X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kochane, ale mam zaległości! U mnie @ się rozszalała, nadrabiam też zaległości w pracy, mega napięty czas!

    SanKwt jestem dobrej myśli :-) Czuję, że Ci się udało <3 Ale nie zapeszam! Czekamy do 4.07.

    Co do CLO - nie wypowiadam się, ale bardzo współczuję, że trafia się na takich lekarzy. Ja kiedyś byłam u lekarza, przepisał mi leki i kazał koniecznie za miesiąc przyjść. Wizyta 200 zł. Przyszłam. Wchodzę. "Pomógl lek?" "tak, lepiej się po nim czuję" "to proszę, tutaj kolejna recepta, 200 zł.". Byłam tam ze 3 minuty. Masakra! Więc prywatnie też można trafić na dupków.

    Uciekam dalej do pracy, za Was wszystkie mooocno trzymam kciuki!

    Napisz jeszcze Maruda jak tam twoja owu!!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:08

  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, odebrałam dzisiaj bete no i wyszła 2,00 mlU/ml wiem, że mówi się, że powinno być przynajmniej 5. :(
    zastanawia mnie tylko jedno na wyniku badania jest taki zapis: Kobiety nie będące w ciąży <=1, no teraz nie wiem jak mam to rozumieć bo z tego wynika, że wynik równy lub mniejszy niż jeden oznacza, że się nie jest w ciąży. Co sądzicie?
    Nie robię sobie nadzieji, jest mi przykro, że to tylko dwa, ale jak dla mnie to ten zapis robi mi mętlik w głowie.
    Czy powinnam poczekać i powtórzyć badanie czy to na pewno po ptakach?

    normy są określone od 3 tygodnia ciąży 5,8-71,2, no a jeśli 21.06 dopiero się zagnieździło to jeszcze to nie byłby 3 tydzień

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 14:36

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Oj Kochane, ale mam zaległości! U mnie @ się rozszalała, nadrabiam też zaległości w pracy, mega napięty czas!

    SanKwt jestem dobrej myśli :-) Czuję, że Ci się udało <3 Ale nie zapeszam! Czekamy do 4.07.

    Co do CLO - nie wypowiadam się, ale bardzo współczuję, że trafia się na takich lekarzy. Ja kiedyś byłam u lekarza, przepisał mi leki i kazał koniecznie za miesiąc przyjść. Wizyta 200 zł. Przyszłam. Wchodzę. "Pomógl lek?" "tak, lepiej się po nim czuję" "to proszę, tutaj kolejna recepta, 200 zł.". Byłam tam ze 3 minuty. Masakra! Więc prywatnie też można trafić na dupków.

    Uciekam dalej do pracy, za Was wszystkie mooocno trzymam kciuki!

    Napisz jeszcze Maruda jak tam twoja owu!!
    Dzieki kochana ;) jak znajdziesz czas dolacz do nas na fejsie, brakuje Cie;(

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Hej dziewczyny, odebrałam dzisiaj bete no i wyszła 2,00 mlU/ml wiem, że mówi się, że powinno być przynajmniej 5. :(
    zastanawia mnie tylko jedno na wyniku badania jest taki zapis: Kobiety nie będące w ciąży <=1, no teraz nie wiem jak mam to rozumieć bo z tego wynika, że wynik równy lub mniejszy niż jeden oznacza, że się nie jest w ciąży. Co sądzicie?
    Nie robię sobie nadzieji, jest mi przykro, że to tylko dwa, ale jak dla mnie to ten zapis robi mi mętlik w głowie.
    Czy powinnam poczekać i powtórzyć badanie czy to na pewno po ptakach?

    normy są określone od 3 tygodnia ciąży 5,8-71,2, no a jeśli 21.06 dopiero się zagnieździło to jeszcze to nie byłby 3 tydzień
    Mysle ze powinnas powtórzyć, moze jest niskie stezenie hcg, ale nie wiem noe ronilam jeszcze nigdy bety wiec ciezko mi powiedziec.
    Jednak dla samego spokoju bym powtorzyla.
    Badz dobrej mysli.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki SanKwt :) badanie robiłam w poniedziałek myślisz, że jutro iść zrobić jeszcze raz czy poczekać do piątku np?

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    dzięki SanKwt :) badanie robiłam w poniedziałek myślisz, że jutro iść zrobić jeszcze raz czy poczekać do piątku np?
    Jak zrobisz w piatek to wyniki beda pewnie dopoero w poniedziałek tak?
    Wytrzymasz tyle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 14:53

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:08

  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie mnie skręcać z niepewności, ale jutro w zasadzie będzie 72 godz od poprzedniego badania więc jeśli się udało to beta powinna być wyższa, idę jutro!

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet_86 wrote:
    Gacka, jak ja robiłam kiedyś betę to miałam normę dla kobiet nie będących w ciąży <5, ja miałam wynik <1,2.
    to chyba wszystko zależy od laboratorium, no nic powtórzyć nie zaszkodzi, a będę miała już 100% pewność

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    to chyba wszystko zależy od laboratorium, no nic powtórzyć nie zaszkodzi, a będę miała już 100% pewność
    Idz idz. A przypomnij mi jak test robilas to w spodziewany dzien@? I jak wyszedl test?

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Idz idz. A przypomnij mi jak test robilas to w spodziewany dzien@? I jak wyszedl test?
    Robiłam w sobotę bo tak miałam dostać i był negatywny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 21:25

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja owu... Szkoda gadać, w 13 dniu cyklu testy były negatywne, ale najciemniejsze z wszystkich, a potem znowu mega bladziochy... Jajniki też prawie w ogóle już mnie nie bolą, czasami tylko coś ciągnie. Jedyne co to zaczął mi od wczoraj trądzik wychodzić i dzisiaj zjadłabym konia, ale może bez kopyt :P Dzisiaj na 20 jestem umówiona do gin, bo już nie mogę z tej niepewności. Dziś mam 16 dzień cyklu, miałam wczoraj wziąć pierwszy duphaston, ale nie wzięłam, czekam co dzisiaj mi powie. Dam znać.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacka przykro mi Kochana, ściskam mocno! Daj znać jak po drugiej becie.

    San nie chcę zapeszać ale też tak coś czuję, że Ci się udało :) Trzymam mocno kciukasy za mocne krechy na t.ciążowym <3<3

    Oda czemu Cie nie ma jeszcze na fb? Ale to już dołączać do nas! :D

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Moja owu... Szkoda gadać, w 13 dniu cyklu testy były negatywne, ale najciemniejsze z wszystkich, a potem znowu mega bladziochy... Jajniki też prawie w ogóle już mnie nie bolą, czasami tylko coś ciągnie. Jedyne co to zaczął mi od wczoraj trądzik wychodzić i dzisiaj zjadłabym konia, ale może bez kopyt :P Dzisiaj na 20 jestem umówiona do gin, bo już nie mogę z tej niepewności. Dziś mam 16 dzień cyklu, miałam wczoraj wziąć pierwszy duphaston, ale nie wzięłam, czekam co dzisiaj mi powie. Dam znać.
    Daj znać koniecznie co Ci lekarz powie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 17:24

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj wieczorem jakieś zapalenie pęcherza dopadło...znowu :/ I już nie wiem czy brzuch mnie boli od tego czy od zbliżającej się @...jutro testuję i zaczynam brać luteinę. Koniec. To byłoby na tyle jeśli chodzi o naprawienie się mojego cyklu...

    p19us65g7l1efcda.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, jestem po wizycie. W prawym jajniku mam pęcherzyk 24,4x23 mm, ale ja go mam już wiele lat i tylko zmienia trochę wielkość. To chyba pęcherzyk przetrwały. W drugim jajniku też mam pęcherzyk, właściwie to gigant, bo ma 23,5x25,3 mm. Gin mówi, że nie ma pojęcia czy on pęknie i ewentualnie kiedy, może się zrobić pęcherzykiem przetrwałym również. Kazała mi odstawić duphaston tak na dwa cykle, odpocząć, poobserwować się, zrobić badania hormonów. No i tak zrobię, może coś się zadzieje, ten dzisiejszy spadek temp może świadczyć, że niedługo pęknie, no ale nie wiadomo. Mam przyjść jakbym chciała postymulować lekami owulację lub złe wyniki.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, no i endometrium mam kiepskie, bo tylko 8-9 mm.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Hej dziewczyny, odebrałam dzisiaj bete no i wyszła 2,00 mlU/ml wiem, że mówi się, że powinno być przynajmniej 5. :(
    zastanawia mnie tylko jedno na wyniku badania jest taki zapis: Kobiety nie będące w ciąży <=1, no teraz nie wiem jak mam to rozumieć bo z tego wynika, że wynik równy lub mniejszy niż jeden oznacza, że się nie jest w ciąży. Co sądzicie?
    Nie robię sobie nadzieji, jest mi przykro, że to tylko dwa, ale jak dla mnie to ten zapis robi mi mętlik w głowie.
    Czy powinnam poczekać i powtórzyć badanie czy to na pewno po ptakach?

    normy są określone od 3 tygodnia ciąży 5,8-71,2, no a jeśli 21.06 dopiero się zagnieździło to jeszcze to nie byłby 3 tydzień
    Kochana u mnie beta wychodzila powyzej 3 nawet ale nigdy nie na ciaze :(

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda moze po skoku temperatury wybierz się do lekarza jeszcze raz sprawdzić czy pękł pęcherzyk. A ten przetrwały po duphastonie nie wchłonął sie ?
    A na endometrium polecam migdały, orzechy, czerwone wytrawne wino

    Wszystkie uciekły na fb a tu cisza ;)

    age.png
‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ