X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda ja niestety nie mam pojęcia o testach owu.
    San niech już zostaje na górze :) o ile Ci się podniosła?

    p19us65g7l1efcda.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    San a kiedy Ty robisz test ? Nie mialam.jakos na koniec czerwca?

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    San - cudowne wieści! Oby tak dalej ;-) Testowanie już niedługo - za 4 dni tak? ;-) Szybko minie!
    U mnie @ dzień 4. i jakoś końca nie widać! A już bym chciała tiririri. Też muszę uzbroić się w cierpliwość ;-)

    Marudaruda - nie wiem,co z testami. Rób, rób. Zobaczysz cały cykl, San wyszła owu późno, mi też, więc nie trać nadziei i staraj się co 2 dni mimo wszystko! Pozytywne testy owulacyjne tż nie są jednoznacznym potwierdzeniem, że ta owulacja byla niestety, więc skazane ostatecznie jesteśmy na monitoring ;-) Ja już w sierpniu mam <3

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit: u mnie 3 cd, więc jeszcze ze 2 dni pewnie się pomęczę. Muszę szybko zrobić zapas testów owulacyjnych, ziół i kupić termometr ;-)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. San trzymam kciuki żeby sie utrzymala tempka no i na radosne wieści.

    Ja odebralam właśnie druga bete no i spadla do 1.2, a newet jest <1.2 wiec moze i cos było,ale juz nie ma

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze jest to ze jedno i drugie badanie wykonywało to samo laboratorium, robilam w dwoch roznych punktach pobrań, ta pierwszą wyslali do Wrocławia, a ta teraz robili w moim mieście i tu juz napisali ze ponizej 5 nie jest sie w ciazy. Ciekawe czemu takie rozbierznosci. No i ten pierwszy napisali ze wykonano dwukrotnie, a ten już nie.

    Za miesiac ide tez do gina wiec moze do tego czasu cos się rozwinie, a jak nie to może on cos poradzi. Chociaz tak jak powiedział poprzednio mam sobie dac rok czasu, a potem najwyzej mnie wspomoże

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jak tam humorki, kochane? Ja już mam weekend, dzisiaj urlop i po południu wyjeżdżamy na Mazury <3 Temperatura oczywiście dzisiaj mi spadła, czego się spodziewałam, bo nie może być za dobrze :D Oby San miała rację, że mój naturalny cykl jest dłuższy i owu jeszcze będzie. Ale jak będzie to ja nie wiem jaki wielki się zrobi ten pęcherzyk, skoro w środę miał 25 mm :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 10:56

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda, zazdroszczę Mazur :) odpocznij porządnie w weekend :* co do owu ja bym nie robiła już testów na Twoim miejscu, nie potrzebnie się stresujesz - dzialajcie a jest duże prawdopodobieństwo że się wstrzelicie :) co do długich cykli i późnych owulacji jestem żywym przykładem więc głowa do góry. A pęcherzyk masz super :)

    Ja jeszcze w pracy, nie mogę tu już wysiedziec. Wieczorem jedziemy z Mężem nad jezioro na cały weekend, strasznie się cieszę że spędzimy tyle czasu tylko we dwoje <3

    Mam mały problem z ginekologiem...wolny termin wizyty dopiero na 17 lipca...mam dzwonić wieczorem i dowiedzieć się czy nie zwolnili się miejsce na poniedzialek.

    p19us65g7l1efcda.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Marudaruda ja niestety nie mam pojęcia o testach owu.
    San niech już zostaje na górze :) o ile Ci się podniosła?
    Przed wczoraj mialam 36.8 wcziraj spadla na 36.6 i dzis spowrotem na 36.8
    Ale martwi mnie bol brzucha bo boli jak na okres i to coraz intensywniej;(

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    San - cudowne wieści! Oby tak dalej ;-) Testowanie już niedługo - za 4 dni tak? ;-) Szybko minie!
    U mnie @ dzień 4. i jakoś końca nie widać! A już bym chciała tiririri. Też muszę uzbroić się w cierpliwość ;-)

    Marudaruda - nie wiem,co z testami. Rób, rób. Zobaczysz cały cykl, San wyszła owu późno, mi też, więc nie trać nadziei i staraj się co 2 dni mimo wszystko! Pozytywne testy owulacyjne tż nie są jednoznacznym potwierdzeniem, że ta owulacja byla niestety, więc skazane ostatecznie jesteśmy na monitoring ;-) Ja już w sierpniu mam <3
    Tak testuje 4 lipca;)
    No niech sie konczy i zaczytaj poraz kolejny w Ciebie wierze i trzymak kciukasy;) ;*

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    San a kiedy Ty robisz test ? Nie mialam.jakos na koniec czerwca?
    Tak ale owulka sie przesunela pare dni ;) teraz testuje 4 lipca.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Przed wczoraj mialam 36.8 wcziraj spadla na 36.6 i dzis spowrotem na 36.8
    Ale martwi mnie bol brzucha bo boli jak na okres i to coraz intensywniej;(
    Hmm, ból brzucha nie musi oznaczać @. Bardzo boli? Mnie od kilku dni pobolewa jak na @, tylko tak delikatnie.

    p19us65g7l1efcda.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Cześć dziewczyny. San trzymam kciuki żeby sie utrzymala tempka no i na radosne wieści.

    Ja odebralam właśnie druga bete no i spadla do 1.2, a newet jest <1.2 wiec moze i cos było,ale juz nie ma
    Dzia Kochana ;) ja tez zycze zebyza miesiąc nastepna beta byla wysoka;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Marudaruda, zazdroszczę Mazur :) odpocznij porządnie w weekend :* co do owu ja bym nie robiła już testów na Twoim miejscu, nie potrzebnie się stresujesz - dzialajcie a jest duże prawdopodobieństwo że się wstrzelicie :) co do długich cykli i późnych owulacji jestem żywym przykładem więc głowa do góry. A pęcherzyk masz super :)

    Ja jeszcze w pracy, nie mogę tu już wysiedziec. Wieczorem jedziemy z Mężem nad jezioro na cały weekend, strasznie się cieszę że spędzimy tyle czasu tylko we dwoje <3

    Mam mały problem z ginekologiem...wolny termin wizyty dopiero na 17 lipca...mam dzwonić wieczorem i dowiedzieć się czy nie zwolnili się miejsce na poniedzialek.
    Milego wypoczunku;) ❤❤ mysle ze mozesz zadzwonic i dowiedziec sie o blizszy termin ale jak jestes 1-2 tc.to musle ze 17 lipca jest calkiem ok.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Milego wypoczunku;) ❤❤ mysle ze mozesz zadzwonic i dowiedziec sie o blizszy termin ale jak jestes 1-2 tc.to musle ze 17 lipca jest calkiem ok.
    Dziękuję <3
    Z tymi tygodniami to ja generalnie nie ogarniam jak to jest liczone. Na belly mi pokazuje 5 tydzień (liczony on ostatniej @). No ale ciąża ma 2 tyg od owu teoretycznie :D wolałabym dla swojego spokoju pójść do mojego ginka jak najszybciej. Będę dzwonić, najwyżej pójdę o tak i zapytam czy mnie przyjmie danego dnia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 13:28

    p19us65g7l1efcda.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Dziękuję <3
    Z tymi tygodniami to ja generalnie nie ogarniam jak to jest liczone. Na belly mi pokazuje 5 tydzień (liczony on ostatniej @). No ale ciąża ma 2 tyg od owu teoretycznie :D wolałabym dla swojego spokoju pójść do mojego ginka jak najszybciej. Będę dzwonić, najwyżej pójdę o tak i zapytam czy mnie przyjmie danego dnia :D
    Jak pojdziesz teraz to i tak nic nie bedzie jeszcze widac, moze byc tak ze bedzie tylko zarodek;) na serduszko jeszcze trzeba bedzie poczekac ;) wiem.bo ja tak.mialam ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu - też wydaje mi się, że warto poczekać do 17.07, żeby zrobił Ci USG :)
    Ale możesz iść wcześniej dla swojego spokoju :) Ciążę rzczywiście liczy się dwojako - głównie od ostatniej @ natomiast jest szkoła, że też od owulacji, a różnice mogą być spore (nawet ponad 3 tygodniowe) :-)

    Ja zaraz też zaczynam weekend, zapowiada się że będzie fajnie, może też wyjedziemy z mężem do jego domu, pobyczyć się w ogrodzie ;-)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt - bóle jak na @ o najczesciej mi powtarzany objaw ciązy przez znajome. Potem mówią, że ból może był nieco inny, ale wtedy były pewne że to @.

    Więc nie stresuj się Kochana :-) Będzie co ma być. Mam nadzieję, że 2 kreski. Bardzo Ci tego życzę! A jak się nie uda, będziemy razem startować znowu, chociaż powiem Ci, że naprawdę chociaż miałabym być już jedyną z nas, która rozpoczyna nowy cykl, to tak wolę a mieć od Was dobre wieści ;-) Przetrzyjcie szlak! :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze ja zostalam niezafasolkowana, Oda :p takze jestemy w tym razem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2017, 15:53

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do boli tych pierwszych ciazowych to mnie wlasnie bolalo tak jak na @ ;) w dole brzucha tak delikatnie ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ