X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się muszę wyżalić.nie pisalam ale ostatni cykl miałam biochemiczna. Po czym okres 10 dni. .. nie wiem czy ten cykl nie będzie to samo bo jakoś się tak zanosi.
    Kp mi chyba mocno utrudnia :(

    Nie cytujcie proszę.

  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 7 października 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogę się przyłączyć? :)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej doomi03 :)

    Veri... Ja miałam drugi biochem, po nich okresy masakra, w ogóle masakra cykl był po nim :/ Przy pierwszym wspomagałam się lutką więc dostałam okres dopiero w 17dpo, w tym nic nie brałam bo prog niski 6.33 i czułam się totalnie ciążowo ale wiedziałam, że nic z tego i zdycham...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 października 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veria, a przed Ania miałaś cos, czy dopiero Ania?

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 października 2019, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej doomi, jasne :)

    doomi03 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed Ania nie miałam nigdy żadnej biochemicznej czy coś dopiero Ania.
    Teraz mialam kurcze 14 dni trwała faza lutealna wg moich obliczeń ,beta dodatnia i na drugi dzień plamienie i po wszystkim. I okres 10 dni ;/

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 października 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri, tak czy inaczej to dobry znak. Trzymam kciuki za dalej.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Veri, tak czy inaczej to dobry znak. Trzymam kciuki za dalej.
    no nie wiem... ja mialam drugi biochem z zrzedu 🤷‍♀️ a tez myslalam, ze fajnie bo cos sie zadzialo...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • doomi03 Autorytet
    Postów: 4193 6560

    Wysłany: 7 października 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny znacie może jakiegoś ginekologa w Luxmedzie, w miarę godnego polecenia?

    U nas obecnie leci 6 cs. Mam też podejrzenie że w 4 tym cyklu tez mogłam przejść przez bardzo wczesna biochemiczna (chociaz potwierdzic na 100% tego nie mogę bo już bety nie sprawdzalam).

    Porobilam w między czasie też trochę badań na własną rękę i wszystko niby ok poza tsh, które juz zbijalam z ponad 3 i oczywiście dalej lecę na Letroxie żeby nie skakało znow w górę.

    Chciałabym znaleźć dobrego gina z którym mogłabym omówić cale starania i może cos jeszcze by mi zaproponowal co by można jeszcze zrobic, może jakiś monitoring czy coś, a ze wykupilam niedawno z pracy pakiet luxmeda to myślę ze na pierwszy rzut tam kogoś poszukać, także wszelkie polecenia chętnie przyjmę :)

    3jvzcbxmqcuirhnp.png

    12cs 💚⏸️

    Mój syn, moje szczęście: 💙 Kacper - ur. 22.11.2020
    godz 21:48
    Waga 2980g
    Dlugosc 51 cm
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 7 października 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doomi, my tu wszystkie chodzimy do Ginemedica. Nie wiem czy ktoś Ci poleci kogoś z luxmedu

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 października 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi widzialam na roznych grupach Wroclawskich, ze w luxmedzie nie ma dobrych ginekologow. Choc Paula chodzila do Wurma (dobrze pisze?) A ja raz trafilam do Śliza ale czy dalej pracuje w luxmedzie czy juz tylko w Gineamedice to nie wiem 🤷‍♀️

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 7 października 2019, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na znanym lekarzu Śliż dalej ma Luxmed. Też właśnie miałam go polecić. Byłam co prawda u niego razbi to ginemedica, ale był bardzo miły i wyrozumiały :D przypuszczam, że w luxmedzie nie zachowuje się inaczej :)

    Dziewczyny, przykro mi :(

    Seli, doomi03 lubią tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 października 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/gwalt-w-gabinecie-lekarskim-rozpial-rozporek-i-powiedzial-ze-najlepiej-jak-to-zrobimy-oficjalna-stro,304593.html

    dostałam tego linka od Pauli, wrzucam też tutaj, masakra...

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 października 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/gwalt-w-gabinecie-lekarskim-rozpial-rozporek-i-powiedzial-ze-najlepiej-jak-to-zrobimy-oficjalna-stro,304593.html

    dostałam tego linka od Pauli, wrzucam też tutaj, masakra...

    A niby co to za gin? Nie moge sie doszukac...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 października 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dalej szpitalu. Dzisiaj mijają 4 tygodnie. Mały na razie stabilnie ,ma już 2 kg tylko nadal potrzebuje wsparcia tlenu w inkubatorze. Tak mi przykro że nie zdążyli podać mi sterydów na rozwój płuc :-( przez to karmią go sonda i troszke butelka bo się szybko meczy i ma bezdechy.

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 października 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    A my dalej szpitalu. Dzisiaj mijają 4 tygodnie. Mały na razie stabilnie ,ma już 2 kg tylko nadal potrzebuje wsparcia tlenu w inkubatorze. Tak mi przykro że nie zdążyli podać mi sterydów na rozwój płuc :-( przez to karmią go sonda i troszke butelka bo się szybko meczy i ma bezdechy.
    Maluszek był, bardzo wczesnie więc pobedziecie ale rosnie w sile 💜 A Ty jak sie czujesz? Masz wsparcie? Ja po 7 dniach mialam giga kryzys... ryczalam po katach w szpitalu...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 października 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luxmed zastrzega, że nie jest placówką leczenia nieplodnosci, więc raczej ciężko kogoś polecić. Ja chodziłam do dr Wurma, ale tylko po skierowania po podstawowe. On jest ok, ale nie ma pojęcia co to jest białko s czy v-leiden. Dlatego chodziłam też do dr Fabijanskiego (ginmedica), który to ogarnia.

    Paula, życzę Wam dużo sił i zdrowia, obyście szybko wrócili do domu i mogli się sobą cieszyć.

    Seli, nie chce tu rzucać nazwiskiem, ale jeśli pamiętasz kto robił mi pierwsza CC i teraz Magdzie to właśnie ten lekarz.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula serio ?

    Ja czytałam o nim wcześniej że lubi takie właśnie dwuznAczne żarciki itp....

    Paula kochana trzymajcie się ! Ściskam wirtualnie.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 października 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie slyszalam... Ani tez w sumie nigdy go nie widzialam, a pomyslalam o kims innym ;p bo w sumie specyficznych ginow jest kilka ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 10 października 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On głupio żartuje, jest specyficzny. Jedno jest pewne, jest najlepszym operatorem na ginekologii. Reportaż jest żenujący, pani redaktor pyta się czy to obowiązkowe, że lekarz bada na wizycie... Co oni chcą udowodnić? Nie wiem czy to prawda, dawno to było, pewne rzeczy mogły zostać zniekształcone. Ja w tym gabinecie byłam raz - gorzej niż PRL, sprzęt ledwo żywy, dziwiłam się, że USG działa. Smród fajek. Więcej tam nie wróciłam, bałam się, że coś tam złapie ;)

    Mikołaj ciągle z biegunka prawdopodobnie po Bexsero :(

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ