X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:13

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 19 lipca 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Ja najbardziej lubię rower. I to tak nawet po mieście pojeździć, ale nie mam od dłuższego czasu i na razie nie planujemy takiego zakupu. Biegac nie lubię, ale wydaje mi się, ze to może przynieść najszybszy efekt. Dobrze szło mi ćwiczenie aerobiku z Internetu w domu, ale teraz taka pogoda, że aż chce się aktywnie spędzać czas na dworze.

    Basen lubię, ale tak źle pływam, że i tak bym nic nie spaliła, od samego pluskania i siedzenia w jakuzzi nic mi nie ubędzie :p Podobno sauna jest dobra, oczyszcza i spala kcal, ale ja dług w takiej nie wytrzymuje :)
    Ja uwielbiam basen wlasnie , plywam dosc dobrze, saune uwielbiam ale nie bardzi mi sluzy bo mam naczynkowa cere , na basenie dtaram sie byc chociaz raz w tygodniu.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:13

  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 19 lipca 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie najlepiej pływam ,ale co tam wodzie nie czuje się takiego wysiłku a po basenie wychodzę wypompowana i głodna :D

    czemu za późno? 11dc to nie tak późno , ja mam zawsze monitoring 10 dc zazwyczaj 12dc mam zastrzyk i następne usg zazwyczaj 16dc albo 17.
    nie ma co sie dziwić że tyjemy po lekach, ja po clo tyje na pewno

    age.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 19 lipca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    San - też mam naczynkową cerę, dobrze, że się na tę saunę nie kuszę zbyt często. Na razie nie mam problemów, ale podejrzewam, że z czasem może mi się pogarszać.

    Veritaserum - ja też często już od owulacji czuję bóle jak na @ , ale mam nadzieję, że nawet jak występują to jest szansa. W tym cuklu jeszcze nie mam ich, ale po <3 z mężem miałam takie bóle i trochę mnie to martwi.

    Na razie grzecznie czekam na rozwój wydarzeń.

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 19 lipca 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda mój gin mówi , że jak boli brzuch w okolicach owulacji to dobrze więc spokojnie, jak ide po zastrzyku na usg to zawsze pada pytanie czy bolał brzuch.

    Oda_33 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Będę stymulowana letrozolem ;) Nie CLO ;) Ale też wierzę, że będzie dobrze. Ja pracę jajnikow czuje co miesiąc. W zasadzie od owulacji do końca mam bóle podbrzusza mniejsze lub większe. Może to dziwne, ale po tym wiem że już się nie udało i nic z tego tylko przyjdzie @.

    To nie wiem co mi się Clo ubzdurało :D Byłam też stymulowana Aromkiem czyli letrozolem, ale po nim to już w zasadzie nic nie czułam :P nieważne już czym stymulacja, aby przyniosła upragniony efekt!

    veritaserum lubi tę wiadomość

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Oda mój gin mówi , że jak boli brzuch w okolicach owulacji to dobrze więc spokojnie, jak ide po zastrzyku na usg to zawsze pada pytanie czy bolał brzuch.

    Ale mnie w tym cuklu akurat za bardzo nie boli, w zeszłym od dnia owulacji byłam pewna ze dostaje okresu i nic. W tym cyklu tylko po szaleństwach z mężem mnie bolał :/

    No nic, jakoś nie czuję fasoli. Naprawdę ani odrobinę nie mam takiego przeczucia. Może sparzyłam się już kilka razy i tak reaguję ale wątpię. Nawet objawów nie umiem się dopatrzeć.

    Jakoś z optymizmem czekam na ten monitoring w sierpniu , może jak dowiem się, że wszystko pięknie działa to też blokada z głowy zejdzie ;)

    ona20170717 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 13:13

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veritaserum - dzięki :-) Ale nawet w tym nie umiem się dopatrzeć objawu. Kobiety to chyba czują naprawdę :-)

    Dobrze, nie będzie boleć test negatywny, chociaż nie martwi mnie samo to, że jeszcze się nie udało i na swoje maleństwo musze poczekać, ale to, że czeka mnie dalsza diagnoza, chociaż, nawet zdrowym się od razu nie udaje, trzeba być dobrej myśli :)

    U mnie coś słońce znika za chmurami. Niech wraca!!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek miesiąc temu siedziałam w pracy przygnębiona po kolejnym negatywnym teście i wtedy w radiu usłyszałam słowa z piosenki "jedyne co prawdziwe to jest tu i teraz ,Doceniaj to co masz,Zapomnij czego nie masz,I nie martw się na zapas" ta piosenka dała mi dużo do myślenia i inaczej podeszłam do sprawy. A teraz przeglądałam Twojego bloga i trafiłam na post o tej piosence.


    Oda u Ciebie zachodzi bo wychodzi teraz u mnie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 13:22

    age.png
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Parsleyek miesiąc temu siedziałam w pracy przygnębiona po kolejnym negatywnym teście i wtedy w radiu usłyszałam słowa z piosenki "jedyne co prawdziwe to jest tu i teraz ,Doceniaj to co masz,Zapomnij czego nie masz,I nie martw się na zapas" ta piosenka dała mi dużo do myślenia i inaczej podeszłam do sprawy. A teraz przeglądałam Twojego bloga i trafiłam na post o tej piosence.


    Oda u Ciebie zachodzi bo wychodzi teraz u mnie :D

    Taaak, ta piosenka wpadła mi w ucho kilka tygodni temu i też dała do myślenia :)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Posty ucinają sie hak wstawiasz emotke gotowa z telefonu :)


    O widzisz dobrze wiedzieć :)

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam dziewczyny tego lenistwa, ja co prawda mam dzisiaj wolne od dzieciaków (pracuje w ośrodku kultury) bo są na wycieczce, ale za to wiszę nad papierkową robotą ;/

    Ja w zeszłym roku poszłam do dietetyka klinicznego udało mi się schudnąć 10 kg w ciągu 6 miesięcy, teraz diety już się tak nie trzymam, bo po prostu nie mam czasu, to było stanie praktycznie cały czas przy kuchence i gotowanie, wtedy jeszcze miałam kiedy teraz już średnio, ale na pewno zmieniłam moje nawyki żywieniowe, grzeszki małe się zdarzają, ale kto z nas sobie nie pozwala :) Jedynie co u mnie problem jest taki, że średnio sport mogę uprawiać, bo jestem po operacji kręgosłupa i mam rozwaloną chrząstkę stawową więc średnio sobie mogę pozwolić na aktywność, ale basen i łażenie po górach od czasu udaje mi się zorganizować.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 19 lipca 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie. Generalnie wszystko ok. Endometrium za małe trochę. Dostałam dupka i ovarin. Pęcherzyków nie było więc jeśli ovu miala być to juz byla teraz czekac tylko na france @

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 19 lipca 2017, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacka, to chyba dobre wieści, jezeli wszystko Ok. Endometrium chyba mozna jakos polepszyc, jedzac okreslony rzeczy :)

    A czekanie na @, bo w tym cyklu nie mialo szans zaskoczyc?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 19 lipca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Gacka, to chyba dobre wieści, jezeli wszystko Ok. Endometrium chyba mozna jakos polepszyc, jedzac okreslony rzeczy :)

    A czekanie na @, bo w tym cyklu nie mialo szans zaskoczyc?

    Dostałam ten kompleks witamin, a co polecacie jeśli chodzi o jedzenie?
    Wiesz co szansa jest bo trafilismy dzień przed owulacja akurat wg mierzonej temperatury tak więc liczę oczywiście, żeby @ nie nadeszła :-)

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Wiem Kochana, ale chyba szkoda kasy i nerwów na za wczesne testowanie. A jak Cię zjada cierpliwość polecam badanie z krwi bHCG. Kosztuje ok 20-40 zł, masz wynik tego samego dnia najczęściej i podobno można robić od 7dpo, więc jutro jakbyś miała 10 dpo to tym bardziej. I najczęściej nie ma wątpliwości :D
    Zrobiłam bHCG i niestety nie ma fasolki. Czyli powiększone piersi,i ból podbrzusza to burza hormonów po odstawieniu tabsow. Więc czekam na okres i zaczynamy działać w nowym cyklu.

  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 19 lipca 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla lubiących - dobre wieści: http://www.towsrodku.pl/chce-byc-w-ciazy/wino-na-endometrium/

    :-))

    Piękna o. W 10 dpo robiłaś betę?

    gacka89 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dni probuje was nadrobic no ale nie idzie!! :p
    Ja dzis niestety zaczynam kolejny cykl ehh myslalam, ze na moje urodziny w sobote bede miala jakis prezent id losu ale niestety nie naleze do wybrancow :( smutek oczywiscie ale nie zalamuje sie. Kupilam ziola ojca sroki 3, bo odstawiam clo i teraz bede pic. Nic mi nie szkodzi :p a jak nic nie wyjdzie kolejne 2 miechy to czeka mnie HSG i laparoskopia :(
    Dlaczego my kobiety musimy tyle nacierpiec sie w zyciu?

‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ