X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon26 wrote:
    Kochana u mnie beta wychodzila powyzej 3 nawet ale nigdy nie na ciaze :(

    zdaje sobie z tego sprawę, mój przyszły mąż pociesza mnie, że nie teraz to następnym razem, ale widziałam jak zobaczył ten dopisek sam zaczął szukać jak to interpretować :(

    kurcze sama już nie wiem, do tego te "poranne nudności" nie minęły i gdzieś tak od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze, szczególnie prawy jajnik, ale tłumacze sobie, że to tylko nerwy

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież jestesmy tez tu welonka mowilam ze bedziemy zagladac.
    Gacka pojedz jeszcze na ta bete moze sie podciagnie trzeba miec nadzieje chociaz malutka. Tule mocno;*

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Przecież jestesmy tez tu welonka mowilam ze bedziemy zagladac.
    Gacka pojedz jeszcze na ta bete moze sie podciagnie trzeba miec nadzieje chociaz malutka. Tule mocno;*
    Pójdę jutro, mam nadzieje i to nie malutką, ale ogromną. Ściskam również, a teraz uciekam się chociaż trochę odstresować :)

    SanKwt lubi tę wiadomość

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 28 czerwca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za bardzo nie będę miała kiedy iść, a poza tym gina mnie trochę olała. Ciekawa jestem kiedy ten skok będzie, może jutro? Zrobiłam z ciekawości test owu i wyszedł znacznie ciemniejszy niż wczoraj, ale nadal negatywny. Po duphastonie nie wchłonął się, bo mam go już kilka lat. Zmienia wielkość o parę mm, ale nie znika w ogóle. Dobrze w ogóle, że nie wzięłam tego duphastonu wczoraj, może jest jeszcze szansa w tym cyklu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2017, 22:29

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tempka chyba bedzie powoli spadać;( 36.6

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda daj znac jak temperatura,ja mysle ze u Ciebie jest jeszcze szansa :-) a nie proponowała Ci żadnych leków żeby pozbyć sie tego przetrwałego? Bo wspomina Ci o stymulacji a nie można stymulować jak sa przetrwałe pęcherzyki.


    age.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Maruda daj znac jak temperatura,ja mysle ze u Ciebie jest jeszcze szansa :-) a nie proponowała Ci żadnych leków żeby pozbyć sie tego przetrwałego? Bo wspomina Ci o stymulacji a nie można stymulować jak sa przetrwałe pęcherzyki.

    36,28 dzisiaj, skok do góry o 0,32 ;) Ciekawe jak będzie jutro. Mam jakieś bóle jajników dzisiaj, może faktycznie coś będzie z tego.
    A żadnych leków nie proponowała, nic mi nie mówiła...

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś na razie spokojniej. To co ja wczoraj przeszlam z @ to hardkore. Dawno tak nie bolal mnie brzuch :( 2 h wyjete z zycia! Czy taka bolesna i obfita miesiaczka moze o czyms swiadczyc? Jak ostatnio mialam plamienia i krotka znosna, to gin mowila ze pewnie bez owulacji bylo. Moze jednak moje wczorajsze przejscia to dobry znak :-)
    Nie moge sie doczekac az sie skonczy :-) bo bede potem zachodzic w ciaze! :D I przechodzic na diete i cwiczyc... ale damy rade :))

    Co do bety - jak byla robiona po spodziewanej @ nie robilabym sobie nadziei. Chyba ze bardzo przsunela Ci sie owulacja.

    Maruda - trzymam ciagle kciuki za Twoja owu! Mi wychodzi , ze swoja mialam w 29 dc wiec nic straconego!!

    SanKwt - oby ten minispadek nic nie znaczyl!!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda a przypomnij mi jak długie masz cykle? Są regularne czy musisz wywoływać?
    Może z wynikami wybierz się do innego lekarza zobaczysz co zaproponuje.

    Oda na bóle miesiączkowe polecam nimesil , ten koszmar przeżywam co miesiąc. Wybierasz się w tym cyklu do gina ?


    u mnie 4 cykl z clo i prawdopodobnie ostatni i w tym cyklu BĘDĘ w ciąży . po weekendzie monitoring.

    age.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/images/05d4eecf59cc1.jpg

    Także tego, czekam na wyniki hcg total ilościowe z krwi. Niestety nie betkę, bo głupia nie zatrybiłam co pani w laboratorium do mnie mówiła...Ale niby twierdziła, że to badanie wystarczy do potwierdzenia ciąży...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 09:07

    Anet_86, meggi90 lubią tę wiadomość

    p19us65g7l1efcda.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana gratulacje !czyli jednak owu była u Ciebie pozno

    Agu90 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiączki miałam wywoływane zawsze, 7 lat kuracji tabletkami anty, odstawiłam w styczniu, bo nic to nie dawało i w marcu organizm sam jakby chciał działać i miałam mini @. Po tym zdarzeniu byłam u gin i właściwie nie wiem po co, ale zapisała mi duphaston na wyregulowanie cyklu. Tyle, że wpieprzyła mi go od 15 dnia cyklu bez obserwacji czy i ewentualnie kiedy mam owulację. No i wczoraj mi powiedziała to co pisałam, więc za dużo nie wiem. Po prostu poobserwuję się i zobaczę, może się naprawiłam? :) A długości cyklu nie znam, bo właściwie samodzielnego nie miałam już od wielu lat. Ten będzie pierwszy, więc zobaczymy.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    https://zapodaj.net/images/05d4eecf59cc1.jpg

    Także tego, czekam na wyniki hcg total ilościowe z krwi. Niestety nie betkę, bo głupia nie zatrybiłam co pani w laboratorium do mnie mówiła...Ale niby twierdziła, że to badanie wystarczy do potwierdzenia ciąży...


    <3 <3 <3 ktory cykl staran? :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    <3 <3 <3 ktory cykl staran? :)
    Od sierpnia 2016, biorąc pod uwagę moje nieregularne cykle to 9?

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hcg z krwi 154,3 norma 50-500 1-2 tydzień ciąży. Wierzyć czy zrobić normalna bete?

    SanKwt lubi tę wiadomość

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czym się różni, ale jak masz normę dla kobiet w ciąży to jak najbardziej wierzyć!! :*
    Normalnie bym Cię uściskała z radości! Szampana otworzyła! (Tobie bym nie dała, Mamo:))
    Czad! Gratuluję i bardzo się cieszę.
    A który masz dzień cyklu? Czekałaś do spodziewanej @, bo już nie pamiętam ;)

    Agu90 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Nie wiem czym się różni, ale jak masz normę dla kobiet w ciąży to jak najbardziej wierzyć!! :*
    Normalnie bym Cię uściskała z radości! Szampana otworzyła! (Tobie bym nie dała, Mamo:))
    Czad! Gratuluję i bardzo się cieszę.
    A który masz dzień cyklu? Czekałaś do spodziewanej @, bo już nie pamiętam ;)
    Dziękuję Kochana <3 jestem w 39 dc, 14 dpo. @ powinnam mieć dzisiaj/jutro. Z tym że ja naprawdę na nic nie liczyłam w tym cyklu -
    Mąż miał badania kiedy miałam owu, zresztą nie brałam nawet luteiny bo miałam czekać na samoistnie @... Powtórzę badanie chyba w pon. i zrobię chyba też progesteron. Kurcze, nie ogarniam tego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2017, 13:38

    p19us65g7l1efcda.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Dziękuję Kochana <3 jestem w 39 dc, 14 dpo. @ powinnam mieć dzisiaj/jutro. Z tym że ja naprawdę na nic nie liczyłam w tym cyklu -
    Mąż miał badania kiedy miałam owu, zresztą nie brałam nawet luteiny bo miałam czekać na samoistnie @... Powtórzę badanie chyba w pon. i zrobię chyba też progesteron. Kurcze, nie ogarniam tego

    :-) Takie zaskoczenie jest najlepsze! Na spokojnie, musisz się trochę oswoić z tą myślą. Powtórz betę w poniedziałek. Sikany test też możesz - powinien powolutku ciemnieć :-)

    Jestem strasznie pozytywnie naładowana dzięki Tobie, szczególnie, że dałaś mi niezłą nadzieję, że w końcu się uda i mi :D

    Dawaj znać koniecznie jak dalej, co do progesteronu - na pewno warto sprawdzić :)

    Agu90 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    :-) Takie zaskoczenie jest najlepsze! Na spokojnie, musisz się trochę oswoić z tą myślą. Powtórz betę w poniedziałek. Sikany test też możesz - powinien powolutku ciemnieć :-)

    Jestem strasznie pozytywnie naładowana dzięki Tobie, szczególnie, że dałaś mi niezłą nadzieję, że w końcu się uda i mi :D

    Dawaj znać koniecznie jak dalej, co do progesteronu - na pewno warto sprawdzić :)
    Sikany pewnie powtórzę też i jutro :) będę dawać znać jak tam rozwój sytuacji :* teraz trzymam za Was mocno kciuki, żebyście też szybciutko do mnie dołączyły :)

    Marudaruda, Oda_33, SanKwt, gacka89 lubią tę wiadomość

    p19us65g7l1efcda.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 29 czerwca 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Sikany pewnie powtórzę też i jutro :) będę dawać znać jak tam rozwój sytuacji :* teraz trzymam za Was mocno kciuki, żebyście też szybciutko do mnie dołączyły :)
    Powtórz Kochana♡♡

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ