X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 18 lipca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spinka_86 wrote:
    Hej Dziewczyny,
    Dopiero zaczynam wykresy ale czy moje czerwcowe objawy mogą wskazywać ciążę? czy tylko znów sobie wmawiam ;)Po wgryzieniu się w szczegóły doszłam do wniosku, że chyba tak naprawdę pierwszy miesiąc w którym trafiliśmy w ten moment ;) Pytanie czy do celu... czekamy...

    42381546dfe0ede7501958438ad210bc.png
    Hehe z tymi obiawami to roznie, moga wskazywac na ciaze ale wcale nie musza, ja prawie wszystkie mialam te co Ty a w ciazy nie bylam;)
    Ale to wcake nie znaczy ze sie nie udalo , temperatura piekna, ale jesli pare dni przed spodziewana @ bedzie spadac to mozesz wykluczuc ciaze , tzn jak zanotujesz 3 nizsze temperarury to prawdopodobnie @ sie zbliża
    Tymczasem trzymam kciuki;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 18 lipca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Hehe z tymi obiawami to roznie, moga wskazywac na ciaze ale wcale nie musza, ja prawie wszystkie mialam te co Ty a w ciazy nie bylam;)
    Ale to wcake nie znaczy ze sie nie udalo , temperatura piekna, ale jesli pare dni przed spodziewana @ bedzie spadac to mozesz wykluczuc ciaze , tzn jak zanotujesz 3 nizsze temperarury to prawdopodobnie @ sie zbliża
    Tymczasem trzymam kciuki;)
    No właśnie nie mam pomiarów przed zakładam, że miałam w normie. Planowany termin @ mam na 22, a gorączka cały czas na tym samym poziomie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 21:28

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 18 lipca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! U mnie 28dc, owu wystąpiła w 22 wg tempki.notowałam tempke codziennie no i wyszło, że owu wystąpiła 4 dni później niż początkowo wskazywał poprzedni cykl. .
    Dzisiaj mam tempke niższa o 0,2 niż wcześniej więc zakładam że znowu nic z tego. Jutro wizyta u gina więc zobaczymy co powie. Zaczynam się stresować jak przed wizytą u dentysty, też tak macie?

    PS. Zaległości na forum nadrobione. Ostatnio doszłam do wniosku, że musze troszkę odpuścić, bo przez to stresowanaie za bardzo zaczęłam wsłuchiwać się w siebie, no i prosze brak przed wczesnych objawów ciążowych, oby nadeszły w późniejszym-najbliższym czasie czego życzę Wam i sobie :)

    Coś m wariuje forum, nie mogę wstawić postu, albo wstawia się pół.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2017, 21:58

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 18 lipca 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spinka_86 wrote:
    No właśnie nie mam pomiarów przed zakładam, że miałam w normie. Planowany termin @ mam na 22, a gorączka cały czas na tym samym poziomie...
    Mi temperatura spadla na 3 dni przed @ wiec u Ciebie tez tak moze byc, ale trzeba byc dobrej mysli i nie doszukiwac sie objawów , co ma byc to bedzie;)

    Spinka_86 lubi tę wiadomość

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 18 lipca 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Hej dziewczyny! U mnie 28dc, owu wystąpiła w 22 wg tempki.notowałam tempke codziennie no i wyszło, że owu wystąpiła 4 dni później niż początkowo wskazywał poprzedni cykl. .
    Dzisiaj mam tempke niższa o 0,2 niż wcześniej więc zakładam że znowu nic z tego. Jutro wizyta u gina więc zobaczymy co powie. Zaczynam się stresować jak przed wizytą u dentysty, też tak macie?

    PS. Zaległości na forum nadrobione. Ostatnio doszłam do wniosku, że musze troszkę odpuścić, bo przez to stresowanaie za bardzo zaczęłam wsłuchiwać się w siebie, no i prosze brak przed wczesnych objawów ciążowych, oby nadeszły w późniejszym-najbliższym czasie czego życzę Wam i sobie :)

    Coś m wariuje forum, nie mogę wstawić postu, albo wstawia się pół.

    No widze ze tempka spadla , a u jak u Ciebie z druga faza cyklu ile trwa?
    Bo przy implantacji zarodka tez spada lecz nie zawsze.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Illą Koleżanka
    Postów: 42 1

    Wysłany: 18 lipca 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Dziewczyny nie uwierzycie;) mialam nadzieje na owulacje przed dupkiem i chyba jest albo sie zbliza bo byl skok o dzis JEST PIELNY SLUZ;) !!! przezroczysty rozciagliwy;) przepraszam za szczegoly ale tak sie ciesze;)
    Aaaa wiec na sluz polecam wiesiolek;)


    Od kolejnego cyklu zaczynam brać wiesiołka :) Dość tego doszukiwania się śluzu. Czuję, że jest, ale wcale go nie widać na zewnątrz. Żel conceive jednak go nie zastąpi.

    "... Proście, a bedzie wam dane..."
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 18 lipca 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Illą wrote:
    Od kolejnego cyklu zaczynam brać wiesiołka :) Dość tego doszukiwania się śluzu. Czuję, że jest, ale wcale go nie widać na zewnątrz. Żel conceive jednak go nie zastąpi.
    U mnoe na bieliznie tez nie widac ale przy badaniu szyjki dzis zauwazylam sporo , napewno sie poprawil w stosunku do poprzedniego cyklu. Wiec polecam.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 18 lipca 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    No widze ze tempka spadla , a u jak u Ciebie z druga faza cyklu ile trwa?
    Bo przy implantacji zarodka tez spada lecz nie zawsze.

    ok 15 dni zwykle, zobaczymy czy będzie dalej spadać

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 18 lipca 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, ja juz mialam wszystkie objawy ciazy, lacznie z opoznieniem @ a fasoli jak nie bylo tak jeszcze (chyba) nie ma
    ;-)

    Teraz nie zwracam uwagi już bo bym zwariowała :)

    Życze nam cierpliwości przede wszystkim!

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 18 lipca 2017, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda_33 wrote:
    Potwierdzam, ja juz mialam wszystkie objawy ciazy, lacznie z opoznieniem @ a fasoli jak nie bylo tak jeszcze (chyba) nie ma
    ;-)

    Teraz nie zwracam uwagi już bo bym zwariowała :)

    Życze nam cierpliwości przede wszystkim!

    W końcu pojawią się objawy, a my dalej będziemy mówić "eee wydaje mi się" haha :D

    SanKwt, MałaMi90, gg88 lubią tę wiadomość

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak! I potem miła niespodzianka m, chciałabym taką <3 czesc dziewczyny, podobno dzis ma byc pieekny dzien - tego wWam zycze, chciaz ja chyba sie jak na zlosc "rozkladam" :/

    gacka89 lubi tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a ja mam dzisiaj znowu wolne ;) mnie dzisiaj jakis pech prześladuje rano oblałam sie karma kocia teraz wylałam kawę zalewając cale moje śniadanie :d
    Posty ucinają sie hak wstawiasz emotke gotowa z telefonu :)

    age.png
  • meggi90 Autorytet
    Postów: 631 266

    Wysłany: 19 lipca 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Jak ja do Ciebie dawno nie zaglądałam :D Piszę tutaj bo pod wykresem nie można.
    Hej. Fajnie że tutaj dolaczylas, więcej dziewczyn, sympatycznie :-) jak bez męża się trzymasz?

    Jeżeli chodzi o objawy to w pierwszym cyklu miałam wszystko objawy, tak sobie w tą mozgownice wbiłam. Natomiast w tym drugim w którym się udało było inaczej. Mimo że wcześniej się swoim cyklomm nie przygladalam to wiedziałam że coś się dzieje. To było w ogóle inne uczucie.

    Jesteśmy małżeństwem od 20.06.2015
    xnw4skjo49k4p9mf.png
    ckaidqk3t2grx5um.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tego innego uczucianie czuje wlasnie :/

    W zeszlym cyklu mialam objawy, bo owu przyszla w 29 dci pewnie pomylilam i narobilam sobie nadziei.

    W tym cisza zupelnoe, 8dpo. Ale ciaza objawia sie najczesciej po terminie @, a kazda z nas jest inna :)

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmm a jak duzo jest
    objawów ciążowych po duphastonie , wrażliwe powiększone piersi , duza ilość białego śluzu, większy apetyt , zmęczenie senność czasem pojawiają się mdłości , zawroty głowy pierwsze co pomyślałam jak zaczęłam zwracać uwagę na objawy jestem w ciąży :) teraz juz wiem ze to wszystko sprawka dupka dopiero po jego odstawieniu mogę zwracać uwagę na objawy.
    Wyjątkowo w tym cyklu nic nie czuje 0 dolegliwości, jedynie brzuch mnie pobolewa ale to chyba sprawka torbieli i niepękniętego pęcherzyka.

    Ale wybrałam sobie książkę do czytania o tym jak morderca zabija dzieci w przedszkolu, ale wciągająca bardzo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 09:26

    age.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba po dostinexie mam zawroty glowy i mdlosci po jedzeniu. Dzis ostatnia dawka, przez dlugi cykl ostatnio, nie starczylo mi go do konca cyklu :/ też już nie zwracam uwagi na takie objawy. W tym cyklu też zresztą nic nie zauważam. Pierdi mnie delikatnie bolą ale to od owulacji, i jadlabym za 2je, juz kg wiecej na wadze :/ ale tego tez nie traktuje jako objaw :-)

    Welonk, to temat naprawde aż drastyczny, ale wiem, że takie ksiązki potrafią wciągnąć. To kryminał?

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda ja dzisiaj założyłam spodenki i co za małe :D a w tamtym roku byly za duże:d

    tak kryminał i to Polski :d Wczoraj skończyłam książkę o miłości to teraz padło na kryminał , wiem ze to może wydawać się dziwne ale mam w domu dużo książek które mają tematykę związaną z dziećmi , kiedyś w biedronce były pockety prawdziwe historie większość związana z przemocą jaka dotyka dzieci czy w domu czy dom dziecka rodzina zastępcza , trzy historie zostaną w mojej głowie na zawsze .

    age.png
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    welonka wrote:
    Hej a ja mam dzisiaj znowu wolne ;) mnie dzisiaj jakis pech prześladuje rano oblałam sie karma kocia teraz wylałam kawę zalewając cale moje śniadanie :d
    Posty ucinają sie hak wstawiasz emotke gotowa z telefonu :)
    Hej ja też mam dziwny dzień wszystko mi z rąk leci dwa razy upaprałam się sosem jak przygotowywałam obiad i rękę oparzyłam o ganek... ja się pytam co jeszcze?.. a to dopiero początek dnia i zapowiada się upalny...

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spinka_86 wrote:
    Hej ja też mam dziwny dzień wszystko mi z rąk leci dwa razy upaprałam się sosem jak przygotowywałam obiad i rękę oparzyłam o ganek... ja się pytam co jeszcze?.. a to dopiero początek dnia i zapowiada się upalny...

    OoO jak fajnie wiedzieć ,że ne jestem sama:)
    Gdzie wy macie słońce ja się pytam ? rano wstałam była łagodna pogoda więc nastawiłam pranie i co nagle zrobiło się zimno i zaczał padać deszcz wryy

    age.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj u mnie dzis nic nie moglo sie przytrafic pechowego bo od rana sie lenie;) ale musze sie wziasc za robote bo w piatek z samego rana wyjeżdżamy WKONCU.

    Co do ksiazek to lubie thrillery albo jakies troche fantastyczne no i wplatane troche miłości;)

    Prowadze wykres na ovu i kurcze nie wyznaczyl mi jeszcze owulacji.. wczoraj skok i dzis spadek.

    W płocku zapowiada sie upalny dzien;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ