Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verita wrote:
    Ja nie podaje nic ewentualnie wodę jak chce. Ale często kręci głową i nic nie chce. Picia mleka z butli chciałam uniknąć.
    U nas trójki wychodzą na całego, strasznie marudna jest a mimo to dzisiaj tylko dwie pobudki w nocy. Obudziła się już o 5 ale to do przeżycia. Myślę że jak zupełnie skończymy z kp to będzie spala dłużej. Teraz pewnie w podświadomości wie że zaraz będzie cycek więc od tej 4 kręci się już i śpi niespokojnie.

    My jutro mamy zaległe nmr.
    Verita jak po szczepieniu? Mieliście tylko mmr czy pneumo też?
    Bo mi mówili że jedno i drugie ale wolałabym chyba rozdzielić.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia ze żłobkiem, oby dzielnie wytrwała bez infekcji :)
    I jak Kubie się podoba na basenie? Gdzie w końcu chodzicie?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, my tez dzis 1.5 h 😁 bylo dosc dobrze.

    verita lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • verita Przyjaciółka
    Postów: 90 114

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dla dzielnych zlobkowiczow ^^

    Future my podaliśmy mmr i ospę na jednym. Raczej podaje się żywe z żywymi więc ja bym pneumo nie podała. Na ten moment a była szczepiona w czwartek zero skutków.

    Prevenar 13 podamy później może i za 3 miesiące dopiero. Wcześniej jeszcze ostatnia dawkę bexero.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2019, 07:38

    futuremama lubi tę wiadomość

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Powodzenia ze żłobkiem, oby dzielnie wytrwała bez infekcji :)
    I jak Kubie się podoba na basenie? Gdzie w końcu chodzicie?
    Paula jeżdżą gdzieś na strzegomską, ponoć tam w firness academy jest basen. Widziam tylko na zdjeciach i filmikach z wewnątrz.
    Kuba jest zachwycony, inne dzieci też razem z nami rodzicami :)
    Mają fajne zajęcia, głębokość taka ze spokojnie stoją. Często ktoś z rodziców tam jest w razie czego żeby pomóc ale jak to się jedna mama śmiała że ona ogarnęła dwoje dzieci a panie w tym samym czasie całą resztę :D

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj Hania była 2h już sama. Pół godziny ostatnie ponoć marudzila ale tak że dała się zabawić. Mikołaja się nie bała, zdjęcie jest 😂
    Oczywiście na wejściu info że w innej grupie ale jednak 3 przypadki bostnonki.
    Teraz jest juz trochę inaczej bo jednak Kuba przedszkolak ma styczność z różnymi zarazkami, ona też codziennie w przedszkolu także licze że trochę odporności juz ma. Zobaczymy

    Paula_071 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Paula jeżdżą gdzieś na strzegomską, ponoć tam w firness academy jest basen. Widziam tylko na zdjeciach i filmikach z wewnątrz.
    Kuba jest zachwycony, inne dzieci też razem z nami rodzicami :)
    Mają fajne zajęcia, głębokość taka ze spokojnie stoją. Często ktoś z rodziców tam jest w razie czego żeby pomóc ale jak to się jedna mama śmiała że ona ogarnęła dwoje dzieci a panie w tym samym czasie całą resztę :D

    Tak wiem gdzie to, chodziłam tam na squasha zanim zostałam matką ;)

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego dla Mikołaja z okazji pierwszych imienin 😁

    I dla pozostalych dzieciakow z okazji mikolajek, a nam mamom zycze snu 😂

    Paula_071, futuremama lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy :) i wzajemnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 18:19

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli jak Gabryś w żłobku daje radę?

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 02:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Seli jak Gabryś w żłobku daje radę?

    W srode wieczorem ja jelitowka, a on w czwartek ;p wiec w czwartek i wczoraj juz nie byl... Lagodnie przeszedl bo zwymiotowal tylko 5 razy i byly dwie giga 💩, ma gil po pas 🤣 wiec chyba tydzien z glowy...

    Ale w srode sam rece wyciagal do pani i szedl ;) i podobno niezle bylo. Ogolnie wiadomo, ze uwielbia jesc 🤣😂

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli no to piękny początek :D
    Ja Hanię póki co caly czas na 2h daję. W przyszłym tyg coś Pani mówiła o drzemce ale raczej jeszcze nie chcę. W sensie zostawię 2,5h a dopiero w kolejnym tyg na drzemke. Do 7.01 mamy czas więc póki co mi się nie spieszy.
    Śniadanie swoję daję bo nie opłaca mi się póki co catering i zazwyczaj w miarę zjada. Tylko tam jest dopiero o 9 więc w domu je jedno a tam ma drugie :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Seli no to piękny początek :D
    Ja Hanię póki co caly czas na 2h daję. W przyszłym tyg coś Pani mówiła o drzemce ale raczej jeszcze nie chcę. W sensie zostawię 2,5h a dopiero w kolejnym tyg na drzemke. Do 7.01 mamy czas więc póki co mi się nie spieszy.
    Śniadanie swoję daję bo nie opłaca mi się póki co catering i zazwyczaj w miarę zjada. Tylko tam jest dopiero o 9 więc w domu je jedno a tam ma drugie :D

    U nas oni mają na miejscu robione, nie catering, nie wiem jak to cenowo wyjdzie ale chyba nie można swojego przynosić.... :P Dziś ma tylko gile, więc nie jest źle. Może w połowie tygodnia go puszczę, zobaczę :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • verita Przyjaciółka
    Postów: 90 114

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spóźnione sto lat dla Mikołaja :)

    Futuremama jak dobrze znosi to ja bym adaptacji nie przeciągała. A z tego co pisałaś jest ok.

    U nas tydzień skończony a dziś temperatura. No życie :) pewnie jutro nie pójdzie chyba że to po mmr bo jest akurat skończona 9 doba a często właśnie nawet w 10 dobie jest trochę podwyższona temperatura. Zobaczymy. Jak nie to biorę zwolnienie na nią bo moja mama nie może przyjechac bo sama chora.

    Paula_071, futuremama lubią tę wiadomość

  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita, mój miał 9 dnia gorączkę, a 10 dnia doszła wysypka. Trochę się pomęczyl po tej szczepionce. W ogóle moje dzieci często mają nopy.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • verita Przyjaciółka
    Postów: 90 114

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja moja Anię jednak puściłam. Od 15 wczoraj nie miała temperatury a nic jej na zapas nie podawałam. Ma trochę kataru i kaszlu ale bez przesady. Bywało dużo gorzej. Zgłaszałam Paniom co i jak więc czuję się spokojna.

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verita niby dobrze ale pod koniec pobytu jednak już jest taka że na rączkach u pani.
    Dziś pierwszy raz nie chciała iść ale wczoraj robiliśmy roczek więc masa wrażeń i fatalna noc. Młody też przeżywał.
    Mnie rozłożyło więc w połączeniu z taką nocą czuję się jakby walec mnie przejechał.
    Zobaczymy jak Hania dziś przeżyje, jutro będzie miała tam urodzinki...

    Seli u nas 15zł/ dzień płacisz także jak ona tylko śniadanie tam je to byłoby kosztowne śniadanie :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Verita niby dobrze ale pod koniec pobytu jednak już jest taka że na rączkach u pani.
    Dziś pierwszy raz nie chciała iść ale wczoraj robiliśmy roczek więc masa wrażeń i fatalna noc. Młody też przeżywał.
    Mnie rozłożyło więc w połączeniu z taką nocą czuję się jakby walec mnie przejechał.
    Zobaczymy jak Hania dziś przeżyje, jutro będzie miała tam urodzinki...

    Seli u nas 15zł/ dzień płacisz także jak ona tylko śniadanie tam je to byłoby kosztowne śniadanie :D

    U nas chyba 8 zl 🤷‍♀️ ale tez nie mozna nic swojego przyniesc. Nawet kubka czy butelki by dziecko z niego pilo... Ale ogolnie panie mile i wydaje mi sie w porzadku.
    U nas gile po pas i chyba ten tydzien odpuscimy bo co prawda woda mu tylko leci ale mamy zalegle wizyty po rodzinie 🤦‍♀️ lepiej by byl zdrowy...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • verita Przyjaciółka
    Postów: 90 114

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też nic swojego nie można. U nas za wyżywienie 6,50 ale jest tak super że nie narzekam na nic. Moja mała zjada wszystko do ostatniego okrucha.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verita wrote:
    U nas też nic swojego nie można. U nas za wyżywienie 6,50 ale jest tak super że nie narzekam na nic. Moja mała zjada wszystko do ostatniego okrucha.

    Moj na razie mial sniadania ale tez duzo zjada 😂 Panie sie smieja, ze jak tylko sadzaja to jest szczesliwy 🤭

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ