X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia i okolic:)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia i okolic:)

Oceń ten wątek:
  • Donek Koleżanka
    Postów: 48 13

    Wysłany: 16 listopada 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    kochana ja mam niedoczynnosc i chyba hashi bo na obrazie usg zapalenie i na rozpoznaniu mam autoimmunologiczne zapalenie, a wczoraj roblam ze skierowania anty tpo i MAM W NORMIE!!anty-TPO 9,96 IU/ml norma 0,00-34,00 na anty tg nie mialam skierowania ale po tym jak anty tpo wyszlo w normie to chyba sama zrobie na wlasna reke jeszcze anty tg, mi endo powiedzial tak ze jesli ciaza konczy sie w poblizu terminu miesiaczki to jak najbardziej jest to ksiazkowy przykład działan hashi, u mnie ciaze konczyły sie z terminem @ ale teraz nie wiem co mam myslec, musze czekac do wizyty 17 grudnia. Ale ogolnie słyszałam ze hashi jesli tarczyca jest niewyregulowane to sieje spustoszenie a plod traktuje jak ciało obce/zagrozenie ktore trzeba zniszczyc.
    U mnie hormony były w normie latalam tylko od endo do gina. Przeciwciala mam koło 100.Ale one niestety są i będzie trzeba z nimi żyć. Hashimoto to nieciekawa sprawa mi w ciągu roku tarczyca zmniejszyła się o 40% tym sposobem pewnie w ciągu najbliższych lat zaniknie całkiem. Czuję się dobrze na codzień to więc nie sądziłam,że wystąpią problemy w ciąży. Choć może to zwykła statystyka a nie wynik hasi.

    Mama Aniołka 11tc oraz Wiktorka 34 tc
    PCO, niedoczynność z Hashimoto, laiden hetero, niedobór białka s, dodatni antykoagulant tocznia
  • Donek Koleżanka
    Postów: 48 13

    Wysłany: 16 listopada 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę mi nie wyszło to cytowanie, pewnie dlatego,że pisze z telefonu :)

    Mama Aniołka 11tc oraz Wiktorka 34 tc
    PCO, niedoczynność z Hashimoto, laiden hetero, niedobór białka s, dodatni antykoagulant tocznia
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 16 listopada 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana a ta doktorka zajmuje sie "tematem doprowadzenia do ciazy"? czy to zwyklu ginekolog, ktory zajmuje sie juz uzyskana ciaza?

    Hmm nie wiem jak zajde to powiem :) narazie jesteśmy w trakcie tego procesu ale jest oddana i słucha

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Wrocławianek :) Co do lekarza godnego polecenia - Małgorzata Płatek, pracuje w Dolmedzie. Dużo kasy za wizytę ( badanie,cyto,usg - 220zł ) ,ale konkretna babka, odpowiada na pytania, wysłucha, doradzi, żarty jej się trzymają podczas badania bo zdaje sobie sprawę ,że nie każda kobieta to lubi :) Poza tym uprzejma, serdeczna. Z wynikami cytologii, cytomegalii, tsh i toksoplazmozy wchodzi się bez umawiania wcześniejszego, poza kolejką jeśli chcemy potwierdzić wyniki.

    Pozdrawiam i trzymam kciuki za zielone kropy :)!

  • Agnes81 Koleżanka
    Postów: 49 7

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Własnie w piatek trafilam na strone medifemina, kochana powiedz mi czy jak dostajesz skierowanie na badania to obowiazuje Cie ten cennik z labolatorium ktory jest na stronie?

    Nie korzystałam z laboratorium w medfemina, także nie mam pojęcia :)

  • Donek Koleżanka
    Postów: 48 13

    Wysłany: 16 listopada 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Platkowiej jest dobra kiedy nie ma większych problemów koleżanka z przegrodą w macicy do niej poszła i nie wykryła tego na usg. Ona zawsze o tym nie mówi i sprawdza czy trafiła na "fachowca". Po tym się do niej zrazilam ale ona jako jedyna zbadala mi piersi.

    Mama Aniołka 11tc oraz Wiktorka 34 tc
    PCO, niedoczynność z Hashimoto, laiden hetero, niedobór białka s, dodatni antykoagulant tocznia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla Ciebie gratulacje Futuremama :) pierwszy cykl szczęśliwy:)
    a Ty jeszcze nie na drugiej, fioletowej stronie mocy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama ja korzystam tylko i wyłącznie z diagnostyki, wyniki tez są przez neta i to czasem po 2-3h :) a jeżdżę na warszawska do szpitala bo tam mile i profesjonalne pielęgniarki są :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana idziesz do diagnostyki i mówisz ze chcesz kartę stałego klienta. I od razu ja dostajesz z logiem na konto i jeśli robisz badania w tym samym dniu masz wynik na necie. Ja miałam wynik tsh juz po 2 h.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Ania - a tą kartę w Diagnostyce tak od ręki się dostaje, nie trzeba płacić?
    Bo mi też najwygodniej do nich chodzić, a wyniki przez neta by się przydały. :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shabeel wrote:
    Witajcie.
    Ania - a tą kartę w Diagnostyce tak od ręki się dostaje, nie trzeba płacić?
    Bo mi też najwygodniej do nich chodzić, a wyniki przez neta by się przydały. :P
    Tak od reki. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja też do diagnostyki na badania się udam i o kartę poproszę. Parę koleżanek z brzuszkami też było zadowolonych z ich usług :) Ciekawe czy badają nasienie, to od razu bym męża wysłąła ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny znacie dobrego endokrynologa we wroclawiu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    To ja też do diagnostyki na badania się udam i o kartę poproszę. Parę koleżanek z brzuszkami też było zadowolonych z ich usług :) Ciekawe czy badają nasienie, to od razu bym męża wysłąła ;)
    tak wykonuja badanie nasienia tylko musisz powiedziec ze chcesz z morfologia u nas wykonuja je na warszawskiej 2 i chyba na opolskiej, jak chcesz to podesle Ci nr tel kom do tego goscia co je wykonuje :) a i cena 70 zł.




    edit: znalazłam :)
    Wrocław
    ul. Warszawska 2 (Szpital im. Falkiewicza)
    663 680 294

    Wrocław
    Opolska 131A
    663 680 845

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2014, 14:58

    shooa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja od maja br chodze do dr Marka Kwietnia. Polecila mi go kolezanka ktora miala problem z utrzymaniem ciazy. No i jej sie udalo... wyglada na to ze mi rowniez:) Dzis zrobilam test ciazowy i wynik wyszedl pozytywny:) Po 1,5 roku staran. Dr Kwiecien na wizycie tworzy pozytywna atmosfere, jest uprzejmy, odpowiada wyczerpujaco na wszystkie pytania. Obdarzylam go zaufaniem. Pod jego skrzydlami zrobilam badania hormonalne i hsg. Polecil mi tez przyjmowanie inofolicu 2 razy dziennie (w aptece internetowej za 30 zl). Co miesiac wykonywal mi monitoring owulacji.
    Mysle ze lekarz warty uwagi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, a jaki koszt wizyty i monitoringu?


    Ania, dzięki za namiar na Pana od nasienia :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, poleci któraś lekarza do monitoringu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i również sie przyłącze :-)

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    Witam i również sie przyłącze :-)
    Witamy, witamy:) opowiesz nam cos o sobie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy któraś z was zdecydowała się na korzystanie z usług Invicty albo Invimedu? A może jeszcze jakaś inna klinika? Badania robiłyście dopiero ze skierowaniem po wizycie czy na własną rękę?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ