X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia i okolic:)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia i okolic:)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Już któraś osoba z kolei poleca Jakubowa. Gdzie on przyjmuje?
    Monitoringiem też się zajmuje, czy tylko bardziej specjalistyczną terapią?

    Szukam kogoś dobrego do monitoringu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    a gdzie przyjmuje ja obecnie jestem w trakcie szukania dobrego lekarza
    ja chodze do niego do enel-medu do Arkad Wrocławskich bo mam tam pakiet, a przyjmuje tez w invikcie tam pierwszy raz miałam z nim stycznosc

    -lekarz konkretny o dużej wiedzy niepłodności jaki i zenskiej tak i meskiej
    -nie zleca nie potrzebnych badan
    -nie naciaga na kase

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 21:18

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Hej,
    Już któraś osoba z kolei poleca Jakubowa. Gdzie on przyjmuje?
    Monitoringiem też się zajmuje, czy tylko bardziej specjalistyczną terapią?

    Szukam kogoś dobrego do monitoringu...
    co do monitoringu to napewno w invikcie jest taka opcja a w enel-medzie pewnie bys musiała sie z nim dogadać , ale podejrzewam ze nie bylo by problemu mimo ze enel med nie przewiduje takich usług.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam pakiet w luxmedzie ale tam nie moge nikogo dobrego znaleźć :-(

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    ja mam pakiet w luxmedzie ale tam nie moge nikogo dobrego znaleźć :-(

    W lux medzie nie ma sensu. Też mam tam pakiet i ledwo ich naciągnęłam na badania hormonów, żeby zaoszczędzić parę stówek.
    Lekarze tam sami mi radzili, żeby od razu iść do kliniki leczenia niepłodności bo oni się tym nie zajmują. Tak samo jak nie prowadzą monitoringu, itp.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa wrote:
    ja jednak wybieram na monitoring corfamed, lepsza cena, dostępność w sobotę.
    a jeśli się okaże, że wymagam regularnych wizyt i konsultacji u specjalisty to może wtedy pójdę do Michalika :)

    Hej Shooa- jak ten Corfamed? Byłaś już tam na monitoringu?
    Zadowolona? Ja się jeszcze zastanawiam nad Med Feminą...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    W lux medzie nie ma sensu. Też mam tam pakiet i ledwo ich naciągnęłam na badania hormonów, żeby zaoszczędzić parę stówek.
    Lekarze tam sami mi radzili, żeby od razu iść do kliniki leczenia niepłodności bo oni się tym nie zajmują. Tak samo jak nie prowadzą monitoringu, itp.

    No właśnie jak bylam ostatnio to masakra w tym luxmedzie lekarz kazal mi przyjsc za rok bo mowil ze pół roku to za mało na starania ...

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    ja mam pakiet w luxmedzie ale tam nie moge nikogo dobrego znaleźć :-(
    lekarze z lux med to porażka, tez miałam tam pakiet ale zrezygnowałam, nawet skierowania na głupia morfologie nie mogłam sie doprosic mimo ze miałam full opcje i nie małe peniadze placilam za abonament.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda bo wywalil mnie kazal sie starac a jak nie wyjdzie przyjsc za rok hehe

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana kłam ze ponad rok się staracie. Bo was będą olewac i odsyłac,ja swojego byłego gina posłucham i co jesteśmy rok w plecy. Bo ten rok był dla natury.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem co im zależy jak i tak sie im płaci bo chodzi się prywatnie praktycznie ... poza tym albo jak np z luxmedu pakiet maja oplacany masakra

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Hej Shooa- jak ten Corfamed? Byłaś już tam na monitoringu?
    Zadowolona? Ja się jeszcze zastanawiam nad Med Feminą...

    Izolku, jeszczd nie bylam na monitoringu w Corfamedzie. Raz ze za wczesnie dopiero dwa temu @ sobie poszla, a dwa nasze starania musimy narazie odlozyc przez wyniki nasienia i hormonow meza i musze sie nim zajac bo tu juz jest powazny problem. Tyle kasy juz wydalam w ciagu tygodnia na badania wydalismy ( robil jezzcze pakiet chlamydia, urea i myko) ze chyba w tym mcu monitoring odpuszcze albo pojde tylko ze dwa razy tak popatrzec czy wszystko sie kreci, czy owulka bez wspomagaczy wrocila itd. mozemy sie za wymienic spostrzezeniami u porownac gdzie lepiej Medfemina czy Corfamed :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana kłam ze ponad rok się staracie. Bo was będą olewac i odsyłac,ja swojego byłego gina posłucham i co jesteśmy rok w plecy. Bo ten rok był dla natury.

    Wlasnie..jak sobie mysle o tych wszystkich lekarzach ktorzy mowili ze badan sie przed ciaza nie robi to mnie szlag trafia. Rozumiem ze nie moga wszystkich badac ale w czasach kiedy nieplodnosc jest powaznym problemem to te minimum mogliby zlecac chociaz na prosbe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak trafilam do mojego lekarza pierwsze co zrobił to wysłał mnie na badania ale pech chciał że moj lekarz miał wypadek i teraz musze szukac innego :-(

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shoa powodzenia z leczeniem męża. Mam nadzieję, że szybko uda wam się to ogarnąć. My ten cykl lecimy na testach owulacyjnych ale jesli nic z tego nie wydzie to umówię się do Med Feminy i dam znać :) ( choć mam nadzieję, że nie będę musiała)
    Z drugiej strony u nas też się okazało, że mój mąż ma teżyczkę- niedobór magnezu, potasu i być może hormonów tarczycy/ przytarczyc- to wyjdzie dopiero po badaniach. To też może mieć przecież wpływ na jego nasienie... Zobaczymy co powiedzą lekarze- choć cały czas mam nadzieję, że to ostatni cykl starań ( jak każda z nas: :):)

    shooa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Izolku i jakbyś jednak korzystała z usług Med Feminy (oby nie:)) to podziel się później wrażeniami. Obiecuję to samo w corfamedzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat :)
    Co tam u was dziewczęta?
    Ja leżę w łóżku drugi dzień rozłożona zapaleniem zatok :(
    Mam nadzieję, że u was lepsze nastroje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2015, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello ja chyba zapalenie oskrzeli :-( leżę i spać nie mogę bo dusi mnie chyba w tym cyklu już nici ...

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    ja po pierwszej wizycie w Med Feminie ( niestety).
    Ogólnie jestem zadowolona. Babka nie gadała głupot żeby czekać rok itp. Nawet chyba zrozumiała na czym polega moja wada serca- jak jej tłumaczyłam. Więc kobieta rokuje :)
    Zrobiła mi USG- 7 dc a w prawym jajniku pęcherzyk 18 mm. Wygląda na to, że ten cykl też będzie krótki. Jeśli będzie owulka to dostanę lutkę na wszelki wypadek. Jeśli nie będzie- to będziemy obserwować jeszcze ze 2-3 cykle i wtedy będziemy decydować co dalej. Póki co jeśli nie zaskoczymy w tym cyklu to czeka mnie jeszcze przeprawa żeby męża wysłać na badanie nasienia.... Ehh oby się udało. Ogólnie mamy przed sobą intensywną resztę tygodnia <3 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc a u kogo byłas?

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ