X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 października 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oskarzenie powazne... u mnie w miescie byl podobno taki co kobieta w ciazy do niego pojechala prywatnie do gabinetu (przy domowego), plamila a on ja zgwalcil... tez nie wiadomo jak co bylo... bo normalnie pracuje do dzis 🤷‍♀️

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 10 października 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Maluszek był, bardzo wczesnie więc pobedziecie ale rosnie w sile 💜 A Ty jak sie czujesz? Masz wsparcie? Ja po 7 dniach mialam giga kryzys... ryczalam po katach w szpitalu...
    Lezymy w czwórkę na sali tzw położnic jak to szpital określa oczekujemy na dziecko i o ile u mnie jest stabilnie to u dwóch nowych dziewczyn,które urodziły w 27 i 25 tc jest nieciekawie i to dodatkowo mnie nakręca do płaczu i depresji że u mnie może tak być.
    Na głowę mi tu już siada,każdy pyta czy nie chcę psychologa. Plusem w tym szpitalu jest doradca laktacyjny. Na prawde pani Lucyna mega wspiera. A tak to maja takie kobiety jak ja gdzieś. Od paru dni jestem ostro przeziębiona nawet bałam się czy to nie jakieś zapalenie oskrzeli i poprosiłam czy ktoś mógłby nie zbadać. W odpowiedzi usłyszałam że to ginekologia i oni nic nie poradzą i mogę się wypisać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2019, 23:05

    860i3e5edambhnvb.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 października 2019, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Lezymy w czwórkę na sali tzw położnic jak to szpital określa oczekujemy na dziecko i o ile u mnie jest stabilnie to u dwóch nowych dziewczyn,które urodziły w 27 i 25 tc jest nieciekawie i to dodatkowo mnie nakręca do płaczu i depresji że u mnie może tak być.
    Na głowę mi tu już siada,każdy pyta czy nie chcę psychologa. Plusem w tym szpitalu jest doradca laktacyjny. Na prawde pani Lucyna mega wspiera. A tak to maja takie kobiety jak ja gdzieś. Od paru dni jestem ostro przeziębiona nawet bałam się czy to nie jakieś zapalenie oskrzeli i poprosiłam czy ktoś mógłby nie zbadać. W odpowiedzi usłyszałam że to ginekologia i oni nic nie poradzą i mogę się wypisać

    Masakra... mialam podobnie z zapaleniem pecherza ;p tylko mialam mojego gina na oddziele i on ogolnie sie za mna wstawial. Psycholog to nie jest zle rozwiazanie.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na znanym lekarzu ten lekarz ma takie opinie ale gwałt to ciężkie oskarżenie.

    Paula kochana trzymajcie się i nie bój się poprosić o pomoc specjalisty jak potrzebujesz .ściskam mocno.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 12 października 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, szukam jakiegos sensownego ginekologa z Medicover.
    Przeczytalam kilka stron wczesniej ze glownie w Ginemedica macie ginow, takze zawężę nazwiska do tych co tam tez pracuja, moze macie jakies opinie na ich temat?

    Joanna Nestorowicz-Czernianin
    Krzysztof Symonowicz
    Małgorzata Wytyczak-Partyka

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 12 października 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie znam żadnego z tych nazwisk.

    U młodego wyszedł drugi ząb, trzeci w natarciu.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 12 października 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja nie znam żadnego z tych nazwisk.

    U młodego wyszedł drugi ząb, trzeci w natarciu.

    Szybko! A jak to znosi? U nas bylo juz lepiej a ida trojki i znow jest ciezko... 🙄

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 12 października 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szybko, szybko, Tomkowi wszystkie zęby wyszły jak innym wychodziły trójki dopiero, tutaj zapowiada się podobnie. Mikołaj od tygodnia ma biegunkę, początkowo obstawiałam Bexsero, bo zaczęło się tego samego dnia co szczepienie. Potem obstawiałam rotawirusa, ale zrobiłam badanie kału i wyszło negatywne. Nie wiem, może to od zębów. Przedtem robił po 2 kupy, a teraz jest ich 12. Najgorzej jest w nocy, bo przedtem całą noc miał suchego pampersa, siku i kupę robił dopiero rano, a teraz brzuch go wybudza, a jak zmieniam mu pieluchę to się rozbudza i trzeba go nosić. Słabo.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 12 października 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Hej, szukam jakiegos sensownego ginekologa z Medicover.
    Przeczytalam kilka stron wczesniej ze glownie w Ginemedica macie ginow, takze zawężę nazwiska do tych co tam tez pracuja, moze macie jakies opinie na ich temat?

    Joanna Nestorowicz-Czernianin
    Krzysztof Symonowicz
    Małgorzata Wytyczak-Partyka

    Symonowicz pracuje w Medicover? Wcześniej pracował w Luxmedzie i tam prowadził moja ciążę. Ogólnie byłam z niego bardzo zadowolona i polecam go zcalego serca. Żałuję że zrezygnował z pracy tam i zostałam bez ginekologa w połowie ciąży . Zawsze był bardzo dokładny . Polecam

    bertha lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 13 października 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Symonowicz pracuje w Medicover? Wcześniej pracował w Luxmedzie i tam prowadził moja ciążę. Ogólnie byłam z niego bardzo zadowolona i polecam go zcalego serca. Żałuję że zrezygnował z pracy tam i zostałam bez ginekologa w połowie ciąży . Zawsze był bardzo dokładny . Polecam
    Dokładnie to w Medipartner chyba pracuje, a to grupa Medicover i mi się wyświetla również on jako jedno z nazwisk dostępnych ginekologów.
    Dzięki za opinie!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2019, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie orientacyjne:) ile was mniej więcej wynosi prowadzenie prywatnie ciąży? Fajnie jakbyście też napisały do kogo chodzicie:) jak wiecie z NFZ i normalnymi lekarzami to ciężko we Wrocławiu....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli miałbym uśrednić to trzeba liczyć ok 300 zł na miesiąc z badaniami. Czasami więcej czasami mniej. My chodzilysmy w większości do Krzysztofa Fabiańskiego przyjmuje prywatnie w ginemedica a na co dzień pracuje w szpitalu na Chałubińskiego.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 października 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm wizyty 200 zl ( teraz widze, ze wszedzie sa drozsze 250-300), badania z krwi co miesiac ok 100 zl, pierwsze badania przed zalozeniem ksiazeczki najtaniej chyba w Dolmedzie ok 400 zl, 3x badania prenatalne usg 300 zl (pewnie teraz tez drozsze). Mi na kazdej wizycie od 18tc robil wymaz i MUCHE jednorazowo (mucha 200 a zwykle wymazy 50).
    I wizyty musialam miec czesto juz pod koniec i co chwila wymaz... to miesiecznie nawet i 600-800 wychodzilo...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wielkie dzięki! mam jeszcze pytanie, bo nie wiem czy tak mogę zrobić? mam umówioną wizytę na nfz ale dopiero na połowę grudnia. Czy mogłabym na początku pójść prywatnie, założyć książeczkę ciąży, a później kontynuować na nfz? nie będzie z tym problemów? czy w takim wypadku gin z nfz bedzie wpisywał dane do istniejącej już książeczki czy będzie musiała mi nową robić? orientuje się któraś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Hmmm wizyty 200 zl ( teraz widze, ze wszedzie sa drozsze 250-300), badania z krwi co miesiac ok 100 zl, pierwsze badania przed zalozeniem ksiazeczki najtaniej chyba w Dolmedzie ok 400 zl, 3x badania prenatalne usg 300 zl (pewnie teraz tez drozsze). Mi na kazdej wizycie od 18tc robil wymaz i MUCHE jednorazowo (mucha 200 a zwykle wymazy 50).
    I wizyty musialam miec czesto juz pod koniec i co chwila wymaz... to miesiecznie nawet i 600-800 wychodzilo...
    a co to jest mucha?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 października 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim.ang wrote:
    a co to jest mucha?

    Wymaz na chlamydie i dwie inne...
    Mozesz isc prywatnie a potem na nfz. Zalezy ns kogo trafisz i albo bedzie dalej pisal albo zalozy nowa. Raczej nie ma to znaczenia. Ja zmienialam w polowie lekarza i pisal w tej samej ksiazeczce.

    A do kogo idziesz na nfz jesli mozna spytac? Masz jakies opinie?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Wymaz na chlamydie i dwie inne...
    Mozesz isc prywatnie a potem na nfz. Zalezy ns kogo trafisz i albo bedzie dalej pisal albo zalozy nowa. Raczej nie ma to znaczenia. Ja zmienialam w polowie lekarza i pisal w tej samej ksiazeczce.

    A do kogo idziesz na nfz jesli mozna spytac? Masz jakies opinie?

    Umówiona jestem do dr. Tlolki, czytałam, że ma dobre opinie, no ale rejestrowałam się na przełomie sierpnia i września na grudzień więc terminy słabe.... liczę, że jak już będę u niej to będę "wciskana" ale co z tego wyjdzie to się w sumie okaże, innej alternatywy nie mam

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 16 października 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim.ang wrote:
    Umówiona jestem do dr. Tlolki, czytałam, że ma dobre opinie, no ale rejestrowałam się na przełomie sierpnia i września na grudzień więc terminy słabe.... liczę, że jak już będę u niej to będę "wciskana" ale co z tego wyjdzie to się w sumie okaże, innej alternatywy nie mam

    Raczej jak już to i tak musi chyba co miesiąc wizytę oferować? Choć nie jestem pewna... Moja kuzynka prowadziła ciążę na grobli u Walaska na nfz - tylko podobno badania nie są na nfz, teraz prowadzi u Papierza na młodych techników. Oni chyba mają ciut lepsze terminy. Ale opinię mam od niej i widziałam na fb, że Papierza polecają.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Raczej jak już to i tak musi chyba co miesiąc wizytę oferować? Choć nie jestem pewna... Moja kuzynka prowadziła ciążę na grobli u Walaska na nfz - tylko podobno badania nie są na nfz, teraz prowadzi u Papierza na młodych techników. Oni chyba mają ciut lepsze terminy. Ale opinię mam od niej i widziałam na fb, że Papierza polecają.
    no właśnie na to liczę, poprzednie ciąże prowadziłam u innej i właśnie też terminy miała 2 msc, a mnie wciskała co miesiąc.
    Co do innych ginekologów, preferuje póki mogę kobietę wiec na razie poczekam na ten grudzień...
    Mam nadzieję, że badania tam będą już bezpłatne, z tego co pamiętam (dzwoniłam do tylu gin że już się gubię, muszę przedzwonić i się upewnić heh) to przyjmuje w przychodni Kozanów.

    Seli lubi tę wiadomość

  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 16 października 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wam ☺️ dołączam się do was. Jestem rodowitą Wrocławianka☺️mam 28 lat. Od roku się staramy o dziadziusia. Jakoś od razu po ślubie zaczęliśmy wtedy jakoś na luzie ale nie wychodziło wiec poszłam do lekarza. Jeden i drugi lekarz beznadziejny. Dopiero trzeci konkrety, powiedział co mi jest. Badania męża ładne. Więc to do mnie coś uczepilo i nie chcę puścić 😅 dziadostwo.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ