X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na forum latwiej jest pogadac bo wszystkie jestesmy w podobnej sytuacji, a wśrod r0dzony znajomych nie zawsze ma sie kogos zapytac czy nawet jest smiałosć :D

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf dziewczyny... nareszcie można usiąść i odpocząć ;) Ciężki dzień za mną, a jeszcze mam zamiar spróbować co nie co się pouczyć do egzaminu. Czasem to się zastanawiam, czy nadmierne obciążenie nie powoduje właśnie problemów zajściem w ciążę u mnie, ale jakoś nie potrafię z niczego zrezygnować ;)

    Grunt to faktycznie się mieć komu pożalić ;P haha

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przemeczenie moze byc powodem;)

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:32

  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta ja sie podzielę opinią w tym cyklu, bo jak juz kupilam to juz je przetestuje ;)jak to mówia kazdy z nas ma.cos zapisane i nic nie dzieje sie z przypadku;) czasem nam sie wydaje ze cos co nas spotyka jest krzywdzące, a z biegiem czasu cieszysz ze sie tak stalo ;) ja uważam ze Góra czuwa nad nami ;)

    Anet_86 lubi tę wiadomość

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:32

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niby odblokowanie ktore jest tym nie spinaniu sie zeby zajsc to czysty przypadek i jak sie udaje to wtedy mowimy ze sie odblokowaliamy;) no takie moje zdanie przynajmniej;) a co do tych testow owu to moja ciocia z nimi zaszla w drugim cyklu tyle ze zanim zaczela starania to testow uzywala zeby sprawdzac kiedy ma owu.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd wrote:
    Uf dziewczyny... nareszcie można usiąść i odpocząć ;) Ciężki dzień za mną, a jeszcze mam zamiar spróbować co nie co się pouczyć do egzaminu. Czasem to się zastanawiam, czy nadmierne obciążenie nie powoduje właśnie problemów zajściem w ciążę u mnie, ale jakoś nie potrafię z niczego zrezygnować ;)

    Grunt to faktycznie się mieć komu pożalić ;P haha
    Jestes;) caly dzien Cie nie bylo;) odpoczywaj teraz ,posadz dupala w fotelu i relaks;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jeeeej !!! Ratunku moj maz umiera!!! BOLI GO GLOWA ;) chyba bez karetki sie nie obedzie;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Ilona04 Autorytet
    Postów: 652 105

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    O jeeeej !!! Ratunku moj maz umiera!!! BOLI GO GLOWA ;) chyba bez karetki sie nie obedzie;)
    Walczy o życie ;) niech spisuje testament :D

    Antoś 36tc [*]. Urodzony dla nieba :*
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caly czas powtarza:
    Ooo ku..a jak mnie lep nap.....la , jezu jeszcze chyba mnie nigdy tak nie bolala. Syczy steka;) a tabletki to chcial 3 na raz ;)
    Biedaczek;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    zacznę od początku. Pierwszy gin kazał się starać, kolejny wypisał nie pamiętam chyba duphoston i coś jeszcze, trzeci kwas foliowy i clo. A teraźniejszy kazał
    przez dwa miesiąse przyjeźdzać na monitoring, zlecił badania hormonalne no i najpierw powiedział, że trzeba zrobić badanie HSG a za drugim razem, że laparoskopie bo przy laparoskopi wszystko można dokładnie sprawdzić i usunąć jak będzie coś nie tak (np.zrosty). Będę rozmawiać z nim w poniedziałek.

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 maja 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ten monitoring plus badania hormonalne najlepsze rozwiazanie no i ta laparoskopia wazna. To gin na NFZ?

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie do gina na pierwszą wizyte poszłam prywatnie. za monitoring przez 2 miesiące tj.5 razy zapłaciłam 50zl, a badania dał mi na NFZ, jest ordynatorem w szpitalu i dał skierowanie do szpitala na wyniki co bym nie płaciła, no i laparoskopia też ma być na NFZ.

    SanKwt lubi tę wiadomość

  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 maja 2017, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jiwa wrote:
    Nie do gina na pierwszą wizyte poszłam prywatnie. za monitoring przez 2 miesiące tj.5 razy zapłaciłam 50zl, a badania dał mi na NFZ, jest ordynatorem w szpitalu i dał skierowanie do szpitala na wyniki co bym nie płaciła, no i laparoskopia też ma być na NFZ.
    widać trafił ci się spoko gin, zaczął od badań a nie w ciemno leki i tyle... są jeszcze dobrzy lekarze! :)

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 maja 2017, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    To niby odblokowanie ktore jest tym nie spinaniu sie zeby zajsc to czysty przypadek i jak sie udaje to wtedy mowimy ze sie odblokowaliamy;) no takie moje zdanie przynajmniej;) a co do tych testow owu to moja ciocia z nimi zaszla w drugim cyklu tyle ze zanim zaczela starania to testow uzywala zeby sprawdzac kiedy ma owu.

    a ja jestem trochę innego zdania, bo jak zaczęliśmy się z mężem starać to spinałam się bardzo, był seks w płodne będzie ciąża, pierwsza @, druga @, łzy rozczarowanie, w 4 cs miałam to w dupie dosłownie! mierzyłam temp sprawdzałam szyjkę śluz i wiedziałam że będzie jajko w święta ale właśnie były święta głowa zajęta czym innym, tu winko, tam wyjazd, nocne przytulanki na luzie i bach zaskoczyło, finał znacie :( szybko się skończyło ale ja uważam że psychika ma duże znaczenie w tym całym staraniu się.
    ale to takie moje zdanie bo wiem jakie miałam podejście w cyklu szczęśliwym/tragicznym.

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 maja 2017, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie śpię bo zmieniam sobie opatrunki po zębie bo ciągle krew się sączy :(

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 13 maja 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwit apropo bólu głowy: wymęczyłam wczoraj dzieci na korkach, zażyłam tabletkę na ból głowy, napisałam do Was wiadomość i padłam jak trup na łóżko. Obudziłam się o 3 po północy, w ubraniach a na egzamin nie umiem nic ;) Proszę o mentalne wsparcie haha.

    Mąż też niezbyt w formie xDJuż czuję że z tego cyklu nici :)

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • Klayd Przyjaciółka
    Postów: 80 25

    Wysłany: 13 maja 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia a co z ząbkiem było nie tak? Ja wyrywałam ósemki i był to chyba najgprszy czas w moim życiu :)

    Starając się o pierwsze dziecko - nasze terminy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mSYxN1-UHM0M37r-MnKvH86EgRGhdgGhgYYWaRGE67A/edit?usp=sharing
  • Agusia_pia Autorytet
    Postów: 3962 1813

    Wysłany: 13 maja 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klayd wrote:
    Agusia a co z ząbkiem było nie tak? Ja wyrywałam ósemki i był to chyba najgprszy czas w moim życiu :)

    leczyłam gada kanałowo chyba dwa mc... aż w końcu pękł, zrobił mi się ropień na dziąśle, prawdopodobnie przez tą ropę straciłam moje 3 tyg maleństwo :( i nie chciałam go nawet ratować tylko wyrwałam i mam z głowy!
    dbajcie dziewczyny o zęby bo mogą one wyrządzić bardzo dużo krzywdy :( ja się przekonałam na własnej skórze...

    Maj 2017 Aniołek 7 tc [*]
    14.04.2018 Bartuś, 4180 gr, cc.
    30.08.2019 Kacperek, 4300 gr, cc.
    bcg0egl.png
    cllc0zm.png
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ