X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia :)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia :)

Oceń ten wątek:
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 20 listopada 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja jestem z Wrocławia :)

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Vi Znajoma
    Postów: 21 20

    Wysłany: 27 listopada 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy polecicie jakiegoś lekarza z LuxMed?
    Miałam umówioną wizytę na monitoring owulacji ale gin odwołał :-(
    Chciałabym do kogoś sprawdzonego trafić, mam złe doświadczenia z lekarzami z przypadku :-(

    HELP!

    Vi
  • aznarepse Koleżanka
    Postów: 47 22

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio byłam bardzo zadowolona po wizycie u pani Doroty Kaszubkiewicz-Wardęga. W porządku był też Piotr Rubisz. W LuxMedzie trudno się umówić do kogoś konkretnego, czasami ktoś fajny wyskoczy na ostatnią chwilę, jak zwolni się termin. Ja zawsze wrzucam nazwisko na znanylekarz.pl i jak ma przynajmniej 4 gwiazdki to biorę. Niestety większość ma 1-2 gwiazdki. Ciężko o kogoś ogarniętego, bo są bardzo oblegani.

    Vi lubi tę wiadomość

  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 29 listopada 2017, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vi wrote:
    Dziewczyny, czy polecicie jakiegoś lekarza z LuxMed?
    Miałam umówioną wizytę na monitoring owulacji ale gin odwołał :-(
    Chciałabym do kogoś sprawdzonego trafić, mam złe doświadczenia z lekarzami z przypadku :-(

    HELP!
    Ja chodziłam do Agnieszki Pajtasz. Ale mi też się nic konkretnego nie działo, nie byłam w ciąży ani się nie starałam więc o takich większych kompetencjach nie mogę się wypowiedzieć. Na pewno nie było problemu ze skierowaniami na badania.

    Vi lubi tę wiadomość

  • Vi Znajoma
    Postów: 21 20

    Wysłany: 29 listopada 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kacha00 wrote:
    Ja chodziłam do Agnieszki Pajtasz. Ale mi też się nic konkretnego nie działo, nie byłam w ciąży ani się nie starałam więc o takich większych kompetencjach nie mogę się wypowiedzieć. Na pewno nie było problemu ze skierowaniami na badania.

    Dziękuję za info, niestety terminy dopiero na 2018 ale może w przyszłości skorzystam ;-)

    Vi
  • Vi Znajoma
    Postów: 21 20

    Wysłany: 29 listopada 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kacha00 wrote:
    Ja chodziłam do Agnieszki Pajtasz. Ale mi też się nic konkretnego nie działo, nie byłam w ciąży ani się nie starałam więc o takich większych kompetencjach nie mogę się wypowiedzieć. Na pewno nie było problemu ze skierowaniami na badania.


    Dziękuję za info, niestety terminy dopiero na 2018 ale może w przyszłości skorzystam ;-)

    Vi
  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 29 listopada 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! ja również jestem z wrocławia :) juz nie staraczka, ale zycze powodzenia! A Zuzia Ty chyba lipcówka bedziesz tak jak ja czy to juz sierpnien? Powodzenia!

    ps. polecam dr curyło i fabijsnksiego z ginemedica :)



  • kacha00 Znajoma
    Postów: 25 14

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vi wrote:
    Dziękuję za info, niestety terminy dopiero na 2018 ale może w przyszłości skorzystam ;-)
    Z terminami to często trzeba polować, bo dziewczyny odwołują wizyty i może się coś zwolnić :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :D ja jestem :)

    Dziś miałam wizytę u dr. Myszczyszyna :) Na razie jestem zadowolona, naprawdę potraktował mnie poważnie.

    We Wrocku mieszkam 3 lata i jeździłam 500 km do swojego ukochanego gina... Ale jeśli chce się starać i rodzić to muszę mieć kogoś równie dobrego tutaj...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    hej! ja również jestem z wrocławia :) juz nie staraczka, ale zycze powodzenia! A Zuzia Ty chyba lipcówka bedziesz tak jak ja czy to juz sierpnien? Powodzenia!

    ps. polecam dr curyło i fabijsnksiego z ginemedica :)


    Kochana z obliczeń wychodzi 31/07 albo 01/08 :)
    Tak naprawdę trzeba poczekać na USG. Dzisiaj byłam u gina ale jeszcze jest kropek :) kolejna wizyta 21.12 obym już ujrzała serduszko :)

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadaj na lipcówki na fioletową stronę :



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vi wrote:
    Dziewczyny, czy polecicie jakiegoś lekarza z LuxMed?
    Miałam umówioną wizytę na monitoring owulacji ale gin odwołał :-(
    Chciałabym do kogoś sprawdzonego trafić, mam złe doświadczenia z lekarzami z przypadku :-(

    HELP!
    Dr Natalia Kubat prowadziłem u niej ciąże i szczerze polecam. Dodatkowy + że pracuje (tzn pracowała na pewno w 2015) w szpitalu na Kamińskiego

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:55

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, do jakich ginów chodzicie? Podpinam się pod Magdę :)

    Ten Myszczyszyn był fajny przez pierwszą wizytę. Na drugiej powiedział, że jestem na razie bezpłodna i nie ma sensu mnie leczyć bo mam cukrzycę... A prawda jest taka, że nie zbadał nawet prolaktyny... A wychodzi, że to tu jest największy problem.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:56

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zastanawiam na Michałem Witkowskim jeszcze, ma ultrasonograf, zdjęcia z gabinetu i niby specjalizuje się w niepłodności ale kurczę nie wiem.

    W ogóle jestem zagubiona. Bo nie mam złych wyników... A objawy i testy owu wskazują, że ta owu jakaś jest, ale czy to świadczy o pękniętym pęcherzyku? Nie wiem :(

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:56

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • ania8306 Autorytet
    Postów: 2010 1050

    Wysłany: 10 grudnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja się zastanawiam na Michałem Witkowskim jeszcze, ma ultrasonograf, zdjęcia z gabinetu i niby specjalizuje się w niepłodności ale kurczę nie wiem.

    W ogóle jestem zagubiona. Bo nie mam złych wyników... A objawy i testy owu wskazują, że ta owu jakaś jest, ale czy to świadczy o pękniętym pęcherzyku? Nie wiem :(

    Na pewno specjalizuje się w niepłodności, ponieważ pracuje też w Invikcie ;-)

    7 lat starań: 2xIVF, 2xIUI, HSG, 3xHSC, niskie AMH, MTHFR 1298A-C układ homo, operacja -endometrioza głębokonaciekająca.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja się zapisałam na razię w ciemno do dr Curyły bo ma termin akurat przed moją przyszłą owulką i zaklepałam sobie termin do Fabijańskiego, bo on ma dopiero wolne na styczeń :D
    z dr Curyło miałam 2 razy przyjemność (bądź nie), zbagatelizował moje plamienia na początku ciąży, bo "z tym da się żyć", mimo, że miał wyniki jak prog spada - poroniłam

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2019, 18:56

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ