X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia i okolic:)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia i okolic:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolec, masz rację, zrób hormony. Widzę, że z owulką u Ciebie ciężko? Mnie się 3mce temu cykl rozregulował i mój organizm postanowił nie owulować. Dwa ostatnie cykle owulkę wywołuję dongiem. I też planuję badania hormonów, bo tu głównie trzeba szukać przyczyny takiego stanu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Shooa,
    właśnie jestem baaardzo zaskoczona tym cyklem bo do tej pory wszystko było jak w zegarku. Nie wiem od czego mi się tak rozregulowało...
    Nic to czekamy na @ i będziem się monitorować... kiedyś musi się udać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się bardzo zdziwiłam na pierwszy bezowulacyjny jak w 15 dc nie miałam śluzu ani żadnych objawów owulki, nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało (przynajmnmiej nie zaobserwowałam). Ale uznaję to za psikus starającego się organizmu, żeby zbyt łatwo nie było :/ ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz jak jest?
    Dalej zdażają się bezowulacyjne czy w normie - a to był jeden z tych co mogą się pojawić? :)
    Ja mam nadzieję, że u mnie to jednorazowy wyskok i chyba pierwszy raz w życiu nie mogę się doczekać @

  • anetaa1607 Autorytet
    Postów: 342 375

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,czy jest tu może ktoś z Wałbrzycha???:) pozdrawiam

    Julcia
    05.05 1766g (31tyg3dni)
    89fa27c30b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    A teraz jak jest?
    Dalej zdażają się bezowulacyjne czy w normie - a to był jeden z tych co mogą się pojawić? :)
    Ja mam nadzieję, że u mnie to jednorazowy wyskok i chyba pierwszy raz w życiu nie mogę się doczekać @


    no właśnie kolejnym to samo...byłam pewna, że po jednym bezowulacyjnym kolejny będzie normalny. ale jak koło 13-14 dc nie miałam śluzu ani żadnych innych objawów owulacji, wzrostu libido, szyjka nisko itd. to stwierdziłam, że historia się powtarza. Znowu włączyłam dong quaia i czekałam na owulkę. W trakcie musiałam zwiększyć dawkę bo widziałam, że nie działa tak silnie jak w pierwszym cyklu, ale chyba owulki się doczekałam (tak wynika z wykresu, śluzu, szyjki itd.)
    Efektu nie widać (10dpo a test jedna kreska), ale w kolejnym cyklu robię badania hormonów i uderzam na monitoring sprawdzić jak wygląda sytuacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    shooa u Michalika akurat jestem teraz, ale nie wiem jak u niego z monitoringiem.
    Na razie tylko jedna wizyta, więc za dużo nie mogę powiedzieć. W pt mam genetyczne.


    ja jednak wybieram na monitoring corfamed, lepsza cena, dostępność w sobotę.
    a jeśli się okaże, że wymagam regularnych wizyt i konsultacji u specjalisty to może wtedy pójdę do Michalika :)

  • Gianna Autorytet
    Postów: 253 263

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Wrocławianki :)

    Ja mogę polecić moją gin. Dr. Urszula Sieradzka. Przemiła, delikatna i bardzo kompetentna. I nie naciąga na nic. Za to jeśli jakieś badania są potrzebne to po prostu je zleca, też nie ma problemu.

    W dodatku jest naprotechnologiem.
    Słyszałyście o napro? Jest tu jeden wątek o napro. Ja osobiście bardzo polecam.
    My dopiero 2 cykl starań, ale korzystamy z naprotechnologii, bo ponad rok temu urodziłam przedwcześnie synka. Tylko naprotechnolodzy nie zbagatelizowali tematu i dociekali przyczyny. Teraz kolejna ciąża będzie już ineczej prowadzona...
    Szkoda, że dopiero teraz ja mam taką wiedzę i mojego synka mam w niebie...

    "Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny trochę mnie nie było bo wyjechałam :-) staramy się z mężem od czerwca 2014 od samego początku z badaniami hormonalnymi mam podwyższona prolaktyne mąż też robił badania i ma mniej niż 4% prawidlowych plemników :-( ... trace nadzieję ale czytając wasze opinie i to że co chwile jakas z was fasolkuje :-) bardzo mnie to podbudowuje :-) i wiem że watro jest się wzajemnie wspierać :-)

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a jak reszta parametrów nasienia? u nas tez problem meski

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane a mi powiedziala doktor w klinice nieplodnosci, ze z moim pcos i z mojego slabym nasieniem jedynie in vitro - ze inseminacja marne szanse by podzialala w naszym przypadku...

    to mojego wynik nasienia sprzed pol roku:

    Odczyn 8,5 >=7,2, Uplynnienie 90 min < 60 min, liczba plemnikow 26 mln/ml >= 15 mln , calkowita ilosc plemnikow w ejakulacie 78 mln >= 39 mln, plemniki o prawidlowej morfologi 19 % >= 4 %, ruchliwosc ogolna 30% >= 40%, ruch postepowy szybki i wolny w kat A i B 24% >=32%. A tego to juz kompletnie nie rozumiem leukocyty 1-0-2 , erytrocyty 0-0-1, nablonki 1-0-0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ti Aniu nie widze problemu w nasieniu:/ jedynie upłynnienie i ruch ale ten ruch tez nie jest najgorszy...a w jakiej klinice byliscie?


    oczywiście ivf płatne z własnej kieszeni ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za opinie w sprawie nasienia... bylismy w Invicta we Wroclawiu no i dr namawiala strasznie na refundowane in vitro. Teraz czekam na udokumentowanie rocznego leczenia i 6 cykli z clo - jak mi moj lekarz wystawi, to pewnie zalapiemy sie na rzadowe ivf, a jak nie to zaplacimy za wszystko sami...

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja również się podlacze :-)

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    dziekuje za opinie w sprawie nasienia... bylismy w Invicta we Wroclawiu no i dr namawiala strasznie na refundowane in vitro. Teraz czekam na udokumentowanie rocznego leczenia i 6 cykli z clo - jak mi moj lekarz wystawi, to pewnie zalapiemy sie na rzadowe ivf, a jak nie to zaplacimy za wszystko sami...
    A ile się staracie? I co u was szwankuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, my staramy sie od konca sierpnia 2013, ja mam pcos, a moj problem z ruchliwoscia... a u was muriella jaki problem?

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie progesteron lekko podwyzszony a z plemnikami morfologia 1% dobrych reszte ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko do was jakiego lekarza polecacie ?

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodzę do jakubowa jest to lekarz który tez pracuje w klinice niepłodności.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja chodzę do jakubowa jest to lekarz który tez pracuje w klinice niepłodności.
    a gdzie przyjmuje ja obecnie jestem w trakcie szukania dobrego lekarza

    muriella lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ