X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim ja cały czas czekam bo widziałam ze po 14 dopiero przyjęli próbki w lab... ale i tak wiem jak się to wszystko skończy..... więc db, że M wyjechał....

    Kathrine teraz tym bardziej skoncentruj sie na maluchu a pracą się nic nie przejmuj ;) uwierz, że na Twoim miejscu chciałaby byc każda z nas która dalej walczy i nie miałybyśmy dylematu związanego z pracą ;) rośnijście zdrowo :*


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam Dziewczyny bardzo :* Nawet nie wiecie jak te słowa pomagaja :) Mam nadzieje że wszystko się ułoży i będzie dobrze.. Trzymam za każdą z Was kciuki i przesyłam wiruski :)

    agaaa90, MartitaS, KIM127, Kasiulka90, gabi90, Marryy lubią tę wiadomość

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Hej Erastel!
    To widzę ze mamy podobna sytuacje- teraz tez byłam na monitoringu w 10dc i miałam pęcherzyk 13 mm ale nie pamietam jakiej wielkości endometrium (w domu musiałabym sprawdzić) pamietam tylko ze lekarz powiedział ze jest piękne i zapowiedział owulacje na niedziele/poniedziałek wiec działamy z mężem:) a Twój coś mówił o przewidywanym terminie owulacji? Bo mi kalendarzyk Flo na telefonie pokazuje owulacje dopiero na środę co się trochę rozchodzi z tym co powiedział lekarz....
    Nie wiem czy flo jest miarodajne tez korzystam i pomimo zapisu temp. on wyznacza mi owu na podstawie dlugosci cyklu, a jak zaznaczalam @ tonoczywiscie owu byla wtedy w innym dniu.

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście dupa beta >1.20.... nawet w głupią ciążę nie umiem zajść.... mam dosyć tego wszystkiego :(


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    oczywiście dupa beta >1.20.... nawet w głupią ciążę nie umiem zajść.... mam dosyć tego wszystkiego :(


    Mam tak samo, a okres spoznia mi sie juz 38 dni, dzisiejszy test negatywny

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    oczywiście dupa beta >1.20.... nawet w głupią ciążę nie umiem zajść.... mam dosyć tego wszystkiego :(

    Znam to uczucie, ale spokojnie. U mnie 43dc co każdy cykl są dłuższe. Najdziwniejsze jest to że ovu wyznaczyl mi owulacje 39 dniu. Nie zastanawiam się nawet nad tym testów już nie robię co ma być to będzie trochę jestem zrezygnowana. Idę do gin w piątek ale nie wiem o co pytać nawet, ostatnio Powiedział Mi że pco tak może się dziać.
    Ściskam i przesyłam trochę pozytywnych emocji

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja idę 31 i to bd 14 dc... i nie wiem czego się spodziewać zupełnie.... albo bd chwilowa radość bo coś urosło a potem załamka bo znowu się nie udało.....serio brakuje mi juz sił....


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Nie wiem czy flo jest miarodajne tez korzystam i pomimo zapisu temp. on wyznacza mi owu na podstawie dlugosci cyklu, a jak zaznaczalam @ tonoczywiscie owu byla wtedy w innym dniu.

    Chyba faktycznie do wyznaczania owulacji to ten kalendarzyk się nie nadaje... mimo wszystko lubię z niego korzystać bo wszystko jest tam takie przejrzyste, mam jeszcze WomanLog ale ten to w ogole mi dni płodnie wyznacza z kosmosu :D

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nowy rok, nowe szanse. Niektórym z nas jak widać się udaje, no musi przecież nadejść czas każdej z nas.. Trzymajcie się, dobrej nocy

    ov72hlz.png
  • gabi90 Ekspertka
    Postów: 156 186

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kathrine wrote:
    Mam wyniki bety 265,00 mIU/ml nwm czy to dużo czy mało.. Mam powtórzyć badanie za 2 dni czy nie jak myślicie..?
    Gratulacje! :)

    0d1y43r8v9izoka3.png
    3 cs - udany <3
    Beta-HCG 29.12.2017 - 209 mIU/ml, 02.01.2017 - 1995 mIU/ml
    CLO + Ovitrelle
    AMH - 9,13 ng/ml
  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaaa90 wrote:
    no ja idę 31 i to bd 14 dc... i nie wiem czego się spodziewać zupełnie.... albo bd chwilowa radość bo coś urosło a potem załamka bo znowu się nie udało.....serio brakuje mi juz sił....
    Nawet nie wiesz jak bardzo Cię rozumiem. Teże ostatnio mam gorszy czas. Niby wszystko ok ale 14 miesięcy starań i nic. Byłam stymulowana, robiłam sobie w związku z tym duże nadzieje a tu znowu nic. Już sama nie wiem jak sobie z tym radzić. ..

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ściskam, w końcu i nam się uda :*
    Na "pocieszenie" Ci napiszę, że u mnie chyba będą te same przeboje co u Ciebie, od 2 dni plamię, ale zamiast mocniej to słabiej. Brzuch na okres zupełnie nie boli. Uśmieję się jak w ogóle okres nie przyjdzie i będę czekać kolejny miesiąc na IUI. To będzie niestety śmiech przez łzy...

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój wykres jest taki do dupy, że chyba gorszy już być nie może... W sobotę wieczorem zrobiłam test i po chwili przez kilkanaście sekund pojawił się jakby cień cienia, zdążyłam zrobić parę zdjęć, a potem zniknęło i już się nie pojawiło. Nie wiem, chyba moje zwidy. W niedzielę rano i wieczorem testy negatywne. Dzisiaj chciałam kupić żółte bobo, ale nie było ani w aptece, ani w rossmannie, więc klops.

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co ja tylko czekam do przyszłej środy..... bo jak pęcherzyki nie urosną to ja chyba naprawdę nacisnę na M w sprawie juz nawet nie in vitro tylko adopcję bo to dłuuuuuuuuuuugi proces.... a my nawet ślubu cywilnego nie mamy .... jestem po prostu zrezygnowana totalnie


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda ja też raz zrobiłam test tak, jak Ty. Ale jeśli nie ma wyższych temperatur to nie ma się co oszukiwać. Bez sensu robienie testu, bo i tak nie ma ciąży i tak.
    Agaa, ja też jestem już zrezygnowana i tak jakoś wewnętrznie czuję, że nie zajdę w ciążę. Ale naczytałam się dzisiaj o zespołach FAS i RAD dzieci z domów dziecka i moja nadzieja padła :( Nie jestem pewna, czy chcę aż tak poświęcić swoje życie. Niestety sporo dzieci "do wzięcia" miało matki alkoholiczki i to wywołało spustoszenie w ich mózgach.
    Druga kwestia jest taka, że wiele par nie przechodzi procedury adopcyjnej. Mają takie wymogi, że szok.
    Chyba nam zostaje adoptowanie pieska xD

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Marudaruda ja też raz zrobiłam test tak, jak Ty. Ale jeśli nie ma wyższych temperatur to nie ma się co oszukiwać. Bez sensu robienie testu, bo i tak nie ma ciąży i tak.
    Agaa, ja też jestem już zrezygnowana i tak jakoś wewnętrznie czuję, że nie zajdę w ciążę. Ale naczytałam się dzisiaj o zespołach FAS i RAD dzieci z domów dziecka i moja nadzieja padła :( Nie jestem pewna, czy chcę aż tak poświęcić swoje życie. Niestety sporo dzieci "do wzięcia" miało matki alkoholiczki i to wywołało spustoszenie w ich mózgach.
    Druga kwestia jest taka, że wiele par nie przechodzi procedury adopcyjnej. Mają takie wymogi, że szok.
    Chyba nam zostaje adoptowanie pieska xD

    Niejeden wykres ciążowy na OF pokazuje zupełnie co innego ;) Np. ten - https://www.fotosik.pl/zdjecie/01a65e4c2b2509ae.

    mi88 lubi tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Jaszmurka Autorytet
    Postów: 722 423

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że dla mnie na tę chwilę adopcja w ogóle nie wchodzi w grę.
    Aga, jeszcze sporo możliwości przed Tobą. Jak Lametta nie zadziała to gonadotropiny. Potem IUI, potem...Nie będzie na pewno żadnego potem, bo się uda :)

    Marudaruda, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    thgfugpjfonf59xe.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaszmurka wrote:
    Powiem Wam, że dla mnie na tę chwilę adopcja w ogóle nie wchodzi w grę.
    Aga, jeszcze sporo możliwości przed Tobą. Jak Lametta nie zadziała to gonadotropiny. Potem IUI, potem...Nie będzie na pewno żadnego potem, bo się uda :)

    Też jej tak mówię, to mnie nie słucha. Ale mnie nigdy nikt nie słucha...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2018, 22:29

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruda to ma bardzo adekwatny nick :D Odkąd jest na forum, wiecznie narzeka :D Hahaha ale i tak Cię uwielbiamy! :) Zobacz ile osób interesuje się Twoim losem i trzyma za Ciebie kciuki :)

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie ja niby marudzę co chwilę?... No spoko, wystarczy powiedzieć i nie muszę się udzielać ;) Ja nie widzę problemu, a nie mam zamiaru komukolwiek psuć atmosfery :) Powodzenia więc, dobranoc :)

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
‹‹ 411 412 413 414 415 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ