X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja go robilam dzisiaj i u mnie dzisiaj jest 6 dpo.

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ale ja go robilam dzisiaj i u mnie dzisiaj jest 6 dpo.

    Przecież Twój wykres pokazuje 3 dpo :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane, wracam do żywych. Trochę się ostatnio ppdlamalam po tym cyklu. Tak ładnie wszystko wygladalo i znowu nic, wiec ten cykl odpyscilam i nawet nie mierze teraz temperatury. Jakos totalnie jestem wypruta emocjonalnie, powolutko do Was wrócę;)

    Marudaruda, antubis84 lubią tę wiadomość

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel wrote:
    Witajcie kochane, wracam do żywych. Trochę się ostatnio ppdlamalam po tym cyklu. Tak ładnie wszystko wygladalo i znowu nic, wiec ten cykl odpyscilam i nawet nie mierze teraz temperatury. Jakos totalnie jestem wypruta emocjonalnie, powolutko do Was wrócę;)

    Witam w klubie :) Tyle, że ja temperaturę mierzę, bo jednak chcę wiedzieć co tam się dzieje... Właśnie zapijam "koktajl" z inofemu, a zaraz lecę do wanny i potem do łóżeczka :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 15 stycznia 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!!! Byłam u gina, była piękna owulacja - <3 we właściwych dniach. Cieszę się, że działa u mnie coś :)

    Jaszmurka, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    ov72hlz.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gozomalta wrote:
    Kochane!!! Byłam u gina, była piękna owulacja - <3 we właściwych dniach. Cieszę się, że działa u mnie coś :)
    u mnie też była i to z ilu pęcherzyków a i tak mam wrażenie że znowu nic z tego.... 2tyg do testowania iak ja tyle wytrzymam?? a nosi mnie strasznie.....


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka a bad autoimmuno z zalecenia gin ...

    Jaszmurka lubi tę wiadomość


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda , ja zacznę może od jutra żeby zobaczyć czy owulacja będzie ale idę na monitoring i zobaczę na spokojnie co tam, a później chyba nie będę mierzyć:)

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/6d372e8b335f37a655853db52b3cade9

    Czy ja mam zwidy?????????!!!!!!!!

    agaaa90, welonka lubią tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Przecież Twój wykres pokazuje 3 dpo :)

    On źle pokazuje wczoraj byłam na monitoringu i ja dzisiaj jestem 7dpo wczoraj byłam 6 tak mi ginekolog powiedział. Nie ma się co sugerować tym kalendarzem.

  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sobie ręcznie zaznacz, w czym problem? A ja tam się cieszę, bo to już coś u mnie :) I nie zrozumie ten, kto ma normalne cykle owulacyjne.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovulka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem tu ,, nowa” (konto mam juz pare lat ale bylam malo aktywna)
    O dziecko staramy sie juz ponad 3 lata, podobno mam wrogi sluz. Probowalismy juz 3 inseminacje i nic boje sie ze zostalo juz tylko invitro, moze ktoras z was byla lub jest w takiej sytuacji, dxiekuje i pozdrawiam

    Tu raczej nie ma Dziewczyn na takim etapie, chyba nawet żadna odkąd się udzielam nie miała inseminacji.
    Proponuję Ci zapytać na wątkach o IUI, są co najmniej 3 :)

    gozomalta świetnie, trzymam kciuki. Pewnie podobnie będziecie testować z Agą.

    Aga już masz towarzystwo do oczekiwania ;)

    Erastel a może to będzie ten przypadek bez spiny, bez mierzenia i jest :)

    Ja wczoraj nie poszłam na proga. Biorę duphaston, owu potwierdzona monitoringiem. Co ma byc to bedzie.
    Moze to nierozsadne, ale nie mam tez zamiaru badac bety ani robic testu.

    agaaa90 lubi tę wiadomość

    thgfugpjfonf59xe.png
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa90 wytrzymasz, już tyle przeszłyśmy że damy radę. Też się nie nastawiam, ale bardzo się cieszę, że była owulacja...

    ov72hlz.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jarmuszka a co Ci dałby ten progesteron skoro masz owulacje potwierdzona monitoringiem , dostarczasz caly czas zewnątrz progesteron wiec na pewno go nie brakuje a jak by wyszedł niski to tylko byś sie stresowała.

    mi88 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie doszlam do tego samego wniosku Welonka ;) Ewentualnie to, ze powinnam go przyjmowac w wiekszej dawce.

    Jak czlowiek sie naczyta to rozne pomhsly przychodza do glowy;)

    thgfugpjfonf59xe.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka ale duphaston nie wpływa na wynik progesteronu tzn wynik moze wyjść niski a w rzeczywistości jest wyższy bo dostarczasz zewnątrz , luteina podwyższa wynik . Moj lekarz uważał ze szkoda pieniedzy na robienie progesteronu w memencie kiedy jest caly czas dostarczony zewnątrz .
    Ja zawsze miał progesteron poniżej 1 a duphaston przyjmowałam po owulacji 2x1tabletce .

    Jaszmurka, Ineczka lubią tę wiadomość

    age.png
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co sądzicie : wczoraj byłam na monitoringu cyklu, 14 dzień cyklu, pęcherzyk 15 mm, endometrium 11 mm. Kiedy zacząć "działać" ? Proszę o radę. Cykle mam dość nieregularne, pęcherzyk rośnie raz szybciej, raz wolniej ....

  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antubis84, moim zdaniem czwartek/piątek/sobota

    antubis84, mi88 lubią tę wiadomość

    ov72hlz.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w czwartek wieczorem pęcherzyk 17x20, owulacja w niedzielę.

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy 10d cyklu to nie będzie za wcześnie żeby iść do ginekologa zobaczyć czy są pecherzyki? Tak przyjmuje akurat że mogę przyjść 10dnia albo już 16 więc może być po wszystkiemu

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
‹‹ 405 406 407 408 409 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ