widze, ze jak wychodze to przezyje i tyle bez... Smutno mi troche sie zrobilo ale coz... 🤷‍♀️

    futuremama lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest taka mamoza że jeszcze bardziej jestem przerażona perspektywa żłobka. Ale to chyba taki etap. Ja muszę robić wszystko , przytulać , chodzić no wszystko. U męża sie drze i to tak jest od ok 2 tygodni i od wtedy też faza na pierś znowu. A nie miał przecież wcześniej problemów żeby z nią być , usypiać itp. w okolicach 9-10 miesiąca miała na mnie też bardziej " wylane " i na pierś też. Teraz non stop sie uspokaja na piersi a od 4 rano to w zasadzie wisi na niej non stop. Myślę że zlozylo sie to z chodzeniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2019, 06:40

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri u nas wlasciwie nigdy nie bylo jakiejs wiekszej mamozy... a zdarzala sie tatoza 😪 moze i moj bedzie mial jakas... Leku separacyjnego tez nie zauwazylam 🤷‍♀️

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to nie jest tak, że chłopcy w pewnym wieku dostają po prostu tatozy, a dziewczynki mamozy? 🙈

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ale moja jakoś od początku faktycznie była bardziej za mną . Tylko to chyba jest naturalne że mama to poczucie największego bezpieczeństwa. Natura, fizjologia czy jak to sie tam nazywa ;p

    W każdym razie pozdrawiam z Beskidów :) mąż właśnie zabrał Anię na spacer a ja idę pod prysznic:)

    futuremama, Magda - mbc lubią tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomek od zawsze wolał mnie, ale wie, że nie wszystko mogę robić, więc np. usypia go mąż.

    Mikołaj w 3 MSC przybrał 2700g czyli 900g miesięcznie. I co? Jest między 10 a 25 centylem. Haha. Maluszek mój.

    futuremama, Seli, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    a to nie jest tak, że chłopcy w pewnym wieku dostają po prostu tatozy, a dziewczynki mamozy? 🙈

    Magda u nas syn 4 lata i dalej mamoza :D
    Mimo że wieczorem usypianie na zmianę to w nocy musiała mama przyjść bo inaczej darcie. No chyba że jakoś ogarnął że wieczorem mnie w domu nie było i nie ma wyjścia. Dopiero jak Hania się urodziła i wstawanie do dwójki było zbyt męczące to mąż wstaje do niego i on jakoś ogarnął że ja nie mogę bo karmie Hanię;)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ale przybrał ładnie :)
    Ja nawet nie wiem ile Hania teraz waży ale ona jest wszędzie więc pewnie by mi powiedzieli że za mało przybrała:D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tatoza... jak maz wraca to do wc sam nie moze isc :p ch... matka ze mnie :p ale ja tez bylam corcia tatusia.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak zaczela chodzić to nawet trochę schudła. Ostatnio ja ważyłam to ma jakos 9,5 kg.

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    U nas jest tatoza... jak maz wraca to do wc sam nie moze isc :p ch... matka ze mnie :p ale ja tez bylam corcia tatusia.
    Seli bo taty cały dzień nie widział. Hania też wpatrzona jak w obrazek ale najlepiej z rąk mamy :D

    Zejdę na zawał przed tym lotem. Biegam co chwilę do okna czy kurier walizki przywiózł:D muszę choć trochę już spakować bo cały czas mi się wydaje że nie ogarnę:D jeszcze angielska pogoda zmienna, ta pannica jest wszędzie i je też tak a nie inaczej więc pranie co chwilę. Młody w nocy jeszcze dość często się posiusia więc też pranie a nie chce się cofać i mu na ten tydzień znów pampersów na noc kupować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2019, 16:30

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    U mnie jak zaczela chodzić to nawet trochę schudła. Ostatnio ja ważyłam to ma jakos 9,5 kg.
    U mnie syn podobnie koło roczny ważył mimo że na początku był duży.
    A Ania już tak sobie chodzi bez niczego?

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak chodzi całkowicie sama . Czasami sie przewróci jeszcze na tyłek ale generalnie radzi sobie aczkolwiek woli jak jej sie poda rękę ( ale nie robimy tego ) po czym trochę sie złości ale idzie sama.
    Jeżeli chce iść bardzo szybko to idzie na czworakach bo ciężko jej sie biega. W domu na boso to super ale w butach gorzej. W zasadzie dopiero od tygodnia chodzi sama w butach tak po dworze .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2019, 13:46

    futuremama lubi tę wiadomość

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Seli bo to dodały dzień nie widział. Hania też wpatrzona jak w obrazek ale najlepiej z rąk mamy :D

    Zejdę na zawał przed tym lotem. Biegam co chwilę do okna czy kurier walizki przywiózł:D muszę choć trochę już spakować bo cały czas mi się wydaje że nie ogarnę:D jeszcze angielska pogoda zmienna, ta pannica jest wszędzie i je też tak a nie inaczej więc pranie co chwilę. Młody w nocy jeszcze dość często się posiusia więc też pranie a nie chce się cofać i mu na ten tydzień znów pampersów na noc kupować

    No nie, on nie z rąk mamy, mama może nie istnieć :P Serio... My mieliśmy moment taki, że on nie chciał zasypiać przy mnie tylko tata i rączki. A jak oddawał go mnie bo liczył, że na cycu zaśnie to był ryk i zasypiał tylko przy nim... Także tego :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Seli bo to dodały dzień nie widział. Hania też wpatrzona jak w obrazek ale najlepiej z rąk mamy :D

    Zejdę na zawał przed tym lotem. Biegam co chwilę do okna czy kurier walizki przywiózł:D muszę choć trochę już spakować bo cały czas mi się wydaje że nie ogarnę:D jeszcze angielska pogoda zmienna, ta pannica jest wszędzie i je też tak a nie inaczej więc pranie co chwilę. Młody w nocy jeszcze dość często się posiusia więc też pranie a nie chce się cofać i mu na ten tydzień znów pampersów na noc kupować


    O future, masz jakies tipy albo liste rzeczy, my lecimy 10.09 do Amsterdamu, maly bedzie mial skonczone 3mies ;)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Tomek od zawsze wolał mnie, ale wie, że nie wszystko mogę robić, więc np. usypia go mąż.

    Mikołaj w 3 MSC przybrał 2700g czyli 900g miesięcznie. I co? Jest między 10 a 25 centylem. Haha. Maluszek mój.

    Ojej a wydaje się, że 900g na miesiąc to duzo!
    Dba chłopak o wygląd po prostu i dobrze mu to wychodzi - ciocia potwierdzi :P ❤️

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    O future, masz jakies tipy albo liste rzeczy, my lecimy 10.09 do Amsterdamu, maly bedzie mial skonczone 3mies ;)

    Magda póki co nie, zobaczymy jak mała zniesie lot. Bierzemy tylko wózek, fotelik na szczęście szwagier nam ogarnie bo póki co i tak nie wiem jak się zabierzemy ze wszystkim :D
    U Ciebie trochę łatwiej bo mały na butli to możesz mu przy starcie dawać żeby przełykał. Ja jeszcze nie wiem jak to zrobić jak ona jakoś przypięta pasami ma być do mojego więc nawet nie wiem czy realne jest przystawienie do piersi. No a poza tym pewnie będzie tak zaaferowana że nawet nie będzie chciała:D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli u nas byl tylko taki moment że tata wracał, brał ją i ona cała happy. Potem nie wiem czy lęk separacyjny czy co i zapomnij. Ale teraz mąż będzie miał 1,5 tyg urlopu i będziemy na wyjeździe więc więcej czasu będzie z nim i mam zamiar to wykorzystać żeby po powrocie częściej ż nim zostawały dzieci a ja trochę oddechu złapać. Jakis basen, zajęcia.
    Tylko u nas też zęby i więcej cyca niż innych rzeczy także to też nie ułatwia.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
‹‹ 364 365 366 367 368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ