Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia i okolic:)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia i okolic:)

Oceń ten wątek:
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 21 stycznia 2015, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    shooa u Michalika akurat jestem teraz, ale nie wiem jak u niego z monitoringiem.
    Na razie tylko jedna wizyta, więc za dużo nie mogę powiedzieć. W pt mam genetyczne.

hchy9jcgq0p4n3jr.png
    👦08.2015 👧12.2018
    💔12.2020, 01.2021
  • shooa Autorytet

Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    A teraz jak jest?
    Dalej zdażają się bezowulacyjne czy w normie - a to był jeden z tych co mogą się pojawić? :)
    Ja mam nadzieję, że u mnie to jednorazowy wyskok i chyba pierwszy raz w życiu nie mogę się doczekać @

no właśnie kolejnym to samo...byłam pewna, że po jednym bezowulacyjnym kolejny będzie normalny. ale jak koło 13-14 dc nie miałam śluzu ani żadnych innych objawów owulacji, wzrostu libido, szyjka nisko itd. to stwierdziłam, że historia się powtarza. Znowu włączyłam dong quaia i czekałam na owulkę. W trakcie musiałam zwiększyć dawkę bo widziałam, że nie działa tak silnie jak w pierwszym cyklu, ale chyba owulki się doczekałam (tak wynika z wykresu, śluzu, szyjki itd.)
    Efektu nie widać (10dpo a test jedna kreska), ale w kolejnym cyklu robię badania hormonów i uderzam na monitoring sprawdzić jak wygląda sytuacja.

qb3c3e5exlduo58i.png

IT'S A BOY! <3
    3jgxskjolv36r7wh.png
  • shooa Autorytet

Wysłany: 22 stycznia 2015, 10:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    shooa u Michalika akurat jestem teraz, ale nie wiem jak u niego z monitoringiem.
    Na razie tylko jedna wizyta, więc za dużo nie mogę powiedzieć. W pt mam genetyczne.

ja jednak wybieram na monitoring corfamed, lepsza cena, dostępność w sobotę.
    a jeśli się okaże, że wymagam regularnych wizyt i konsultacji u specjalisty to może wtedy pójdę do Michalika :)

qb3c3e5exlduo58i.png

IT'S A BOY! <3
    3jgxskjolv36r7wh.png
  • Gianna Autorytet

Wysłany: 22 stycznia 2015, 23:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Wrocławianki :)

Ja mogę polecić moją gin. Dr. Urszula Sieradzka. Przemiła, delikatna i bardzo kompetentna. I nie naciąga na nic. Za to jeśli jakieś badania są potrzebne to po prostu je zleca, też nie ma problemu.

W dodatku jest naprotechnologiem.
    Słyszałyście o napro? Jest tu jeden wątek o napro. Ja osobiście bardzo polecam.
    My dopiero 2 cykl starań, ale korzystamy z naprotechnologii, bo ponad rok temu urodziłam przedwcześnie synka. Tylko naprotechnolodzy nie zbagatelizowali tematu i dociekali przyczyny. Teraz kolejna ciąża będzie już ineczej prowadzona...
    Szkoda, że dopiero teraz ja mam taką wiedzę i mojego synka mam w niebie...

"Zamienię pustynię na pojezierze,
    a wyschniętą ziemię na wodotryski." Iz 41,18
    dqpr3e5ecs7r4rjb.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny trochę mnie nie było bo wyjechałam :-) staramy się z mężem od czerwca 2014 od samego początku z badaniami hormonalnymi mam podwyższona prolaktyne mąż też robił badania i ma mniej niż 4% prawidlowych plemników :-( ... trace nadzieję ale czytając wasze opinie i to że co chwile jakas z was fasolkuje :-) bardzo mnie to podbudowuje :-) i wiem że watro jest się wzajemnie wspierać :-)

muriella lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a jak reszta parametrów nasienia? u nas tez problem meski

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane a mi powiedziala doktor w klinice nieplodnosci, ze z moim pcos i z mojego slabym nasieniem jedynie in vitro - ze inseminacja marne szanse by podzialala w naszym przypadku...

to mojego wynik nasienia sprzed pol roku:

Odczyn 8,5 >=7,2, Uplynnienie 90 min < 60 min, liczba plemnikow 26 mln/ml >= 15 mln , calkowita ilosc plemnikow w ejakulacie 78 mln >= 39 mln, plemniki o prawidlowej morfologi 19 % >= 4 %, ruchliwosc ogolna 30% >= 40%, ruch postepowy szybki i wolny w kat A i B 24% >=32%. A tego to juz kompletnie nie rozumiem leukocyty 1-0-2 , erytrocyty 0-0-1, nablonki 1-0-0

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ti Aniu nie widze problemu w nasieniu:/ jedynie upłynnienie i ruch ale ten ruch tez nie jest najgorszy...a w jakiej klinice byliscie?

oczywiście ivf płatne z własnej kieszeni ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za opinie w sprawie nasienia... bylismy w Invicta we Wroclawiu no i dr namawiala strasznie na refundowane in vitro. Teraz czekam na udokumentowanie rocznego leczenia i 6 cykli z clo - jak mi moj lekarz wystawi, to pewnie zalapiemy sie na rzadowe ivf, a jak nie to zaplacimy za wszystko sami...

• muriella Koleżanka

Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja również się podlacze :-)

• muriella Koleżanka

Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    dziekuje za opinie w sprawie nasienia... bylismy w Invicta we Wroclawiu no i dr namawiala strasznie na refundowane in vitro. Teraz czekam na udokumentowanie rocznego leczenia i 6 cykli z clo - jak mi moj lekarz wystawi, to pewnie zalapiemy sie na rzadowe ivf, a jak nie to zaplacimy za wszystko sami...
    A ile się staracie? I co u was szwankuje?

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 stycznia 2015, 13:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, my staramy sie od konca sierpnia 2013, ja mam pcos, a moj problem z ruchliwoscia... a u was muriella jaki problem?

• muriella Koleżanka

Wysłany: 29 stycznia 2015, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mnie progesteron lekko podwyzszony a z plemnikami morfologia 1% dobrych reszte ok

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2015, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko do was jakiego lekarza polecacie ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2015, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodzę do jakubowa jest to lekarz który tez pracuje w klinice niepłodności.

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2015, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    ja chodzę do jakubowa jest to lekarz który tez pracuje w klinice niepłodności.
    a gdzie przyjmuje ja obecnie jestem w trakcie szukania dobrego lekarza

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2015, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Już któraś osoba z kolei poleca Jakubowa. Gdzie on przyjmuje?
    Monitoringiem też się zajmuje, czy tylko bardziej specjalistyczną terapią?

Szukam kogoś dobrego do monitoringu...

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2015, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    a gdzie przyjmuje ja obecnie jestem w trakcie szukania dobrego lekarza
    ja chodze do niego do enel-medu do Arkad Wrocławskich bo mam tam pakiet, a przyjmuje tez w invikcie tam pierwszy raz miałam z nim stycznosc

-lekarz konkretny o dużej wiedzy niepłodności jaki i zenskiej tak i meskiej
    -nie zleca nie potrzebnych badan
    -nie naciaga na kase

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 21:18

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2015, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc wrote:
    Hej,
    Już któraś osoba z kolei poleca Jakubowa. Gdzie on przyjmuje?
    Monitoringiem też się zajmuje, czy tylko bardziej specjalistyczną terapią?

Szukam kogoś dobrego do monitoringu...
    co do monitoringu to napewno w invikcie jest taka opcja a w enel-medzie pewnie bys musiała sie z nim dogadać , ale podejrzewam ze nie bylo by problemu mimo ze enel med nie przewiduje takich usług.

• nick nieaktualny

Wysłany: 1 lutego 2015, 21:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam pakiet w luxmedzie ale tam nie moge nikogo dobrego znaleźć :-(

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego