X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm tak sobie mysle ze moze to nie przypadek ze przełożył mo gin wizyte z dzis na 6 lipca;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 15:08

    Agu90 lubi tę wiadomość

  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Hmm tak sobie mysle ze moze to nie przypadek ze przełożył mo gin wizyte z dzis na 6 lipca;)
    O widzisz, może to faktycznie nie przypadek <3

    p19us65g7l1efcda.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 gratulacje :-) tak się cieszę, że kolejna dołączy do mojego stanu :-) ale Ty pewnie już marcowka będZiesz :-)

    Nadrabiam Was codZiennie tutaj. A na fejsbuka raczej nie przejdę :-) może zostaniecie i tutaj ;-)

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Agu90 gratulacje :-) tak się cieszę, że kolejna dołączy do mojego stanu :-) ale Ty pewnie już marcowka będZiesz :-)

    Nadrabiam Was codZiennie tutaj. A na fejsbuka raczej nie przejdę :-) może zostaniecie i tutaj ;-)
    Hej . Jak się czujesz? Pewnie ze i tu bedziemy;) zalozycielka nie moze uciec po mimo ze malo doswiadczona;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 18:17

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dobrze. Objawów zero. No może jedynie to że co chwila jestem głodna. No i najgorsze że słodyczy na okrągło mi się chce.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    A dobrze. Objawów zero. No może jedynie to że co chwila jestem głodna. No i najgorsze że słodyczy na okrągło mi się chce.
    No a piersi Cie nie bola? Nie jest Ci nie dobrze? Itp itd
    Jedz sobie ;) niech Ci idzie na zdrowko;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 18:35

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no nie, piersi mnie okropnie bolą, ale chyba się przyzwyczaiłam do tego bólu.

    Dobrze by było jakby szło na zdrowie, ale najpierw te zdrowie trzeba mieć na talerzu. Podziwiam osoby które prowadzą zdrowy tryb życia ja nie umiem zrezygnować ze słodycZy, chipsów, fast foodow. Oczywiście nie jem tego codziennie. No oprócz słodyczy bo mi się trafia prawie codziennie zjeść coś słodkiego. Także raczej to będzie szło w tyłek ;-)

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    A no nie, piersi mnie okropnie bolą, ale chyba się przyzwyczaiłam do tego bólu.

    Dobrze by było jakby szło na zdrowie, ale najpierw te zdrowie trzeba mieć na talerzu. Podziwiam osoby które prowadzą zdrowy tryb życia ja nie umiem zrezygnować ze słodycZy, chipsów, fast foodow. Oczywiście nie jem tego codziennie. No oprócz słodyczy bo mi się trafia prawie codziennie zjeść coś słodkiego. Także raczej to będzie szło w tyłek ;-)
    Oj cos czuje ze jak uda mi sie byc w Blogoslawionym stanie to tez mnie czeka to samo;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :-)

    Nie mam co z sobą zrobić. Rok szkolny się skończył nam wakacje .

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Agu90 gratulacje :-) tak się cieszę, że kolejna dołączy do mojego stanu :-) ale Ty pewnie już marcowka będZiesz :-)

    Nadrabiam Was codZiennie tutaj. A na fejsbuka raczej nie przejdę :-) może zostaniecie i tutaj ;-)
    Dziękuję <3 ano tak by wychodziło że marcowka :)
    Ciekawe jak się mają zachcianki do płci dziecka:D przypomnij mi, wiesz juz czy chłopiec czy dziewczynka? Czy jeszcze za wcześnie?

    p19us65g7l1efcda.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy się wszystko rozwija dobrze bo nawet serduszka nie dało się wykryć tydzień temu. A następna wizytę mam za 3 tyg.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meggi90 wrote:
    Ja nie wiem czy się wszystko rozwija dobrze bo nawet serduszka nie dało się wykryć tydzień temu. A następna wizytę mam za 3 tyg.
    Za te 3 tyg napewno zobaczysz serduszko :) to musi być super uczucie <3 maluszek napewno dobrze się rozwija :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 19:42

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt - może przełożenie wizyty to rzeczywiście znak :-) Ale byłaby podwójna okazja do świętowania!!

    Agu - cały czas się uśmiecham :)

    Meggi - super, że się odezwałaś, dobrze, że czujesz się dobrze :) Ja mam takie same objawy ale przez @! Od końca @ dieta i ćeiczenia!!! :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja cały dzień pracowałam. Strasznie doskwiera mi duchota, ciągle mam też ten stan podgorączkowy. Niech @ się kończy, chcę już się starać :)

    Czyli teraz ja jestem najdalej od testowania??

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    A ja cały dzień pracowałam. Strasznie doskwiera mi duchota, ciągle mam też ten stan podgorączkowy. Niech @ się kończy, chcę już się starać :)

    Czyli teraz ja jestem najdalej od testowania??
    No na to wychodzi ze najdalej ale mowilas ze ten cykl bedzie Twoj wiec niedlugo do dziela;)
    Mam nadzieje ze niedlugo wszystkie bedziemy swietowac.
    A potem zjazd przyszlych mam;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 gratulacje super super ;)
    Marudaruda czemu jak masz takie ladne pecherzyki to gin nie da Ci zastrzyku na pekniecie?
    Meggi90 jak ja Ci zazdroszcze ze nie masz zadnych objawow, u mnie poranne mdlosci, czasem nawet do poznego południa, ale jakos dam radę;)
    Musze Was nadrobic ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu, nie znam się :( Może uznała, że za późno... Nie wiem, naprawdę. Na razie zła jestem, bo test owu wyszedł negatywny znowu, mimo że ładny skok dzisiaj był.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5a37669397bd.jpg

    Taki wyszedł dziad.. Ktoś ma pomysł dlaczego na tym drugim dzisiejszym teście kreski są przesunięte w lewo?

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jest jest;) temperatura sie spowrotem podniosla;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ