X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papillon! Bo wszystkie uciekłyście z forum i ja już nie wiem kto kiedy, co :-)

    Który u Ciebie dzień cyklu? ;-)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa wczoraj z ciekawosci sprawdzilam szyke macicy i mam miekka i otwarta chyba . Moje pozytywne nastawienie z dnia na dzien jest coraz to slabsze;(

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    Jak pojdziesz teraz to i tak nic nie bedzie jeszcze widac, moze byc tak ze bedzie tylko zarodek;) na serduszko jeszcze trzeba bedzie poczekac ;) wiem.bo ja tak.mialam ;)
    Tak wiem że nie będzie za dużo widać, ale chce pojsc z dwoma hcg żeby sprawdził czy jest ok i żeby się dowiedzieć co i jak dalej. Udało mi się zapisać na 19:30 w pon. Dla spoko pójdę, nie chce niczego przegapic.

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    Co do boli tych pierwszych ciazowych to mnie wlasnie bolalo tak jak na @ ;) w dole brzucha tak delikatnie ;)
    Po jakim czasie przestał Cię boleć?

    p19us65g7l1efcda.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze czasem mnie poboli, ale to tak naprawde delikatnie i to podobno normalne bo sie macica rozciąga i to powoduje ten dyksomfort ;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt moja szyjka potrafiła z dnia na dzien się zmieniać. Jak już myślałam że @ nagle robiła się zamknięta dajac mi nadzieje. Myślę, że bardzo trudno zauważyć objawy tak wcześnie. Wszystko jest tak podobne do @. Nabrzmiałe, bolące piersi, żyłki, ból podbrzusza, szyjka, senność, apetyt na zmianę z jego brakiem. Pewnie jakbyśny się nie starały i zaszły, dopiero po spóźnionej @ zaczęłybyśmy coś podejrzewać :-) a tak to pod lupą wszystko, to łatwo się pomylić, narobić sobie nadzei i się rozczarować.
    Dlatego ja już nie będę się dopatrywać - po tym cyklu wiem, że objawy ciążowe u mnie zwiastowały @ :-) albo tak mi się wydaje bo już czuje że mogę się nakręcać :p

    Ale moim zdaniem nie ma. W tym nic złego pod warunkiem,
    Że przez to nakręcanie
    Nie będziemy bardziej cierpieć jak się nie uda! :

    Życzę Wam od razu 2 kresek, a jak się nie uda, to siły i braku utraty wiary i pozytywnego.... myslenia!

    Sciskam Kobiety i wracam do wieczoru z mężem!

    pilik, SanKwt lubią tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    SanKwt moja szyjka potrafiła z dnia na dzien się zmieniać. Jak już myślałam że @ nagle robiła się zamknięta dajac mi nadzieje. Myślę, że bardzo trudno zauważyć objawy tak wcześnie. Wszystko jest tak podobne do @. Nabrzmiałe, bolące piersi, żyłki, ból podbrzusza, szyjka, senność, apetyt na zmianę z jego brakiem. Pewnie jakbyśny się nie starały i zaszły, dopiero po spóźnionej @ zaczęłybyśmy coś podejrzewać :-) a tak to pod lupą wszystko, to łatwo się pomylić, narobić sobie nadzei i się rozczarować.
    Dlatego ja już nie będę się dopatrywać - po tym cyklu wiem, że objawy ciążowe u mnie zwiastowały @ :-) albo tak mi się wydaje bo już czuje że mogę się nakręcać :p

    Ale moim zdaniem nie ma. W tym nic złego pod warunkiem,
    Że przez to nakręcanie
    Nie będziemy bardziej cierpieć jak się nie uda! :

    Życzę Wam od razu 2 kresek, a jak się nie uda, to siły i braku utraty wiary i pozytywnego.... myslenia!

    Sciskam Kobiety i wracam do wieczoru z mężem!
    Dzieki Kochana;*

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 1 lipca 2017, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ff485f4d9a7a.jpg

    Kurde, chyba coś się zaczyna dziać? :) :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 1 lipca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam problem. Mierzę codziennie temperaturę o 6 rano. Wczoraj miałam 36,09, dzis dokładnie tyle samo... Z ciekawości przed 8 zmierzyłam jeszcze raz, bo dopiero wstaję i było 36,39... Co mam wpisać do wykresu?

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 1 lipca 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona04 wrote:
    Jeszcze czasem mnie poboli, ale to tak naprawde delikatnie i to podobno normalne bo sie macica rozciąga i to powoduje ten dyksomfort ;)
    Dzieki za odpowiedź :)

    p19us65g7l1efcda.png
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 1 lipca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Dziewczyny, mam problem. Mierzę codziennie temperaturę o 6 rano. Wczoraj miałam 36,09, dzis dokładnie tyle samo... Z ciekawości przed 8 zmierzyłam jeszcze raz, bo dopiero wstaję i było 36,39... Co mam wpisać do wykresu?
    Dziś miałaś 36.09 o godz. 6? Wg mnie ta temperature powinnaś wpisać.

    p19us65g7l1efcda.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 1 lipca 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu90 wrote:
    Dziś miałaś 36.09 o godz. 6? Wg mnie ta temperature powinnaś wpisać.
    Tak, dziś 36,09 i wczoraj też o 6 tak samo, 36,09. Wpisałam taką, chociaż nie wiem czy prawidłowo zmierzona..

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Agu90 Przyjaciółka
    Postów: 200 44

    Wysłany: 1 lipca 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Tak, dziś 36,09 i wczoraj też o 6 tak samo, 36,09. Wpisałam taką, chociaż nie wiem czy prawidłowo zmierzona..
    Ta z późniejszej godziny nie będzie wiarygodna. Wazne żeby mierzyć o tej samej godzinie każdego dnia po chyba min. 4 godz.snu.

    pilik lubi tę wiadomość

    p19us65g7l1efcda.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 1 lipca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak właśnie myślałam, nie wiem co mnie podkusiło żeby zmierzyć jeszcze raz...No to wpisałam sobie 36,09. Dziś na równym poziomie jak wczoraj, ciekawe...

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 1 lipca 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, może jutro drgnie, bo pasek na tescie jakby ciemniejszy :-) jest nadzieja! Okaze sie, ze wszystkie tak pozno mamy owu, zalozymy nowy watek "lepiej pozno niz wcale - czyli kiedy mam owulacje" :D mi już @ się kończy, jutro już nie powinno być śladu i startuję moje drogie!! :))

    Marudaruda, SanKwt, Agu90 lubią tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 1 lipca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    To dobrze, może jutro drgnie, bo pasek na tescie jakby ciemniejszy :-) jest nadzieja! Okaze sie, ze wszystkie tak pozno mamy owu, zalozymy nowy watek "lepiej pozno niz wcale - czyli kiedy mam owulacje" :D mi już @ się kończy, jutro już nie powinno być śladu i startuję moje drogie!! :))

    Dzisiaj dzień wycieczkowy, większość czasu w samochodzie, zrobię test z ciekawości ale pewnie dopiero wieczorem..

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 1 lipca 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wycieczka? Super! Relaks jest wskazany przy staraniach ;-)

    Ja też dziś chyba pojadę za miasto, złapać świeższego powietrza i może trochę słońca ? :) Witamina D się przyda a potem z fasolką to i tak nie mogę się opalać, więc korzystam jeszcze z uroków nie bycia w ciąży, chociaż chętnie je zamienię na ewentualne niedogodności w ciąży. Nawet najgorsze objawy ! :)

    papillon26 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 1 lipca 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Wycieczka? Super! Relaks jest wskazany przy staraniach ;-)

    Ja też dziś chyba pojadę za miasto, złapać świeższego powietrza i może trochę słońca ? :) Witamina D się przyda a potem z fasolką to i tak nie mogę się opalać, więc korzystam jeszcze z uroków nie bycia w ciąży, chociaż chętnie je zamienię na ewentualne niedogodności w ciąży. Nawet najgorsze objawy ! :)

    Też bym tak chciała, zamienić wszystko na dźwięk kwilenia dzidziusia :) Właśnie zeszliśmy z łódki i pora zwiedzać dalej :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2017, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    papillon! Bo wszystkie uciekłyście z forum i ja już nie wiem kto kiedy, co :-)

    Który u Ciebie dzień cyklu? ;-)
    U mnie dzis 11. Bylam na monitoringu i slabiutko :( jeden pecherzyk 10 mm drugi 13 mm. Mam przyjsc we wtorek i ewentualnie jeszcze w czwartek. Strasznie mi dzis smutno, M zabral mnie na zalupy i lody ale ani slodkosvlci ani nowe ciuchy nie wprawily mnie w dobry nastroj :(. Mam 50% szans, ze cos bedzie w tym cyklu. Potem mam urlop i robie sobie przerwe. Ginek powiedzial,ze jak po wakacjach wciaz nic nie wyjdzie to da mnie na badanie droznosci, choc uprzedzal, ze to nie jest przyjemny zabieg. Ehh ciagle wiatr w oczy, nie wiem juz sama czy i kiedy szczescie sie do nas w konvu usmiechnie...

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 1 lipca 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez jestem tu z wami z początkiem cyklu :)mialm pare dni wolnego od pracy wiec korzystałam a teraz weekend a ja do pracy .
    Pappilon pęcherzyki jeszcze mają czas ,od którego dc bierzesz clo ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2017, 18:37

    age.png
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ