X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Wrocławia i okolic:)
Odpowiedz

Staraczki z Wrocławia i okolic:)

Oceń ten wątek:
  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Izoleccc przykro mi ze taka beta :-(

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczynam swoje starania teraz od monitoringu kogo polecacie do monitorowania?

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę do Med Feminy. Pierwsi wizyta 150 zl następne 50. Ogólnie jestem zadowolona ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak tam zyjecie kiedy testujemy ?

    muriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    u mnie nic z tego :( Ridż przyszedł :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też lipa 10 negatywne w 11dpo a więc nic z tego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izoleccc kochana w medfeminie tak wygląda monitoring ze pierwsza wizyta 150 a kolejne 50? czy wizyty kolejne tylko 50 zł? Powiedz mi jak odczucia są tam lekarze którzy wykazują chęć pomocy w staraniach? Bo ja puki co to trafiam na takich którzy mają to gdzieś i zamiast mnie poprowadzić to zostawiają mi wolna rękę :( a ja raczej potrzebuje takiego gina który powie ma pani zrobić to to i to a nie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2015, 07:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, tak monitoring tak wyglada- pierwsza wizyta 150 ale ona jest też jako wizyta ginekologiczna, następne w cyklu 50 zł.
    Lekarze są na prawdę spoko- większość z nich pracuje też na Borowskiej w szpitalu.
    Ja dopiero zaczynam z nimi przygodę ( teraz będzie drugi cykl) ale póki co jestem zadowolona. Może idź i spróbuj, może akurat się dogadacie. Z tego co gdzieś wyczytałąm to lek. Marek Kwiecień ogarnia trudniejsze przypadki więc może u ciebie też pomoże...
    Powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze u mnie oprócz tarczycy wszystko niby ok u nas bardziej problem męski no ale też bym chciała aby mnie ktoś konkretnie przebadal.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może spróbuj j nich. Myślę że nie zaszkodzi. Ja większość z nich kojarzę właśnie z Borowskiej jak miałam tam zajęcia i wydaje mi się że są dobrymi fachowcami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam u was?

    muriella lubi tę wiadomość

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 18 marca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam można do Was dołączyć?

    W lutym zaczęłam leczenie w Invicta, pierwsza wizyta u dr Walaśkiewicz i wrażenia w sumie takie se ;) specyficzna kobita. Zaliczyłam też kilka wizyt u dr Jakubowa i tutaj wrażenia duuuuuuuuużo lepsze, bardzo konkretny facet. Jestem już po pierwszej nieudanej IUI, teraz czekam na @ i jadę na kolejny monitoring, zobaczymy co będzie.

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej margo.
    Witam i życzę powodzenia:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej margo trzymam kciuki głowa do góry :-)

    muriella lubi tę wiadomość

  • muriella Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza? Jak tam dziewczyny idą wam starania?

    nikicia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po staremu nic się nie zmieniło chyba wrócę na monitoring :-(

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 21 marca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj wizyta w Invicta, od dzisiaj clo i w sobotę na monitoring. Jak wyhoduje jakieś porządne jajo to w okolicach pierwszego kwietnia czeka mnie druga IUI.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margo a jaki u was problem ? Ile się staracie?

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 22 marca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikicia86 wrote:
    Margo a jaki u was problem ? Ile się staracie?

    U nas największym problemem jest to, że niewiadomo jaki jest problem...Przestaliśmy się zabezpieczać jakieś 2,5 roku temu i byliśmy pewni, że szybko pójdzie. No niestety, po pół roku poszłam do lekarza i zaczęły się badania hormonów, monitoringi, clo, potem hsg wszystko ok. Później mąż zrobił badania wyszły marnie, ale zmieniliśmy trochę dietę, zaczął biegać, łykać suplementy dla sportowców i rok później badania wyszły bardzo dobrze. Teraz jesteśmy w Invicta i wizja in vitro coraz wyraźniejsza.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u ciebie jak hotmony?

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ