X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne staraczki ze śląska
Odpowiedz

staraczki ze śląska

Oceń ten wątek:
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 lipca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ja już powinnam, pomyślę nad konsultacją z innym lekarzem i badaniach :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 6 lipca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Dziewczyny dr Kucharek kiedyś przyjmowała w Gliwicach, niestety już tam nie przyjmuje. Z tego co widziałam na necie ma też swój gabinet w Bytomiu ale nie wiem czy to aktualna informacja. Ja na swoim organiźmie mam przetestowaną panią dr i naprawdę mogę ją polecić. Wykryła rzeczy, których inni lekarze nie wykryli posiadając lepsze maszyny.

    No i czemu z Gliwic uciekła? :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 6 lipca 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście 1 cykl staran to nie ma co. Badania jednak warto robić, zeby dziecku nei zaszkodzić potem.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 6 lipca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego mówię o braku paniki bo stres nie pomaga wcale. Jak będę widziała ze cos jest nietak (kobiety maja intuicje nie? :P ) to widzę ze w labku obok mnie mają pakiety badan. Strzelę caly ;) ale to nie wcześniej jak zimą a do tej pory mam nadzieję byc juz podwójna :D póki co czekam na owulke i tydzien po planuje proga zrobic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lipca 2017, 12:40

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 6 lipca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka - bo była rozchwytywana i miała już za dużo pacjentek ;P

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 6 lipca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nam wszystkim w tym roku się udało ;) trzymam za nas kciuki ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 6 lipca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi90 wrote:
    Oby nam wszystkim w tym roku się udało ;) trzymam za nas kciuki ;)

    Musi się udać :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 lipca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja też ze śląska :) była Katowiczanka, aktualnie Podbeskidzie (acz Śląsk nadal w końcu ;))

    MałaMi - jak nie robiłaś badań to chociaż podstawowe hormonalne. Wszystsko i tak trzeba samemu opłacić, może coś endo na NFZ może ale na pewno nie za wiele :( warto zrobić badania żeby późnej nie mieć stresów i poronień, którym często łatwo zapobiec małą tableteczką...! (Ja miałam bardzo wysoką prolaktyne np., dwa miesiące na lekach i spadła cudownie

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lipca 2017, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc pilik ;) ja tez była Katowiczanka teraz Gliwiczanka :D
    No niestety co do badan masz racje, na NFZ ciężko cokolwiek wyprosić jeśli oni nie widza wskazań a często nie widza...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 7 lipca 2017, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Czesc pilik ;) ja tez była Katowiczanka teraz Gliwiczanka :D
    No niestety co do badan masz racje, na NFZ ciężko cokolwiek wyprosić jeśli oni nie widza wskazań a często nie widza...

    Nawet nie zawsze chodzi o wskazania... po prostu wiele badań nie jest refundowanych albo tylko od specjalisty (np. Badanie krzepliwości dopiero refundowane od genetyka do którego trzeba dostać skierowanie a potem się do niego dostać... moze o trwać dluuugo...) albo są refundowane dopiero w ciąży (jak różyczka, tokso, itp.)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lipca 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Nawet nie zawsze chodzi o wskazania... po prostu wiele badań nie jest refundowanych albo tylko od specjalisty (np. Badanie krzepliwości dopiero refundowane od genetyka do którego trzeba dostać skierowanie a potem się do niego dostać... moze o trwać dluuugo...) albo są refundowane dopiero w ciąży (jak różyczka, tokso, itp.)

    No tak-zajdź w ciąże i dopiero potem sprawdź czy nie masz predyspozycji do chorób zagrażających jej-brawo za pomysł... No ale faktycznie cos w tym jest ze lepiej prywatnie pewne rzeczy robić mimo że ma się prawo do leczenia z NFZ przykre to... Ja po akcji pt.ospa w wieku 25 lat już nie zwątpię w nic :D

    Dziewczyny a jak tam pogoda w różnych rejonach Śląska? Ja dzisiaj w nocy zmarzłam, musiałam ogrzewanie włączyć nad ranem bo przeciez nie mogłam już. I wez człowieku mierz temperaturę miarodajnie :D Patrzę na moja pogodynkę a tam mniej niż 10stopni! No ludzie mamy lipiec...szczerze współczuję tym co maja urlop teraz...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 7 lipca 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm czyli mnie to nie ominie... nie wiem jak się do tego zabrać ... u mnie w Katowicach jest strasznie pochmurno i zimno :(

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 7 lipca 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka - ja tam lubię takie temperatury :) jak jest zimno to można ubrać sweterek a jak ciepło to się rozbierzesz do krótkiego rękawu. A jak są upały to w pewnym momencie nie ma już się z czego rozebrać ;)

    No ale faktycznie taki chłodek dla osób np nad morzem to raczej mały fun....

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lipca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też lubię ale jak wiem ze tak będzie! :D a nie idę spać i budzę się w nocy bo zmarznę bo okazuje się ze zimniej niż myślałam-no bo kto by pomyślał że w lipcu będzie mniej niż 10 stopni :D najlepszy mój mąż -dzwoni do mnie chyba 2 dni temu nad ranem idąc do pracy (ok 5.00) ze chyba jakieś resztki śniegu czy lodu sa na chodniku... Wierzyć mi sie nie chciało ale jak tak zimno to wszystko mozliwe przecież :D popołudniu idziemy na spacer on mówi patrz widzisz? Patrzę a tam proszek (chyba do prania) rozsypany! :D :D :D :D :D no skuliłam się ze śmiechu tam :D :D ale jakby nie bylo tak zimno to by nie myślał o tym a tak biedny myślał że zima latem :D
    upały bardzo źle znoszę ciągle bym spała. Tez wole jak jest chłodniej ale właśnie-ktoś cały rok czeka na urlop, doczekał sie jedzie nad wymarzone morze a tam taka pogoda jak w marcu :D
    Mój ma urlop w sierpniu poza tym jedziemy w góry więc taka pogoda za dnia ok 20-23 stopni idealna do wycieczek po szlakach :D

    optymistkaaa lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 7 lipca 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo super plany :) Gdzie jedziecie??

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lipca 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brenna-ze znajomymi jedziemy na tydzień w pierwszym tygodniu sierpnia ;) mamy domek dla wszystkich załatwiony, mieliśmy z nimi na majówkę jechać ale wzięli mnie do pracy więc jedziemy teraz ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lipca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze ja to już z 2-3 lata na szlaku nie byłam -bede gdzieś hen za nimi z mapa chyba :D :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 7 lipca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to elegancko :):):)
    Mi się marzy wyjazd w Pieniny... piękne tereny... :):)

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 lipca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co stoi na przeszkodzie zeby spełnić marzenia? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2017, 08:44

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 7 lipca 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydatki o większym priorytecie ;)
    No i brak urlopu ;)

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ