X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia i okolic:)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia i okolic:)

Oceń ten wątek:
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszytskie wrocławskie straczki! :) i ja się przyłączę :)

    Ja kilka dni temu dowiedziałam się o niedoczynności tarczycy (TSH 11,3) - znalazłam ponoć bardzo dobrego endokrynologa: dr Grzegorz Gawryś. Idę do niego 14.01 - dam znać jakie odczucia po wizycie - może komuś się przyda ;)

    Jeżeli chodzi o ginekologa to wcześniej cały czas korzystałam z usług Lux Medu (dalej mam tam wykupiony pakiet), ale nie trafiłam tam na "dobrego" lekarza...a chciałabym teraz na okres starań i potem prowadzenia ciąży mieć stałego gina.
    Znalazłam więc bardzo polecanego ginekologa dr Maciej Orzechowski - zajmuje się diagnostyką niepłodności - też może komuś się przyda ;)

  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izolecc - ja np. teraz przed wizytą u endo wykonuję na własną rękę badania dot. tarczycy, żeby już iść do lekarza z pakietem wyników i żeby od razu na tej pierwszej wizycie mógł już powiedzieć coś konkretnego i może nawet rozpocząć leczenie.

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    I ja pochodze z okolic Wrocławia, więc dołacze jeżeli można :-)

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agatka! Super, że wątek się odświeżył ;)

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie. Tylko szkoda ze tak mało nas tu.
    Watek widziałam już dawno tylko nie tętni jakoś życiem

    Czas to zmienić :-)

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • Gabi. Przyjaciółka
    Postów: 162 40

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem za! :) Jak się czujesz w ciąży Agatka? W którym cyklu starań się udało?

  • agatka196 Autorytet
    Postów: 3135 2356

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się całkiem dobrze. Troche brzuch pobolewa jak na @.

    My tym razem się nie staraliśmy aż tak tylko na zadadzie co ma być to będzie. Miałam brać tabletki antykoncepcyjne, nawet lekarz dał mi je w prezencie. Jednak doszłam do wniosku że rozleguluje mi cała gospodarke hormonalna i ich brać nie będę.
    Od poronienia minelo dopiero 3 miesiace, I tyle mieliśmy poczekać. Do tego doszedł problem z tarczyca w grudniu. Tej ciazy nie spodziewałam się.
    Wcześniej to nawet 15 miesiecy sie staralismy. Nie sadziłam że tak szybko się uda.

    shooa lubi tę wiadomość

    Mam 4 Aniołki w niebie. Boże czuwaj nad nami
    16udk0s3stit4jg4.pngklz9df9hfp6o5oq3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi. wrote:
    Witam wszytskie wrocławskie straczki! :) i ja się przyłączę :)

    Znalazłam więc bardzo polecanego ginekologa dr Maciej Orzechowski - zajmuje się diagnostyką niepłodności - też może komuś się przyda ;)

    Hej Gabi,
    mam pytanie co do tego lekarza- Orzechowskiego- czy on przyjmuje też we Wrocławiu. Na znany lekarz jest tylko Milicz/ Krotoszyn.
    Rzeczywiście ma dobre opinie...

  • just_me Debiutantka
    Postów: 15 54

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Hej dziewczyny. Czy któraś z was zdecydowała się na korzystanie z usług Invicty albo Invimedu? A może jeszcze jakaś inna klinika? Badania robiłyście dopiero ze skierowaniem po wizycie czy na własną rękę?

    Leczę się w invimedzie. Od wiosny zeszłego roku. W ciążę próbuję zajść już od prawie dwóch lat.
    Do invimedu pokierował mnie doktor, który w końcu stwierdził u mnie pcos. Wcześniejsi lekarze jakoś tego nie widzieli i nie wiele robili sobie z tego, że okresu nie mam ;)

    2x[*] luty 2015

    201604267252.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Hej dziewczyny. Czy któraś z was zdecydowała się na korzystanie z usług Invicty albo Invimedu? A może jeszcze jakaś inna klinika? Badania robiłyście dopiero ze skierowaniem po wizycie czy na własną rękę?
    Hej ja wybrała Invicte miałam juz kontakt z dr Gruszczynska(swietna babeczka i lekarz) a teraz oddajemy sie pod opieke samego profesora Krzysztofa Łukaszuka ze wzgledu na problem meski

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi. wrote:
    Witam wszytskie wrocławskie straczki! :) i ja się przyłączę :)

    Ja kilka dni temu dowiedziałam się o niedoczynności tarczycy (TSH 11,3) - znalazłam ponoć bardzo dobrego endokrynologa: dr Grzegorz Gawryś. Idę do niego 14.01 - dam znać jakie odczucia po wizycie - może komuś się przyda ;)

    Jeżeli chodzi o ginekologa to wcześniej cały czas korzystałam z usług Lux Medu (dalej mam tam wykupiony pakiet), ale nie trafiłam tam na "dobrego" lekarza...a chciałabym teraz na okres starań i potem prowadzenia ciąży mieć stałego gina.
    Znalazłam więc bardzo polecanego ginekologa dr Maciej Orzechowski - zajmuje się diagnostyką niepłodności - też może komuś się przyda ;)
    Kochana Gawrys nie dosc ze drogi to nie ma najlepszych opini niestety, sama miałam do niego isc ale stwierdziłam po opiniach ze wybiore kogos innego i tak trafilam do dr Jacka Daroszewskiego lekarz z tytulami naukowymi , nie naciaga na niepotrzebne badania jest super! startowałam z tsh 6,36 po 2 miesiacach leczenia tsh wzrosło do 8,89 zmiana dawki i leku i tak po niecałych 4 tyg tsh spadło na 2,63;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 16:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do ginekologa to u mnie lux med jest spalony! bo placiłam za pakiet nie małe pieniadze a kazdy gin bylam u 3 nie chciał mi zlecic badan podstawowych ,hormonow mimo ze powiedziałam ze staram sie o dziecko po tym ze mam cykle w miare regularne stwierdzili ze nie potrzebne sa badania.



    Przeniosłam sie do enel-medu i tak w czwartek ide na pierwsza wizyte do doktora Jakubowa, miałam juz z nim stycznosc w klinice invicta i wiem ze ma duze pojecie o nieplodnosci i mysle ze bedzie dobrze mnie prowadził

    Jeszcze zobaczymy co wyjdzie po wizycie u prefesora w invikcie bo moze faktycznie tam sie przeniesiemy całkiem z leczeniem i tam tez pewnie pojde pod opieke dr Jabubowa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2015, 16:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    a polecacie jakiegoś lekarza od monitoringu? W sumie to nie wiem, czy pchać się już w leczenie niepłodości jeśli może wystarczy zwykła regularna kontrola.... Ehh sama nie wiem jak to ogarnąć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polećcie ginekologa ,który przyjmuje prywatnie, ale też pracuje w szpitalu. Z góry dziękuję!!! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w luxmedzie nie doświadczycie pomocy ginekologa w staraniach. Oni robią wszystko, żeby nie zlecić badań i spławić starającą się pacjentkę.
    Ostatnio jeden postanowił był szczery z moją koleżanką i jej powiedział wprost, że oni tu nie są od diagnozowania i leczenia niepłodności ani od zlecania tego typu badań, ale w "jednej z wrocławskich klinik" jako klient luxmedu ma się tam zniżkę i on poleca poszukać specjalistycznej kliniki.


    Też chcę od przyszłego mca spróbować monitoringu, żeby sprawdzić czy pęcherzyk pęka bo tego jeszcze nie wiem. i szukam jakiegoś gina, oprę się pewnie na opiniach z netu.


    Agatka196 jak czytam Twój i podobne posty w stylu "odłożyliśmy starania i się udało" to mnie napawają nadzieją, chyba to jest najlepsze co można zrobić :) zrobię tak po kolejnym cyklu z monitoringiem (oby nie było potrzeby :)) jak się przekonam, że wszystko ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    just_me wrote:
    Leczę się w invimedzie. Od wiosny zeszłego roku. W ciążę próbuję zajść już od prawie dwóch lat.
    Do invimedu pokierował mnie doktor, który w końcu stwierdził u mnie pcos. Wcześniejsi lekarze jakoś tego nie widzieli i nie wiele robili sobie z tego, że okresu nie mam ;)


    A jaki jest koszt wizyty w invimedzie? Można tam zrobić monitoring?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska9789 wrote:
    Dziewczyny polećcie ginekologa ,który przyjmuje prywatnie, ale też pracuje w szpitalu. Z góry dziękuję!!! ;)


    Gosia, niestety nie mam kogo polecić, ale sprawdź sobie listę lekarzy pracujących w szpitalu, który Cię interesuje, znajdź jego gabinet w necie i idź :)

    Ja tak ostatnio szukałam hematologa dla babci i się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak na koniec zamiast na początek, super, że wrocławski wątek się odświeżył :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. A słyszałyście może o dr. Myszczyszynie? Kiedyś do niego chodziłam ale tak o tylko na kontrole. Zastanawiam się czy on ogarnie temat... Póki co czekam na @ i idę zbadać hormony.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dziś wolne w pracy i tak z nudów sobie szukam lekarza do monitoringu cyklu w ewentualnym (TFU TFU TFU!!!) kolejnym cyklu.
    Ceny nie są zbyt zachęcające:/ w klinikach prywatnych np. medfemina 150zł pierwszy w cyklu, 50zł następne, jakiś nieznany mi ale z niełzymi opiniami dr T. Michalak ma pakiet 3 monitoringów w cyklu za 180zł. Ale trafiłam na stronkę Coframedu, moja kumpela w ciąży tam się bada i słuchajcie, mają monitoring 50zł i robią go też w sobotę. Przystępna cena :)

    Może któraś z Was też będzie zainteresowana i się przyda.


    Izolec, ja o nim nie słyszałam.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ